Detective Conan

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Melyik a kedvenc filmed?

Countdown in a Skyscraper
1
4%
The 14th Target
4
15%
The Last Wizard of the Century
5
19%
Captured in her Eyes
6
23%
Countdown to Heaven
1
4%
The Phantom of the Baker Street
3
12%
Crossroad in the Ancient Capital
3
12%
Magician of the Silver Sky
3
12%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sky írta:Szerintem a "Kawaiiii..." feelinget elnyomja az idegtépő viselkedésük...
Én is valami ilyesmire gondoltam...

Elyon: Ai-al nincs semmi bajom, ő is olyan mint Conan (megmérgezték), és őt pl. egyszer sem találtam idegesítőnek (bár igaz, hogy csak képeken láttam :wink: ).
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Titkos írta:Elyon: Ai-al nincs semmi bajom, ő is olyan mint Conan (megmérgezték), és őt pl. egyszer sem találtam idegesítőnek (bár igaz, hogy csak képeken láttam :wink: ).
Ai max. azzal lehetne idegesítő, hogy olyan szinten elvont a csaj, hogy az nem igaz ^^' Mondjuk azt kicsit tulzásnak tartom, hogy az animében körülbelül 3 kép van róla, amikor mosolyog, amúgy meg mindig ilyen "de hülyék ezek..." arcot vág. Tény, hogy nekem ezért is szimpi, de azért a mangában (úgy átlagosan) ehhez képest sokkal "vidámabb" személyiség!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:55-kor.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Elyon írta:
Titkos írta:Elyon: Ai-al nincs semmi bajom, ő is olyan mint Conan (megmérgezték), és őt pl. egyszer sem találtam idegesítőnek (bár igaz, hogy csak képeken láttam :wink: ).
amúgy meg mindig ilyen "de hülyék ezek..." arcot vág.
Hát, ha Gentáék közelében van, nem is csodálom. :twisted: Ai-nak szerintem pont az a varázsa, hogy nem próbálja eljátszani a 7 éves kiskölyköt (Conannal ellentétben), mindig komoly marad. (Lásd pl. az avatár képedet, azon nagyon komoly. :) )
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Titkos írta:Ai-nak szerintem pont az a varázsa, hogy nem próbálja eljátszani a 7 éves kiskölyköt (Conannal ellentétben), mindig komoly marad.
Erre nem tudom mit mondjak... Én Conant sokkal sokkal jobban szeretem, mint Ai-t (Nini, magamat szííídom!), és ha megnéznéd azt a Specialt, amit egyszer már említettem Ayumi ügyében... Lehet hogy én vagyok enyhén furi (na meg mániákusan hülye), de én azt hittem elsírom magam, amikor Conan megpróbálta kihívni Akemi-chant, a kislányt, aki bentmaradt a liftben, és teljesen kétségbe volt esve. Szerintem épp az a nagyszerű Shinichi-kunben, hogy kisgyerek is tud lenni, ha épp arra van szükség! Akemi-chan ki nem jött volna, ha Conan előadja azt, amit amúgy Akemi anyukája próbált ilyen "Gyere már ki az istenért, mert fel fogunk robbani! Nem ééérteeed?!" stílusban. Szerintem ehhez pontosan az kellett, hogy megbarátkozzon a kislánnyal, kedves legyen (Takayama Minami hangját meg amúgy is imádooom *___*) és nem az, hogy komoly maradjon. De hát ez az én véleményem...
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:58-kor.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Elyon írta:
Titkos írta:Ai-nak szerintem pont az a varázsa, hogy nem próbálja eljátszani a 7 éves kiskölyköt (Conannal ellentétben), mindig komoly marad.
Erre nem tudom mit mondjak... Én Conant sokkal sokkal jobban szeretem, mint Ai-t (Nini, magamat szííídom!), és ha megnéznéd azt a Specialt, amit egyszer már említettem Ayumi ügyében... Lehet hogy én vagyok enyhén furi (na meg mániákusan hülye), de én azt hittem elsírom magam, amikor Conan megpróbálta kihívni Akemi-chant, a kislányt, aki bentmaradt a liftben, és teljesen kétségbe volt esve. Szerintem épp az a nagyszerű Shinichi-kunben, hogy kisgyerek is tud lenni, ha épp arra van szükség! Akemi-chan ki nem jött volna, ha Conan előadja azt, amit amúgy Akemi anyukája próbált ilyen "Gyere már ki az istenért, mert fel fogunk robbani! Nem ééérteeed?!" stílusban. Szerintem ehhez pontosan az kellett, hogy megbarátkozzon a kislánnyal, kedves legyen (Takayama Minami hangját meg amúgy is imádooom *___*) és nem az, hogy komoly maradjon. De hát ez az én véleményem...
Kép
Látod, Shninchinek meg ez a varázsa. Én sem mondtam, hogy Conan maradjon komoly, az Ai feladata. :wink:
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Titkos írta:Látod, Shninchinek meg ez a varázsa. Én sem mondtam, hogy Conan maradjon komoly, az Ai feladata. :wink:
Hát akkor minden oké! :)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 21:01-kor.
Kép
Avatar
Shinichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2004.01.06. 19:46
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: Shinichi »

Őőő... Jó reggelt mindenkinek ^^' Ide most írok először :) Látom itt is megy a téma :) Amúgy én is ismerem a sorozatot (úgy nagyjából... :)) Innen van a nevem is... Amúgy nem nagyon hasonlítok Shinichire, már a hajszínem is eltérő, de az egy hosszú történet, hogy hogy lett ez a nevem, meg már én sem emlékszem rá :)
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Szia Shinichi, üdv a fórumon ^___^ Cuki az avatarod, csak vedd egy picit kisebbre a méretét, mert így eltolja az egész fórumot... köszike szépen ^___^
Avatar
Shinichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2004.01.06. 19:46
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: Shinichi »

Oké, inkább leszedtem az avataromat, mert ami a gépen kábé 2 centisnek látszik, az itt meg 20 méteres :) Tehát majd keresek vmi normál avatart, ami még be is fér ide :) Amúgy köszi az üdvözlést ^^' Én is üdvözlök minden kedves hallgatót vagy valamit ^^'
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Hali Conaaaan! ^^ Üdv a fórumon beléd is ^^'

Ja, és, hogy a témához is szóljak, mert nehogymánemá', én Ai-ért annyira nem vagyok oda (bocs, Ely ^^'), nyemtom, vhogy az olyan karaktereket, mint ő, nem annyira szeretem az animékben....ok, a Lime-féléktől eléggé különbözik ^^' Nem azt mondom, hogy utálom, mert nem ^^ Szal kell ő a sorozatba, ahogy mindenki más is ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Shinichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2004.01.06. 19:46
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: Shinichi »

Én szeretem Ai-t, mint karaktert :) És most saját magamat fogom szídni de Conant egyáltalán nem bírom... :) De Shinichit nagyon is :))))) Kár, hogy keveset szerepelt a sorozatban, de az első részben lehet rajta röhögni, ha azt valaki látta rajtam kívül :)
Avatar
Shinichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2004.01.06. 19:46
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: Shinichi »

Hát nem valami nagy itt az élet ^^' Pedig érdekes a téma: Ki miért szereti és utálja Ai-t Coan-t és Shinichit ^^'
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Shinichi írta:Hát nem valami nagy itt az élet ^^' Pedig érdekes a téma: Ki miért szereti és utálja Ai-t Coan-t és Shinichit ^^'
Én Ayumi-chan karakterét szeretem ^^ Meg Kogorot. Ja, és a legeslegnagyobb kedvenc: Kaito Kiiiiiiid! ::daisuki::
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Shinichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2004.01.06. 19:46
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: Shinichi »

Hát én mára elköszönök :) Jóéjt minden kedves nézőnek, és a reklám után visszajövünk ^^'
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Conan: jó~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!! 8)
Egyik kedvencem, akárki akármit mondd!!
Kedvenceim:
Heiji, Conan, Ai és, bármilen furcsa, Ran :D
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Nem tudom mi a furcsa abban, hogy a Ran a kedvenced nekem is ő az egyik kedvencem. :hee: Na meg persze Ai!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nya! :D
Végre valaki!! ::japsmil::
Kép
Avatar
Shinichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2004.01.06. 19:46
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: Shinichi »

Hát most meg kell, hogy bántsalak, de hogy őszinte legyek, én nagyon utálom Ran-t :))) Sztem egy anorexiás k*** ^^' És bocs a káromkodásért, ha nem muszáj ne tiltsatok ki :) Nekem Shinichi és Ai a kedvenc karaktereim ^^'
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Mimiru írta:Nem tudom mi a furcsa abban, hogy a Ran a kedvenced nekem is ő az egyik kedvencem. :hee: Na meg persze Ai!
:lufi: Nahvégre valaki. Védjuk meg Ran-t az ellentábortól (Már amenyire bárkitől meg kéne védeni)
Shinichi írta:Hát most meg kell, hogy bántsalak, de hogy őszinte legyek, én nagyon utálom Ran-t :))) Sztem egy anorexiás k*** ^^' És bocs a káromkodásért, ha nem muszáj ne tiltsatok ki :) Nekem Shinichi és Ai a kedvenc karaktereim ^^'
Anorexiás? Bocs. Ha láttál a sorozatban Ran-nál erősebb testfelépítésü NŐT, urambocsá lányt akkor elismerem, hogy igazad van. K***^^ Hááát. Mond neki. Fogadjunk, hogy nem mernéd :boom: Ai. Háát kedves UPC jóvoltából őt még csak nem is ismerem (egen tudom ki, de még nem láttam akcióban )

Más:
Titkos írta:Ai-nak szerintem pont az a varázsa, hogy nem próbálja eljátszani a 7 éves kiskölyköt (Conannal ellentétben), mindig komoly marad.
Probálna meg Conan 1 másodpercre komoly lenni Ran közelében. Az lenne a szép előadás (Együtt fürdés... és társai. Conan a kis hentai) Plusz azért valami olyan rémlik, hogy Ai "pár" évvel idősebb mint Conan. Nem mindegy, hogy az ember belül 17 vagy 27.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szeressem Ran-t és Shinichi-t is. Én se mernék Ran-nal kötekedni :D Mondjuk, nekem nincs is rá okom 8) De mindenkinek meglehet a véleménye. A k-nak az értelmét meg itt szerintem nem nagyon tudják egyesek. Én legalábbis még nem láttam az utcán a testét árulni, és más pasival se. Neki Shini kell :wink: Shininek meg ő, és ez így van jól.
De Heiji mellé nem kellett volna az a csaj (nem nem szeretem szegényt, csak féltékeny vagyok :lol:)
Ai-t meg ugyanugy szeressem:D
De a kedvencem akkor is Conan ::jthrill::
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Én először az Rtl2-n láttam azóta most kezdték előröl harmadszor.:crazyy:
De még mindig van olyan rész amit eddig nem láttam szóval mindig az újdonság varázsával hat minden eggyes rész. ::sugoi::
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Tenshi Rally Vincent írta:Conan: jó~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!! 8)
Egyik kedvencem, akárki akármit mondd!!
Kedvenceim:
Heiji, Conan, Ai és, bármilen furcsa, Ran :D
Bármily meglepő, én is élek ám! :) Infoóra csodái... Hmm, Rant szeretni... Ez tényleg furcsa... Mondjuk lehet hogy csak nekem, aki iszonyatosan utálja azt a csajt :D Tulajdonképpen tök szeretném, ha... Ha nem szerepelne ^^' So, megbocsájtok Ai miatt, mert én meg Ayumit és Kogorot nem bírom :D De Kuroba tééényleg nagyon édes :D
Shinichi-kun, te meg olyan bakaaa vagy! Conant nem szereteeed?! Jó tudni ^^' Na mindegy, ettől még nem utállak meg, csak furi :)
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

BNC írta:Plusz azért valami olyan rémlik, hogy Ai "pár" évvel idősebb mint Conan. Nem mindegy, hogy az ember belül 17 vagy 27.
Ai-ra tényleg azt mondják, hogy idősebb, de azért a 10év kicsit túlzás, mert elméletben Shiho-ként (de béééna neve van szegénynek :D) 18volt, ergo nem is tuti, hogy idősebb, mivel Shinichinek az első movieban volt a szülinapja. Mondjuk állítják egyesek, hogy az csak a 17szülinapja, de mintha lett volna benne egy olyan megjegyzése az egyik "kedves" szereplőnek, hogy össz 3percet élhet meg 18 évesen. De lehet hogy csak én emlékszem rosszul, vagy a feliratot ronották el. Lényeg annyi, hogy nincs olyan hatalmas korkülönbség köztük. Azt nem értem még, hogy ha 17 éves volt eleve, bevette azt az APTXsokszám-nevű cuccot, és összement 10évet, akkor miért 6éves lett? :) Legalábbis a német manga 2.kötete szerint 6nak néz ki. Ez azt bizonyítaná, hogy a legelején csak 16, és a movietól kezdve 17, de akkor mi a fenének mondta az a pasas azt a 3perces izét? Jáj, most belezavarodtam ::jcrazy::
Különben is öreg már szegény Shinichi-kun, hiszen az első manga 1994ben jelent meg, és azóta eltelt már 10 év ::bawl::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nem baj Ely, azért még szeressük Shinichit, nem? ::hehe:: (Egyébként Tenshi vagyok, de szerintem, erre már rájöttél)
Shinichi ::daisuki::
Kép
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Pár részt láttam, de engem nem fogott meg...
The last Angel...
Válasz küldése