Yu-Gi-Oh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,kártyád

Yugi Muto
11
13%
Yami
32
38%
Joey Wheeler
16
19%
Mai Valentine
6
7%
Bakura
20
24%
 
Szavazatok száma: 85

Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Raisu írta: Mákos amcsik :( Októbr 19-én kezdik el náluk vetíteni a vágatlan, teljesen japánról fordított angol Yu-Gi-Oh!-t :*( Remélem nálunk is átállnak valamikor arra, bááár... ki van csukva... Nem baj, majd mIRC-en leszedem :D
Szuper!!Arra én is kíváncsi leszek!! :D
Addig is marad a német meg a japán(BTW, 208.rész a Saiyamanen... ::jthrill::
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Szerintem már mondták... Csak nem Muto-nak ejtik magyarul, mert azt nem lehet kimondani (félreértés ne essék, én ki tudom mondani, csak a szinkronok feltehetőleg nem - más okát nem látom annak, hogy megváltoztatták)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én sem sokról fogok lemaradni. Mondjuk, én pont augusztus végén megyek nyaralni. :)
Kép
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Elyon írta:Nem értem miért nem hiszitek el nekem, hogy Ishizuből Ízisz lesz, az egy szép magyarul is kimondható név és ráadásul ugyanaz...
Ok elhiszem :)
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Naja.......Az ORTT....... :gun: :sniper: :boom: :knife: ::argh::
Kb. ennyire szeretem őket :twisted:
Kellenek, mint mégegy púp Quasimodo hátára :twisted:

A DB-t is abbahagyták, mert túl durva volt..........Kíváncsi leszek, hogy a Yugioh-val mi lesz, és egyáltalán az Inuyasha-t elkezdik-e vetíteni........Mert az Inu nem éppen egy Teletubbies......de ezek még azt is betiltanák...........vajon miért nem megy már? :roll: Túl durva volt a gyermeki lelküknek???? :twisted:
De reménykedjünk, hogy a Yugioh-t nem bántják......
::jthrill:: Egyébként ha érdekel valakit: az M+-on még megy: 11:40-től és utána 17:25-től a következő rész ::jthrill::
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Én rtl2-ön követem szemmel az eseményeket.
Ott is újrakezdték, bár most kezdi beérni oda ahonnan újrakezdték...

Relunx
Kép
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Az RTL2-n most a Yugi vs. Marik 5. részénél tartanak. Odin visszatért a kómából és felért a párbajtorony tetejére.......
Ha minden igaz, akkor csütörtökön már vége az ismétlésnek és jönnek az új részek ::jthrill::
De az is lehet, hogy jön vmi új sorozat, és ők is augusztusban folytatják........ :gun:
Remélem nem így lesz...... :sniper:
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Wizard írta:Ha minden igaz, akkor csütörtökön már vége az ismétlésnek és jönnek az új részek ::jthrill::
Azt hiszem,ki kell ábrandítsalak. A BC után a Doom Orgos részek jönnek,és azt hiszem,azt még nincs leszinkronizálva angolra,és a németek az amerikai változat alapján dolgoznak(leszámítva azt az apróságot,hogy szvsz a szinkront a japánról készítik).
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

jaja, az amcsik csak augusztus végén vagy szeptember elején kezdik el vetíteni a Doma Orichalcost, mert ők most hetente egy részt adnak (náluk még le se ment az Alcatraz Duel Tower, bezzeg Kanadában), mert úgy akarják, hogy amint vége az Alcatraznak, jön utána a mozikban a film, és utána kezdik a Doom-ot,
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Maron írta:
Wizard írta:Ha minden igaz, akkor csütörtökön már vége az ismétlésnek és jönnek az új részek ::jthrill::
Azt hiszem,ki kell ábrandítsalak. A BC után a Doom Orgos részek jönnek,és azt hiszem,azt még nincs leszinkronizálva angolra,és a németek az amerikai változat alapján dolgoznak(leszámítva azt az apróságot,hogy szvsz a szinkront a japánról készítik).
Na, akkor mi a frászt fogok én nézni nyáron????? Ezt a ki********.......
Na mind1........Sűrgősen be kell szereznem a német VIVA-t, hogy legalább a Helsinget, és a Noir-t nézhessem......
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Maron írta:
Wizard írta:Ha minden igaz, akkor csütörtökön már vége az ismétlésnek és jönnek az új részek ::jthrill::
Azt hiszem,ki kell ábrandítsalak. A BC után a Doom Orgos részek jönnek,és azt hiszem,azt még nincs leszinkronizálva angolra,és a németek az amerikai változat alapján dolgoznak(leszámítva azt az apróságot,hogy szvsz a szinkront a japánról készítik).
Na, akkor mi a frászt fogok én nézni nyáron????? Ezt a ki********.......
Na mind1........Sűrgősen be kell szereznem a német VIVA-t, hogy legalább a Hellsinget, és a Noir-t nézhessem......
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Fjobi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.06.06. 19:43
Tartózkodási hely: G.O.T.T. HQ
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fjobi »

Ha túl durva valami, akkor adják le este ::jsmile:: Mivel eléggé elterjedt, sőt, már-már divat lett az anime, biztos lenne nézettsége

------
Wizard írta: Na, akkor mi a frászt fogok én nézni nyáron????? Ezt a ki********.......
Na mind1........Sűrgősen be kell szereznem a német VIVA-t, hogy legalább a Hellsinget, és a Noir-t nézhessem......
Igen, ezért tartom hülyeségnek ezeket az anime betiltásokat. Németországban pl. a játékok terén a Soldier of Fortune nevű játékot is csak vér nélkül lehetett kiadni, sok játékot piacra sem dobhattak durvaságuk miatt. Magyarországon ilyen korlátozás nincs. Ennek ellenére a Németek vetítenek Dragon Ball GT-t (RTL II), a magyarok meg még a Yu-Gi-Oh!-t is csak vonakodva...Nem értem én ezeket...
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Fjobi írta:Ennek ellenére a Németek vetítenek Dragon Ball GT-t (RTL II)
pfff, mer az aztán sokkal durvább, mint a Z. XDD *hisztérikusan kiröhögi azt a sorozatot meg a Toei-t, akik Toriyama nélkül képesek voltak egy egyébként megbukott animét gyártani XD* krhm, párdon, no offense. Szóval, nem azért, de a DB és az Inuyasha körül elég komoly ügyek mentek kint Németo-ban. Sokáig nem vetíthették a Z-t (GT-t meg kár volt megvenniük ^^"""), végül megtudtak egyezni egy du-ni időpontban. Hétvégenként. Inuyasha-t se engedték először levetíteni. Viszont van egy baromi nagy különbség a német ORTT és a miénk között. Egyik barátnőmnek volt szerencséje figyelemmel kísérni az egész DBZ ügyet, és a nagy különbség az, hogy a németek valamiért kompromisszumos megoldásra jutottak, míg a magyar ORTT-vel képtelenség megegyezni. -.-( legroszabb, hogy minden idióta, akivel elhitették az érveiket, melletük állt. -.-)
Mondjuk, én nem nézek Yu-gi-oh-t, se ilyen se olyan nyelven. Bár a játékot kipróbálnám, szeretek játszani ilyenekkel. Viszont haladás, hogy merik vetíteni nálunk. Én másnak jobban örülnék, dehát eladni eltudnak sok mindent vele, és sokak érdeklődését felkeltik. És ez nekünk még jó is lehet.
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Fjobi írta:Ha túl durva valami, akkor adják le este ::jsmile:: Mivel eléggé elterjedt, sőt, már-már divat lett az anime, biztos lenne nézettsége
Hát ezen a kijelentésen én azért erősen mosolygok :dirr:
Kép
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Az tényleg érdekes, hogy Németo-ban a legtöbb videójáték meg se jelenhet, vagy csak FULL cenzúrával, de ugyanakkor a durvábbnél durvább animéket vetítik, van amelyiket 22:00-tól, ld. Hellsing.....
Bezzeg nálunk a legdurvább játékok is megjelennek, sőt még szinkronizálják is őket, ld. Postal 1-2, de az animéket ha el is kezdik vetíteni, pár rész után abbahagyják.........a DB-vel mi volt a problémája az ORTT-nek? Így is szét volt cenzúrázva. Nem tudom, kji emlékszik arra a részre amikor Freeza (Dermesztő), enyhén szólva szétrobbantja Kullilin-t(Krillin)???? Nálunk csak egy kis füstpamacs volt, bezzeg az eredetiben cafatok röpködtek.......persze az is igaz, hogy nálunk úgy 3- fél4 felé vetítette az RTL K, de akkor miért nem tették esti időpontra? Aztán egyszer csak beszüntették........Visazont nem tudom ki nézte az RTL2-n a DBZ-t??? Ők amikor előszőr vetítették, még egy eléggé lájtos cenzúra volt megfigyelhető.......bezzeg most, amikor újra elkezdték vetíteni, láthatóan ugrált akép, a sok kivágott jelenet miatt.....Borzalom.......
Ami az ittthoni Inuyasha-t illeti: ha az ORTT-n múlik, hozzánk nem is biztos már, hogy bejön, vagy ha mégis, akkor egy agyoncenzúrázott verziót kapunk, amiben még Kagome, is hosszú farmernadrágot visel, nehogy megrontsa a kis gyerekeket a miniszoknyájával......Ráadásul amilyen "szinkronszinészi" munkával készülne.......Ismeri vki a szőke, "kicsit" agybajos, "fenegyereket" Kristófot? Na ő lenne az egyik szinkronhang........Remélhetőleg nem Inuyasha-é......
Na mind1.
Egyébként jó ez a topic, de lassan már mindenről lesz szó, csak a Yugioh-ról nem :twisted: Többek között "hála" nekem :twisted: De azért jó így leírogatni a dolgokat és ha vkit/vkiket zavar, nyugodtan szóljon, mert akkor 1 fokozattal lejjebb kapcsolok :)
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Na akkor most MINDENKI látogasson el a yugioh.fw.hu-ra, és nézzétek meg Susan bejegyzését egy bizonyos mai újságcikkről, ami a Népszabadságban jelent meg!
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Raisu írta:Na akkor most MINDENKI látogasson el a yugioh.fw.hu-ra, és nézzétek meg Susan bejegyzését egy bizonyos mai újságcikkről, ami a Népszabadságban jelent meg!
Emberek, én erre inkább nem mondok semmit, csak gratulálok az ORTT-nek ezért a "zseniális" döntésért! Erőszakos? Ugyanmár, mi a nagyon
lightos amerikai változatot adjuk, amiből már minden "nem gyereknek való jelenetet" kivágtak,megváltoztattak (pl. Joey nem meghalt az Alcatraz Duel Towerben,hanem az Árnyvilágba lett zárva) réges-régen.Ja, és ezzel az indokkal a Tom & Jerry-t is simán be lehetne tiltani... :evil: :evil:
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

JAJA, az aztán az igazi horror:):)
de a drága németek megint csak félmunkát végeztek, tegnap még volt vmi kis halvány elenyésző reménysugaram hogy egy új résszel kápráztatnak el, de PERSZE HOGY NEM, mert megin az Inuyasha megvett kb 40 részét adják...):[
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

K-KUN írta:JAJA, az aztán az igazi horror:):)
de a drága németek megint csak félmunkát végeztek, tegnap még volt vmi kis halvány elenyésző reménysugaram hogy egy új résszel kápráztatnak el, de PERSZE HOGY NEM, mert megin az Inuyasha megvett kb 40 részét adják...):[
OFF
Lehet,hogy utána folytatják, és ezt sztem az Inus topicban kéne megvitatni...

OFF
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Maron írta:
K-KUN írta:JAJA, az aztán az igazi horror:):)
de a drága németek megint csak félmunkát végeztek, tegnap még volt vmi kis halvány elenyésző reménysugaram hogy egy új résszel kápráztatnak el, de PERSZE HOGY NEM, mert megin az Inuyasha megvett kb 40 részét adják...):[
OFF
Lehet,hogy utána folytatják, és ezt sztem az Inus topicban kéne megvitatni...

OFF
Ez mitől OFF??? Attól az egy szótól még nem OFF, egyébként meg ehhez kapcsolódik, és mindegy hogy mi OFF és mi nem amíg a fő témánál maradunk....ha a másikba írom akkor meg onnan kültek volna ide egyébkéntis...OFF :?
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Gomen, akkor nem szóltam! ::sumima::
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Szóval akkor a Sailor..... :D de nem azér nem vagyok iilyen.. :)
viszont akkor a magyaron már továbbtartottak?
Ott nem néztem soha mert a magyar szinkrontól a hajam is égnek áll, főleg ami az RTL KLUB és a TV2 megbízásából van.
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Case írta:ez már-már vicces.
Vagy inkább szánalmas... -_-
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

"gyakoriak a kifejezetten horrorisztikus elemek, például a gonosz bohóc, zombi-mamut, stb."
Ez már a vég... Ezekután nem is tudom, h mit gondoljak az ORTT-ről... ::japhaha::
Kép Kép
Válasz küldése