Seto no Hanayome

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Seto no Hanayome

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Az AMV Hell 4-ben találtam klippet, hogy utánakeressek ennek az animének, és véleményem: "miért nem szóltak, hogy ilyen anime van?!" :D
Elkezdtem nézni, és már 8 részt láttam, és most ismertető is megjelent
http://www.aoianime.hu/index.php?anime=616

trickypriest: te is AMV Hell 4-ben találtad ezt az animét? Egyébként ismertetődből kihagytál egy fontos poént: a főhőscsaj szupertámadása, szupersikítás xD

Akkora idióta poénok vannak ebben az animében :P nagyon bírom
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nem, én máshol láttam meg. Hogy hol, az legyen titok, de annyit elmondok, hogy meglepődnél. :D A filmes paródiái is nagyon jók (az első ilyet már nem tudom hányszor néztem vissza, annyira súlyos volt), de ez igaz az összes poénra, és igazából az egész sorozatra. ::japhaha:: Általában nem szoktam ilyen eszement animéket nézni, de ez tényleg kihagyhatatlan. :D Az eleje még megtévesztő, de az első rész felétől kezd sejthetővé válni, hogy mire számítsonm, aki nézi... :D
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Én mondtam, h jó.. :D Nemrég lett vége és sztem, vagyis nekem ez 2007 vígjátéka, egyedül a Sayonara Zetsobou Sensei veheti még fel a versenyt, de nem lesz könnyű, (illetve fej-fej mellett lenne a Pani Poni Dash!-el, de az ugye 2005ös) Van benne 1-2 fillér rész, de lényegében azok is tele vannak poénnal így nem zavart (sőt örültem, h tovább tart így az anime). Idővel itt is durvulnak a dolgok, de nem kell Excel-re gondolni (mert hát az a végén...omfg), annyira nem borul el. :) Simán 9/10es. Én is ajánlom minden, kicsit eszementebb vígjáték kedvelőnek!
Let's begin, de gozaimasu!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Xelloss ismertetője ( :D ) után már kezdem is... XD
nagyon hiányzott már egy kis eszement vígjáték
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A koncert a nyolcadik részben hatalmas buli. :D Nekem egyébként Akeno a kedvenc karakterem. A külseje és a természete is Touká-ra emlékeztet az Utawarerumono-ból. Ezért aztán nagyon jó az az aranyos kis ámokfutás, amit egyszer előad. :D
Válasz küldése