Keijo!!!!!!!!

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Keijo!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Titkos írta: 2018.02.01. 23:14 2. Azért ennek a sorozatnak úgy klasszikus értelemben vett "rajongói" nem tudom, mennyien vannak. Szerintem mi ketten pl. baromira a kisebbséghez tartozunk, mármint azok közé, akik elsősorban a poén/paródia-faktora miatt nézték a cuccot, illetve mert ezt vagy azt aranyosnak találtak benne.
Az nem kizárt, hogy az előző hsz-em egy kissé elfogultra sikeredett, de ez javarészt betudható annak, hogy ha a közönség összetételéről volt szó, akkor nálam az Aoi-t leszámítva az /a/-s threadek (megy egy pár Twitter post, de ott közel sem volt annyira diskurálva) voltak meg mint referencia, és ahogy nekem feltűnt ott a hozzánk hasonló arcok voltak többségben, akiknek mint egy marharépa, de a koncepcióját becsülettel kivitelező sorozatnak jött le, amiben ráadásul a fanservice oldal is csak amolyan "ja, olyan is van, persze, de nem érdekel mert ahhoz túl epikek a meccsek" módon volt elkönyvelve. Ha pedig valaki a T&A memesubból linkelt egy kirívóbb esetet (mint pölö az MC Hammer utalást), akkor arra ment az oltogatás, szóval szerintem annyira mégsem "cudar" a helyzet, legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy nem ez a réteg kommentelt a T&A feltöltéseire, mert pölö eddig egyszer sem kommenteltem Nyaa-ra, még akkor se amikor még megvolt a "nagy tisztogatás" előtti feltöltéskínálat. Azt persze nem mondom, hogy nincsenek a memesub-ot előnyben részesítő emberkék mert a Nyaa-s kommentek is tanúskodnak róla, de annyira nem hiszem, hogy ne lenne elég "tényleges" fanja a stuffnak, mert ahhoz azért eléggé el volt követelezve a saját hülyesége mellett, hogy ne tegye annyira szükségessé a hülye meme-eket, akármennyire is divat szó szerint mindenből meme-t csinálni vagy beilleszteni. Aztán ki tudja, lehet csak én vagyok idealista a cuccal kapcsolatban, mert mondom, még az AA-ra se néztem rá hogy az ottani szekértábor mit gondolt róla, de ja, szerintem az önmagában mond valamit, hoy az /a/ nem (csak) a waifufaggotry-val volt elfoglalva, hanem tényleg élvezték a sorozatot, ami önmagában több mint teszem azt ami mostanában megy a Mitsuboshi Colors threadekben (=lolicon ami a csövön kifér). Az a sorozat is megérdemelné a maga tisztességes kis threadjeit, de látod, ez már nem tudta elkerülni az /a/ sztereotíp gyökérségét.
Kép Kép
Válasz küldése