D.Gray-man

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szerintem is nézd végig a fillereket. :) Eleve az első 40 részben alig van pár igazi filler, mert a többsége regényekből vett sztori, vagy olyan dolog, ami a mangában is benne volt, csak az animében jobban kifejtik. :) Aztán 40-50 között van a tényleges filler, amikor Lulubell feltűnik, ha nagyon szenvedsz, akkor esetleg ezeket kihagyhatod, de szerintem nézd őket végig, a nagy részük tűrhető lett. :)
Egyébként a manga nélkül tényleg nem zavaró, én anno a mangát nem olvastam, csak az animét néztem, és még úgy is elvoltam ezekkel a részekkel, hogy tudtam, hogy fillerek. :) Pár rész nem annyira jött be, de a többségük jó, amikor pedig 45-50 között már nagyon unni kezdtem őket, szerencsére visszatértek a canon részekhez. :)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>Miyume, Titkos

Köfii ^^; Meglettem győzve (mmint, hogy nézzek fillert :3).
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

letöltöttem egy olyan anime epizódot (nem D gray) amiben a megosztó benne hagyta a TV Tokyos reklámokat is (nem is értem hogy hogy nem kapnak idegbajt a japán fanok ennyi reklámtól egyetlen epizódon belül ^^" de most nem ez a lényeg.) ez csak azért érdekes, mert az egyik reklám történetesen egy best of D. Gray-man soundtrack volt, amin az összes opening és ending rajta van + gondolom a háttérzenék legjobbjai- mivel a sorozatnak egyenlőre vége, így új ost szóba se kerülhet, és mivel beszéltünk róla, hogy mennyire ott van a Musican zongora ill énekes verziója is, ezért ha valaha megjelenik akkor vagy ezen a CD-n, vagy sehol. úgyhogy ajánlom mindenki figyelmébe akt érdekel a cucc, elvileg már megjelent, lehet keresgélni hogy ki az a jófej aki megosztja velünk.

szerk: és meg is vanhttp://isohunt.com/torrent_details/4856 ... ab=summary
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Maron »

Miyume, köszi, ez nagyon hiányzott! *__________________* Ha netalántán a mellé járó DVD-be is belebotlanál, linkelnéd azt is? :drop:

Mellesleg a január 7-én megjelenő DVD Limited Editionjéhez jár egy soundtrack, amin a kiadatlan zenék lesznek rajta^^
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

szivesen. viszont a musican itt is csak zongora verzióban van meg :roll: azért örültem volna egy énekesnek is, és valószínű hogy akkor nem is fog megjelenni T_T hacsak a január 7.ei cuccon nem lesz rajta- reméljük
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem azért, de biztos, hogy ez hivatalos CD? ^^" Pont a musican miatt gondolom, eléggé fan-zongora hangzása van, a többi OP/ED-t meg simán berakhatta a feltöltő. Nem azt mondom, hogy direkt tolt ki velünk, mert ő nem mondta, hogy eredeti lemezről van, csak csinált egy összeállítást is feltöltötte. :)

Amúgy nagyon remélem, hogy a január 7-es lemezen bepótolnak jópár háttérzenét. Pl. Musican éneke, Maria éneke, "Hitlerék" theme song-ja, stb.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

nem tudom, hogy ez e a reklámozott CD, minden esetre a leírás stimmel. elvileg a forrás szerint is hivatalos ost-ről van szó, nem fanmade. itt a forrás honlapja
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: anubys »

Tudtommal nem egy elterjedt megoldás, de ideális lehetne OVA-k formájában folytatni a mangát. Így akkor jöhetnének ki az új részekkel, mikor kellőképpen előrehaladt a történet...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

ez is egy megoldás, de én annak örülnék a legjobban, ha 1-1,5 év múlva TV sorozat formájában menne tovább a dolog...
a manga: Titkos, így legyen ötösöd a lottón xD nagyon vicces volt ez a ch. : evil -kanda xDD és a vége... nem lövöm le, olvassátok el ^^
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anime: Én is jobban örülnék egy második TV sorozatnak, (főleg, hogy az OVA részekre minden animénél olyan sokat kell várni), de végülis mindegy, csak folytassák. XD

manga:Na igen, ebbe most beletrafáltam, viszont a végén nekem is leesett az állam. Nem tudom ebből most hogy másznak ki, bár gondolom Timothy-t rábeszélik, hogy mégis segítsen nekik, és megszállja az Innocence-ével a lvl 4-est, amíg Allenék leverik, vagy ilyesmi. (Mint ahogy anno Miranda is besegített Road ellen, pedig frászt kapott az egész helyzettől. XD)
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Maron »

Még nem tudom, milyen minőség, de íme: Complete Best DVD :)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

no. megint nincs új manga ch, viszont találtam valami érdekeset:
ami nem más mint a ZONE, vagyis a d.gray "előszele" ha úgy tetszik. 2003as oneshotról van szó és elég érdekes darab lett, nekem tetszik ebben a variációban is a történet, de nem bánom, hogy Hoshino aztán még gondolkodott rajta egy kicsit és végül a D.gray született meg belőle. itt a link a letöltéshez, jó olvasást
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Köszi! :D Anno már kerestem, és meg is találtam, de elég érdekes formában: YouTube-ra töltötte fel valaki oldalanként, és lapozás helyett a "pause/play"-t nyomkodtam. XD (Meg aki tudja, hogy a videók minőségét is mennyire lerontja a YouTube, az képzelheti, hogy képregényt sem élmény olvasni rajta. ^^") De ezt is leszedem majd, mégis jobb lesz újraolvasni. :)

A történetről: Nem kevésbé érdekes ez sem, bár azért nekem is jobban tetszik a jelenlegi D.Gray. :) Valahogy attól, hogy itt Allen...izé Robin már eleve Akuma, úgy érzem, mintha bele lenne kódolva a történetbe, hogy legutolsónak magát pusztítja el, vagy ilyesmi. ^^" A normál D.Gray-ben is mondogatták, hogy Allen a parazita típusa miatt nem fog sokáig élni, és most már itt van a 14-es is, de azért én még reménykedek egy happy end-ben. :) Mondjuk azon dobtam egy hátast, hogy Robin itt elvileg lány lenne. :D XD Nekem fel sem tűnt, csak Maron mesélte. XD

Apropó, egy kérdés a "normál" D.Gray-ből: Jasdeviékről van valami hír? Az egy dolog, hogy mostanában elég régóta nem szerepelt egy Noah sem, de róluk konkrétan a Bárka óta nem tudunk semmit, és nem tudom, hogy őket Krory megölte, vagy csak úgy kimerültek, hogy szimplán összeestek. (Meg pont az egyik ilyen "dimenziókapuba" zuhantak bele, vajon hová jutottak?)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

ZONE:Allen izé Robin nem lány ^^" én is futottam bele ilyen infóba, de aztán a mangát elolvasva elég egyértelműen kiderült hogy fiú: az igaz hogy beöltöztetik egy pincérnő kosztümbe, mert nem tud fizetni a kajáért amit elpusztít és le kell dolgoznia, de Lenalee bocsánatot is kér érte. valamint elég fiúsan is viselkedik és a végén ő lesz Lenalee új "szerelme". nem hinném hogy idő közben elferdültek volna a hajlamai xD. és a fordító is "he"ként beszél róla, márpedig a nemeket a japán is megkülönbözteti.... az hogy ő maga is akuma nagyon ott volt- oneshothoz képest elég fordulatos

Jasdebiék nem tudom merre vannak, élnek az biztos, mert nem láttuk őket meghalni, és ha Road azok után nem nyúvadt ki akkor ők sem, csak idő kérdése és fel fognak bukkanni
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Maron »

ZONE-hoz: öhm... azt, hogy Robin lány, én a manga 1. kötetében olvastam, igaz, scanlation, de Allen adatlapjánál írja Hoshino, hogy Allent Robinról mintázta, de mivel Robin lány volt, ezért fiúsabbá kellett "varázsolnia". ^^"
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

ha Hoshino mondja akkor úgy is van.. nekem az olvasás alapján egyáltalán nem tűnik annak :drop:
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ha ez megnyugtat, én is fiúnak néztem olvasás után, aztán hoppá :drop:

És december 17-én jön a 3. OST, mégis csak kiadnak egyet. :D
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

hát ez nagyon jó hír! már teljesen lemondtam róla ::jeye:: remélem ezen már tényleg rajta lesz a musican szöveges verziója
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

nemrég olvastam, hogy Hoshino megint beteg, úgyhogy még jó darabig kell nélkülöznünk a mangát
és ha valaki esetleg le tudta szedni a 3. ost-et valahonnan légyszi adjon egy linket hozzá mert én nem találok
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Maron »

Igen, már hetek óta nincs D.Gray :weh: Hoshinonak mindenesetre jobbulást^^

Hát... ha lesz link, pü-ben elküldöm, mert úgy néz ki, hogy most talán holnapra lesz, nekem is csak a Tsunaida te ni kiss wo van meg, de elég rossz minőségben :neutral:
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

a legújabb info szerint Hoshino kézsérülés miatt szünetel, és ha minden igaz áprilisban fog vissza térni. reméljük a legjobbakat
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Maron »

Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

::jcheers:: nagyszerűűűű!!!!! akkor már nem kell annyit várni
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na végre! :D Egy hónappal hamarabb tér vissza. :) Várjuk. ::jcheers::
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: D.Gray-man

Hozzászólás Szerző: miyume »

végre Hoshino visszatért! kicsit mondjuk többre számítottam így több hónapos kihagyás után, és erős Allen hiányom van, de sebaj. a lényeg hogy megint rajzol- bár elég gyatrán sikerült ez a fejezet grafikailag is... remélem gyorsan visszatér a minőség.
Válasz küldése