Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Slayers

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Azt írod, hogy:
Titkos írta: 2004.02.04. 22:14 A Slayers Premium szerintem is a Next és a Try közötti időben játszódik, mivel Gourrynál még ott van a Fény Kardja, viszont már Xellost is ismerik. Nagat pedig mindösssze Lina ismeri a csapatból, illetve Amelia szokott utalni rá, hogy ismeri (vagy legalábbis ismer egy Nagahoz hasonló embert) pl. annál a nevetős résznél, amiről Xellos írt. Egyébként az ilyen utalások miatt terjedt el az a pletyka, hogy Naga Amelia nővére, de erre nincs bizonyíték (bár cáfolat sem :wink: ).
Utána pedig Slayers univerzum hazai nagyvarázslója
Meglivorn írta: 2004.02.04. 22:48 Naga teljes, valodi neve: Gracia Ul Naga Seiruun.
Kanzaka egy interjúban végül is megerősítette, és elmondta, hogy nem lesz olyan történet, ahol Naga és Amelia együtt szerepel. Nem férnek össze, egymás szerepét "lopnák" ^_^

Szóval 2004 elejére már a magyar fandom is tisztában volt vele (vagy legalábbis akit érdekelt). Gondolom a japánok erre még hamarabb rájöttek/tudták.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Slayers

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

OFF Na ez rekorder. :D Senkit nem láttam még, aki 15 éves blogpostot vett elő. Egyébként, ha már előkerült a neve, kíváncsi lennék, mi van Meglivornnal. Egy időben sokat E-maileztem vele, mert hasonló a japán zenei ízlésünk, de aztán eltűnt, és mintha sehol nem látnám. Valaki tudja, hogy mi van vele?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Slayers

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Isk: Megli tudta, mert angolra fordított interjúkat olvasott, meg ilyesmi, viszont 2004 környékén ez azért nem volt általánosan jellemző a legtöbb fanra, pl. az idézett részből kiderül, hogy rám sem, pedig nagy Slayerses vagyok/voltam. :D (Megli, Mufurc és a többiek pont ettől voltak "nagy varázslók", hogy akkoriban az átlag fanokhoz képest baromira a mélyére ástak a dolgoknak, majd lett is ettől baromira nagy arcuk. :dirr: XD) Szóval ezt annyira nem érzem az előző postom cáfolatának, max arra emlékeztem rosszul, hogy "nem volt így kimondva semmilyen interjúban, data bookban, stb.-ben sem", bár utána meg azzal folytatom, hogy "úgy a 2000-res években lett canonizálva", szal annyira azért nem lőttem mellé. :) Pontos infókat, meg nyilván akkor tudnánk, ha az összes akkori Naga fanboyt végigkérdezgetnénk, hogy "te figyi már, azon kívül, hogy bögyös, szexi varázslónő, tudsz róla bármit, pl. a háttérsztoriját, vagy hogy pontosan kicsoda?" és akkor kiderülne, hogy ki mennyire van képben, de mivel jellemzően az átlagnéző annyit tud 1-1 kariról, ami a sorozatban elhangzik róla, ezért gondolom, hogy a 90%-uknak ez az egész hercegnő szál, meg hogy kicsoda Naga, eléggé kimaradhatott. (Jó, értem, Megli terjesztette az igét, de az ő "fórum szemináriumaira" sem járt az összes fan... XD)

Mario: Passz, utoljára még a PeCsa-s MAT conokon láttam néha, bár sosem beszéltünk élőben. (De közben látom, hogy erre már Junchi válaszolt Offban. :D)
Kép
Válasz küldése