Detective Conan

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Melyik a kedvenc filmed?

Countdown in a Skyscraper
1
4%
The 14th Target
4
15%
The Last Wizard of the Century
5
19%
Captured in her Eyes
6
23%
Countdown to Heaven
1
4%
The Phantom of the Baker Street
3
12%
Crossroad in the Ancient Capital
3
12%
Magician of the Silver Sky
3
12%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Nekem akkor is teccik. Meg az is, hogy Shinichi agyal 4-5 órát valamin, Ran csak belenéz, mond valami első látásra TELJESEN hülyeséget, és kiderül, hogy IGAZA volt. Meg ahogy a hüdeerős Tokiói ifibajnokból pirulós kislánykát tud csinálni Shinichi, pedig Ran-t az apja jól megedzette. És az is, hogy Ő az egyetlen aki rosszul lesz 1-1 büntény helyszinén, és a NAGY DETEKTÍV úraknak, fel sem tünik, hogy a kis Conan a leg-undorítóbb hullákat is végigturkássza.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

BNC írta:a NAGY DETEKTÍV úraknak, fel sem tünik, hogy a kis Conan a leg-undorítóbb hullákat is végigturkássza.
LOL! Ez édes volt ^^ Egyébként tényleg így van...még fel sem tűnt ^^ De amúgy vannak egyes emberkék, akiknek most tűnik fel, hogy a Conanben meg is szoktak halni az emberek néha...^___^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:De amúgy vannak egyes emberkék, akiknek most tűnik fel, hogy a Conanben meg is szoktak halni az emberek néha...^___^
Ehhez nagy tehetség kellett, de azért látszik, hogy szerencsétlent mennyire nem érdekelte a Detective Conan... Jáj, megint témánál vagyunk! ^^'

Az akkor is aranyos volt, amikor a nővéremmel olvastattam a suliban Conan mangát, erre az egyik osztálytársam megszólal: Jaj, már megint valami KÍNAI KISLÁNY? ::jwin::
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Elyon írta:Az akkor is aranyos volt, amikor a nővéremmel olvastattam a suliban Conan mangát, erre az egyik osztálytársam megszólal: Jaj, már megint valami KÍNAI KISLÁNY? ::jwin::
Na, az animétlenek tudománya... ::jwar::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sora 2003.12.25. 17:11-kor.
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sora írta:
BNC írta:a NAGY DETEKTÍV úraknak, fel sem tünik, hogy a kis Conan a leg-undorítóbb hullákat is végigturkássza.
LOL! Ez édes volt ^^ Egyébként tényleg így van...még fel sem tűnt ^^ De amúgy vannak egyes emberkék, akiknek most tűnik fel, hogy a Conanben meg is szoktak halni az emberek néha...^___^
Ez tényleg jó, mert normális esetben egy 7 éves gyereket nem is engednek egy hulla közelébe (még a szemét is befogják, hogy ne lássa) Conan meg lazán fogdoshatja mindet, max Kogoro üti le érte, hogy ne zavarja a "nyomozásban". :wink:
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Titkos írta:max Kogoro üti le érte, hogy ne zavarja a "nyomozásban". :wink:
Na, az a pasi se semmi...Hogy lehet vki ilyen beképzelt? ^^ De azért nagy arc, muszáj a sorozatba ^___^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:
Titkos írta:max Kogoro üti le érte, hogy ne zavarja a "nyomozásban". :wink:
Na, az a pasi se semmi...Hogy lehet vki ilyen beképzelt? ^^ De azért nagy arc, muszáj a sorozatba ^___^
"Oldja a feszültséget" :) Tudod, mint Gimli a TLotR2-ben ^^'
De hogy beképzelt lenne? Hát nem is tudooom :D
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:39-kor.
Kép
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Igazából zseniális pasi, csak ne hinné magáról, hogy detektiv. De a "Gyilkosság barátok közt"-ben megmutatta, hogy ő is ért valamihez. Az mondjuk nagyon muris, ahogy ketten döglenek othon Conannal, és Ran csinál mindent. A megjegyzése, hogy nélkülem éhenvesznétek valószinüleg igaz :lol:
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

BNC írta:Az mondjuk nagyon muris, ahogy ketten döglenek othon Conannal, és Ran csinál mindent. A megjegyzése, hogy nélkülem éhenvesznétek valószinüleg igaz :lol:

Ran balhézás helyett inkább boldog lehetne, hogy Conan az ő lakásukban lakik! Én legalábbis odalennék a helyében ::daisuki::
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:41-kor.
Kép
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Egy beképzelt szemüveges kertitörpe akinek mindenbe bele kell ütnie az orrát...
Idegösszeroppanást kapnék...
(Az más kérdés hogy a sorozatot én is birom, és a kis pápaszemesnek van mire vernie magát...:))
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sky írta: (Az más kérdés hogy a sorozatot én is birom, és a kis pápaszemesnek van mire vernie magát...:))
Ja, csak kár, hogy nevetséges módon jön rá a gyilkosság körülményeire (pl. egyik részben kinyitotta az ablakot, és a szél véletlenül pont azon tárgy felé fújt, amely kulcsszerepet játszott később az ügy megoldásában).
Azon mindig jót röhögtem. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Azért van néhány tápos is...
Pl. a pókasszonyos rész, amikor elmagyarázza hogy a csaj anno miért lett öngyilkos("shine"=>ragyogj "shi ne"=>pusztulj)...
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sky írta:Egy beképzelt szemüveges kertitörpe akinek mindenbe bele kell ütnie az orrát...
Idegösszeroppanást kapnék...
(Az más kérdés hogy a sorozatot én is birom, és a kis pápaszemesnek van mire vernie magát...:))
Sok embernek ez a véleménye róla, de szerintem csak azok gondolják így, akik nem látták az első részt, tehát nem ismerik az alapsztorit (azt, hogy ő igazából Shinichi, aki 17, csak megmérgezték stb...). (Különben lehet, hogy én is útálnám. :wink: ) Ezt csak azért mondom, mert én Conan-ban mindig Shinichit látom, nem a 7 éves okoskodó kiskölyköt, Shinichi meg ugye nem tehet arról, hogy ilyenné vált, nem ő választotta... De ne higyjétek, hogy engem az ilyesmi nem idegesítene, a Detektiv Kids-et (Conan általános iskolás haverjaiból verbuválódott klub) pl. én is útálom, azok (Conanon kívül) tényleg 7 éves kiskölykök, akik nagy detektívnek képzelik magukat, aztán meg sikoltoznak, ha meglátnak egy hullát. :wink:
Kép
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Én az egészet láttam amit az RTL2-n leadtak és így is gyűlölöm néha...
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Rage írta:
Sky írta: (Az más kérdés hogy a sorozatot én is birom, és a kis pápaszemesnek van mire vernie magát...:))
Ja, csak kár, hogy nevetséges módon jön rá a gyilkosság körülményeire (pl. egyik részben kinyitotta az ablakot, és a szél véletlenül pont azon tárgy felé fújt, amely kulcsszerepet játszott később az ügy megoldásában).
Azon mindig jót röhögtem. 8)
Azért meglátni valamit és rájönni valamire két külön dolog.

"Semmit nem látok, kedves barátom, amit maga nem."

Avagy:

"Ne csak nézzen Watson. Lásson!!!"
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Titkos írta:De ne higyjétek, hogy engem az ilyesmi nem idegesítene, a Detektiv Kids-et (Conan általános iskolás haverjaiból verbuválódott klub) pl. én is útálom, azok (Conanon kívül) tényleg 7 éves kiskölykök, akik nagy detektívnek képzelik magukat, aztán meg sikoltoznak, ha meglátnak egy hullát. :wink:
Na, de ők pont, hogy gyerekek. Én szeretem őket, mert sztem baromi aranyosak. A tipikus kisgyerek vhogy pont ilyen, nem? Akkor mért kell őket utálni? ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:
Titkos írta:De ne higyjétek, hogy engem az ilyesmi nem idegesítene, a Detektiv Kids-et (Conan általános iskolás haverjaiból verbuválódott klub) pl. én is útálom, azok (Conanon kívül) tényleg 7 éves kiskölykök, akik nagy detektívnek képzelik magukat, aztán meg sikoltoznak, ha meglátnak egy hullát. :wink:
Na, de ők pont, hogy gyerekek. Én szeretem őket, mert sztem baromi aranyosak. A tipikus kisgyerek vhogy pont ilyen, nem? Akkor mért kell őket utálni? ^^'
Időnként szerintem is idegesítőek - főle Genta, aki emelett még csúnya is ^^' - de én nem utálom őket. Nekem az tetszett nagyon, amikor a Specialban (12 million Hostages) vitték el őket autóval a TokyoTowertől, Ayumi visszanézett, és úgy kétségbe volt esve, hogy Conan meg fog halni.
A nővéremnek Mitsuhiko a kedvenc szereplője :) Én meg Ai-t szeretem nagyon (persze csak 2. kedvencem lehet Shinichi után::daisuki::), de ő megint egy más téma...
Szerintem kicsit furcsa lenne a sorozat a DetectiveBoys (ShounenTanteiDan :D) nélkül, hiszen ha az ember belecsöppen egy gyerektársaságba, akkor azok - ha akarja, ha nem - úgyis ráakaszkodnak :)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:43-kor.
Kép
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Elyon írta:Szerintem kicsit furcsa lenne a sorozat a DetectiveBoys (ShounenTanteiDan :D) nélkül, hiszen ha az ember belecsöppen egy gyerektársaságba, akkor azok - ha akarja, ha nem - úgyis ráakaszkodnak :)
Kép
Plusz sokszor segitenek Conan gondolatmenetében. És Conan is elfogadta őket (Bár eléggé fárasztják), és valamenyire törödik velük. Ayumi meg elsőosztájjú tuszanyag, szeg. Conan futkoshat utánna rendesen :lol: Aztán meg pirul felalá Ayumi törödése miatt 8)
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

BNC írta:Plusz sokszor segitenek Conan gondolatmenetében. És Conan is elfogadta őket (Bár eléggé fárasztják), és valamenyire törödik velük. Ayumi meg elsőosztájjú tuszanyag, szeg. Conan futkoshat utánna rendesen :lol: Aztán meg pirul felalá Ayumi törödése miatt 8)
Nesze neked! :)
Kép
Azért nem szeretem Ayumit, mert mindig féltékenységi rohamot kapok attól amiket produkál ^^'''' Pedig én sokkal szebb, okosabb, és persze szerényebb is vagyok, de ezt hagyjuk ^___^
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:46-kor.
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Ely, azt ugye tudod, hogy nekem ki jött ki a DC személyiségi tesztnél? ^____^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:Ely, azt ugye tudod, hogy nekem ki jött ki a DC személyiségi tesztnél? ^____^
Ööö... Ayumi?
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:48-kor.
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Elyon írta:Ööö... Ayumi?
Eltaláltad! SZóval rá ne legyél féltékeny, neki nem kell Shinichi ;)

És ne szidjátok a gyerekeket a DCben XD
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:Eltaláltad! SZóval rá ne legyél féltékeny, neki nem kell Shinichi ;)
Jaj, So, te mindig olyan emberke vagy, aki azzal jön össze (vagy akar összejönni) aki nekem tetszik ^___^
Nem mintha Fullmoon-chan Takutoja kéne nekem, de azért én azt a Mattes dolgot még nem felejtettem el ^^'

És a kicsiket nem szídjuk, mert aranyosaaak! :D
Látjátok, hogy örülnek, hogy szeretjük őket? *___*
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:52-kor.
Kép
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Szerintem a "Kawaiiii..." feelinget elnyomja az idegtépő viselkedésük...
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sky írta:Szerintem a "Kawaiiii..." feelinget elnyomja az idegtépő viselkedésük...
Kicsit negatívan állsz hozzá a dologhoz, nem gondolod? :)
És nem is mindig idegtépőek! Csak elég gyakran... ^^'
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyon 2004.09.01. 20:53-kor.
Kép
Válasz küldése