Yakusoku no Neverland

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Androsama
Szakértő
Szakértő
Nem:
Kapcsolat:

Yakusoku no Neverland

Hozzászólás Szerző: Androsama » 2019.01.10. 22:01

Yakusoku no Neverland 1. epizód

Szerintem nagyon jól indult, és kellően megrázó, nem úgy, mint a szintén jó alapanyagból készült, ám botrányosan rossz Mahou Shoujo Site. Szép a grafika, remek az opening, a seiyuuk is illenek a karakterekhez. Szépen dolgozza fel a mangát, nem zsúfolt és hála égnek a sokkoló jelenetet nem enyhítették egy kicsit sem. Oké, talán egy icipicikét, de akkor is hatásos lett, ahogy annak lennie kell. Kár, hogy első lépésben csak tizenkét epizódra terveznek.
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép

Surci
Fórummániás
Fórummániás

Re: Yakusoku no Neverland

Hozzászólás Szerző: Surci » 2019.01.14. 20:39

Új topicot kreáltam ennek, mert a Dororororororo mellett a másik sorozat amit többen is követünk a szezonból és rá is szolgálhat a figyelemre, és bár a Noitamina neve ma már sajna semmire nem garancia, örülök ha retardsónenek helyett ilyesmiket látok benne. Nekem egyébként semmi infóm nem volt róla, de az első epizód meglehetősen hatásosra sikeredett, csak kár hogy egy futó mangából készül, így nem lesz lezárva az évad végéig. Mindenesetre várom a többi részt, és remélhetőleg nem jut a BokuDake sorsára.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL

Androsama
Szakértő
Szakértő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Androsama » 2019.01.15. 08:44

Az első évadot tervezik 12 epizódosra, ami kb. a szökésig tart majd szerintem. Gondolom így mérik le, hogy van-e igény továbbra is animére. Remélem, hogy lesz, mert a manga kiváló és talán az animének sikerül elkerülnie a Mahou Shoujo Site anime gyenge verzióját. Remény az van rá. A stúdiót amúgy nem ismerem, nem is hallottam még róla, de talán nem is baj. Én amúgy sem stúdió alapján választok animét.
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép

annarancs
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Nem:

Hozzászólás Szerző: annarancs » Ma, 02:31

Ep. 2: Rohanunk (míg az első rész csupán az első, 55 oldalas fejezetet adaptálta, addig a második epizódban már az 5. végéig jutottunk el; egy átlagos fejezet kb. 18 oldalas). Ezzel pedig az a baj, hogy elveszik az a feszültség, nyomott hangulat, ami a mangának ezt az első ívét átjárta és igazán élvezetessé tette. Vannak kisebb, igazából jelentéktelen változtatások, de sajnos a nagy sietségben szerintem kevésbé elhanyagolható részletekre sincs idő kitérni. :/

Válasz küldése