Higurashi no Naku Koroni

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:Engem max a Shion/Mion fanservice érdekel, többire immunis vagyok :cool:
+1
Cruel Angel írta:gyerekek, én vagyok itt az egyetlen, aki a történet miatt nézte? :dirr:
Nyugi, azért a fő ok az volt, pontosabban az, hogy azt mondták, ez végre egy olyan horror anime, ami tényleg ijesztő. És szó se' róla, voltak benne határozottan "a hátad borsódzik" részek, de sajnos pont a története, vagyis a "három részenként restartolunk" megoldása volt az, ami miatt még mindig az első szezon nyolcadik részénél vesztegelek. :dirr: Umiban még be is jött ez a megoldás, mert közben azért a meta-világban folytak tovább az események, de Higuban valahogy meguntam a harmadik ilyennél. XD (Jó, tudom, mondták, hogy itt is van értelme a restartoknak, de eddig bírtam idegekkel, egyszer befejezem majd, ígérem. XD) Btw, ezt nekem csak akkor tudnák pusztán fanservice-el eladni, ha esetleg áthívnak "vendégszerepelni" a teljes To-Love-Ru stábot, de erre kicsi az esély. :lol:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Umi... Higu ... XD kész, mára kikészült az agyam. Plusz elképzeltem, ahogy a To Love Rusok vendégszerepelnek :dirr:

Amúgy énis a sztori miatt néztem, de nagyon jól estek azok a restart fanszervízek. De ez az új érzem, hogy sok lesz, főleg a mahou-shoujo-s dolog amitől rángani kezd a bal szemem sarka.....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Hozom a legújabb kínzásokat :twisted:

Higurashi Kira OVA Opening

Rajzolás okés, animáció elmegy, no de a zene az szörnyű :shock: Bár a várható, félnótás hangulathoz passzol :lol:

És vmi speciális előzetes is kijött, ami még agybomlasztóbb :LOL:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Eddig optimista voltam, de most már én is kezdek afelé hajlani, hogy ez bűnrossz lesz. :dirr: (A DEEN meg inkább csinálná meg az Umineko második szezonját, ha már annyira "-no naku koro ni" sorozatot akar animálni, ne a Higuról húzzák le a hatszázadik bőrt.)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: anubys »

-OJ- írta:Higurashi Kira OVA Opening
Na jólva. Az első előzeteseket látva még aggódtam picit, de most már megnyugodtam, hogy legalább az eredeti széria hangulatát hozni fogja. :x_x:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:
-OJ- írta:Higurashi Kira OVA Opening
Na jólva. Az első előzeteseket látva még aggódtam picit, de most már megnyugodtam, hogy legalább az eredeti széria hangulatát hozni fogja. :x_x:
Mármint? XD Úgy érted, azokat a részeket, amik két gyilkosság meg horrorjelenet között történtek, és egymás agyát húzták a szereplők, meg fanservice-eltek? Mert akkor igaz, a gond az, hogy elnézve az openinget, itt csak ilyenekről fog szólni az egész sorozat. :dirr:
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Itadakimasu!!! :thumb:

Mint az várható volt, hatalmas ökörség lett az új Higurashi OVA :LOL:
Az első fele GAR pózolásból és férfias álmodozásról(=perverz fanservice) szólt, hogy miket fognak csinálni a lányokkal ha megverik őket a bünti-játékban, a második pedig totál szívás Ken-channak :drop:

Jobban szórakoztam rajta, mint az vártam :twisted:

(Még csak RAWban van kinn)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Do not want.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Ja, második OVA előzetese
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:Itadakimasu!!! :thumb:
Hogy is szokták mondani? Ha a film rossz, legalább a kaja legyen jó. :) :dirr:
-OJ- írta:Ja, második OVA előzetese
Ezt viszont szerintem még akkor sem fogom megnézni, ha telepakolják Shion/Mion svédasztalokkal. XD
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:
anubys írta:
-OJ- írta:Higurashi Kira OVA Opening
Na jólva. Az első előzeteseket látva még aggódtam picit, de most már megnyugodtam, hogy legalább az eredeti széria hangulatát hozni fogja. :x_x:
Mármint? XD Úgy érted, azokat a részeket, amik két gyilkosság meg horrorjelenet között történtek, és egymás agyát húzták a szereplők, meg fanservice-eltek? Mert akkor igaz, a gond az, hogy elnézve az openinget, itt csak ilyenekről fog szólni az egész sorozat. :dirr:
Nem. Úgy értettem, hogy ez valami ritka nagy hulladék lesz. De mivel Higurashi, tuti, hogy így is meg fogom nézni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Az első képek a Higurashi Kira OVA3ból

Shion/Mion epizód, F YEAH! :thumb:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Andro »

A Ni jobb, a Kai-t sajnos ott tolták el, hogy megpróbálták tudományosan megmagyarázni a dolgokat. Emiatt nálam elvesztette némileg a vonzerejét, de persze megnéztem azért.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

[flame]
TL;DR esetén:
Kép

Bővebben: Az más kérdés, hogy ha nem próbálták volna megmagyarázni "tudományosan" a dolgokat, akkor csak egy pointless gorefest lett volna cél és értelem nélkül. Meglepetés: nem mindenki a goreért nézte.
Számomra és gyanítom sok ember számára, Ryukishi írásai nem a gyors borzongás miatt érdekesek és szórakoztatóak, ha ilyet akarnánk olvasni/nézni foghatnánk random X-Akták vagy Alkony zóna epizódokat, ahol nem derül ki semmi a végén, leszámítva, hogy az "Igazság odaát van", csak senki nem ugrik át azon a kerítésen, hogy megnézzük mégis mi az. Gyors ijesztgetésnek jó, gondolkodásra nem. A higurashi már első szezonjában is ott vannak a nyomok, amivel ki lehet következtetni legalább részben, hogy mi is történt. Vagy ha nem, akkor is utólag látni fogod, hogy minden fel volt építve. (Pl. nem véletlen, hogy mindig Takano tűnt el, az, hogy a végén elgázosítják a falut, azt sem csak a szórakozásból mutatta be harmadik chapter végén az író stb. stb.)
Persze kétségtelen, hogy Ryukishi írói húzásai és csavarjai eléggé földtől elrugaszkodottak (lásd még Umineko, ahol egy szereplő évek óta két szerepet játszik egy helyen és senki nem veszi észre), de a "bűntényei", az elsőre értelmetlennek tűnő helyzetei, mindig megoldhatóak valamilyen módon. Ettől jók. Ennek része, hogy a végén elmagyarázunk, megfejtünk dolgokat. Láthatod, hogy mint olvasó/néző megfelelően raktad-e össze az építőkockákat vagy sem.[/flame]
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Andro »

Jó, ez így érthető. Bár én sem a játékot, sem a mangát nem ismerem, csak az animét.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Andro írta:Jó, ez így érthető. Bár én sem a játékot, sem a mangát nem ismerem, csak az animét.
Nem gáz, én nálam is csak a plan to read a vn, én is csak az animét láttam.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nálam a játék eleve esélytelen, mert nem tudom megszerezni PC-re. Manga tervben van, csak nem tudom, hogy azokat milyen sorrendben kell olvasni. Tekintve hogy van 5-6 mangasorozat van belőle.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Andro írta:Nálam a játék eleve esélytelen, mert nem tudom megszerezni PC-re. Manga tervben van, csak nem tudom, hogy azokat milyen sorrendben kell olvasni. Tekintve hogy van 5-6 mangasorozat van belőle.
Manga: Megnézed, mi a fejezet címe és utána keresel fejben, az animében, wikipedián, hogy melyik fejezet jön melyik után, készen vagy. Ha netán találnál olyan fejezeteket, amiket nem találtál meg az animében (Onisarashi-hen, Yoigoshi-hen, Utsutsukowashi-hen), akkor ezek manga onlyk, ha akarod olvasod, ha akarod nem. Azok, amik meg az animében is vannak, azok meg értelemszerűen többé kevésbé megegyeznek mindazzal, ami az animében volt.
VN: isohunt? google?
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hé-hé, nyugalom. ^^" Andro nem troll attól, hogy neki nem jött be a cucc magyarázata, ahogy a te postod sem lesz tl;dr attól, hogy 2-3 mondatnál hosszabb, és szerintem még flame sem, mivel csak leírtad, hogy szerinted meg miért volt jó épp így a lezárás. :) (Még ha érződik is, hogy enyhén szíven ütött Andro postja. XD)

Viszont én is hozzászólnék, mivel ha nem is annyira a Higu kapcsán, de az Umiban már végképp kiakasztott Ryukishi stílusa, és kb. mindkét sztorijának azonos a "rákfenéje": az, hogy feltétlenül logikus, racionális, mondhatni "hétköznapi" megoldásokkal rukkol elő mindig a legvégén, miközben állandóan azt hintelgeti, hogy valami oltári nagy varázslat/misztikum húzódik itt meg a háttérben. Igen, tudom, hogy a legtöbb nyomozós sztorinak pont az a lényege, hogy a kezdetben mágiának, vagy felsőbb hatalomnak tulajdonított valamit a detektív végül megcáfolja racionális érvekkel, de ott általában valahogy nem úgy van tálalva az egész, hogy még a nézővel is azt próbálják megetetni, hogy "márpedig ez természetfeletti volt!" (az pl. az X-akták, ami valóban egy jó példa erre, és amit amúgy igen kedvelek XDDD). Vagy lehet én néztem kevés krimit, de pl. egy Sherlock sztoriban sejtem, hogy a nyomozó úr leszámol majd azzal a pár "hülyével", aki elhiszi Baskerville átkát, Ryu cuccaiban viszont annyira WTF minden, hogy egyszerűen már a néző sem tud másra gondolni, mint hogy itt valaki minimum varázsol. XD Na, de mindjárt kifejtem:

A Higuban már az furcsa, hogy párepizódonként visszaugrunk a sztori elejére. Később ezt Ryu azzal magyarázza, hogy Rika egyfajta "dimenzió/idő utazó" (izé, Cruel vagy valaki javítson ki, még nem járok ezeknél a részeknél, meg eléggé össze-vissza néztem eddig XD), akinek célja elkerülni a falu pusztulását, ezért mindig "reseteli" a "világot", ha az már elveszett, és igyekszik Keichiéket megvédeni a vésztől, valamint ráébreszteni őket az igazságra, mielőtt túl késő lenne. Az izgalom pedig ott van, hogy egyre kevésbé tud visszamenni a bajok forrásának elejére, ezért az ember aggódik, hogy még azelőtt megoldja a dolgot, mielőtt Takano győzne. Persze a nagy kérdés nem is ez, hanem hogy Oyashiro-sama átka okozza-e az egészet, egyáltalán létezik-e ő, illetve miután kiderül, hogy Hanyuu az, de nem ő a hunyó, akkor vajon ki? (Megjegyzem, valahogy gondoltam, hogy a Higuban Takano lesz, a gyerekeket eleve kizártam, ergo maradt a rendőrfelügyelő, a fotós, meg Takano. Utóbbi kb. minden jeleneténél eléggé úgy viselkedett, mint egy rejtett pszichopata... XD) Tehát van eddig egy létező istenségünk, egy idővisszapörgető lolink, és ezután az egész sztorit azzal csapja agyon Ryu, hogy egy "közönséges" vírus hülyített meg mindenkit a faluban. Hátizé... Mondjuk úgy, hogy amikor először hallottam, hogy ez a vége, én sem voltam épp csalódásmentes. Enyhén nem ezt vártam. Emlékszem, még amikor nem készült el a vége, olyan elméleteket is hallani lehetett, hogy űrből érkezett idegenek fertőztek meg embereket a faluban, és azért diliztek be. XD Eskü az is jobb lett volna. XD Egyszerűen hülyén jön ki, amikor egy misztikus hangulatú sztorit (aminek természetfeletti képességekkel bíró szereplői is vannak) végül egy teljesen racionális problémával/megoldással zárnak le. Szóval némiképp megértem, hogy Andro kiakadt, de igazából engem itt még nem annyira zavart a dolog, mert egyrészt a sorozat sem volt annyira szívügyem, másrészt leszámítva, hogy én sem pont ilyen véget képzeltem neki, mondhatjuk, hogy plothole nem maradt benne, logikusnak logikus volt, stb. Viszont az Umineko lezárása már nálam is kiverte a biztosítékot. (Innentől átmehetünk az Umi topicba, ha itt nagyon off, egyelőre fehérrel írom inkább.)

Az Umi kezdete hasonló, Oyashiro-sama helyett egy Beatrice nevű boszorkány szolgáltatja a természetfeletti ellenfelet. Ez a sorozat több dolog miatt is sokkal jobban bejött nekem, mint a Higu, de most csak azokra térnék ki, amik a történet szempontjából fontosak. Ilyen pl. hogy ezúttal nem csak úgy random megy a reset, és majd nagysokára megtudjuk, hogy ki pörgeti mindig vissza az időt, hanem Beatrice már az első fejezet után kvázi kihívja Battlert, beülnek a "meta-world-be", és Beato hajlandó addig pörgetni neki a jeleneteket, amíg Battler rá nem tud cáfolni véglegesen, vagy fel nem adja, és be nem hódol a mindenható mágia hatalmának. Ezután gyakorlatilag az egész sorozat arra játszik, hogy Beatrice (és más boszik) "mágikus gyilkosságokat" követ(nek) el, Battler pedig igyekszik ezeket racionálisan megmagyarázni. Ez szerintem egy nagyon ötletes koncepció, ráadásul míg a Higuban eleinte fogalmad sincs, hogy mi a fene van (UFO-k, vírus, drog, hallucinogén virágpor, AKÁRMI LEHET! XD), addig itt adott egy gyilkos, aki valószínűleg nem boszorkány, csak szereti magát annak kiadni, és ott van "Sherlock" Battler, aki le akarja leplezni. Valahogy már az elején is sokkal kevésbé zavaros a sztori. Persze Ryu idővel bedurvul, Mortal Kombatos kivégzéseket láthatunk, cukorkák potyognak a hasból, boszorkányok fightolnak a kertben, Eva Beatrice pedig olyan kreatívan gyilkol, hogy Battlernek ezeket már igen nehéz racionális módon megmagyaráznia, (és akkor még a jövőből jött húgi is beáll segíteni...) de valahogy a néző is egyre inkább szurkol nekik, pörög az agya, ahogy minden varázsgyilkosság mögé próbálja a nyers racionalitást belelátni, és közben reménykedik, hogy Ryukishi azért tudja, hogy mit csinál, és hogy minden rút halál meg lesz okosan és értelmesen magyarázva. Sajnos Ryu inkább úgy dönt a végén, hogy mindenkit jól hülyére vesz. Az egy dolog, hogy Beatrice, mint olyan, nem létező karakter (akit a korábbi részekben már Battler szerelmévé avanzsáltak, kétfelé szakítottak lélekben stb. és a néző is igen megkedvelte), de az egész sztorit ismét iszonyúan sekélyes és B-kategóriás módon vágja haza. Várnád a gyilkosságok magyarázatát, de nem kapod meg őket, ugyanis kiderül, hogy az egész boszorkányos varázsmese Battler könyve, amit azért vitt el ennyire fantasy irányba, hogy szegény kishúgát megkímélje a szörnyű valóságtól. Ez nagyon szép tőle, csak éppen a néző fogja szétmarni az arcát a végén, mivel kiderül, hogy az eddig megismert szereplők legalább fele csupán a fantázia szüleménye, valamint, hogy hiába agyaltunk eddig azon, hogy vajon varázslat nélkül hogyan lehet több száz méter magasról valakit a kerítésre hajítani, ugyanis még Ryukishi sem veszi rá a fáradtságot, hogy ezt megmagyarázza, kényelmesebb a sztori mágikus részét a kukába dobni azzal a szöveggel, hogy "csak Battler találta ki az egészet". :? Természetesen ha itt mindez csak kamu, akkor azt jelenti, hogy nincsenek párhuzamos világok, meg idő-visszapörgetés sem (ami a Higuban legalább megmentette a sztorit), szóval nincs boszorkány, nincsenek démonok, nincs future-Ange, stb. Komolyan, talán 10 szereplő marad a gárdából, aki létező személy... Ez számomra az egyik legszemetebb írói húzás, olyasmi, mint amikor egy sokkötetes fantasy-t úgy zársz le, hogy "...és ekkor Janika felébredt az ágyában, és az egész eddigi kalandjáról kiderült, hogy csak álom volt". :dirr: A végén kapunk valami dumát arról, hogy Beato és Battler végre együtt vannak az "Arany Földeken", de kb. rohadtul nem izgat már senkit, mivel Beato abban a formában nem is létezik, ahogy megkedveltük, Battler pedig lehet, hogy már csak bedilizett a sok családon belüli öldökléstől, és a Golden Landet is csak hallucinálja. OK, nekem nincs azzal bajom, ha az író a legvarázslatosabb elemeket felvonultató sztorit is logikus érvekkel akarja a végén megmagyarázni ("tudományos alapokra helyezve", ahogy Andro mondta, és igaza volt, mert Ryu mindig ezt csinálja), de ne így, mert ez nem magyarázat, hanem egy olcsó húzás. Sokan fikázták az anime végét, nekik azt üzenem, hogy az a befejezetlen vég sem volt semmi ahhoz képest, amit Ryu a játék végére kitalált... (Btw, amúgy az Uminál kb. mindenki arra számított, hogy valszeg ha más nem is, de Beato egy létező személy lesz, csak éppen nem boszorkány, nem tud varázsolni, és a gyilkosságokat ember követte el, de valaki más. De a végén ezzel a "Shannon volt Beato" megoldással, meg hogy "Battler színezte ki így a sztori", eléggé hazavágta az egész cucc hangulatát, ha engem kérdeztek. Puzzle-példával élve: igaz, hogy te ezt egy ezer darabos bonyolult kirakósnak gondoltad, de igazából csupán 50 darabból áll, csak Ryu olyan egyszerű képet alkotott, hogy pont azért nem tudod összerakni, mert valami sokkal bonyolultabbra gondoltál.)

Szóval én a fanokat is megértem (bár kíváncsi lennék, hogy az Uminál mit szólnak ahhoz, hogy X órányi agyalásukat kell a kukába dobni), de azokat is, akiket Ryu rendszeresen felhúz, mert mestere a jól felépített történetek utolsó pillanatban való félresiklatásának. (És valóban, én sem a gore miatt néztem, sokkal inkább a megoldás miatt, ami legfőképpen az Umi esetében lett szerintem iszonyú debil. A sorozat még mindig feelinges, jók a karakterek, sőt, még a játékot is végig akarom majd vinni, ha végig lefordítják, de ez az ending "enyhén" kiakasztott. Ez az igazság tényleg maradhatott volna "odaát"...)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:...(Még ha érződik is, hogy enyhén szíven ütött Andro postja. XD)...
Eeeegen... "Enyhén." XD Mondjuk a fenti postom eredetileg sokkal flémesebben indult, csak moderáltam a végére magam.

Uminekora umineko topikban válaszolok perceken belül.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nem értem, mi a baj az én postommal. OO
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Kira OVA.3

Eddig a legjobb epizód, bár ez valószínűleg annak tudható be, hogy a Sonozaki ikrek a kedvenc karaktereim, és az epizód első fele csak róluk szól, ahogy Shion ismét Mionnak adja ki magát, hogy közelebb hozza Kei-chanhoz, de persze rá is nagy hatással van a srác, a második felében pedig még Rena is csatlakozik a szerelmi párbajhoz.
Kei-chan választása pedig egészen sokkoló volt ::jcrazy::

Jófajta moe-moe hárem-komédia :thumb:
Negyedik rész előzetese
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Félek, a Sonozaki ikrek esetében nálam már nem tudnák felülmúlni az első OVA-t, amikor le kellett nyalogatni a tortahabot... :vigyor:
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Higurashi no Naku Koro ni Kaku ~Outbreak~ PV

Ígéretesebbnek tűnik, mint az előző két OVA-sorozat.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Higurashi no Naku Koroni

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

-OJ- írta:Higurashi no Naku Koro ni Kaku ~Outbreak~ PV

Ígéretesebbnek tűnik, mint az előző két OVA-sorozat.
Kiváncsi lennék, h Ryukishi mennyire involved a projektben.
Kép
Válasz küldése