Green Green

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Beköltöznél ebbe a suliba? :)

Minden vágyam egy ilyen suli!!!!! ;)
14
67%
Kipróbálnám
4
19%
Kihagynám, ez maradjon meg csak az őrülteknek! :P
3
14%
 
Szavazatok száma: 21

Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Green Green

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Nos az I.Futari témában felhoztam, mert nem akartam új topicot nyitni, mindíg félek ilyenkor, hogy néptelen lesz, vagy ilyesmi. ::jblush::
Szóval nekem eddíg nagyon tetszik az anime. Most járok a 4ik résznél és rendszeresen fexem a nevetéstől. :-P
IloveRenji írta:Hat nekem nem tetszett a Green Green, sztem merfoldekkel jobb az Iketeru Futari, talan azert is mert olyan regiesebb, es nekem azok neha jobban tetszenek, mint az elenk szinek..(meg a GGnek szomoru a vege :shock:), de sztem csinalj neki kulon topicot!!

Igen olvastam Hikari ismertetőjét. Ezért már le is töltöttem a plusz részt és a filenevet kicseréltem a sorozat mintájára, így még magamat is átverem, hogy az a része. Így nem lehet szomorú a vége! :hee:
Ja és nekem grafikailag jobban tetszik... nagyon válogatós vagyok ilyen téren. IF-et is csak azért néztem meg, mert nagyon mondták. Bár aztán nem bántam meg. De magamtól nem nézek meg 2000 előtti animét. ::japtoun::
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat oke h van az a plusz resz, de akkor is gaz nekem a vege..es az uccso resz mar nem is ecchi hanem inkabb hentai :shock:
De azert nem azt mondom h nem volt benne nehany jo pillanat, csak nekem a vege az csoppet kiabrandito volt (de ezzel nem akarok elvenni senki kedvet)..(es mi a baj a 2000 elotti animekkel :weh: )
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Igen az utolsó rész az Hentai. De az az extra rész :roll:, hát úgy csípőből nincs köze az egészhez... bár az is durva volt :D
A szavazás meg nekem teccik, még jóhogy bekerülnék egy ilyen helyre XD (hmm asszem most lebuktam :D)
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Hentaiiiiiii????? Jaaaj remélem azért nem fajul odáig!! ::jcrazy::
Eddig oan ari, nem lehet rossz vége. Ha a Kimi ga Nozomu Ein-t túléltem akkor ezt is túl fogom és olyan pedíg nem lehet. De végülis ha hentaiba csap át akkor is megnézem, csak azért hogy Happy End legyen... nagyon happy ::jhihi::

2000 előtti... hát nem pont a dátum a lényeg, de az kb egy vízválasztó az animáció minőség terén. Én pont, hogy az élénkebb színekkel játszó több 3D-t és számítógépes utómunkát használó animéket szeretem. De már mondjuk a GhostInTheShell második része nekem is túlzás. :-P
Kép
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

A sorozat nem fajul odáig, az marad ecchi végig :) csak az OVA.
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

daeusex írta:Igen az utolsó rész az Hentai. De az az extra rész :roll:, hát úgy csípőből nincs köze az egészhez... bár az is durva volt :D
A szavazás meg nekem teccik, még jóhogy bekerülnék egy ilyen helyre XD (hmm asszem most lebuktam :D)
Aztán végén kiderül, hogy létezik az iskola, mint ahogy az Onegai sorozatok helyszíne is valós. Meg is feküdnék az tuti. :-P
daeusex írta:A sorozat nem fajul odáig, az marad ecchi végig :) csak az OVA.
Huhh akkor megnyugodtam, bár sztem az OVA-t is megnézem. Csak most melyiket neveztem át befejező résznek? Nem akarok belenézniiii... ááá micsoda dilemma. :hee:
Kép
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Én nem feküdnék ki :) de hogy rögtön költöznék ki az biztos :D

edit: Ha jól emléxem akkor valami havas tájal kezdődik, de mindjárt megkeresem és megnézem az elejét...
Ha ftpről szedted akkor vagy egy mkv (Green Green 13 Erolutions [ARDK] (English and Danish softsub) (D2136FA9).mkv 226,66 MB) vagy egy avi ([AonE]_Green_Green_-_13_[DVD]_[C8982E78].avi 233,08 MB) remélem ezzel segítettem valamit
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Az EXTRA rész nagyon gáz... HENTAI-t nem akartam nézni... nagyon elrontották a story-t. A Karakterek iszonyatosak lettek, ahhoz képest h a sorozatban mit alakítottak. Igaz a Green Green nem egy csodás jó, kiforrott anime. Rengeteg a hibája, de ennek ellenére jól szórakoztam rajta, de az Extra rész nagyon hazavágott. Az "újköntösbe bújtatott" OVA meg pocsék volt imho...
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Ááá micsoda fricska a Dragon Ballnak mikor a kiscsaj elkezdi bökdösni a srácot kaktusszal és közben mondogatja, hogy épp milyen csapást mér rá! Mamaaaaa ez nagyon kéész!!!

Kben az a bizonyos Hot Spring amit a vihar után találnak azmiaz pontosan? Több animében is láttam már ilyet, de ez természetes képződmény vagy kicsit rásegített vagy mi?

-----

Nya végeztem az animéval. Az utolsó rész volt az első alakalom, hogy tényleg síráshatárra vitt egy anime. Utána gyorsan gyorsan a 13ikat amit nagyoooon nem kellett volna megcsinálni. Legalábbis nem így.
Az én felfogásomban innentől 10 részes az anime, úgy nem hazuttolja meg önmagát.
Le is töröltem a 11,12,13-at, az ha nincs mellette akkor egy aranyos és végülis befejezettnek tekinthető darab.

Ugyan azon a napon ne postolj duplán, kössz. - Mod.
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Mert mi a vége? Spoilerezze ide valaki, úgysem nézem meg.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Prof. William írta:Spoilerezze ide valaki, úgysem nézem meg.
Nem csak te olvasod ezt a topikot, úgyhogy spoilert csak kifehérítve / privátban, ha kérhetem.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

a 13. rész az TÉNY, hogy hentai, nem kell szerinteni (amcsi ragozásai) :P
Ezt az animét és az Iketeru Futarit is nagyon szeretem, nagyon jók voltak^^ És sok jó csaj van ebben az animében, és nagyon vicces :P
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Kicsit gondolkodtam a dolgokon, és nem is olyan rossz a vége. Kellett 1-2 nap mire feldolgoztam, de bizonyos tekintetben nagyon szép vége lett az animének, és annyiból jó, hogy megmutatja azt, nem csak vidámság és szerelem van az életben. Kicsi pofon azoknak akik csak vígjátékokat és happy end romantikus animéket néznek.
Hiszen ki számított ilyen befejezésre? Ahoz képest, hogy egy elég idétlen kis anime, nagyon erős lett a befejezés és ezzel sokat nőtt a szemembe.
Asszem letöltöm a letörölt utolsó két részt amit utána leszedtem nagy bánatomban. :-P Viszont a 13 résztől és az OVA-tól óvakodjatok!!!
Kép
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Nem kell óvakodni csak tudomásul kell venni hogy a 13.rész hentai, az ovanak meg semmi köze a sorozathoz, mármint történeti szinten.
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

daeusex írta:Nem kell óvakodni csak tudomásul kell venni hogy a 13.rész hentai, az ovanak meg semmi köze a sorozathoz, mármint történeti szinten.
Azzal semmi gond, hogy hentei, de azzal már igen, hogy semmiképp nem fér össze az előtte lévő 12 résszel. Ennyire azért nem volt ecchi az egész. Engem feletébb bosszantott az egész 13ik rész, nem is voltam hajlandó végígnézni. A sorozatban legalább csak egy karikába írva jelezték milyen szögben áll a "szerszám" de azt, hogy még világít is és persze álmodja és a tanárnőről is pont ilyet és... áhh nee. Nem szabadott volna hentai-ba vinni az egészet. Elvégre a 12ik rész végén kétlem, hogy ez lett volna a nézők problémája, hanem a történeti rész befejezetlensge. Sokkal normálisabb és ésszerűbb megoldás lett volna, ha egy még mindíg kicsit ecchis, kicsit poénos de a a hangsúly inkább a történetre helyező 13ik részt csinálnak.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát... szerintem igenis probléma h Hentai :D Te is azt mondod, hogy a sorozatban legalább kitakarták mókásan a dolgokat, és szexre nem is került sor... nem fér össze a kettő, valóban ahogy mondod. Mert a sorozat Ecchi poénokra épül, míg a 13. extra inkább egy Hentai, amiben van egykét poénnak szánt elem...

Egyébként megjegyezném h az egész sorozat legnagyobb poénja mégiscsak a 13. epizódban történik, mikor is a Majmok a háttérben recskáznak :D Legalábbis én majdnem leestem a székről a röhögéstől :D
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Jahaj a majmoook ::sugoi:: mikor az utolsó rész drámája előtt szembe néznek az emberi énjükkel. "hmm, miért van pont olyan arcuk mint nekünk?" ::japtoun::

De nekem a kedvencem akkor is Togemura-san kick! és ahogy utána bökdösi a kaktusszal "Togemura-san, Rolling Thunder Miracle Attack" ááá ennél haltam a nevetéstől!!! ::tenshii:: ::jhihi::
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Ja, az a Togemura-san is nagyon jó :D
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Kár, hogy nem próbálták meg végül megtanítani úszni. Biztos sikerült volna! ::japtoun::
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Legjobb ecchi anime amit eddig láttam. Eszméletlen jó poénok. Imádtam :)
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Meg a "Yuusuke-kun, hayai" xDD
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Kis Yeti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.11.21. 11:26

Green Green

Hozzászólás Szerző: Kis Yeti »

Még csak most keztem nézni de eddig nagyon sokat nevettem. Írtó vicces az egész. Tiszta kavai.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Ecchi? Neeem, ez HARDCORE ecchi :D! és én szerintem kellett hozzá a 13. rész...hentai vagy sem, enélkül nem volt kerek. Sőőőt! Szivem szerint azt mondanám, h végre egy belevaló befejezés a témának, mert már uncsi volt az a tipikus "és élnek boldogan(v. viták közt), amíg meg nem halnak..." Szeretem a stílust, de ahogy megfigyeletem ez a dömping anime-be tarozik és (sajnos) ritkán fordítanak energiát a sajátos befejezésekre... :(
A drámai része is (bár nem teljes, de) elismerést érdemel!
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Csak a 13.részhez volt szerencsém, abból nem tudtam meg túl sokat a szereplőkről. Lehet, hogy egyszer majd nekiállok...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

anubys írta:Csak a 13.részhez volt szerencsém, abból nem tudtam meg túl sokat a szereplőkről. Lehet, hogy egyszer majd nekiállok...
Ez nem volt túl meggyőző... :D Pedig tényleg egyedi darab.
Let's begin, de gozaimasu!
Válasz küldése