Puella Magi Madoka Magica

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Péter írta:Kevés karaktert gyűlöltem meg ennyire mint QB-t, must die! kategóriás lett nálam Lucy és Haruhi mellett. :vigyor:
Wáááá, nem ölik meg eléggé :LOL:
Hamar rájöttem, hogy haszontalan (bár néha élvezetes) így "végezni" vele.
Kerestem jobb megoldást.

Nem mellesleg miután negyedszer írtam meg újra nulláról a fictionöm Walpurgis fejezetét (Decoration Battle), ma megdícsértek, hogy milyen szép NERV-et faragtam a Fringe Teamből :LOL:
Erre most egész büszke vagyok :lol:

This was a black operation, planned by a foreign scientist, against a supernatural enemy, combined with the field test of new drugs and weapons produced by a private company. Using child soldiers just fit in the picture.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Péter »

alvaro írta:
Péter írta:Kevés karaktert gyűlöltem meg ennyire mint QB-t, must die! kategóriás lett nálam Lucy és Haruhi mellett. :vigyor:
Wáááá, nem ölik meg eléggé :LOL:
Homer ráseggel, Peter lehányja, Duke fejbe lövi egy sniperral, Hitler leatomozza, Guts levágja, Razor Claw széttépi, Lucy még egyszer, Sephiroth ráhajítja a meteort, Jagi felgyújtja, Broly elhamvassza, Reaper Isabeau szintén (egyszer szeretnék egy ilyen anime karaktert látni!) végül Akuma elviszi táncolni és eltapossa, hogy csak a kedvenceimet említsem. =D
alvaro írta:Nem mellesleg miután negyedszer írtam meg újra nulláról a fictionöm Walpurgis fejezetét (Decoration Battle)
Fanfiction írás… ez emlékeztet arra anno az enyémet én hányszor de hányszor újrakezdtem, átírtam, és sohasem voltam vele elégedett. :vigyor: Hiába no, ez a maximalista fanficírók átka. ::^_^::

Hogy ON is legyek, nem tudom van e alapja, de azt hallottam állítólag az anime jobb mint a manga, amiből van 3 is és állítólag mindet más(!) írja (mi a… mint ha kicsit sok lenne ez így egyszerre nem?) .
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: scineram »

A mangák meg minden más már milking teh franchise, az anime sikerét meglovagolva. Úgyhogy az az állítás egyáltalán nem lepne meg. Amit láttam borítókat, azok alapján az art is teljesen más ezeknél. Szerintem Aoki Ume eredeti dizájnja nagyon nagy része a sikernek, nekem is az az etalon.

^Kurva nagy zanza amúgy, főleg a (de nem te nyersz) rész.
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Vree »

Miért mondod hogy "állítólag" amikor minden manga fent van lefordítva angolul a neten? :s Miért nem döntöd el magad?

Meglepőt fogok mondani, de azoknál a sorozatoknál ahol a manga készült az anime alapján és nem fordítva, rendszerint a manga minősége a gyengébb. Tudom, most megdöbbentőt mondtam. :D

Egyébként, aki nem lenne képben. Ez a három manga van:
- Madoka Magica: Ez ugyanaz a sztori mint az anime csak manga formában.
- Oriko Magica: Alternatív univerzum- sztori. Az animéből ismert karakterek mellett szerepel még: egy Oriko (orákulum) nevű mágikus lány, aki a kívánsága által látja a jövőt, és valami katasztrófát akar megakadályozni; leszbi barátnője Kirika Kure, aki mágikus lányokat gyilkol; valamint Chitose Yuma, egy kiskorú mágikus lány akin Oriko látomása szerint a jövő megváltoztatása múlik. Az ismerősök közül Tomoe Mami (aki a gyilkosságok után nyomoz) és Kyouko (akihez Yuma csapódik) a fő figurák.
- Kazumi Magica: Anime független történet, a hőse egy amnéziás (már megint...) lány Kazumi, aki a "Plejádok Szentjei" nevű mágikus lány csapat tagja. Ami poénos hogy Kyubey-nek kollégája akad: Jubey ("kyuu"=kilenc, "juu"=tíz), aki olyasmiket csinál ami látszólag ellenkezik az anime szabályaival - lehet spekulálni hogy mi is lehet a háttérben.

Egyébként a manga művészeket én is szidtam, borzasztó nehéz sokszor kibogarászni hogy mi is történik egy egy képkockában, egyszerűen nem voltak alkalmasak a művészek a feladatra. De hát ez van, spin-off mangához nem fognak egy Arakawa szintű művészt felkérni.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Vree írta:Egyébként, aki nem lenne képben. Ez a három manga van:
- Madoka Magica: Ez ugyanaz a sztori mint az anime csak manga formában.
És úgy összecsapták a 10. részt, de úgy :( Amiért nézem, azok az apró eltérések az animétől, persze ezzel az erővel összenézhetem a tv-epizódokat is a blu-ray kiadással. Na jó, a mangában vannak kicsit (de tényleg kicsit) nagyobb súlyú eltérések is, mint hogy átdesignoltak ezt-azt.
- Oriko Magica: Alternatív univerzum- sztori. Az animéből ismert karakterek mellett szerepel még: egy Oriko (orákulum) nevű mágikus lány, aki a kívánsága által látja a jövőt, és valami katasztrófát akar megakadályozni; leszbi barátnője Kirika Kure, aki mágikus lányokat gyilkol; valamint Chitose Yuma, egy kiskorú mágikus lány akin Oriko látomása szerint a jövő megváltoztatása múlik. Az ismerősök közül Tomoe Mami (aki a gyilkosságok után nyomoz) és Kyouko (akihez Yuma csapódik) a fő figurák.
Ez az, amit az elejétől érdeklődéssel figyelek. Még vezethet valahova...
- Kazumi Magica: Anime független történet, a hőse egy amnéziás (már megint...) lány Kazumi, aki a "Plejádok Szentjei" nevű mágikus lány csapat tagja. Ami poénos hogy Kyubey-nek kollégája akad: Jubey ("kyuu"=kilenc, "juu"=tíz), aki olyasmiket csinál ami látszólag ellenkezik az anime szabályaival - lehet spekulálni hogy mi is lehet a háttérben.
És ez az, amiből lehet, hogy érdekes dolgokat tudnék meg, de egész egyszerűen képtelen vagyok követni!
Egyébként a manga művészeket én is szidtam, borzasztó nehéz sokszor kibogarászni hogy mi is történik egy egy képkockában, egyszerűen nem voltak alkalmasak a művészek a feladatra. De hát ez van, spin-off mangához nem fognak egy Arakawa szintű művészt felkérni.
This. Ezért is hagytam fel többek között a Kazumival. Mikor olvastam utána elemzéseket, és felvont szemöldökkel néztem, hogy "tényleg? volt ilyesmi?", meg a hirtelen megjelent csomó karakterről azt se tudom, ki kicsoda... arról nem is beszélve, hogy valami még történne is elvileg... és ennek még valami háttere is lenne...

Az Orikoban legalább a karakterek jó része eleve ismerős, és jellegzetes, Mamit pl. képtelenek voltak olyan furán rajzolni, hogy ne legyen azonnal egyértelmű, hogy ő az :vigyor: Kyoukonál már kicsit más a helyzet. A közben röviden felbukkanó Homura meg egészen vicces lett :LOL:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Ayla »

alvaro írta:A közben röviden felbukkanó Homura meg egészen vicces lett :LOL:
Erről tudnál nekünk egy képet linkelni? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet egy mangakábak olyan másképpen rajzolni egy karaktert, hogy azt ne ismerd fel. Olyan sokféle fanart van, mégis felismered a szereplőt, nem?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Péter »

scineram írta:A mangák meg minden más már milking teh franchise, az anime sikerét meglovagolva.
Gyanítottam, hogy valami ilyesmi lehet a dologban, mert normális esetben nem szokott egyszerre 3 indulni.
scineram írta:^Kurva nagy zanza amúgy, főleg a (de nem te nyersz) rész.
Jó hát most ha lerészletezném minden apróságra kitérve, mellékelt magyarázatokkal, akkor lehetne akár két A/4-es oldal is, de nem full spoilerezni akartam. =)
Vree írta:Miért mondod hogy "állítólag" amikor minden manga fent van lefordítva angolul a neten? :s Miért nem döntöd el magad?
Azért mert csak olvastam róla, és kíváncsi voltam igaz e. Ha a mangát akarom olvasni, megkeresem. ::^_^::

Amúgy kösz az összefoglalókat, ahogy olvasom nem vesztek semmit, ha kihagyom őket. :vigyor:
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Vree »

Bocs, tudom nem nekem szóltak de azért belinkeltem a képeket. :p
------------------

Mami belépője (Oriko). A szavai akkor nyernek értelmet ha ki tudod találni hogy ki is az a boszorkány a háttérben. Hát ebből azért jobb rajzolással többet is ki lehetett volna hozni :p

"Nem tudom, és nem is érdekel." (Oriko) Jó látni hogy Homura soha nem változik (max a külseje xD).

Külön ajánlom mndenki figyelmébe a rákövetkező oldalon kameózó Madokát. Ha nem mondják én nem is ismerek fel, annak ellenére hogy talán a legfontosabb nyom a történetben (ha Kyubee most Yuma után megy Madoka helyett, akkor hogyan alakul majd máshogy a történet?)

Így néz ki egy harc a Kazumi-ban. Esküszöm, az volt a benyomásom mintha a rajzoló egy kezdő lenne aki csak a karakterrajzolást sajátította el, a háttereket vagy tárgyakat nem. Majdnem minden kockában valamelyik szereplő látszik. Ennek köszönhetően lehetetlen a térérzékelés vagy rájönni hogy ki hol van éppen és mit csinál...Romantikus shoujo-hoz szokott vajon a szerző? Ez akkor is elég szembeszökő hiányosság...

Lélekköveket tisztít! Arcokat vág! Segít a harcban! Ismerd meg Jubey-t. (Kazumi)

Inkubátorok egymás között (Kazumi)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Ayla »

oké... ezt én nem fogom elolvasni.

Egyrészt tiszta Higurashira emlékeztet az a rajzstílus.
Másrészt röhely.
Harmadrészt nekem nem jön be és kész.

Köszi a linkeket ^^ :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: scineram »

Vree írta:Kyubey-nek kollégája akad: Jubey ("kyuu"=kilenc, "juu"=tíz), aki olyasmiket csinál ami látszólag ellenkezik az anime szabályaival - lehet spekulálni hogy mi is lehet a háttérben.
Hmmm, mi nincs egy névben?! Eddig nem is láttam ezt így, lelőtte a gyakori kérdést, más inkubátorok is dolgoznak-é a Földön.

Érdekes, hogy a szokatlan rajzolás ellenére mindhárom viszonylag kelendő, egyelőre legalábbis.

Amúgy nekem az Charlottenak tűnik, úgy fejre-orra, vagy hülyeséget mondok?
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Vree írta:Bocs, tudom nem nekem szóltak de azért belinkeltem a képeket. :p

"Nem tudom, és nem is érdekel." (Oriko) Jó látni hogy Homura soha nem változik (max a külseje xD).
(Sorry, tegnap kicsit elfoglalt voltam, kórház, ingatlan, miegymás :weh:)

Ennek ellenére -> itt <- nagyon ott van, ahogy szinte kiégeti a szemével a monitort :D Hú de nem szeretnék összeveszni vele :vigyor:
Van ebben jó is, csak nehéz megtalálni...

De egyébként ha egy kicsit még alább adják, megkérhették volna ZUNt is, hogy rajzolja meg nekik a mangát. Szakértőhöz fordultak volna - Gensokyoban úgyis mindenki mágikus lány :hammer:
scineram írta:Hmmm, mi nincs egy névben?! Eddig nem is láttam ezt így, lelőtte a gyakori kérdést, más inkubátorok is dolgoznak-é a Földön.
Hehe, a japánok mindig ezt csinálják :vigyor: Asszem az a francos kanjis írásuk tehet az egészről :lol:

A magam részéről építettem föl a világot, hogy igen, valószínűleg dolgoznak (bár ez egyelőre nem sok szereppel bírt). Illetve a kieső helyett idővel küldenek újat (itt most nem az ominózus esetre gondolok az animében, hanem tényleges kiesésre - lásd az írásom ::jsmile:: akkor ez nyilván hosszabb időbe telik azért.), és persze, mivel csoporttudatú lények, ezért az utód tudni fog mindent, amit az elődje, és aligha fog újra beleesni ugyanabba a csapdába.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jesszusom, ez a manga-Homura... Persze most hülyén jön ki, mert pont én mondtam, hogy szeretnék egy fokkal normálisabb karakterdizájnt az anime "moe-moe kyuun~"-jánál, de itt meg átestek a ló másik oldalára, és tényleg ilyen Higurashiba illő fejeket vág. :dirr: Speciel olyan, mint valami drogos goth csaj, egyszerre ugrott be róla Panty & Stocking-ból az utóbbi karakter, valamint Mágika, pedig a készítők szerintem inkább komolyra/ijesztőre szerették volna csinálni. XD Az a harcjelenet meg tényleg a másik "fénypont", egyszerűen nem lehet kilátni, hogy egyáltalán mi az az esemény, ami épp történik a lapokon.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Na a hosszú hétvége alatt le tudtam a maradék részeket is. :D
Azért a saját mércém szerinti tökéletes pontot nem tudok rá adni, pedig Saakát be tettem a kedvenc karaktereim közé.
Ráadásul az egyik típusú kedvencemből félúton átváltott egy másikba (erős, eltökélt, szemében mély szomorúság -> pszicho w/bitch).

QBt is kifejezetten bírtam, sok vizet nem zavart, bár túl sok párhuzam vonható közötte és valami öreg pedofil között. A mézes-mázos szöveg amit a kislányok hálószobája alatt nyomott, vagy mikor szépen letapizta Sayakát, na ott elgondolkoztam igaz-e, hogy tényleg nem tudja megérteni az érzelmeket. :-P

Kyoukot is bírtam, csak szerintem ő nem teljesen passzol akadály nélkül a történetbe. A behozatala a képbe és a kiírása is nagyon a semmiben lógott, a köztes szerepe nem volt annyira rossz, viszont a háttér története megint nem illett tökéletesen a történet folyásában. Tényleg az nem derül ki ő mióta tolta ipart?

Homurát nem igazán bírtam, és nagy elég tétel volt mikor kiderült, hogy eredetileg nagyobb lúzer volt mint Madoka! A fegyverei viszont nagyon állatok voltak. Mikor rakta össze a csőbombát, vagy mikor a kamiont küldte neki a fő izének, még némi szimpátiát is éreztem iránta. :)

Úgy zártak le, hogy minél több bőrt lelehessen róla még húzni, de nekem sok minden nem hiányzik, leginkább az nem hogy valami alternatív időben vagy térben visszamenőlegesen is tönkre tegyenek, dolgokat. Egy filmnél több biztos ne legyen hivatalos folyatás, de annyit Madoka öccse köré akár össze lehetne rakni úgy is, hogy nem rontja az összképet.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kdanni írta:QBt is kifejezetten bírtam, sok vizet nem zavart, bár túl sok párhuzam vonható közötte és valami öreg pedofil között. A mézes-mázos szöveg amit a kislányok hálószobája alatt nyomott, vagy mikor szépen letapizta Sayakát, na ott elgondolkoztam igaz-e, hogy tényleg nem tudja megérteni az érzelmeket. :-P
Őszintén? Szerintem az ő karakterének ez a "poénja, íze, stb"-je. XD Ő a kihasználós cukrosbácsi, a "szemét pasi", vagy akár az Ördög, ki mit magyaráz bele. A lényeg, hogy ő az, aki hülyére veszi a sok naiv kiscsajt, és közben végig ott figyel az arcán a rezzenéstelen mosoly. XD (Tudom, 3 rész után ne pofázzak bele, de szerintem már épp elég fórumot olvastam/fanartot láttam ahhoz, hogy ezt meg tudjam ítélni. XD) Ha úgy tetszik, ő a strici, a mahou shoujo-i pedig a kurvák. :dirr: (Meg ugye olyat már sokat láttunk, hogy a mascot állatkától kapja a lány az erőt, viszont mi van akkor, ha a mascot nem az a cukimuki kedves kis plüss, aki segíteni is akar neki, hanem a saját céljaira használja fel, lesz*rva a lelkivilágát? Ebből az animéből kiderül. XD)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Van új Oriko scanlation,egyelőre csak online.
De ha azt mondtam, hogy Homura vicces lett... nézzétek meg QBt a jobb alsó sarokban :LOL:

http://anonscans.org/oriko/index.php?q= ... 02_c05_056

(Yuma pedig tiszta Chen :D)

És hihetetlenül nem értem, mire ment ki az egész móka Oriko+Kirika részéről... ha látta Oriko, hogy Madoka a veszélyforrás, mi a bánatnak kellett minden egyes lányba belekötnie? Nem lett volna célszerű becélozni Madokát? Azzal az egy szem Homurával még talán el is bántak volna, ha rákészülnek... látszott, hogy nem reménytelen a dolog... bár ezt se értettem, de ezt most hagyjuk :D Bőven lett volna ideje megnyomni a pause-t, és mindkettejük szájába bekészíteni egy-egy kézigránát :weh:
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Péter »

Komolyan... ez a manga egyre szánalmasabb lesz. :wwall: Hát miféle dilettáns szerencsétlenséget sikerült ezeknek keríteni mint mangaka? Egy 93-as doujinshi különbül néz ki mint ez, de komolyan. :vigyor:

QB-ről nekem nem tudom miért, de kicsit Wiseman/Death Phantom jutott eszembe az SM-ből, igaz ő róla meg az Emperor. XD

Kyoko/Sakura karaktere nekem pont azért nem tetszett amit Kdanni leírt. Ellenben Mamit nagyon megszerettem, csak hát keveset szerepelt.
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: alvaro »

...és, itt a manga 11. részének fordítása:

http://www.mangareader.net/mahou-shoujo ... -magica/11

Érdekes eltérések vannak. Elég hátborzongató dolgot cselekszik itt Walpurgis...

...újabb adalék ahhoz, hogy ez egy rohadék gillian...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: scineram »

De most komolyan, tudtok animékből vagy a tévétörténelemből olyan 1 epizódos mellékszereplőt, aki többre vitte volna? 3 perc szerepléssel szerintem még soha senki nem lett ekkora sztár.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jókor volt jó helyen, na persze az aranyos külső, és a sorsfordító harapás (mindez hibátlan fogsorral) megdobta a karrierjét, ez tény.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Charlotte foh the motha fucka WIN! :3
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: BSW »

Kontextus nélkül az a jelenet úgy néz ki, mintha Mami egy tehetetlen, ártatlan lényt szétszadózna, mire az anyja felbukkan, és bosszút áll. :D
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Vree »

Akkor én is küldök még két videót.

Madokaaaa
Walpurgis tánc
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: scineram »

Az lol volt, mikor Charlotte elkapta Mamit tánc közben.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Puella Magi Madoka Magica

Hozzászólás Szerző: Junchi »

scineram írta:Az lol volt, mikor Charlotte elkapta Mamit tánc közben.
+1 :D
Válasz küldése