.hack

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

.hack

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Mivel ilyen téma még nincs.. gondoltam létrehozok egyet :D Mert vagyunk egypáran, akiknek tetszett a sorozat/ok (bár én még csak a hack//sign-t láttam, még azt se végig)..

És egy üzenet Kono-nak: ma feltöltöm a usteamre a hack/liminality 4. részét, úgyhogy hamarosan az a sorozat teljesen fenn lesz ;)
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: .hack

Hozzászólás Szerző: Kono »

Stoker írta:És egy üzenet Kono-nak: ma feltöltöm a usteamre a hack/liminality 4. részét, úgyhogy hamarosan az a sorozat teljesen fenn lesz ;)
Juj, dejó köccike szépen mindenki nevében! Rendes tőled, hogy megosztod másokkal is. Örök hála! ::hehe::
Avatar
Betax
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2003.05.03. 20:46
Tartózkodási hely: É47°34,5` K19°6,5`
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Betax »

én sajna nem láttam még hack//sign -t, de a zenejet imadom.. mindig, ha szarul erzem magam beteszem, és mégjobban kikeszulok. szal imadom:)
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Hát elvileg akkor letölthető, mint ígértem ;)
ftp://usteam.uw.hu/Anime3/Hack%20Limina ... aze%5D.avi

Jó szórakozást hozzá; majd már valamikor nekem is meg kéne néznem.. :hee:
KT
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.09.16. 15:30

Hozzászólás Szerző: KT »

Hiall :)

Egyik nap nézegettem animenfo-t és felmerült bennem egy kérdés...

Szituáció a következő:
Megnéztem .hack//sign infot, összes rész 26 (+3)...
Usteamen, ha jólemlékszem fentvan egy 27. rész is...
A kérdés azlenne: hogy akkor most van még két rész is, ami nincs fent, vagy "+3" alatt a 27. részt (ami egyben OVA-féleség is lehet), Legend of Twillight Bracelet-et és Liminality-t értik? :D

Biztos vmi egyértelmű dolog lehet, de ezt nem bírom összeszedni :lol:
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Hehh, én pont most kezdtem nézni, ep5-ig láttam, de ölök ha kell, hogy lássam a többit. :gun: Nagyon érdekelt már, mert eléggé megoszlanak róla a vélemények, és úgy tartom, ha valami ilyen (könyv, jatek, anime, manga) azt mindenképpen látnom kell... Egyébként nagyon szépen van megcsinálva, és néhoé eléggé brutál is, mondjuk ahol összeveri a monsztra azt a négy bigét, meg ahogy átlövi a lovagot lazán (:angel:) bár az annyira nem... de nagyon tetszik a főszereplő is (Tsukasa) hogy ő van az események középpontjában, mégsem tud semmiről semmit... Azt hiszi hogy tudja irányítani a takony-szörnyet, közben meg nem... Meg az a neko, hogy is hívják, Maha is nagyon érdekes, amolyan tipikus mindenttudó (mindenható) varázslókinézete van... Bár Gandi-t is lezúzzák LotR-ben, de majd meglátjuk... Remélem Maha-t nem... Na de nem kell elmondani, nem kérdem csak mondom...

Zelmor
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zelmor 2004.01.07. 20:40-kor.
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

KT írta:Hiall :)

Egyik nap nézegettem animenfo-t és felmerült bennem egy kérdés...

Szituáció a következő:
Megnéztem .hack//sign infot, összes rész 26 (+3)...
Usteamen, ha jólemlékszem fentvan egy 27. rész is...
A kérdés azlenne: hogy akkor most van még két rész is, ami nincs fent, vagy "+3" alatt a 27. részt (ami egyben OVA-féleség is lehet), Legend of Twillight Bracelet-et és Liminality-t értik? :D

Biztos vmi egyértelmű dolog lehet, de ezt nem bírom összeszedni :lol:
Hát nem túl valószínű, mert ugye, ha rákeresel animenfon arra hogy "hack" akkor kidobja, az összes .hack sorozatot és a LoTB az 12 részes a Liminality pedig 4 részes.. szerintem nem ezt értették alatta, valószínű valami special részek lehetnek.. de még nem láttam őket, így nemtudom ((remélem valamit ki lehetett ebből hámozni :D))
KT
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.09.16. 15:30

Hozzászólás Szerző: KT »

Stoker írta:Hát nem túl valószínű, mert ugye, ha rákeresel animenfon arra hogy "hack" akkor kidobja, az összes .hack sorozatot és a LoTB az 12 részes a Liminality pedig 4 részes.. szerintem nem ezt értették alatta, valószínű valami special részek lehetnek.. de még nem láttam őket, így nemtudom ((remélem valamit ki lehetett ebből hámozni :D))
Akkor utánanézek hátha vanmég valahol info a másik két részről :)
Persze azis lehet, hogy elírták... :D Vagy a jővőbe látnak :shock:
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Hát ha valakit érdekel, hogy mi meg hogy, akkor az szerintem itt utána tud nézni elég jó kis oldal.. sok hasznos infóval és itt le van írva az is, hogy milyen sorrendben követik egymást a sorozatok.. de a .hack/sign volt legelőször (mármint kész, nem a sztori szerint) így érdemes azzal kezdeni a nézést..

http://blackwings.net/hack/index.php
Avatar
Roderick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.10.02. 08:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Roderick »

Mivel láttam már mindegyik sorozatot (meg több honlapon is ezt láttam) ezért biztosra mondhatom:
Időrendben először .hack//SIGN, 26 résszel. A 27 rész a DVD-re felkerült extra, egy különálló rész Mimiru-ról.
Időrendben a történetet a 4 részes PS2-es játék követi, amivel egyidőben IRL játszódik a Liminality cselekménye. Igazából a Játék DVD-jén vannak rajta az egyes részek.
És végül van a .hack//LoTB ami egy különálló anime sorozat, csak néhány szereplő fordul elő a játékból benne... (meg persze valami régről ismerős lovag :) )

Valaki tud valami olyan oldalt amin össze van foglalva a játék története, de mindenféle spoilerrel, mert épp véletlen nincs pénzem Ps2-őt venni... bár már gondolkodtam, hogy megveszem a játékot és addig átköltözök egyik haveromhoz.. :D
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Azért sem hagyom, hogy ez a topic feledésbe merüljön.. Hogy írjak is valamit, aki látta a .hack//sign-t és a .hack//LoTB-ot az nézze meg a .hack//gift-et is ((ami egy paródia)) Én meglehetősen sokat röhögtem rajta ;)

fel lett töltve usteamre (( :roll: )) szoval töltse le mindenki!

ftp://usteam.uw.hu/Anime3/hack_GIFT/Hac ... AniDB].avi
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ja igen, a .hack Gift az rohadt jóóóó... ::smug::
de ahoz elöbb meg kéne nézni a .hack//SIGN 28. részét is
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

na hogy jól bekavarjak a részekről szóló csevejbe:
Zelmortól^^ hétfőn kaptam meg a sorozatot, és nekem 28 rész van :?:

amugy a még csak a 3. résznél tartok és eléggé tetszik, csak az animáció néhol kicsit fura..de mindenképpen a zenéje a legjobb :)

az avatarom is Maho mostmár^^
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

a hack OST-k a legkirályabbak!
Nekem nagyon Tetszenek :D
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tényleg jók :D
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

The World teccik a legjobban. Az szinte olyan mintha Tsukasa száma lenne
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

elkezdtem nézni a .hack//sign-t (12 részt :) ) és hát nem tudom, hangulata jó, zenéjét külön is leszedtem.
ami nem tetszik:

- nem ragadott magával a történet
- szinte semmi sem történik
- a főhős olyan szinten enervált, hogy az érthetetlen (lehet hogy később megértem)
- lehet hogy butaság, de (játékos szemmel) nem teccik nekem ez a World
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Mammooth
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.09.03. 20:54
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary

Hozzászólás Szerző: Mammooth »

Én már végignéztem a hack/signt, a 27. részig... Honnan szerezzem meg azt a 28. részt, Wishmaster?
Nagyon érdekelne, mert a sorozat nekem nagyon bejött, a zenéjét pedig imádom.
A LoTB-t és a Liminalityt meg a Giftet is ha lejön, egyből megnézem. (remélem a zenéjük ezeknek is van olyan jó, mint a signnak)
"Hello Darkness my old friend..."
--Sound of Silence--
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Mammooth írta:Én már végignéztem a hack/signt, a 27. részig... Honnan szerezzem meg azt a 28. részt, Wishmaster?
Nagyon érdekelne, mert a sorozat nekem nagyon bejött, a zenéjét pedig imádom.
A LoTB-t és a Liminalityt meg a Giftet is ha lejön, egyből megnézem. (remélem a zenéjük ezeknek is van olyan jó, mint a signnak)
érdeklődj Zelmor komától, én is tőle kaptam^^
Kép
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Mammooth írta:Én már végignéztem a hack/signt, a 27. részig... Honnan szerezzem meg azt a 28. részt, Wishmaster?
Nagyon érdekelne, mert a sorozat nekem nagyon bejött, a zenéjét pedig imádom.
A LoTB-t és a Liminalityt meg a Giftet is ha lejön, egyből megnézem. (remélem a zenéjük ezeknek is van olyan jó, mint a signnak)
ed2k://|file|[SuYu]_Hack_Sign_-_28_[DVD][827BD7A8].avi|242053120|3EB53644AE187AAF0C6522D26228CB30|/

de amugy eMule mindig hasznos... :roll:
És igen a zenéjük azoknak is joo!

ein: a sign, mondjuk engem se ragadott meg túlságosan... de hidd el a LoTB az sokkal jobb (legalábbis szerintem, azon nem unatkoztam és többet is nevettem és magávalragadóbb az egész sztem), de ahhoz érdemes megnézni a sign-t is, hogy teljesen értsd ;)
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Mondjuk azt hogy szerintem a 28. részben sok minden nem történt. Olyan fura volt hogy Kite és BlackRose olyan.. olyan.. felnőttek voltak.
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Wishmaster írta:érdeklődj Zelmor komától, én is tőle kaptam^^
Öhöhö^^ USteam mond valamit? ^^ Ott fent van.^^ De amúgy ez csak egy kis extra poén rész, annyira nem fontos, hogy vért ontsunk érte. Inkább nevezném értelmetlen marhaságnak.^^
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Zelmor írta:
Wishmaster írta:érdeklődj Zelmor komától, én is tőle kaptam^^
Öhöhö^^ USteam mond valamit? ^^ Ott fent van.^^ De amúgy ez csak egy kis extra poén rész, annyira nem fontos, hogy vért ontsunk érte. Inkább nevezném értelmetlen marhaságnak.^^
pontosan. Teccik benne hogy Tsukasa kicsit nyitottabb lesz, nem lesz annyira zárkózott.
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Jujj, ezt a részt azért ne tessék véresen komolyan venni, ez csak poén. Azért jó vég a 26. rész. Mimiru monológja pedig egy tetszetős extra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zelmor 2004.01.15. 20:22-kor.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

ja ok. :P
Kép
Válasz küldése