High School of the Dead

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

sajnálatos embertelen igaz hírek... féltékeny volt rá de nem akarta bántani, mert az ugyebár reinek jobban fájt mint takashinak, de ez van. a szükséghelyzet néha radikális döntéseket kíván..
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Ayla írta:Én spec azért nézem mert várom, hogy melyik részben mivel rukkol elő a dagi, és hogy megkedveli-e a megane :P Milyen romantikus XD
Oh ha a manga vonalát követi a cselekmény akkor még Pimp is lesz a dagi bár csak egy rövid időre sajnos!!! :(
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Ayla »

jah az a gyerekkori barát legjobb barát az első részekben volt, ottmég röhögtem és nemmindig láttam a feliratot bocsi. De igazad van annyira egylére nem, megy. Kashim.

most komolyan? az a pimp?
Hakuma Riyuichi írta:az a tapintás azért tényleg mond valamit...
a leírás tökéletes! minden elismerésem. az amcsi style és a kritériumok szentem itt fórumszerte hasonlóak...
óh, köszönöm, köszönöm *bows* végre valaki aki nem tart leszbikusnak XD (na ez volt a vicc.)

Megj. ha jól megfigyelitek van egy oldalnyi szöveg ebben a topikban ami csak a mellekről elmélkedik XD az nem off?
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Boobie apocalypse nyomokban zombikkal és poénokkal. Se több, se kevesebb. Nem kell ezt olyan komolyan venni. :vigyor:
Ayla írta:Megj. ha jól megfigyelitek van egy oldalnyi szöveg ebben a topikban ami csak a mellekről elmélkedik XD az nem off?
Kizárt, hiszen az anime mozgatórugójáról folyt az eszmecsere. :drop:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Nos. Úgynézki megint eléggé kiakadtam egy animén annyira hogy visszamásszak fórumra.
És meg is érte, jó post volt. :D Kár, hogy ehhez egy felhúzással kevert agyelszállás kellett, és amúgy egy senki földje lett az egész fórum évek óta, dehát mindig mondtam, hogy semmi sem hozza úgy össze az embereket, mint egy közös fikázás valamelyik sorozatról/filmről. Mert el lehet beszélgetni úgy 5 percig arról, hogy kinek mi a kedvence, miért király, stb., na de sokszor egy fél óra is kevés arra, hogy kiadd magadból azt a felgyülemlett feszültséget, amit egy félkegyelmű sorozat felhalmozott benned, ráadásul duplán jó, mert aki látta, nagy valószínűséggel szintén szenvedett, és akkor együtt szidhatjátok, aki pedig nem látta, minimum jót röhög azon, hogy mit összehoztok a másik szenvedő féllel, amikor kórusban szapuljátok a cuccot. XD Nos, ezek bizony örök emlékek. :D XD
Ayla írta:Ez az egész egy újabb sablonos amerikai vacak.
Jó érzés, ha egyetértenek az emberrel. XD
Ayla írta:Megj. ha jól megfigyelitek van egy oldalnyi szöveg ebben a topikban ami csak a mellekről elmélkedik XD az nem off?
Mi a jó francról beszéljenek? XD Semmi érdemleges nem történt 7 rész óta. XD "BUMM!" cicik, "BUMM!" cicik, "RATATATAA!" "GROOARR!"(zombi) ciciiiik! Ez erről szól, meg fog is még pár epizódig, ne bántsd őket, hogy megbeszélik a sorozat eseményeit. :D XD Persze ha lenne valami olyasmi, mint történet, karakterfejlődés, váratlan fordulatok, akkor érteném a dolgot, de azt itt szerintem hiába várjuk, te is tapasztaltad. XD
zebra írta:Boobie apocalypse nyomokban zombikkal és poénokkal. Se több, se kevesebb. Nem kell ezt olyan komolyan venni. :vigyor:
Jó, mindenki ezt mondja, de attól még ez egy hulladék marad. XD Megnézem a Twilight "baseballozó vámpírok" jelenetét háromszor, mindháromszor végigröhögöm, szóval nem mondhatni, hogy komolyan veszem, de attól még a film színvonala nem fog emelkedni. Valami ilyesmi a helyzet ezzel az animével is. Csak azért a japánoktól, meg az animéktől úgy általánosságban többet vár az ember, reméli, hogy egy 30 éve kétévenként előrángatott filmtémánál jobbat is ki tudnak hozni magukból, vagy legalább a fanok ne istenítenék halálra, de...ehh. Pl. most a Bleach topicban megy a Kubo-fikázás, de őszintén? Egyetlen fejezetnyi Bleach-ben is több értelmet látok, ott legalább mégis haladnak valamerre (még ha hülyeségekkel is van kikövezve az út), meg az legalább az SS végéig jó volt, ez meg a szokásos "fejétől bűzlik a hal" esete. (Pedig nem mintha akkora Bleach-fan lennék, főleg, hogy a Fake Karakura Arc óta kb. a Naruto színvonala felé húz Kubo mangája.)
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:Jó, mindenki ezt mondja, de attól még ez egy hulladék marad.
Ez igaz. :vigyor:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

én mondtam...
lusti vok írni de ti kifejtitek az összes gondolatomat szóval köcc! :vigyor:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Ayla írta:újabb sablonos amerikai vacak.

[...]

Összességében ez egy olyan fanservice anime, mely kifejezetten a kiéhezett gusztustalan otakuknak szól, ahol már csak ezt az egyszerű amcsi gondolkodásmódot tudják követni azok akik napok óta nem aludtak csak játszadoztak magukkal, amig kijön egy új rész valamiből.

És ez szimplán fúj.
:goodpost: Szóról szóra ugyanezt gondoltam én is egy-két rész után. Sz'al lehet ezt a cuccot kedvelni, senki sem mondta, hogy nem lehet, de az már nevetséges, hogy vannak olyan emberek, akik szabályosan virtuálisan átharapják a másik nyakát, meg mindenféle nevetséges teóriákkal és állításokkal mentegetik és tagadják a nyilvánvalót, csak azért, mert le meri írni az igazságot a HotD-del kapcsolatban. (AA fórum megfelelő topikjában vannak vicces postok.). Tényleg furcsa állatfaj az otaku, a szó legrosszabb értelmében. :wwall:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én ezt a sorozatot az már első rész után nem veszem komolyan.(Végre tudom mi az a otaku:))

Ettől függetlenül megfáradt elmének szórakoztató ,bár mindenkinek más ízlése s nekem se nagyon jönnek ezek a khmm

Titáni ütközök ...

Ráadásul női egyedekhez szinte széria tartózékként van felszerelve.

Ja és mondjuk egy pörgő rugásnál biztos nincs útban. :-P
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Azért vicces ez az egész!!
Tény hogy a sorozat sablonos enyhén Otaku szagú didi apokalipszis!!!Mégis a tegnapi nap több post ment ide mint más témákba 2-3 nap alatt én komolyan tegnap már röhögtem hogy a fórum aktív tagjai köztük én is ide jöttünk és kritizáltunk tisztára olyanok vagyunk mint azok a mérges szülőtömeg akik az egyes GTA játékok megjelenéseinél tüntetnek hogy ez milyen szar meg hogy nem is mű csak egy nagy kalap .... stb...
Tény hogy a HOTD-ban kevés a fantázia de azért a tegnapi nap vicces volt szerintem e téren! :D

Ayla írta:most komolyan? az a pimp?
Igen de csak két beosztottal fog majd rendelkezni azzal is csak rövid ideig bár tudja a fene még egy enyhén naiv csaj szerintem elfért volna még ebben a szedett vettet csapatban!!! :vigyor:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

mondjuk ja!
az anime alapja a zombitámadás lett volna mégis többet tárgyaltuk az alant említett főtémát: bigcsöcsszindróma! :vigyor:
mostmár a férfi nemű fórumosok is annyit tudnak a nők egyik erényéről mint amennyit mi!
szentem ezek után nem lenne meglepő, ha átcsúsztatnák hentai topicba...
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Én csak azt nem értettem, miért nem másztak át egyszerűen a kerítésen.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Kashim írta: Amúgy meg a Takashi gyerek elég kancsal mód lőtt az M14-el majdhogy nem Saekot lőtte ki de az a ballisztikai pálya ahogy a golyók alatta meg a mellei között mentek hát a készítők nagyon betegek lehetnek!!! :shock: :hammer:
Én ezt a jelenetet láttam gif-animációban, és szó szerint rosszul lettem. Az egy dolog, hogy a készítők betegek, de az is biztos, hogy életükben nem láttak még melleket. Vagy széndékosan rugaszkodtak el a valóságtól? Szerintem még akkor sem mozognának így mellek, ha nem lenne rajtuk ruha, de hogy ruha soha-de-soha nem állna így melleken az is teljesen biztos.

Demonstráció, hogy hogy működik a dolog hasonló méretekben.
Látszik, hogy a ruha nem külön-külön tapad a mellekre, hanem egyben.
És még az is lehetséges, hogy külön mozognak de ennek is vannak korlátai, és ami az animében megy, az hamarabb hasonlít csápokra mint mellekre.

Meg az animében úgy hullámzanak, mint valami zászló erős szélben.

Látszik, hogy ez a téma erősen kiakasztott. :roll:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amúgy a "miért beszélünk mellekről", meg az Addicts-os "mély tartalmú sorozat" témához annyit, hogy a rendező maga vallotta be, hogy az ő szemében ez a sorozat lényege. (Szeretem az őszinte alkotókat. :vigyor: Csak ha már ennyire a mellekre ment rá, utánanézhetett volna, hogy kissé realisztikusabban rugózzanak, meg ilyesmi... XD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szerintem jobban járnánk sztm ha most már inkább átneveznénk ezt a topickot valami egész másra.

Mell tanfolyam, Didi trénig, Cici tudomány, Női ütközök és a fizika , netalán Newton és a Nők vagy a japán aberrációk és a mell csápolás...
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Boob-bashing, csöcskritika.

"Hello, I'm the Titty Critic. I'll remember it so you don't have to." Sajnos én még egy darabig emlékezni fogok rá...
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Hakuma Riyuichi írta: az anime alapja a zombitámadás lett volna mégis többet tárgyaltuk az alant említett főtémát: bigcsöcsszindróma! :vigyor:
Kellett a Madhouse-nak tulzásokba esni. :)
Titkos írta: a rendező maga vallotta be, hogy az ő szemében ez a sorozat lényege
Ezt nehezen lehetne letagadni, de legalább őszinte. :wink:
A belinkelt GIF-animációból gondolom valamelyik hardcore-otaku fog csinálni magának avatart. Amúgy hatalmasat röhögtem azon a néhány másodpercen. :D
A mordályos nyul írta:Látszik, hogy a ruha nem külön-külön tapad a mellekre, hanem egyben.
Na, végre láttam képen a perverz, gigantikus csöcs-imádó mangakák múzsáját.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát mire vége a sorozatnak szerintem mindannyian doktorálhatunk majd csöcstudományból!!!Tudja valaki hány kreditet érne??? :vigyor:
Szerintem jobban járnánk sztm ha most már inkább átneveznénk ezt a topickot valami egész másra.
Bölcsek Csöcse??? :twisted:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mordályos nyul írta:Én ezt a jelenetet láttam gif-animációban, és szó szerint rosszul lettem. Az egy dolog, hogy a készítők betegek, de az is biztos, hogy életükben nem láttak még melleket. Vagy széndékosan rugaszkodtak el a valóságtól? Szerintem még akkor sem mozognának így mellek, ha nem lenne rajtuk ruha, de hogy ruha soha-de-soha nem állna így melleken az is teljesen biztos.
Pontosan ugyanerre gondoltam, amikor megláttam ezt a kis animációt. XD Fizikailag képtelenség, hogy egy női mell így viselkedjen.

Amúgy az animét nem nézem és nem is tervezem, de nagyon szórakoztató ezt a topicot olvasgatni. ^^
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Imádom ezt a topikot! :vigyor:
A mordályos nyul írta:gif-animáció
Mmmm... Ez zseniális! Új didimenziókat nyit meg az animeiparban. Ilyen csintalan csáptőgyeket, lefogadom, még a legigénytelenebb H-ban sem lát az ember. :twisted:
A mordályos nyul írta:Vagy széndékosan rugaszkodtak el a valóságtól?
Talán ez is vmi poén-féle akar lenni. Legalább is remélem. :drop:
Kashim írta:Bölcsek Csöcse???
Ezen most itt fetrengek. :LOL:
Kashim írta:Hát mire vége a sorozatnak szerintem mindannyian doktorálhatunk majd csöcstudományból!!!Tudja valaki hány kreditet érne???
Remélem, indul ilyen áltműv tárgy a fősulin - ezért még a nagygyakszimról is megérne ellógni néhanapján. :vigyor:
Mariko írta:Amúgy az animét nem nézem és nem is tervezem, de nagyon szórakoztató ezt a topicot olvasgatni. ^^
:thumb: Hm, ez a topik előbb-utóbb a világörökség részévé válik, ha így haladunk. :vigyor:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Mariko »

LOL! Mintha a csajnak két vízzel töltött lufi lenne a blúza alatt cickók helyett! XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:LOL! Mintha a csajnak két vízzel töltött lufi lenne a blúza alatt cickók helyett! XD
Ne is mondd, lefejeltem az asztalt ettől a giftől, pedig nem vagyok nő. XD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Erre mondtam azt, hogy már inkább zászló...
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Titkos írta:
Mariko írta:LOL! Mintha a csajnak két vízzel töltött lufi lenne a blúza alatt cickók helyett! XD
Ne is mondd, lefejeltem az asztalt ettől a giftől, pedig nem vagyok nő. XD
Miért? A részben is benne volt. Amúgy a sankakus cikk sem rossz.

Valamiért ezt a lolit nagyon bírom. Ki érti?
Kép
Válasz küldése