NGE Live Action Film

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

NGE Live Action Film

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Hát izé nem tom hogy ebből mi fog kisülni..mikor lesz egyáltalán?Ezen a linken nem említik..van itt egy szereplőkiosztás, nem tom mennyire hiteles..

http://www.secondimpact.net/EVAmovie.shtml

egy pozítívumot találtam: a kedvenc szereplőmet (elvileg) a kedvenc színésznőm játsza:Milla Jovovich^^
Kép
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Hát, ha tényleg ezekkel a színészekkel akarnak dolgozni (kétlem), nem 2 forint lesz a költségvetés. :D Mindenesetre én biztos nem hagyom ki a filmet. (ha lesz.) Mondjuk ezt mondtam a SW Holiday Specialra is :D
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Úristen....ez azért durva lenne :) Kiváncsi vagyok, mit tudnak alakítani majd, de egy tuti, ha nem nézetik meg velük pár tucatszor animét, elég gyenge amerikanizált akciófilm lesz belőle...minden tartalom nélkül...
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Kíváncsinak én is kíváncsi vagyok.. de nagyon tartok tőle... nagyon-NAGYON! És ha tényleg ezek lesznek a szereplők... háát a költségvetélsre én is kíváncsi leszek! :D
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Hát elég ütös a szereplők listája, a költségvetés egyik fele az ő gázsijuk lesz a másik pedig a spec effektek 8) . Remélem nem fogják annyira elrontani, bár én sok esélyt nem látok rá hogy jóra fog sikerülni :? , de azért reménykedem.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Viszont kétlem, hogy ezeket a "nagy neveket" össze tudják hozni egy filmre 2015 előtt :) (de szerintem kamu az egész)

És ki a franc az a Lawrence G. Wilfern??? :D
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Kamu az egész.Ekkora költségvetésű filmet nem csinálnak.Ezeka színészek mind mind sztárgázsikat kapnak, nem beszéltünk a speciális effektekről,a helyszínekről, a ruhákról és magának a filmnek az elkészítése története is nagy volumenű tehát folytatásos lenne...kizártnak tartom.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Pala írta:Check this http://www.imdb.com/title/tt0368466/ :x
Ez egy dán film... és?
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

danig írta:Ez egy dán film... és?
Amolyan hirtelen reakció volt :roll:
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

Egyetértek Ynah-val. Hatalmas kamu, ilyen filmet nem csinálnak és nem csak a hatalmas sztárgázsik miatt. Gondoljatok csak bele! Már csak azért is, mert hogy játszanának el 30-40 éves színészek 14-15 éves gyerekeket???
"Kire emlékeznek, sosem hal meg."
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

enpet írta:Egyetértek Ynah-val. Hatalmas kamu, ilyen filmet nem csinálnak és nem csak a hatalmas sztárgázsik miatt. Gondoljatok csak bele! Már csak azért is, mert hogy játszanának el 30-40 éves színészek 14-15 éves gyerekeket???
Lehet vannak ilyen agyament emberek....kitudja mi folyik ott :lol:
KT
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.09.16. 15:30

Hozzászólás Szerző: KT »

Ynah írta:Kamu az egész.Ekkora költségvetésű filmet nem csinálnak.Ezeka színészek mind mind sztárgázsikat kapnak, nem beszéltünk a speciális effektekről,a helyszínekről, a ruhákról és magának a filmnek az elkészítése története is nagy volumenű tehát folytatásos lenne...kizártnak tartom.
Egyetértek, a szöveg is tartalmaz lehetetlen dolgokat, a képeket meg úgy szedték össze különböző filmekből :)
Amúgy fölösleges is lenne képekkel hasonlítani, ha egyszer már el vannak döntve a szereplők :) Ez ilyen mézesmadzagnak tűnik :D
No matter how the director, Lawrence Wilfern of "Come reflect me", "Involution" and "Mexico City" fame showed love and respect to the original, he didn't go easy on it.
Ez meg csak fantázia szüleménye, bár nem vagyok jártas filmekben :)
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Na ne!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha az a nyálas orlando játsza kaworu-kun, én el nem megyek a moziba. Azért az jó, hogy Keanu játsza kedvencemet :wink: de amúgy Keanu nem vállal új filmeket, nem? :?
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

KT írta:Ez ilyen mézesmadzagnak tűnik :D
Inkább csak a fanok (rém)álmodoznak. :D
AyaDid írta:de amúgy Keanu nem vállal új filmeket, nem?
Nemtom, de jelenleg a Constantine-t forgatja. (sokat várok attól a filmtől)
Tehh, eddig más volt a nicked, nem?
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

AyaDid írta:Na ne!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha az a nyálas orlando játsza kaworu-kun, én el nem megyek a moziba. Azért az jó, hogy Keanu játsza kedvencemet :wink: de amúgy Keanu nem vállal új filmeket, nem? :?
Én a helyedben (helyetekben) egy szót sem hinnék el ezekből az infókból addig, amíg hivatalos sajtóközleményben nem jelentik be. -________-
Ez kb. olyan, mint hogy lesz DB film, főszerepben Jackie Channel :shock:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Egyetértek Rage-dzsel. Itt valaki csak szeretné, hogy a kedvenc színészei Eva-filmben játszanak...Winona Ryder még elmegy Reinek, de a többi...azért elég gáz lenne, nem? Az Animevilágon volt szó róla, hogy a Gainax csinál élőszereplős filmet, de japán céggel karöltve, és elvileg japán színészekkel. Persze a tervezőasztalt még nem hagyta el az ötlet...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Őrnagy írta:Egyetértek Rage-dzsel. Itt valaki csak szeretné, hogy a kedvenc színészei Eva-filmben játszanak...Winona Ryder még elmegy Reinek, de a többi...azért elég gáz lenne, nem? Az Animevilágon volt szó róla, hogy a Gainax csinál élőszereplős filmet, de japán céggel karöltve, és elvileg japán színészekkel. Persze a tervezőasztalt még nem hagyta el az ötlet...
Úgy hallottam, még nem döntötték el, japán vagy amcsi színészek játszanak a filmben. :roll: Amúgy én sem hiszek ebben... ::smug:: meg egyik színész sem nudli (kivéve OB :) ), úgyhogy a kövi kérdés az lenne, mennyiből hoznák ki a filmet? :shock: Szerintem az lenne a legjobb, ha kevésbé ismert, de tehetséges színészeket "alkalmaznának".

-----
danig írta:
Tehh, eddig más volt a nicked, nem?
Hih, lehet visszaállok. :) Na bevallom, két énem van, az egyik Dido, a becenevem a levelezőtársaim körében, neten meg Ayanami az álnevem. Mostmár nem :wink: De aztán nem akartam, hogy rivarizálás történjen, így Dido énem odafurakodott a nami helyébe. :o Micsoda story, mi? 8)
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

AyaDid írta:Szerintem az lenne a legjobb, ha kevésbé ismert, de tehetséges színészeket "alkalmaznának".
Vagy akár te is eljátszhatnád Reit. Nem? :hammer: ::jhihi::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Őrnagy írta:
AyaDid írta:Szerintem az lenne a legjobb, ha kevésbé ismert, de tehetséges színészeket "alkalmaznának".
Vagy akár te is eljátszhatnád Reit. Nem? :hammer: ::jhihi::
Ilyen alapon én meg Shinjit, még hasonlítok is rá (anyám meghalt kiskoromban, faterom meg le se sz@r)

1ébként meg 100%ra tuti kamu az egész, ezeknek a szereplőknek a nagy része már túl öreg a szerepéhez
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Őrnagy írta:
AyaDid írta:Szerintem az lenne a legjobb, ha kevésbé ismert, de tehetséges színészeket "alkalmaznának".
Vagy akár te is eljátszhatnád Reit. Nem? :hammer: ::jhihi::
8) Ismertnek nem vagyok ismert, az igaz, de tehetséges... :hee: De én is vegetáriánus vagyok :crazyy:
Amúgy ja, azért nagyon jó, hogy 14 éves gyerekeket 30-40 évesek játszanának...
KT
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.09.16. 15:30

Hozzászólás Szerző: KT »

AyaDid írta:Amúgy ja, azért nagyon jó, hogy 14 éves gyerekeket 30-40 évesek játszanának :lol:
És most gondolj bele, hogy 2016-ra írták a megjelenés dátumát... 43-53 :lol: :lol: :lol:
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Egy vélemény a sok közül

Hozzászólás Szerző: Xell »

Lehet, valaki megszól érte, valaki nem, de kicsit félek ettől a filmtől. Mi lesz, ha tudják azt a hangulatot megteremteni, amit egy rajzolt anime ad? Véleményen szerint egészen más ey élő színészekkel felvett film, és egy anime. Nektek mi a véleményetek?
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Re: Egy vélemény a sok közül

Hozzászólás Szerző: Fry »

Xellos írta:Mi lesz, ha tudják azt a hangulatot megteremteni, amit egy rajzolt anime ad?
akkor baj nem lehet ;)
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

hoppá

Hozzászólás Szerző: Xell »

Sorry Danig, csak gépelési hiba :D

Mi lesz, ha NEM tudják megteremteni azt a hangulatot?
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Válasz küldése