eX-Driver

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

eX-Driver

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Szerintem fantasztikus 1 anime. Bár rövid a maga 6 részével de ott a movie. Egy igazi anime mely ::reliev:: fordulatos és gyors :D
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

Initial D mellett a másik kedvenc autós animém.
Jó zene, jól kidolgozaott hangzás, szép kocsik, szép grafika, szép lányok, jó poénok, könnyen emészthető humoros történet, és egy furcsa, de talán egyszer reális világ [nagyon remélem, hogy nagyon-nagyon-nagyon távoli jövő(pl ha már az unokáim dédunokái járnak ilyen kocsikkal az elég^^)]
Kell ennél több egy jó autós animébe? nem hiszem

Bár tény hogy a fizika nem mindíg reális, van benne pár "érdekes" jelenet, szóval ott nem a legjobb az anime, de attól függetlenül kiváló^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atis 2006.11.24. 20:16-kor.
David, és Gunther XD
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Ittegy kis ízelítő
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Mostmar en is tudok errol nyilatkozni (mert megneztem :D). Tokeletes kikapcsolodoasnak es ha nem akarsz agyalni azon, amit nezel. Az a 6 resz eleg sovanyka, cserebe viszont a grafika mar az OVAban is szep, a movieben viszont gyonyoru. A tortenet inkabb aranyos, a kotelezo fordulatok megvannak benne, a humor (es a fanservice) jol van elhintve, egyszer sem ereztem, hogy valamit tuladagoltak volna. Ha unatkozol szombat este es nincs jobb dolgod, akar ezzel is elutheted az idot. Chibi on the road :D
Kép
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: eX-Driver

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Elég soványka a 6 rész, de nagyobb problémának tartom, hogy annak ellenére, hogy autós anime, eléggé lassú a történet menete. Arra számítottam, hogy pörögni fog a dolog, tele lesz izgalmakkal, ehhez képest meglehetősen unalmasra sikeredett.
Válasz küldése