Shuffle!

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Shuffle!

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Belekezdtem ebbe a feletébb jópofa animéba. Most járok a 10ik résznél és eddíg nagyon kawaiii. Egy dolgot nem értek benne, mégpedíg azt, hogy kik azok a groupiek-k akik mindíg kergetik szegény Rin-t.
Eleinte azért sok volt nekem is, hogy 5 lány egy fiúra... mondom mamaaa ez nagyon gáz lesz, de végülis egész jópofán oldották meg és nem folyik el a sorozat. Kiváncsi leszek az ismertetőben leírt kicsit drámaibb részekre. Bár remélem azért a vége nem lesz szomi. ::gome::
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

nem tom, túl ecchinek tűnik. Csak 1 részt láttam
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

amcsi írta:nem tom, túl ecchinek tűnik. Csak 1 részt láttam
12 rész után elmondhatom, hogy alíg-alíg található benne ecchi jelenet. Igazából nekem fel sem tűnt még semmi komolyabb, szóval nem vésze. Szerintem nézd tovább nyugodtan. :wink:
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Nem tudom, nekem az a típikus "sok csaj van, romantikus animének tűnik, de az utolsó részig semmi nem történik, max néhány romantikus jelenet, amit el is felejtenek" animének tűnik.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Tudod mit amcsi. Húzd le azt az első sort az aláírásodból.
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Ha szerinted a Shuffle!-ban nincs emlékezetes romantikus jelenet akkor kár viselned azt a magadra aggatott címet. Kicsit spoilerszagú lesz amit most írok, de Rin-kun bármilyen áldozatot megtesz a szerelméért.

Valóban kicsit lassan indul be a sorozat, de az utolsó 4-5 része kárpótol mindenért.
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

paTKany írta:Tudod mit amcsi. Húzd le azt az első sort az aláírásodból.
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Ha szerinted a Shuffle!-ban nincs emlékezetes romantikus jelenet akkor kár viselned azt a magadra aggatott címet. Kicsit spoilerszagú lesz amit most írok, de Rin-kun bármilyen áldozatot megtesz a szerelméért.

Valóban kicsit lassan indul be a sorozat, de az utolsó 4-5 része kárpótol mindenért.
Jaja én is most járok a felénél, és csak most kezdenek beindulni az események. Az első 10-11 rész csak afféle bemelegítés. Kiváncsi leszek mi lesz innetől! :wink:
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Igen... szóval Sztem Lucy Igenis egy szentimentális melodrámán megy keresztül, Nana pedig valójában Jézus szimbóluma, ő maga a Kehely, és az igazgató azon mondata hogy: "Yes!" valójában egy összetett mély értekezés az emberi aljasságról és értéktelenségéről! Aki mindezt nem képes felfogni és megérteni, nem is értem hogy miért vesz levegőt, és miért él ezen a világon!

Jah... hogy ez nem az EL topic? :-P

De hogy ON legyek:

Shuffle! olyan mint a MaiHime... elején kicsit bugyuta és ilyen: hátőőő oké ezt hagyjuk. De a vége, az elfeledteti mindezt velünk ^^
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Nos befejeztem, és elmondhatom, hogy az általam látott animék közül ez az egyik ami legjobban megfogott. A felétől tényleg nagyon durván beindultak az események. Az utolsó 5 részt tülkön ülve néztem végíg. Egyszerűen nem ezt vártam, csalódtam picit, aztán mégis elfogadtatták velem az egészet. Eszméletleeeen! Nem szeretnék többet mondani róla, mert minden egyes apró részlet lelőne valamilyen poént. Nézzétek meg! Megéri! :taps: ::tenshii::
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

10-ik résznél tartok. Tipikus hárem anime a jobbak közül. Szépen megrajzolt karakterek, nagyon jó op-ed páros + igen csak jó zene a sorozat alatt. Némi kis ecchi és fan service mivel az egy ilyen tipusú animéből NEM maradhat ki =p ja és azért vannak sablon karakterek is dögivel, a történet is nagyon egyszerű...de ennek ellenére imádom =] Tegnap nem bírtam letenni a laptopom az ágyamból mert csak nézni és nézni akartam lol.... Szal eddig nagyon jó..remélem nem lesz elrontva a befejezést és remélem a megfelelő lányt választja a hősünk a végén( Asa fan =p )
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

A.Hidekai írta:10-ik résznél tartok. Tipikus hárem anime a jobbak közül. Szépen megrajzolt karakterek, nagyon jó op-ed páros + igen csak jó zene a sorozat alatt. Némi kis ecchi és fan service mivel az egy ilyen tipusú animéből NEM maradhat ki =p ja és azért vannak sablon karakterek is dögivel, a történet is nagyon egyszerű...de ennek ellenére imádom =] Tegnap nem bírtam letenni a laptopom az ágyamból mert csak nézni és nézni akartam lol.... Szal eddig nagyon jó..remélem nem lesz elrontva a befejezést és remélem a megfelelő lányt választja a hősünk a végén( Asa fan =p )
Én végíg biztos voltam benne, hogy kit fog választani. Nem úgy történt, na mondom ez el van szúrva. De még volt hátra két rész, és beláttam, hogy ennél jobb befejezést nem is csinálhattak volna. Ritkán fordul elő velem, hogy belátom, jobb úgy ahogy történt, mint ahogy én elképzeltem. De itt meggyőztek. A végét még gyorsabban fogod kiprörgetni, mint az elejét!! Én mindíg végígnézem az Opening/Endingeket, de az utolsó 5 résznél már nem voltam hajlandó, annyira akartam tudni mi lesz tovább. ::^_^::

Egy AMV azoknak akik azért nem nézik, mert unalmas és mindent tudni, és csak egy bugyuta szerelmes anime: AMV megtekintése
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

A lehető legjobb klippet postoltad be, hogy megmutasd a komolyságot.

Gratula.
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Prof. William írta:A lehető legjobb klippet postoltad be, hogy megmutasd a komolyságot.

Gratula.
Köszi szépen. :wink:
Különben az AMVben is szerepel az a jelenet, mikor Kaede főzőcskézett, üres volt az edény, és mikor felnézett a szemei teljesen üresek voltak. Annál a jelenetnél komolyan megijedtem, egyszerűen kirázott a hideg mikor néztem az animét. Persze csak utána tudtuk meg, mikor Prim odamegy és megnézi, hogy az edény üres. Nagyon jól megcsinálták a megőrülés fokozatait, és a ráébresztés sem csettintésre ment, ahh nagyon jó. Nekem a Kaede vonal tetszett a legjobban az egészből.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Chidori írta:
Prof. William írta:A lehető legjobb klippet postoltad be, hogy megmutasd a komolyságot.

Gratula.
Köszi szépen. :wink:
Öhm....ne nekem legyen igazam, de mintha Prof. William ironizált volna. ^_^°
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Titkos írta:
Chidori írta:
Prof. William írta:A lehető legjobb klippet postoltad be, hogy megmutasd a komolyságot.
Gratula.
Köszi szépen. :wink:
Öhm....ne nekem legyen igazam, de mintha Prof. William ironizált volna. ^_^°
Miért? Nem jó az AMV? Egy elég drámai részét mutatja a sorozatnak, így látszik, hogy nem csak happy az egész, bár azért szeretem én is, mert olyan részek is vannak benne. Viszont ettők a drámai résztől még értékesebbnek tűnik a kis boldogság... szóval ezzel csak ezt akartam érzékeltetni...
Azt én is elismerem, hogy nem ez a legjobb AMV róla, de a célnak megfelelt.
Nekem ez lenne a kedvencem: Kedvenc AMV-m megnézése
de vigyázzatok mert SPOILER veszélyes!


Nagyon remélem, hogy nem személyeskedésnek szánta az üzenetet. Nagyon nem szeretem, ha valaki ironizálva szól be. Szóval inkább mégegyzser megköszönöm, mert én mindenkiben a jót látom először! :wink:
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Egyáltalán nem ironizálásnak szántam! Kaede valami félelmetes! Már el is felejtettem. (Ideje megint megnézni. :) ) A lépcsős jelnetnél mindig felszisszenek lélekben.

Jó kis AMV.

Nekem is ez tetszett, hogy a kezdeti aranyoskodás után félelmetes hogy mi lett a végére. Ekkora lélektani drámára nem számítottam. Komolyan el tudtam képzelni hogy az lessz a vége hogy Kaede egy "ha Rin-kun nem lehet az enyém senkié se legyen" jegyében hősünkbe állít valami éleset.

"Kaede főzőcskézett, üres volt az edény, és mikor felnézett a szemei teljesen üresek voltak"

Meg amikor Rin nem jön haza és Kaede kidobja a szépen elkészített kaját. Az az arc... akkor kezdtem sejteni hogy valami nem százas a leányzónál, és valami durvábbat fog produkálni a szimpla megsértősésnél.

Ezt is szeretem az animékben. :) A lelki állapotokat jól be tudják mutatni az rajzolással.

Nekem e miatt a fordulat/fordulatok miatt emelkedet a Shuffle egyszerű kis ecchi vígjátékból a top 10-be.

Kicsit off: Szereted megőrüléseket+az azzal járó arcokat? Akkor ajánlom a Higurasi no naku koro ni c. animét. Fergeteges Vigjáték-Ecchi-Természetfeletti-Psycho-Thriller-Horror sorozat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Prof. William 2006.06.24. 17:58-kor.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sorry, akkor csak én értettem félre, lehet az emotikon-hiány miatt, még egyszer gomen. ::reliev::
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Na, korábban írtam, hogy 1 rész alapján ítélve szar ez a sorozat, de most végignéztem a sorozatot, és majdnem elélveztem a sok gyönyörű romantikus jeleneten <3
És Asa-senpai a legjobb csaj <3 (de nem hosszú hajjal <_<)

A Kaedes főzős jelenet a legdúrvább @_@ az egy 10 pontos volt, nagyon hatott rám

[NAGYON SPOILER]






Most akkor Kaede és Sia leszbikusak lesznek a végén? Phoenix szerint igen, de szerintem ez csak véletlen volt. Aki nem tudja miről van szó, nézze végig az utsó rész endingjét.





[/SPOILER]
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Végignéztem, jó kis kellemes hangulatú anime. Tetszett h az elején azt "ültetik" el az emberben h ez egy ien könnyed vidám ecchi vigjáték marad a sorozat a végéig. "A mindenkinek van vmi problémája" dolgot is jól helyezték el. A csaj választásról...

Az ő helyében nem Asa-t választottam :-P Sia v Kaede :wink:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Ahh, Shuffle. keves haremanime no fel erre a szintre. Szerintem kifejezetten jo anime, bar mint egy baratom is megjegyezte, kisse elnyujtottak a veget. De legalabb volt min izgulni. Rulz. :)

to amcsi: Double-docking doesn't mean they are lesbians, you nub! :p

to rat: m(_ _)m
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Zelmor írta:to amcsi: Double-docking doesn't mean they are lesbians, you nub! :p
Cuz they can be bisexuals as well :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Énis belekezdtem ebbe az animébe (meg vagy másik százba :dirr: ) és egész jónak tűnik...de majd ha nagyon unatkozom, akkor végignézem. xD
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Edina-chan írta:Énis belekezdtem ebbe az animébe (meg vagy másik százba :dirr: ) és egész jónak tûnik...de majd ha nagyon unatkozom, akkor végignézem. xD
Látom marha izgatottan nézed :D
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Edina-chan írta:Énis belekezdtem ebbe az animébe (meg vagy másik százba :dirr: ) és egész jónak tűnik...de majd ha nagyon unatkozom, akkor végignézem. xD
Annyira azért nem hiszem h unalmas lenne :dirr:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Mondjuk az elején a sok ecchi meg elhülyéskedés nem tetszik. De később tényleg jobb lesz.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

amcsi írta:Mondjuk az elején a sok ecchi meg elhülyéskedés nem tetszik. De később tényleg jobb lesz.
Én pont azért néztem tovább... :D
(először nagyon nem akartam, démonok?istenek? + emberek? Neeem ebből semmi jó nem fog kijönni, aztán nagyon meggyőzött, h aranyos és jópofa egy anime.)
Let's begin, de gozaimasu!
Válasz küldése