Puella Magi Madoka Magica

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Sheev Palpatine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2019.05.07. 10:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Future Gadget Lab

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Sheev Palpatine »

Bejelentették a negyedik Madoka filmet, ami a Rebellion movie folytatása lesz (utóbbi volt a sorozat folytatása, aki nem tudná).

https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... lm/.172103

PV: https://www.youtube.com/watch?v=gAR0CMwEfes

Nem tudom hova lehetne még fokozni a sztorit, az előzmény már így is elég mindfuck volt nekem, de azért kíváncsi vagyok. A sorozat elég közel áll a szívemhez.

Steins;???
Új Code Geass anime
Új Madoka film

Valaki nagyon szeret engem ott felül, méghogyha elég szkeptikus is vagyok mindhárommal kapcsolatban :D
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én nagyon nem akarom ezt. A mozi nagy része már így is csak egy öncélú fanszervízfest volt inkonzisztens sztorival,a világ szabályainak totális felrúgásával meg OOC hülyeségekkel (itt most nem Homerunra gondolok), aztán 10 évvel később mééég ENNEK egy folytatás... Talán Uro menthet rajta (látom ő viszi a scriptet)... Na persze úgyis megnézem, csak ettől is amolyan NGE Movie 4.0 meg Code Geass Movie De-minek-érzésem van.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Azért azt ne felejtsük el, hogy ha jól emlékszem, Uro a Rebellionban anno végre happy endet akart szerencsétlen, hányattatott sorsú Homerunnak is, csak a csúnya, gonosz Szaft ezt megvétózta. Na, de hátha majd most! :D (Nem mellesleg még adós nekünk Mado Tutuval is, legalábbis nekem nem rémlik Madokának ilyen formája a Rebbelionból. XD)
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Nem tudom, ez egy Madoka cucchoz képest furcsa dolgot tett velem: semmit.
Amikor pár éve kijött a concept movie Tütüvel, sok mindfuck-kal és a már akkor 2020/21-kompatibilis Sayakával, félelemmel vegyes reménykedést éreztem. Ennek láttán meg semmit. Ez így csalódás, persze lehet, hogy nem akarják előre magasra tenni a lécet, mármint magasabbra, mint az elődökkel. Nem, csak nem tudom hova tenni.

Kép
Válasz küldése