Ranma 1/2

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,technikád?

Ranma Saotome
26
30%
Akane Tendo
11
13%
Ryoga Hibiki
25
29%
Nabiki Tendo
5
6%
Soun Tendo
0
0 szavazat
Genma Saotome
5
6%
Taro
2
2%
Herb
2
2%
Ukyo
2
2%
Shampoo
8
9%
 
Szavazatok száma: 86

Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Titkos írta:Akkor itt van róla 1-2 kép...Remélem így már ismerős. :wink:
Wai..Wai....arigatou! ::jbow::
Hi-hi-hi...mostmár beugrott valami! ::jeye::
Taro lenni jó pofi.... :hee:

Kép
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

nOOdle írta:Taro yoarc, csak buta neve van... :D Happosai-nak köszönhetően! :taps:
Hát igen, nem is csoda, hogy folyton Happosai-on akar bosszút állni, én meg tudom érteni. :) Egyébént Taro még azért szimpatikus, mert a Jusenkyo-ban lévő források előnyeit ügyesen kihasználja: a mangában, amikor másodszorra jelenik meg, már polipcsápjai is vannak + szerez vizet a "jóságos szamaritánus" forrásából, amivel jó útra téríthetik Happosai-t. (tovább nem mesélem, mert lelőném a poénokat, annak, aki még nem olvasta).
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Titkos írta:(tovább nem mesélem, mert lelőném a poénokat, annak, aki még nem olvasta).
Aki nem olvasta, nagyon rosszul tette! Mondjuk, én már nem nagyon emlékszem rá, mert régen olvastam, de imádom ^^ Huh, el kéne megint kezdeni...csak az baj, hogy kb 20 cd-n van össze-vissza ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sora írta:
Titkos írta:(tovább nem mesélem, mert lelőném a poénokat, annak, aki még nem olvasta).
Aki nem olvasta, nagyon rosszul tette! Mondjuk, én már nem nagyon emlékszem rá, mert régen olvastam, de imádom ^^ Huh, el kéne megint kezdeni...csak az baj, hogy kb 20 cd-n van össze-vissza ^^'
Hát, bevallom, hogy 100%-osan még én sem olvastam el, mert először a sorozattal akartam végezni (a manga szerintem a legjobb, ezért azt hagyom a végére :) ) a mangába csak bele-bele néztem és néhány fejezetet olvastam el, hogy sztori szempontjából mennyire egyezik a sorozattal. Egyébként ma befejezem az OVA-t, aztán már csak a két movie van hátra és kezdem olvasni a mangát a legelejéről. :)
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én a mangából és mindenhol is a Shampoo-s részeket szeretem!! Imádom!! Meg az első szezon a kedvencem!! XD
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Mátrix,a ez nem a valóság....ahahaaaaa......nem olyan mintha Trinity beállását útánozbák? ::jhihi:: Vagyis Akane tuti! ::vic::
Kép
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Megnéztem az OVA-t és nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek! Az egyik internetes oldalon úgy reklámozták, hogy "the best of Ranma 1/2" és szerintem igazuk volt. :) (Persze nem árt, ha előtte láttad a sorozatot, mert a karácsonyi rész jónéhány poénját pl. csak úgy lehet megérteni.)
Setike: Most, hogy mondod, az Akane beállása tényleg tiszta Trinity. :) (Érdeles, eddig nem tünt fel, pedig már láttam ezt a képet. :wink: )
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A két moviet is kivégeztem. :) Bár nem tudok dönteni, hogy melyik a jobb, mert az egyes szerintem poénosabb és talán hosszabb is volt, viszont a kettesnak nagy előnye volt, hogy tengerparton játszódik (a strand és a fürdőruhás lányok miatt egyaránt :) ). Most szusszanok egy kicsit aztán kezdem a mangát. :)
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:csak az baj, hogy kb 20 cd-n van össze-vissza ^^'
Na és annak a 20CDnek a fele nálam van :wink:
Kép
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Én Cologne-t is nagyon komázom!!! :taps:
Kép Kép
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

nOOdle írta:Én Cologne-t is nagyon komázom!!! :taps:
Nekem a vén satrafa nem nagyon jött be.
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ranma írta:
nOOdle írta:Én Cologne-t is nagyon komázom!!! :taps:
Nekem a vén satrafa nem nagyon jött be.
Nekem egész szimpatikus. :) Elég erős, ő tanította Ranmáéknak a legtöbb technikát, és ha valami misztikus, ősi, dolgot találnak, tuti, hogy hozzá rohannak és ő elmond róla egy ősi kínai legendát. :D Amúgy, ha már a kínai legendáknál tartunk, akkor említsük meg a Jusenkyo felügyelőt is, mert nem semmi, ahogy a több száz forrást nem csak meg tudja egymástól különböztetni, de azt is tudja, hogy melyikben mi fulladt meg. :D (nem is beszélve az akcentusáról ::japhaha:: )
Kép
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Láttam angol szinkronos Ranma-t :!: :whaaa: :crazyy: ez már a vég...
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én meg belekezdtem végre a mangába, most járok a korcsolyaversenyes résznél. :)
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Festettem tegnapelőtt egy P-chanos tojást! :D
De ma összetörtem :cry:
Kép
Alderan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.11. 18:34

Hozzászólás Szerző: Alderan »

Nem tudja valamelyikőtök, hogy a harmadik és egyben befejező film mikor kerül bemutatásra?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hmm, nem tudom, én még nem is hallottam róla, hogy lesz 3. film. :shock: :oops: Hol hallottad?
Kép
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

::reliev:: én sem tudok róla...
Kép Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na ide is betévedtem ^^ és szavaztam Ranmára!
Egyébként nem értek egyet Acheronnal mikor azt írta hogy mindegyik Rumiko mű hasonló... az Inuyasha meg a Ranma sztem kapásból tök más. Attól még hogy a főszereplő srác és lány gyepálják egymást miközben szerelmesek, attól miért lenne hasonló a sorozat például? Mert mondjuk ilyen szitu majdnem minden második animében van szinte... A világ, és a hangvétel is tök más. Maison Ikkoku meg pláne teljesen nem illik be a sorba.

Eh, mindegy a lényeg hogy a Ranmán én is mindig könnyesre tom nevetni magamat ^____^ Ráadásul a Ranmában szereplő összes karakter örök életű, a sztori maga is sztem ^^ Bármilyen történetet ki lehet velük találni, ezért olyan végtelen. Nem is a történet a lényeg, hanem a helyzetek amikbe a szereplők keverednek. Ld. sztem a legjobb a manga lezárása: esküvő, ergo tömegverekedés ^_______^
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

MaKo írta:Eh, mindegy a lényeg hogy a Ranmán én is mindig könnyesre tom nevetni magamat ^____^
Nem vagy egyedül! ::jwin::
Kép Kép
Alderan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.11. 18:34

Hozzászólás Szerző: Alderan »

Nos nekem egyik haverom mondta, aki már Ranma függő, hogy azt olvasta valamelyik kjülföldi oldalon, hogy lesz egy 3 rész ami elméletileg a sorozat végeges befejezése vagy valami hasonló lesz. Valami olyasmit is mondott, hogy az egyik amcsi oldalon már van vetitési idő is kiírva, csak még japánban sem adták le.

Szerintem egyébként nem lehet sok olyan embert mutatni aki ne röhögné szét az agyát a Ranmán.
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

Azért én az agyamat nem röhögöm szét rajta,én ismereteim szerint a movie 3 az valamelyik OAV(team Ranma vs the legadary phoenix)
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

MaKo írta:Na ide is betévedtem ^^ és szavaztam Ranmára!
Egyébként nem értek egyet Acheronnal mikor azt írta hogy mindegyik Rumiko mű hasonló... az Inuyasha meg a Ranma sztem kapásból tök más. Attól még hogy a főszereplő srác és lány gyepálják egymást miközben szerelmesek, attól miért lenne hasonló a sorozat például? Mert mondjuk ilyen szitu majdnem minden második animében van szinte... A világ, és a hangvétel is tök más. Maison Ikkoku meg pláne teljesen nem illik be a sorba.
Egyetértek! És az Urusei Yatsurat se' felejtsük ki a sorból, szerintem abban vannak a legbetegebb poénok + az már rögtön azzal indít, hogy a főszereplő srácnak baránője is van (tehát nem a történet folyamán szeretnek egymásba).
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Alderan írta:Nos nekem egyik haverom mondta, aki már Ranma függő, hogy azt olvasta valamelyik kjülföldi oldalon, hogy lesz egy 3 rész ami elméletileg a sorozat végeges befejezése vagy valami hasonló lesz. Valami olyasmit is mondott, hogy az egyik amcsi oldalon már van vetitési idő is kiírva, csak még japánban sem adták le.

Szerintem egyébként nem lehet sok olyan embert mutatni aki ne röhögné szét az agyát a Ranmán.
Végül is így már érthető a dolog, azt hiszem a Maison Ikkoku esetében is valami ilyesmi volt (az utolsó Movie volt a sorozat lezárása). Minden esetre szeretettel várjuk a filmet! :)
Kép
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Titkos írta:És az Urusei Yatsurat se' felejtsük ki a sorból, szerintem abban vannak a legbetegebb poénok + az már rögtön azzal indít, hogy a főszereplő srácnak baránője is van (tehát nem a történet folyamán szeretnek egymásba).
Lum:: ::daisuki::
Mid van Urusei Yatsuraból? ::jhuh::
Kép Kép
Válasz küldése