Berserk 2016

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Berserk 2016

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nah vége, hiányozni fog a heti Berszark... Az uccsó ep a sorozat "színvonalához" illő befejezést szolgáltatott: LoliCsirke-akogare Gecc-onyííícsan irányába, majd fight... és DAT KALÓZKAPITÁNY XDDDD........ És még nekiáll kardozni a mankójával + a falábával :knife: Igen, ez is mangahű. Kezdik elérni, hogy lassan Griffnek szurkoljak, hogy minél brutálisabban darálja le ezt a bandát, de leginkább Csirkét, Ivalerát, Pöcköt és főőleg Sodrót. Kár hogy nem fog bejönni (mondjuk egy végső, új Eclipse-nél Gatts bedobhatná őket a GodHandnak, hogy elég powert nyerjen az ultimét fájtra Griff ellen :twisted: *wishfulthinking*).

2/10 jár, pedig majdnem fellepontoztam, mert sajnos az első pár rész magasabb színvonalat szolgáltatott (már önmagához képest), de azért a végére csak visszatért az elvárt kerékvágásba. A Beles Slanért, gumikrokodilokért, RAEPtrollokért, alien-trollbébiért és ezért a kreténkalózért + a recap epizódért ennyi jár.

A MAL-os fankommentek hozzák a szokott színvonalat, de a mai főLULZ-díjat egy derék AA-s user nyerte, aki szerint Caska nemhogy nem szefós, de jelen állapotában egyszerűen imádnivaló :knife:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Berserk 2016

Hozzászólás Szerző: Risa »

Surci írta: 2017.06.24. 15:25A MAL-os fankommentek hozzák a szokott színvonalat, de a mai főLULZ-díjat egy derék AA-s user nyerte, aki szerint Caska nemhogy nem szefós, de jelen állapotában egyszerűen imádnivaló :knife:
Lehet, hogy az azóta érkezett komment még őt is übereli. Bár nem ez az első eset, hogy le lettem butázva azért, mert valami nem tetszett. :'D

Remélem, harmadik évad nem lesz, ez az anime ezen a ponton már viccnek is rossz.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Berserk 2016

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Surci írta: 2017.06.24. 15:25 és ezért a kreténkalózért
Uh, tényleg, ezt el is felejtettem, szal annál a kalóznál már csak nem is törekedtek arra, hogy a szájmozgásra szinkron stimmeljen, az már tényleg tisztára olyan volt, mint egy bábu.
Surci írta: 2017.06.24. 15:25de a mai főLULZ-díjat egy derék AA-s user nyerte, aki szerint Caska nemhogy nem szefós, de jelen állapotában egyszerűen imádnivaló :knife:
LOOOL, bár azért Recruit nonszensz-lavinája sem semmi. Mondjuk én az ő nickjét pont az ilyen pszeudo-intellektuálisan demagóg hozzászólásai miatt jegyeztem meg magamnak, már akkor kész főnyeremény volt, de úgy tűnik, kutyából ismét csak nem lesz szalonna, ergo hozta most is a formáját. :D
Válasz küldése