Zero no Tsukaima

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Kösz a linket. Nagyon vártam már, hogy elkezdjék.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Asami
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.05. 09:04
Tartózkodási hely: Itthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Asami »

Túl vagyok az ötödik részen, már alig vártam a második szeszont... őszintén szólva nem gondoltam volna h ennyire megragadják azt a kis sokat emlegetett szálacskát... de nekem ez nagyon tetszik benne =)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nna elkezdtem a 2.szezont, mar egy darab reszt meg is neztem..hat ez tok ugyanaz mint az elso szezon..meg nem tudom h ez rossz-e vagy jo, de legalabb ugyanugy kikapcsolja az ember agyat fel orara XD
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Sztem hozza a színvonalat és Zero jó sokat robbant benne :D
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Bizony, a színvonal se nem rosszabb se nem jobb. Ami elvárható volt, így kell ezt! :)
Kedvencem volt eddig a második szezonban mikor...
ültek a csónakban, asszem 4ik rész, ugye Luise nem tudta kimondani ugyanúgy hogy szeretlek, és csak hebegett habogott. Azon olyan jót kacagtam... ^^
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Na végignéztem. Aranyos volt. A vége meg szomorúan kezdődik, aztán elhülyéskedik^^"
Az első sorozat azért jobban tetszett. Szóljatok, ha lesz megint folytatás :)
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Gome!

Valaki meg tudja mondani, hogy hány részes volt az első és hány a második évad?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az első 13, a második 12. :)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Fúha mar a 4.resznel jarok..kezd egy kicsit gennyes lenni a dolog, nem birok ennyi erzelemmel mit kezdeni XD De az hatarozott pozitivum h neha nevetek, meg most mar befejezem, kivancsi mit hoznak ki a hatalmas haborus konfliktusbol :D
Avatar
Quiou-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.05.12. 14:11
Tartózkodási hely: Atád City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Quiou-chan »

amikor elkezdtem, megijedtem,,hogy húú mit nézek, de aztán a végére egédz jó lett sztem :D :D
hát meg a második évad is naon jóó, az jobb volt az elsőnél... :-P :oops:
azt bírtam, hogy saito mindig a szalmán aludt, de a második szériában má a csajjal :PP :lol:
"A rajz csak egy hosszú vonal, amit olyan emberek készítenek, akik abban lelik örömüket, ha a gondolataiknak formát adhatnak."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Kicsit (nagyon) gaz volt a 2.nak a vege szerintem..ezen mar nem tudtam nevetni...Saito 92ü8576278565 katona ellen, es meg igy is o kerul ki gyoztesen :dirr:
De a szoke (harcban eleg bena) fokapitany feldobta a sorozatot nekem, rajta nevettem a legtobbet...meg egy kis "drama" is volt Colbert tanar ur halalaval...szoval vegyitik mar az erzelmeket :3
Avatar
Quiou-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.05.12. 14:11
Tartózkodási hely: Atád City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Quiou-chan »

hát voltak azért jó részek xDD
főleg saito csajozásai...xDD :cool:
a 2. végét télleg elcseszték, de szerencse a végén kivágták magukat vmivel :lol:
a tündéres résszel, akinek nagyobb volt a khm-je, mint louise-nek :shock:
az összes szöszi feldobta az animét de főőőleg a izé...a hullámos szőke...aki mindig rózsát tartott a szájában...a Guice xD asszem eza neve :?: :D
"A rajz csak egy hosszú vonal, amit olyan emberek készítenek, akik abban lelik örömüket, ha a gondolataiknak formát adhatnak."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En nem arra gondoltam, hanem arra a kapitanyra ^^
Amugy lesz 3.szezon, es ANN-on a kep mellette azzal a tunder v milyen csajjal van, szal o is benne lesz mar a sorozatban...
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Július 17-től kezdik vetíteni Japánban az ANN szerint. Már várom, az első két sorozat tetszett. A maga katergóriájában mindenképpen egy nagyon jó sorozat, szórakoztató és nem akar valami hű de komolynak látszani. Kíváncsi vagyok, hogy a harmadik szériában sikerül-e tartani a szinvonalat, remélem igen. :)
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

yay, 3. sorozat. A 2. sorozattal nem vagyopk elégedett, mert túl ecchire sikeredett. Több komolyságot és drámát akarok a 3. sorozatnál^^
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Én nem :D ecchi rúlz. Eddig ez volt az egyetlen olyan anime ami a tökéletes középút volt a romantika meg a már majdnem hentai között amit láttam. Vagy nemtom, hogy mondjam.

szal ez jó így. :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Ajj, miért mondja minden Zero no Tsukaima szerető mindig ezt :D Szerintem is tökéletes volt a középút, de a romantikus részét sokkal jobban szeretem^^
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Drama? Lol....vhogy az itt levo "drama" nekem mindig nevetseges (meg a tanar bacsie is olyan fake volt, aztan az h meghalt mar nem volt olyan vicces)..plane h ugy er veget h jon Saito meg az irritalo kardja oszt jol megoldjak...en varom mert kikapcsolta az agyam, vhogy nem hiszem h a 3. sorozat barmi tobbet is tudna nyujtani..csak ne legyen benne sok Hime-sama, mert attol falra maszom :S
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Jól van na! Dráma igaz, hogy tényleg kevés volt, de olyan aranyos jelenetek voltak! De a tanárbácsis úgy emlékszem jól volt megcsinálva.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Nekem a 2. végére már túl sok volt az S/M jellegű adalék, ami már a sorozat legelején is unalmasan túlhajszolt poénnak tűnt. A 3. is mindenképpen belenézős lesz.
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

amcsi írta: Több komolyságot és drámát akarok a 3. sorozatnál^^
Több komolyságot és drámát? :D A Zero no Tsukaimába? :D Hihi, szvsz amíg Saito találkozni fog lányokkal addig hót biztos, hogy fog tapizni, s amíg hót biztos, hogy tapizik, addig hót biztos, hogy Louise kényszert érez, hogy kifejezze "gondoskodását". De majd kiderül, hogy mit hoznak ki, de az eddigiek után én nem számítok semmi komolyodásra a főszereplők estében. Főleg, ha ott lesz Kirche, meg Siesta, akiket remélem, hogy nem fognak annyira hanyagolni, mint a második sorozatban. Meg a többi mellékszereplőt sem. :-P
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

De az első seasonben nem volt annyira perverz :/ szánalmas, hogy mit tettek a készítők Saitoval a 2nd seasonben :/
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Zero no Tsukaima

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Már megnéztem néhány részt a 3. sorozatból, de sajnos elég kiábrándító. :( Sok az unalmas lelkizés, Saito háreme tovább gyarapodik, és már az is nagyon lapos, hogy annyi kínos félreértés van Luise és Saito között. Nézem tovább, de ideje lenne belecsapni valami történetfélébe is. :wwall:
Kép
Avatar
Kvakond
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.08.19. 17:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Zero no Tsukaima

Hozzászólás Szerző: Kvakond »

Így hét rész után egészen biztossá vált számomra, hogy a második évad vége óta a leghalványabb fogalmuk sincs, hogy mit akarnak kihozni az egészből. Lehet, hogy azt tervezik, hogy majd a 4. évadba kerül némi tartalom, de ha így folytatják, addigra senki nem lesz kíváncsi rá. :knife:

Én nem vagyok a fan service ellen, de egy olyan animét lecsupaszítani, ami alapból egész másról és/vagy többről szólt. Vétek. Kis mell vs. nagy mell -> féltékenykedés -> hiszti -> erőltetett békülés -> kezdjük elölről. Egyszer röhögtem csak, mikor Saitot úgy tökön rúgták, hogy még nekem is fájt. Látszik, hogy engem nem nehéz szórakoztatni.

Mindenesetre nézem tovább, csak régen tetszett is.. :?
"Looks like Yuri will have to choke a bitch!" - Kurosu Yuri, Magikano
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Re: Zero no Tsukaima

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Hát, ez a szezon is elbasz dolgokat a romantika terén :/ De legalább Saito nem annyira perverz, mint a 2. szezonban.

És mikor jelenik meg végre Konata?! Látni akarom már :)
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Válasz küldése