Detective Conan

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Melyik a kedvenc filmed?

Countdown in a Skyscraper
1
4%
The 14th Target
4
15%
The Last Wizard of the Century
5
19%
Captured in her Eyes
6
23%
Countdown to Heaven
1
4%
The Phantom of the Baker Street
3
12%
Crossroad in the Ancient Capital
3
12%
Magician of the Silver Sky
3
12%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

őthol láttuk? volt a 499-504es fejezeteknél?
egyáltalán nem emlékszem már rá :weh:
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

K-KUN írta:őthol láttuk? volt a 499-504es fejezeteknél?
egyáltalán nem emlékszem már rá :weh:
Is. És animében nem emlékszem, melyik részben, de a manga 32. kötetében... Mikor elrabolják, mert összekeverik egy híres amerikai tv-s szereplővel.

------

Gosho Aoyama megnősült! ::jeye:: A szerencsés hölgy pedig nem más, mint Minami Takayama, aki a TWO-MIX énekesnője és nem utolsósorban Conan seiyuuja. ::jsmile:: Az esküvő május 5-én volt, Minami 41. születésnapján. Sok boldogságot nekik! :taps:
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

váó! nem mondod komolyan oO Hát meglepődtem ^^;;; Innen Hungary-ból sok boldogságot nekik ^^ ::jsmile::
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

megnéztem hogy van e valami érdekes a manga.hu-n... és mit tanátam?! DC-t! megnéztem hogy milyen hosszú hogy letölthessem... de asszem már bele se kezdek mert annyira hosszú.... :drop:
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Én nem kísérem figyelemmel a Conan-t, de K-KUN op-vágását megnéztem. ÉS SZTEM TÖK JÓ! Nekem nagyon tetszik! SZUPER szám! Jó a klip is, teljesen stimmel. Lehet, hogy nincs Conan hangulata, de soha nem árt a változatosság... :wink:
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Hjajj, nemtom ki hallott róla készült egy 3Ds conan film vmi 16 perccel... :cry: hová jutunk....?

Mindenesetre ittvan pár screenshot amit a honlap felrakott:
http://www.ytv.co.jp/wakuwaku/00_card/0 ... src_01.jpg
http://www.ytv.co.jp/wakuwaku/00_card/0 ... src_02.jpg
http://www.ytv.co.jp/wakuwaku/00_card/0 ... src_03.jpg
http://www.ytv.co.jp/wakuwaku/00_card/0 ... src_04.jpg
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Jóó hír!! Kész az új Edogawaconan.com!! ::jthrill:: Lehet regisztrálni! A rossz, hogy az oldal úgy néz ki, hogy csak az IE-t viseli el jól, mint böngészőt.
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

:D kiadták a conan movie 9 DVDt, YAY!! :D
Kép
mind a CONANS, mind az APTX4869es MKVs RIP elérhető emule-on,
természetesen 2 CDben, 1 CDben, RMben, meg minden másban is :)
Felirat egyelőre nem tudom mikor lesz, de nagyon várom,
vannak benne nagyon jó poénok :D , amiket szerencsére még értek is,
de azért marad pár dolog, ami tisztázatlan
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

hülye kérdés... torrent is lesz valamikor esetleg? ^^"
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Van, sőt, angol felirattal!

http://www.megaupload.com/?d=01KE0ZCG

kb 250 mega, rmvb fájl, ha jobb minőségbe kell, de rawba/kínai felirattal, szólj, tudok keríteni.
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

torrentnek ez se torrent, hanem HTTP és lassabb a torrentnél is
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Maron ha lennél olyan szíves ^^ Nem baj, ha nincs hozzá felirat, azt majd úgy is előbb utóbb kidobják....csak azért a movie-ra még kíváncsi vagyok.
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

http://bt.greedland.net/torrents/2005/0 ... 46.torrent

Parancsolj^^ Ez elvben egy 700 megás raw. Angol felirat lesz elvben, ha minden igaz, a KazeNoKoe csinálja majd.
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Wow! nagyon köszönöm ^^ holnap nekije állok tölteni.
Hülye kérdés, illetve 2: a movie-nak milyen a rajzolása? És mennyire lehet esetlegesen jobb/rosszabb mint az előzőek?
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ayumi-chan írta:Wow! nagyon köszönöm ^^ holnap nekije állok tölteni.
Hülye kérdés, illetve 2: a movie-nak milyen a rajzolása? És mennyire lehet esetlegesen jobb/rosszabb mint az előzőek?
Nincs mit! :)

Szerintem a rajzolása nagyon ott van! =) Az a kevés CG, ami van benne, nem épp a legjobb talán, de nem vészes, és nem is ezért szeretjük a Conan filmeket :wink: Történetileg is ott van, ahol kell lennie, és Kogorot nem véletlenül hangsúlyozták ki az előzetesben^^ De nem spoilerezek, tessék megnézni a filmet! Én azt a minőségben nem épp a legjobb angol feliratost néztem meg, de a feliratra nem lehet panasz, nagyon profi ahhoz képest, hogy csak egy ember munkája. A #KnK-féle (ha mindenigaz, ők csinálják majd az angol subot) még min pár hónap, addig ez tökéletes, csak a videófájl minősége nem a legjobb :neutral:

ÉÉÉÉÉÉÉSSSS... A legjobb: jövőre ünnepli az anime a 10. évfordulóját, amint a film végén is látjuk, és lesz 10. movie is^^ *üverhappy*
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

überhappy, mégegy év conan, mégegy év befejezés nélkül...
bár inkább csak a másodikkal van bajom, amúgy szerintem is nagyon jók a rajzok, szinte teljesen a movie 8-at hozta...a néhol csillogó ajkakkal nem vagyok teljesen kibékülve, de azért az is megszokható :wink:
amúgy aki nagyon kíváncsi a rajzokra, néhány DVDRIPes képet feltöltöttem nyálcsorgatónak, de csak az nézi meg aki szeretné :) főleg, mert néhol lelövik a poént talán...bár nekem a trailerek se lőtték le...
1,2,3,4,5
itt is egy Torrent, ez már 750Mb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K-KUN 2005.10.16. 12:24-kor.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

És kijött a 16. nyitó^^ Nekem tetszik a szám is (Growing of my heart by Kuraki Mai), meg a klipp is :cool: Sok-sok kedvenc szereplőm szerepel benne :)
És a kislemez november 9-én jelenik =)
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Talán lehetne itt-ott kicsit jobban megszervetett meg jobb, de valahogy nagyon tetszik :D
Akit érdekel még, levágtam a 415. rész elejéről:
Detective Conan OP16
13Mb, DIVX5-ös, sztem teljes képenyőn is jó...a benne lévő jelenetektől már nagyon várom az új részeket.... :cool:
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Egy szó. Wow. Nagyon jó. Igaz, hogy nem nézek Conant, de a zenéket többé-kevésbé figyelemmel kísérem. Ez az opening viszont nagyon tetszik, zenével klippel mindennel együtt. Várom a kislemezt. K-kun köcce a klippet ^^
btw megnéztem 2 hete a 9. movie-t. A csillogó ajkak durva volt, illetve nem megszokott a DC-hez képest nekem. Összeségében nem volt rossz, csak valahogy nem tetszett annyira mint a 6as. Nekem a sztori se volt annyira hűű de nagyon jó... Inkább mondanám egy több mint félórás résznek mintsem movie-nak. (Meg örültem volna egy kis Heijinek és Kazuhának, valahogy hiányzonak)
Ha már Heiji és Kazuha... volt olyan rész az elmúlt tökmindegyhányrészóta, hogy ők is szerepelnek benne? Mert arra kíváncsi vagyok.
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Khm...amit most bemásolok, szó szerint megtalálható a Mangazinon és az Arina FC fórumán, csak lusta vagyok még1x begépelni, szóval... A 10. filmról van szó...

Na jó, most nem tudom, mit higyjek, ha ez igaz lenne részben örülnék, másrészt nagyon-nagyon szomorú lennék, mert véget érne egy nagyon izgalmas találgatási sorozat :( A most következő rész szigorúan még csak pletyka, de komolyan nem tudom, mit higyjek. Szó szerint fogom lefordítani az EC.com fórumáról a hozzászólást, az esetleges magyartalanságokért elnézést kérek:

2005. január 4-én Gosho Aoyama azt mondta, hogy "mától számítva, pontosan 1 év múlva, 2006. január 4-én, a 10. film "Sonata no Tenshukaku" a Detective Conan fináléja lesz", de nem mondta el, mi lesz benne. A film tartalma valami ilyesmi: A BO igyekszik megközelíteni Conant, tudják, életben van (a személye lelpleződött). A leszámolás Conan és a BO között a Tenshukakun lesz. Tokyo lakosságának az élete Conan kezében van. Képes lesz-e legyőzni a Szervezetet? És ekkor Gin rálő Haibarára és Ranra, a golyók meg feléjük száguldanak...
A film vizuális effektjei nagyon színvonalasak és jók lesznek: a tokyoi metró felrobban, és a legendás fény a Teshukakun elhalványul? Várjuk együtt a legjobb Detective Conant, amit készítettek!

Ez elvileg a hivatalos japán oldalról van angolra fordítva, onnan szedtem, és tényleg nem tudom, hogy mit gondoljak, de komolyan =/

És ti...? Mit szóltok a hírhez?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát, úgy tűnik ez a hír is kamu. (Én speciel örülök, ide várom a köveket. XD) http://www.edogawaconan.com/modules/ipb ... topic=1963 utolsó két post. Úgy néz ki, lesz még egy darabig Conan. =D Én remélem akkoris. XD
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Szerencsére tényleg kamunak bizonyult, ahogy Tenshi is írta =) És jó sokáig menjen Conan =) És ha vége lesz, zárják le szépen.

Edit: nincs vkinek klippje a 23. endingből? ::jhuh::

Edit2: már van, a Pummeldex-en. Nem rossz, a képek irtó gyönyörűek, de az új op jobb! ^^
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Új hírek a Conan háza tájáról mostanság. Először is, a 425. rész egy 2,5 órás (de lehet, hogy csak 2, mert a fél óra az reklámblokk) special lesz, méghozzá a sokak által várt 499-505. fejezetekből ^^ Vagyis BO vs FBI :D Ezzel azonban elbúcsúztatjuk a 16. openinget, mert ez már az új, 17. openinggel lesz majd, előadó B'z, a szám címe meg Shoudo.
Továbbá megvan a 10. movie címe is (a hivatalos movie oldalt ne nézzétek, nincs ott még semmi): Requiem of the Detectives (第十彈: 探偵たちの鎮魂歌)
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Azt szeretném megkérdezni, hogy
1| RTL2-ön nézem mot kezdődtek a Szirén nyilas részek azt hiszem így fordítani most a címe nem ugrik be, a kérdés hányadik részek ezek?Kép
2| honnan lehet tölteni az animét ha lehet?
Domo Arigatou MinnaKép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

1, 222-26 ;)
2, Sok helyen.
A-C
KazeNoKoe
NazoNoKami
Továbbá mIRC, az csapatok csatornái ill. eMule
De messze nincs minden subolva még =/
Kép
Válasz küldése