Shingeki no Kyojin

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Surci
Fanatikus
Fanatikus

Re: Shingeki no Kyojin

Hozzászólás Szerző: Surci » 2021.04.11. 13:51

SaiyaGin írta:
2021.04.11. 13:14
Mennyire volt cliffhangeres a most befejeződött sorozat vége?
Nagyon.
SaiyaGin írta:
Érdemes most megnézni, vagy jobban járok, ha követem Titkos példáját és megvárom, amíg ténylegesen véget ér a történet?
Ha nem érzel elementális késztetést hogy mostazonnal lásd a cuccot akkor nyugodtan megvárhatod míg vége (úgyértem TELJESEN VÉGE) lesz.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL

SaiyaGin
Szakértő
Szakértő
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin » 2021.04.11. 16:26

Surci írta:
2021.04.11. 13:51
SaiyaGin írta:
Mennyire volt cliffhangeres a most befejeződött sorozat vége?
Nagyon.
SaiyaGin írta:
Érdemes most megnézni, vagy jobban járok, ha követem Titkos példáját és megvárom, amíg ténylegesen véget ér a történet?
Ha nem érzel elementális késztetést hogy mostazonnal lásd a cuccot akkor nyugodtan megvárhatod míg vége (úgyértem TELJESEN VÉGE) lesz.
Köszi, akkor megpróbálok kivárni a jövő évig.

Ayla
Félisten
Félisten

Hozzászólás Szerző: Ayla » 2021.04.11. 16:34

UTOLSÓ évad lebingelve tegnap....

Nos, én mélységesen a marketing fogás áldozata lettem és abszolút meggyőződéssel néztem végig a 16 részt, úgy hogy nah akkor itt a vége annak az animének amit évek óta nézek és tiszta szívemből idegesít, de nem tudom nem nézni. :dirr:

Mondjuk a rassz-kártya után, még mínusz kettővel sújtottam az egész animét, de ebben az "utolsó" évadban azt hittem kiugrom az ablakon az idegbajtól. Hange-n kívül senki, abszolút senki nem érdekel. Ahelyett, hogy haladna a történet előre, megint emlékeket az emlékekben nézünk és hiába az ún. másik oldalról, egyszerűen hidegen hagy.

Rájöttem azért nem tudtam soha őszintén támogatni ezt a sorozatot, mert túlságosan is hasonlít azokra az amerikai filmekre amelyek rendezőit mind felakasztanám: éppen megtenne valamit főhős, de hall valamit ezért leáll a mozdulat közben amire az egész cselekmény alatt és ő állítólag éveken át várt, hogy ELBAMBULJON.
A szereplők között azért van félreértés, mert valaki éppen elvág egy mondatot egy ajtó kinyitásával esetleg kiderül, hogy MARTHAAAAAA -_-

A két új kiskölyökről ne is beszéljünk, ha a csajszi túléli, beperelem az írót. ENNYIRE idegesítő még Eren sem volt az első évadban, pedig akkor azt hittem azon nehéz lesz túltennie akárkinek is.

Csak azt sajnálom, hogy hagytam magam beleesni ebbe az egészbe. Hány másik, szórakoztatóbb, boldogítóbb animét nézhettem meg volna már nem is tudom hány Shingeki félsorozat helyett. Pontosan ezért, nem fogom elolvasni a mangát, majd lebingelem az egészet jövő ilyenkor, mert az a fura alak vagyok aki máskülönben nem tud aludni éjjel.

Az animáció sokkolóan szánalmas volt több helyen is, az opening a béka segge alatt (bár az utolsó szavak, mintha a miértet japánul sikoltoznák, ami egész bejövős..), az ending elmegy szódavízzel.

Nem ajánlom megnézésre ezt a sorozatot, oly hirtelen lesz nem vége. Majd ha tényleg befejezik, hajrá.
Visszanéztem, nekem az első Shingeki is, anno a hype és igazi történetszál ismerésének tudatlanságának a tetetjén is 6/10-et kapott. Most mérgemben majdnem 3/10-et adtam, de akadt még pár lehiggasztó új tény.

Zárásnak itt egy hozzászólás ami 9gagről, kommentek közül jön:
year 2027 ..Attack on Titan - Final Season, The Ending, Second Part, Version 3.1

Illetve ezt néztem meg mielőtt leültem a legutóbbi sorozatot megnézni: összegzése a korábbiaknak brit szarkazmussal. Neki kell pénzt adni :"D
https://youtu.be/-CyYsA9tc7M
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?

Válasz küldése