Yu-Gi-Oh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,kártyád

Yugi Muto
11
13%
Yami
32
38%
Joey Wheeler
16
19%
Mai Valentine
6
7%
Bakura
20
24%
 
Szavazatok száma: 85

Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Jajj, néha azt a sorozatot már alig bírom követni. Teccik meg minden, csak mindig az van, ha felhuznak egy lapot, akkor mosolyognak, és azt mondják, hogy épp a legjobb lapot húzták :lol:
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ kész katasztrófa váááá mekkora szemétség hajnalra rakták a Yugit ma a rohadt forma1 miatt ::bawl:: szerencséjük hogy megismétlik ::hehe:: Tök vicces oszt társaim közül is nézik egy páran akik nagyon antianimések és a mangára is nagyon rákattantak mikor mutattam... nah ennyit róluk :drop:
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Pata írta:Jajj, néha azt a sorozatot már alig bírom követni. Teccik meg minden, csak mindig az van, ha felhuznak egy lapot, akkor mosolyognak, és azt mondják, hogy épp a legjobb lapot húzták :lol:
Tudod, ők bíznak a kártyákban és ezért sikerülhet :wink:
Én is iszonyatosan bíztam bennük, amikor Luluval játszottam, biztos azért volt a legalján a hülye kékfejű ^^'
Kép
Avatar
Malitia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2003.12.15. 15:26
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Malitia »

De neked nincs is millenium tárgyad (vagy legalább haverod millenium tárggyal ;) )
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Én amikor játszom, folyton Yugi idióta hozzászólásait mondogatom ^^"
"Félek a bennem lakozó másik énemtől ezért soha többet nem fogok játszani!! szip-szip" ^^" a magyar szinkron csodái...
Ely, megnéztem a németből egy részt...pont amikor Tristan kinyúvadt ^^" a lényeg ami lényeg csak úgy gúvasztottam a szemeim hogy most mi a fenét csinálsz drága Duke ::hoo:: kicsit magas volt még magyarul sem érteném nemhogy németül ^^" asszem megmaradok a magyarnál...remélem anyám felvette ma reggel... ja mikor kérdem tőle hogy nézhetem-e a tvt azt mondta nem. erre mondom Yugioht sem? erreő jah azt igen ^^" neveljük a szülőket:D
Kép
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Malik-chan írta:
fuzik írta:Mennyiért lehet venni paklit?

Én a kezdő paklimat 3490ft ért vettem a Holdfénybe. Vannak még hozzá boosterek azoknak csomagja (9 lappal) 990ft
Nem olcsó de szerintem megéri:)
Ely, mikor érsz rá?Jó lenne talizni,mondjuk vasárnap hétfőn úgyis szünet lesz:) Én eddig a Change of heratot soha nem tudtam haszálni mikor kihúztam, bár ez nem azt jelenti hogy rossz lap csak azt hogy béna vagyok ::japtoun:: basszus itt rohadok még a suliba ésmég német dogát is írunk...aztán meg külön angol...grrr ::jcrazy::
Yugioh 4ever! :D
Most lehet hogy hülyeséget kérdezek de a Kaiba pakliban van fehér sárkány,a Yugiban pedig sötét varázsló?(Joei paklit még nem lehet venni?)
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

fuzik írta:Mennyiért lehet venni paklit?


Most lehet hogy hülyeséget kérdezek de a Kaiba pakliban van fehér sárkány,a Yugiban pedig sötét varázsló?(Joei paklit még nem lehet venni?)
Nem kérdezel hülyeséget, ez így van ahogy mondod ^^ bár meg kell hogy mondjam, nekem Yugi paklim van és hiába van a Kaibába az a szerencsétlen sárkány a többi lap (szerintem) nem olyan jó, mert öcsémnek az van és szenved vele rendesen (bár azért azt is hozzá teszem hogy kezdő szinten vagyunk és lehet hogy jó kis kombókkal erősíteni lehetne)
Kép
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Malik-chan írta:
fuzik írta:Mennyiért lehet venni paklit?


Most lehet hogy hülyeséget kérdezek de a Kaiba pakliban van fehér sárkány,a Yugiban pedig sötét varázsló?(Joei paklit még nem lehet venni?)
Nem kérdezel hülyeséget, ez így van ahogy mondod ^^ bár meg kell hogy mondjam, nekem Yugi paklim van és hiába van a Kaibába az a szerencsétlen sárkány a többi lap (szerintem) nem olyan jó, mert öcsémnek az van és szenved vele rendesen (bár azért azt is hozzá teszem hogy kezdő szinten vagyunk és lehet hogy jó kis kombókkal erősíteni lehetne)
Na akkor ez megölte bennem azt a képet hogy a fehér sárkány meg a sötét varázsló ritka.Én még csak most veszem majd az első paklim milyen kiegészítőt ajánlanátok hozzá?Honnan lehet még kártyákat venni a holdfényteamen kívül(Szekszárd közelében esetleg)mondjuk ha máshonnan nem lehet akkor is szerzek. köszi
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

fuzik írta:
Na akkor ez megölte bennem azt a képet hogy a fehér sárkány meg a sötét varázsló ritka.Én még csak most veszem majd az első paklim milyen kiegészítőt ajánlanátok hozzá?Honnan lehet még kártyákat venni a holdfényteamen kívül(Szekszárd közelében esetleg)mondjuk ha máshonnan nem lehet akkor is szerzek. köszi
Na ja először én is azt hittem hogy ritkák,de hát... bocsi Szekszárd környékénél nem vagyok járatos ^^ kiegészítők közül sokféle van és igazából nem nagyon lehet megmondani (legalábbis szerintem) hogy melyik a legjobb, attól függ milyen lapokat szeretnél összegyűjteni,mert nem ugyanolyanok vannak benne ^^
Kép
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Most vettem egy Yugi és egty Yoey paklit a kettőből úgynézem elég ütős kombót lehet összerakni.Ja ha érdekel valakit itt egy jó cím:http://milleniumpowers.fw.hu/ megvannak itt a kezdőpaklik leírásai is és még sok érdekes dolog.Úgy tűnik kijött a magyar változata is a kártyáknak jóval olcsóbban de még nem tudom milyen a minősége(ma láttam ha valaki Tolna megyei/Szexszárdi a korzóban lehet kapni lapokat 4 féle alappakli/angol +magyar verzió és kétes kiegészítések).Malik-chan mi a kedvenc lapod?
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hát csak, hogy megint úgymond kötekedjek én nagyon csodálkozom a Yu-Gi-Oh sikerén... azaz ez így ebben a formában nem igaz.
Azon csodálkozom,hogy micsoda lelkesedést váltott ki az emberekből miközben itt többen is lehúztak úgymond több olyan anime-ot ami alapvetően egy játékon alapult.
meg kell mondjam, hogy 3 részt bírtam belőle végignézni, és ez nem csak a "bűbájos" magyar szinkronnak köszönhető...hihetetlenül bugyuta történet igaz szép képi megoldásokkal variálva de hihetetlenül infantilis és idegesítő sorozatnak látom..csak ennyit szerettem volna....gondolom mi lesz ebből :wink: 8)
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ynah írta: ....gondolom mi lesz ebből :wink: 8)
Ne aggódj, én is lehúztam, de azon sem sértődött meg senki^^
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Akkor Lewish örülök, hogy vagy és egyetértessz velem ezügyben..azt hittem én vagyok ennyire eldeformálva, hogy nem tartom érdemesnek egy topicnak ezt az alkotást :wink:
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Ynah írta:Akkor Lewish örülök, hogy vagy és egyetértessz velem ezügyben..azt hittem én vagyok ennyire eldeformálva, hogy nem tartom érdemesnek egy topicnak ezt az alkotást :wink:
Elfogadjuk hogy ez a véleményed, de hát semmi sem tökéletes ahogy mondani szokás, mi így szeretjük az animét ahogy van :wink:
fuzik: a kedvenc lapom a Mystical elf, és neked? hol sikerült végülis paklit venned? énis hallottam a magyar verziójukról a lapoknak, de végülis tök mind1 milyen nyelvű úgyis ugyanolyan:) bár néhány lapnál jól jönne vmi értehtő magarázat ^^" Jól tudsz játszani?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ynah írta:Hát csak, hogy megint úgymond kötekedjek én nagyon csodálkozom a Yu-Gi-Oh sikerén... azaz ez így ebben a formában nem igaz.
Azon csodálkozom,hogy micsoda lelkesedést váltott ki az emberekből miközben itt többen is lehúztak úgymond több olyan anime-ot ami alapvetően egy játékon alapult.
Ezzel most rám gondolsz. XD A Yu-Gi-OH!-nak nálam sincs sikere. Én kb. fél részt bírtam belőle megnézni. Azt kikapcs. Maga a játék lehet, hogy itt is jó, de az anime ebből se kő.... nekem. ^^ IMHO
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Most lehet hogy hülyeséget kérdezek de a Kaiba pakliban van fehér sárkány,a Yugiban pedig sötét varázsló?(Joei paklit még nem lehet venni?)[/quote]

Nekem Bakura pakli kell!!!! Bakura-chan a kedvenc karakterem. :oops: Meg Kaiba.
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Kagome írta:Bakura-chan a kedvenc karakterem. :oops: Meg Kaiba.
Hehe, Bakurát én is nagyon szeretem, de nekem Joey a kedvencem. Talán az egyetlen dolog amit a magyar szinkron hatására szerettem meg :D
"Teszed le?!... Az az én pizzám!"
Kép
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Malik-chan írta:
Ynah írta:Akkor Lewish örülök, hogy vagy és egyetértessz velem ezügyben..azt hittem én vagyok ennyire eldeformálva, hogy nem tartom érdemesnek egy topicnak ezt az alkotást :wink:
Elfogadjuk hogy ez a véleményed, de hát semmi sem tökéletes ahogy mondani szokás, mi így szeretjük az animét ahogy van :wink:
fuzik: a kedvenc lapom a Mystical elf, és neked? hol sikerült végülis paklit venned? énis hallottam a magyar verziójukról a lapoknak, de végülis tök mind1 milyen nyelvű úgyis ugyanolyan:) bár néhány lapnál jól jönne vmi értehtő magarázat ^^" Jól tudsz játszani?
Jó lap, mellesleg még nem vagyok nagy szám,a szekszárdi korzóban vettem lapot.Azt hiszem a www.beholder.hu -n lehet venni evolution dekkeket.Amúgy a magyar fordításról megvan a véleményem(egy jobb needle ball-gesztenyelabda,exodia-fogságba ejtett egyiptomi küldöt).Amúgy a forbidden memories-el gyakoroltam mivel megvan de mások a szabályok.Nemsokára kipróbálom a duellist of the roses-t is. :x németen már megint nem haladnak.Mellesleg itt mint már írtam van Joey és Pegasus pakli is.
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Nah nekem vajon ki a kedvenc karakterem a sorozatból? ^^" Nekem akkor már Malik deck kell, bár amilyen béna vagyok nekem fölöslegesek a jó lapok ^^" (Bakuráááááát amúgy énis nagyon imádom ^^)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Na! Bakura-chanról le lehet szállni, mert ő az enyém!!! :oops:
Ja, most vettem alappaklit, magyar nyelven. Tök jó,mert legalább nem kell fordítgatnom a kártyákon levő feliratokat. :D
Bár anyum rendesen ki volt akadva, mert e mellé még vettem egy 3600 Ft-os (!) angol alappaklit + egy 1100 Ft-os kiegészítő paklit. Csak én lehetek ilyen marha állat. :oops:
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Na ja nekem is nagyon örültek mikor közöltem hogy Anya én Yugioh-s kártyát szeretnék venni. Kérdezte mennyi. Mondom 3500 Erre ő: Normális vagy??könyörgöm 16 éves vagy ^^"
De ennek ellenére anyám is szokta nézni velem reggel... Kaptam Ely-chantól egy Bakurás rajzot, anyám nézi és felkiált:
"jaj ez tudom ki!! Ez a Bakura a Yugiohból" ^^ kawaii ^^ a mai részben a Yami olyan kawaii volt ::japsmil::
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Malik-chan írta:anyám nézi és felkiált:
"jaj ez tudom ki!! Ez a Bakura a Yugiohból"
OMG ROTFLOL :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Malik-chan írta:Na ja nekem is nagyon örültek mikor közöltem hogy Anya én Yugioh-s kártyát szeretnék venni. Kérdezte mennyi. Mondom 3500 Erre ő: Normális vagy??könyörgöm 16 éves vagy ^^"
De ennek ellenére anyám is szokta nézni velem reggel... Kaptam Ely-chantól egy Bakurás rajzot, anyám nézi és felkiált:
"jaj ez tudom ki!! Ez a Bakura a Yugiohból" ^^ kawaii ^^ a mai részben a Yami olyan kawaii volt ::japsmil::
Hja az én anyám is kiakadna ha tudná mennyit költöttem(5200) ilyen lapokra 19 éves létemre. Otthon is játtszom a forbidden memories-sal vagy nézem a német animéket erre Ő:Mikor nősz már fel?(én meg magamban :Mikor mész már ki? :twisted: :roll: )
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

[De ennek ellenére anyám is szokta nézni velem reggel

Nekem anyám csak két részt látott belőle. Azt mondta, hogy hogy lehet ezt szeretni, mert gyerekesebb, mint a Pokémon. Erre felvilágosítottam, hogy a java csak ezután jön. Azóta békén hagy. :)

Ely: Onegai! Rajzolj nekem is egy Bakurát!
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Kagome írta:Nekem anyám csak két részt látott belőle.
A YuGiOh!t én apával szoktam nézni. Nem sokat reagál rá, egyszer elkiáltotta magát, hogy "Kihívlak egy párbajra!" amúgy semmi említésreméltó nem történt. Ja mondjuk a múltkori aranyos volt:
Apa: Joey sose vesztett még párbajt, mi?
Én: Dehogynem, szinte állandóan veszít ^^'
Apa: Akkor miért ő a főszereplő?
Én: De apa, nem ő a főszereplő!
Apa: Miért, nem azt a kis rózsaszínhajút hívják Yuginak?
Én: De igen.
Apa: És nem ő a főszereplő?!?!?!
Én: De igen.
Apa: Akkor most mi a probléma?
Én: Hogy az előbb Joey-t mondtál ^^'''
Apa: Ja, észre se vettem. Olyan egyforma neveik vannak :D
Kagome írta:Ely: Onegai! Rajzolj nekem is egy Bakurát!
Ehh... Majd lehet, de nem vagyok Bakura-gyártó gép ^^'
Kép
Válasz küldése