Chobits

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Végignéztem... hát a vége nagyon lol... az egészet meg kissé vontatottnak tartom, de Chii nagyon édes, szó se róla...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Én csak az első 2 részt láttam! Nagyon aranyos volt eddig!!! :bounce: Túl aranyos!!! De remélem meglesz az egész sorozat...! ::smug:: ::vic::
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Most fejeztem be a sorozatot... szerintem Sumono a legédesebb benne, főleg mikor elkíséri Chii-t fehérneműt vásárolni és mondja hogy "Warning, Warning!" ::hehe::
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát szerintem Sumomo az egyik legidegesítőbb kari a sorozatban ^^ Az egész sorozatról meg annyit, hogy nekem túl szelíd... mármint semmi érdekfeszítő sem történik benne, számomra legalábbis... de tetszett. Főleg a ruhák néhol ^^
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Csatlakozom. Sumomo engem is nagyon idegesített. Nem tudom,nekem nagyon nem tetszett a sorozat. Jó oké megnézni megnézem,de túl mély nyomot nem nagyon hagyott bennem.
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Tény hogy nem volt túl bonyolult sem a történetét, sem a karaktereit tekintve, szóval nem csodálkozom rajta ha sokakat nem fogott meg (többek közt engem sem, de azért végignéztem, mert annyira azért nem volt rossz). De Sumomo-t akkor is elfogadnám vekkernek :D
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Hát nem tudom. Én biztos nem. Azért nem hiszem,hogy örülnél annak ha te tök nyugodtan aluszol és valaki elkezdene neked ott szórakozni/kiabálni a füledbe. Az biztos,hogy én lecsapnám mint a taxiórát.
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Ayumi-chan írta:Hát nem tudom. Én biztos nem. Azért nem hiszem,hogy örülnél annak ha te tök nyugodtan aluszol és valaki elkezdene neked ott szórakozni/kiabálni a füledbe. Az biztos,hogy én lecsapnám mint a taxiórát.
Jajj nem kell ilyen komolyan venni (:
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ayumi-chan írta:Az biztos,hogy én lecsapnám mint a taxiórát.
De még hogy ^^ én mondjuk jobban örülnék, ha Hidekikun suttogása ébresztene -_-°°°
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Akkor már inkább ébressszen Minoru(asszem így hívják)-kun. Na ha ő ébresztene az tök jó lenne ^^ Hidekit is agyon csapokodnám ^^"

bár ha másvalaki ébreszte annak mégjobban örülnék ^^;;
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Persze annak én is sokkal de sokkal jobban örülök, ha más valaki ébreszt ^^ [na vajon ki...] de ha Chobits, akkor yappari Hidekikun ya na ^^
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Konomi írta:én mondjuk jobban örülnék, ha Hidekikun suttogása ébresztene -_-°°°
Nem hiszem hogy eljutna odáig, amint meglátna az ágyában kicsapna a vér az orrából és elájulna ::jhihi::
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

LOL? nem is ^^ Hideki nem olyan gyerek ^^" vagy mégis? Mindenesetre Minorukunnál ezerszer jobb... szerintem legalábbis... Mondjuk ott van még Shimbo... ki tudja ^^
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

szerintem mindhárman aranyosak voltak :) Shinbo különösen akkor és azután, hogy kiderült, higy Shimizu sensei és ő...

jajj :) nekem tetszett az anime (bár 3 részt teljesen fölöslegesnek tartottam, ahol aztán tényleg nem történt semmi), bár a manga azért jobban tetszett
ez volt az első mangám :lufi:
a zene is aranyos volt
fú a második ending, a ningyo hime annnnnnnnyira tetszik!!!! meg a raison d'etre!!!!!!!

nna menet közben efelejtettem, mit is akartam írni...
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
KuCz
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.06.09. 18:20
Tartózkodási hely: na ez egy jó kérdés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KuCz »

Nekem a Chobits maximálisan egyszeri anime. Tetszett, bár a végére sztem unalmassá vált... az eleje még jó volt, poénból is többet láthattunk. A vége meg már majdhogynem számomra szenvedés volt :neutral:
De azért kellemes emlék!
--!!-E-project-!!--

Where's the end?
My final end
The final breath
My final breath
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ez volt az első Clamp alkotás amit szerencsém volt végignézni és nagyon tetszett! El sem hiszem, hogy csak most veszem észre a topic jelenlétét. :hee: Volt benne pár idegesítő karakter, akit falhoz vágtam volna (Sumomo, Yumi-chan, Hibiya-san) de a többsége szimpatikus volt és a történet is jó, minden szempontból. Van benne komédia, romantika, rejtély. :)
Amaya írta:tetszett az anime (bár 3 részt teljesen fölöslegesnek tartottam, ahol aztán tényleg nem történt semmi)
Azokra gondolsz amikor Shinbo/Sumomo, Minoru/Yuzuki és Hibiya/Kotoko visszaemlékeznek (recap eps)? Tényleg feleslegesek voltak, csak azért tették bele, hogy a poénhalomból az ember ki tudja szedni a lényeget. :D
Kép
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

azokra gondolok, amikor 1. bemennek abba a játékba 2. elmennek strandolni 3. hideki fél a házban a gyolkosos legenda miatt
jó, megtudtuk, hogy chii milyen különleges,meghogy valami fura van hibiya szobájában, de... nemtom egy kicsit untam ezeket a részeket. és azért is mérges lettem, hogy shinbora milyen gagyi fürdőnacit rajzoltak

fú sumomo-t de utáltam
Kép
(* Take Me To Paradise...
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Amaya írta:fú sumomo-t de utáltam
végre valaki... ha nekem ilyen ébresztőórám lenne, már felkentem volna a falra. Sumomo egyébként cuki, de a hangja számomra elég idegesítő...
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Amaya írta:shinbora milyen gagyi fürdőnacit rajzoltak
Hm.. akkor főleg ez volt a unottságod mérged alapja.:)

Nekem nagyon bejött ez az anime. Idegesítő karakterek.. Melyik animeben nincsenek?:)
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

::jblush:: hehe
nem.. télleg nem voltak annyira érdekes részek.
szegény kotoko...
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Konomi írta:Sumomo egyébként cuki, de a hangja számomra elég idegesítő...
Ezt ahogy észrevettem ki is használták egy csomó momentumban XD
Amikor sumomo táncra perdül akkor csak ezt a megjagyzést kapja: "Hát ebben a házban senki sem normális???"
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Amaya írta:azokra gondolok, amikor 1. bemennek abba a játékba 2. elmennek strandolni 3. hideki fél a házban a gyolkosos legenda miatt
Jajj, a gyilkos legenda nagyon poén volt! Nem tudom, hogy tudtál azon unatkozni. :lol: A játékos tényleg nem volt nagy szám, a strandolósban pedig csak be akarták mutatni a karakterek fürdőruháit. ::japhaha::
Konomi írta:
Amaya írta:fú sumomo-t de utáltam
végre valaki... ha nekem ilyen ébresztőórám lenne, már felkentem volna a falra.
Na igen, én úgyszintén. Szegény Hideki, amikor kölcsönkapta...
Kép
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Sumomo igaz már idegesítően aranyos 1-2 helyzetben. De ne feledjük el, h a persocon olyan, amilyenné programozzák /vagy ahogy az animekészítők megálmodják:)/.
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Yo!
Szerintem nagyon aranyos és mulatságos a Chabits, legalábbis az első3része mivel még csak azt sikerült letöltenem! ::hehe::
Vki meg tudja mondani hány részes?? ::hoo::
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Szumma szummárum 26 részes. HA nem vagy tisztában, hogy vlaamilyen anime hány részes, ajánlom a www.animenfo.com -ot, itt szinte mindenről találsz rövid leírást, milyen hosszú, ki adta ki, genre, stb..
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Válasz küldése