Detective Conan

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Melyik a kedvenc filmed?

Countdown in a Skyscraper
1
4%
The 14th Target
4
15%
The Last Wizard of the Century
5
19%
Captured in her Eyes
6
23%
Countdown to Heaven
1
4%
The Phantom of the Baker Street
3
12%
Crossroad in the Ancient Capital
3
12%
Magician of the Silver Sky
3
12%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Egyik osztálytársam thai cserediák (Ploy) és ma délelőtt mutatta, h kapott csomagot otthonról, és mutatta mit kapott^^ Megláttam, és meglepődve mondtam, hogy jéé, Conan manga^__^ Ploy meg döbbenten nézett, h ismerem? Szóval ma jó sokat beszélgettünk ^____^ Mondta, h ez a kedvenc mangája, és annyira örül ennek a kötetnek (38., ha jól emlékszem), mert annyira imádja Conant^^ Az osztálytársai otthon azt mondták neki, h az ő neve nem Ploy, hanem Conan XD Annyira édes csaj, imádom^^ Azt mondta fog nekem rajzolni (rajzolt is akkor a füzetébe egy chibi Conan-t... naaaagyon jól rajzol^^), meg ilyesmi ^^

Egyébként töltöttem nemrégiben 8as movie-t, csak meg köllene néznem... mondjuk belenéztem, és sztem nem lesz annyira nagy kedvencem, mint a 6. movie ^^;;
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Nekem nagyon tetszik a Conan!!! ::daisuki:: Szerintem is Heiji a Legjobb!!!
::daisuki:: Az ötletek nagyon jók és van benne egy pár baki... :oops:
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nyúúú...most készülök megnézni a 8. Movie-t...Nekem nagyon tetszik ez az anime! ::jeye::

Lenne egy nagy kérdésem: Ha megakarok nézettni egy Mozifilmet a Conan-ból, egy barátommal, melyik lenne az, amelyiket ajánlanátok? Melyik Movie a legjobb? :osnani:
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Setike írta:Nyúúú...most készülök megnézni a 8. Movie-t...Nekem nagyon tetszik ez az anime! ::jeye::

Lenne egy nagy kérdésem: Ha megakarok nézettni egy Mozifilmet a Conan-ból, egy barátommal, melyik lenne az, amelyiket ajánlanátok? Melyik Movie a legjobb? :osnani:

Movie 8: :thumb: Szuper film, csak ajánlani tudom! :wink:

Melyiket ajánlanánk? Hát...Az én kedvencem személy szerint a 4-s (Captured in her Eyes), de ez csak az én véleményem. A barátod milyen típusú filmekt szeret inkább nézni? Mert akkor egyszerűbb dolog lenne az ajánlás.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Hááát, hogy milyet szeret? A Vidámabb, eseménydúsabb történeteket...^^
Azthiszem a 3. Movie nemtetszett neki...^^" (Viszont nekem az is nagyon!!!^____________^ )
Igaz, a végét nemigazán látta , mert vendégek jöttek, de még ma azt is megnézetem vele...^^
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

hát a Conan nem minden esetben vidám,de eseménydús az viszont igaz sztem.
Hát így nagyon nehéz a választás... Akkor inkább maradjon a 8as ^^;
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Eseménydúsnak az 5-s is az mondjuk. :cool:
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Én meg a 6.at ajánlom, az a legjobb szerintem *_*
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Ahahahah...Ugyis végignézetem vele mindet, csak a jobbakkal akarom kezdeni, hogy kedvet kpjon hozzá.... :twisted:
Nyúúú...Akkor, 5-6-8...Okec... :oswink:
Lenyűgözöm velük... ::jeye::
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

nekem is a 6os a kedvencem meg én is azt ajánlanám,de azt nem kéne így rögtön első Conan nézésre megnézni sztem ^^; MErt ugye tudjuk,h mi van benne ^^;
De tőlem nyugottan meeg lehet nézni :)
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nyaaaa...Mondjátok el, hogy mi van benne, légyszi légyszi légyszííííí.... ::jbow::
Nyahh..legalább tudnifogom, kezdjem e azzal a Conan nézést a szerelmemmel! ::japtoun::
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Pedig én azt láttam először^^" Vagyis láttam pár részt a sorozatból, de az nem tetszett annyira, csak azóta szeretem igazán, h láttam a 6. moviet... És azt eddig sajna egy rész/movie sem tudta überelni ^^;;
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

jó mondjuk mondom én,h nem azzal kellene kezdeni 1 Conan nézést XD Mert a 6os moviet láttam először és az is volt az első Conan amit japánul láttam ^^;
Na nem árulokel nagy titkot sztem mert ugye a címe : The Phatom of Baker Street. És (tudom,h éssel nem kezdünk mondatot de akkor is ^^;; ) aki olvasott 1 Conan Doyle-os könyvet azt tudja,h csak 1 ember lakott a Baker Streeten. Sherlock Holmes.
1szer amúgy éjszaka néztem ezt és annyira megijedtem tőle ^^;;;

Én még mindig ajánlom bár nem fenntartom azt,h nem igen kéne így elsőre megnézhni ^^;;;;;
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ayumi-chan írta:MErt ugye tudjuk,h mi van benne ^^;
Á. De rég voltam itt. Mi van benne? Mer én semmi extrát nem vettem észre, szal nemtom, mi az, ami "benne van". Nemtom, pontosan mire gondolsz. ^^""
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Már gőzőm nincs,hogy mit akartam azzal mondani ^^; Túl régen volt...
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Grrrr... :computer:
nemtom mit gondolnak a conan készítői hogy folyamatosan selejtet adnak ki....kezdjük ott hogy ugye több mint egy hónapig no conan rész, ma kijött a 394 és az ÚJ OPENING, ami a 15. immáron....anime-conan-ről leszedhető már tegnap óta torrent útján ( http://www.anime-conan.net )
rá is vetettem magam azonnal, leszedtem azt a 20Mbot (mert Op15 és Movie 9 Theme Single), majd mikor elindítom a zenét, szinte az 5. másodpercben már olvadt le az arcom és füstölt a fülem....
MI EZ MÁR?
utolsó reményem, aminek nincs sok esélye, hogy animeconan vmit elkevert...de tényleg? az Op 13-14 után mér kell megint visszamenni a 12 szintje ALÁ vagy 20 emelettel? mintha vmi romantikus nyálat akarnának kihozni, és ezt még a Movie 9 zenéje is bőven megerősíti... :-P persze szeretem a romantikus vonalakat (pl Heiji-Kazuha, Shinichi-Ran, Ayumi-Conan :) ),de ez nem egy Ai Yori Aoshi
jahh ha nem lenne elég a negatívumokból : tavaj volt egy szép movie 8 special rész sorozaton kívül ÉS egy 356os Kaito Kid special az új openinggel (kihinné pont egy évig uyanaz volt az OP :? ) most se spacial se extra se bónusz se semmi...grrr...
annak viszont örülök hogy Anime-Conan kiadta feliratozva a 76os Special részt, ahol Kaito Kid először jelenik meg...németen Meisterdieb 1412 (1)-(2) cím alatt futott, és Kaze no Koe meg a 174es Murderous 20 Years-t, amit legutóbb adtak 3 részben németen 'Rache verjährt nicht' címmel meglehetősen széttrancsírozva a sok kivágott jelenet és ending miatt....kicsit már unom mert láttam vagy 5x de legalább mehet ezis a gyűjteménybe :) , főleg hogy ami eredetileg volt nekem ritka pocsék képminőséggel rendelkezett a felirat meg az altavista fordítóprogramjának köszönhette angol változatát ...amit mellesleg a kínaiból csináltak, de így nyelvtan nuku, inkább csak szavak egymás után, nameg a nevek :shock: Inspector Mumu (Megure) Ran asszem vmi Taipei volt Shinichi meg Xiaghuo :D
ja mégegy jóhír, a Kaze no Koe-s 174 direktbe is letölthető az oldalról, tehát nem kell torrentezni...jahh aki még nem tudná, de érdekelné, KazeNoKoe feliratozza a Yaiba-t, gosho másik munkáját amit vászonra, vagy inkább filmtekercsre vittek...az oldalukon 1-4ig már elérhető.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára K-KUN 2005.04.18. 12:39-kor.
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

hm...nem tudom. Nekem személy szerint a zenével nincs semmi bajom,csak olyan...hm.. nem Conanes,akárcsak a 12es opening. A Natsu no Matsu Sail no youni ni, ami feltételezem a movie ending meg túlon túl nyálas már nekem, a másik meg még elmegy....
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

hmm, ha nem tudnám hogy conan (vagy inkább ha tudnám hogy NEM conan aminek most jobban örülnék :) ), lehet hogy nekem sem lenne bajom vele...nomindegy kijött végre a 394es rész...jó nagy, megint lusták voltak tömörítani úgy látom...de remélem hogy legalább most nem vágtak bele az openingbe :?
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Izé...*gyorsan fedezékbe vonul* Nekem tetszenek a számok^^;; Mondjuk, még op-klippet nem láttam, sem a movie záróját, de az majd mástészta lesz. Így önmagában jók. És tényleg nem egy elfogult ZARD fan beszél belőlem, mert nem vagyok akkora fan, csak a kislemezek vannak meg tőlük.

És új ending is lesz, U-ka Saegusa IN db-től a 398. résztől kezdve :)
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

wow. Ilyen gyorsan változnak az ed-ék? ^^; Nem kő fedezékbe vonulni :) Mondom a zene nekem is tetszik,csk nem Conanes ^^;
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Akkor jó^^
A klippet is sikerült megnéznem :) Nem rossz, de az előző 2 tény, hogy jobb volt. Majd ezt is megszokom :wink: Az új ed-re kíváncsi vagyok :)
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

na akinek nem lenne elérhető, vagy nem akarja a teljes részt leszedni, levágtam és felpakoltam UWre az opening clip-et, 10 Mb és wmv formátum...
http://digiwelt.uw.hu/op15.WMV
a mostani endinggel nincs annyira bajom kicsit megunható, de tartok tőle hogy rosszabbat kapunk...amin méggyorsabban be lehet aludni
viszont az új opening képei nagyon tetszenek főleg JODIE-SwAN :D és Vermouth miatt...viszont Pisco mit keres ott? vagy az nem ő? fura hogy az FBIosokkal van együtt...
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Nem tudom hányadik opening volt. De volt egy olyan (németen láttam) mikor a Conan táncikált benne. (Nagyon szánalmas volt) Na akkor, levontam a következtetés... Nem értem miért nem tudnak megmaradni egynél, és esetleg season-ként váltanának. (Bár lehet hogy úgy is van, nem vagyok Conan-fan).
Szóval hülyeségenk tartom ennyi op-end készítését.

(Elénézést kérek mindenkitől akit, ezzel a postal megsértettem)
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

az a 8. volt....a táncikáláson én csak nevettem, de később megkedveltem, de a zene (mármint az eredeti japán) nagyon tetszett mindig...elvileg ennyi a season, hogy néha új opening van aztán kész, bár amikor pl Ai jött akkoris új opening volt amibe már ő is belekerült, a 14esből pl kimaradtak az FBIosok meg a rosszak, most visszakerültek és az első mostani részben már meg is említik őket...
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

K-KUN írta:viszont az új opening képei nagyon tetszenek főleg JODIE-SwAN :D és Vermouth miatt...viszont Pisco mit keres ott? vagy az nem ő? fura hogy az FBIosokkal van együtt...
Az nem Pisco, hanem James Black :-P És ő Jodie felettese (ha jól tudom), de mindensetre az FBI-nál van ő is.
Kép
Válasz küldése