Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én is ezt mondtam az előbb.
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Akko' bocs...most már biztos mindenkinek világos :-P
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Erősen kétlem, mivel nekem se az, de ne firtassuk :wink: ... Úgy értem, én sem vagyok teljesen biztos a dolgomban. De a véleményemet fenntartom.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Egyébként meg nemcsak erről lehet beszélni a Slayers kapcsán :wink: .
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Najó már nekem se teljesen világos(csak az h Xellossnak mindenképpen bejön Filia) ,de abban 1-et értek h másról is lehetne már szó :-P
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Egy ideje nem írtam, most látom, hogy még mindig Xellos és Filia a téma? :DD De azt hiszem, ezt a témát már elég részletesen kitárgyaltuk: ) A negatív szereplők közül nektek ki a kedvencetek?
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Önmagam :vigyor: . Egyébként meg, pont, hogy valami más témát keresünk, mert ezt már eléggé kitárgyaltuk...
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Xellost én is nagyon bírom, csak az a kérdés, hogy ő mennyire negatív? Nekem Valgav a nagy kedvencem :cool:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Valgav sokkal negatívabb, egyrészt mert el akarta pusztítani a világot, másrészt Xellosst, dacára annak, hogy mazoku, Lináék mégis kedvelték. A cselekedetei is az ő javára billentik a mérleget. Ebből viszont az következik, hogy bár mazoku, tehát ellenségnek kéne lennie, mégsem lehet egyértelműen megítélni. Akárcsak Valgavot, bár őt más okból kifolyólag, és egyébként is ellenszenvesebb.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Negatív szereplők közül Valgaav és Xellos, de ők se gonoszak igazán. Mégha káoszt is akarnak.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xellos a legjobb. :D Amúgy meg negatívnak szerintem elég negatív, csak nem annyira dörgölik a néző orra alá, de pl. a Next végén is hagyta volna elpusztulni a világot.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Talán csak abban bízott, hogy Lina úgyis megmenti a helyzetet, nem beszélve arról, hogy többnyire van valami feladata, ami miatt nem mindig segíthet közvetlenül. Egyébként is, az, hogy mi számít negatívnak, az elég szubjektív.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xelloss írta:Talán csak abban bízott, hogy Lina úgyis megmenti a helyzetet, nem beszélve arról, hogy többnyire van valami feladata, ami miatt nem mindig segíthet közvetlenül. Egyébként is, az, hogy mi számít negatívnak, az elég szubjektív.
Hát, mondjuk az igaz, hogy összetett oka volt.
1. Xellos mazoku, és a Next alatt Fibrizzo volt az ideiglenes főnöke. Ugyan az ötlet nem tetszett neki, hogy Lina erejét felhasználva pusztítsa el Phibrizzo a világot (Xell saját erőből akarja), nem szegülhetett ellen a feljebbvalójának.
2. A feladatát ekkor már elvégezte. Linát kellett biztonságban "leszállítania" Phibrizzonak.
Bízni lehet, hogy bízott Linában, de nem a világot sajnálta, csak Phibrizzo módszerével nem értett egyet.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Eegen, lehet, hogy inkább megvárta volna, amíg Lina magától lerombolja a világot, egy-egy félresikerült Sárkányigával ebéd után :D ...
Avatar
Anzu93
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.04.12. 18:22
Tartózkodási hely: Álomvilág

Hozzászólás Szerző: Anzu93 »

Na, most igazán örülhetsz, Xelloss, hogy ennyi emberkének (bocsi a megszólításért ::jeye::) Xellos a kedvence!
Ja, igen, és nekem is ő a kedvencem, főleg, ahogy tud nézni (van is egy képem, amikor fagyit eszik: Jajjjjjj, de arika ::jblush::)!

Khm...tehát, én is Xellos mellett szavazok!!!
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nézegessél háttérképeket is, jobbnál jobb képeken vagyok rajta...mármint ő :vigyor: . Bár a többiek nélkül nem lenne teljes a csapat :wink: .
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Slayersből mindenkit nagyon bírok, de sokáig nekem is Xellos volt a kedvenc... na jó, most is ő az... Azért, mert olyan jó stílusa van és olyan hihetetlenül vicceeeeeeeees! :vigyor: Szinte meg se kell szólalnia, máris röhögünk rajta... A Slayers nem lenne ugyanaz nélküle!
Persze, mazoku, sötét oldal meg minden... dehát ez vígjáték is, nem klasszikus fantasy!
A következetesség mintaképe vagyok, mert ennek ellenére az első sorozatot szeretem a legjobban :^_^: (a NEXT vége -utolsó 4-5 része- mellett természetesen). Új kérdés, ha még nem lett volna ilyen: kinek melyik a kedvenc sorozata és miért? :wink:
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Én birom Valgaavot,de Xellos 4ever ::jthrill::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rossi írta:Új kérdés, ha még nem lett volna ilyen: kinek melyik a kedvenc sorozata és miért? :wink:
A Next. :) Sok mazoku (igen, mazoku fan vagyok :mrgreen: ), Xellos megjelenése, rengeteg ellenség, a történetet talán ebben csavarták a legjobban, a "jó" oldalon lévő szereplőkből is itt szerepel a legtöbb, a legjobb poénok szerintem ebben voltak, és persze a szép befejezéséről se' feledkezzünk meg. :)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nem tudom, nekem a TRY abszolút kedvencem... ki lehet találni miért :vigyor: ...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nekem is a Try a kedvencem. Mert abban ott van Valgaav és Xellos is sokszor gonosz benne.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Titkos írta:A Next... szép befejezéséről se' feledkezzünk meg. :)
Na igen, a befejezése... ::daisuki:: azt nagyoooooon szeressük... nemigen láttam még animét, amelynek a vége ennyire remek lett volna. (öhmm... talán csak az EVA?) :vigyor: A NEXT legutolsó része: abban aztán benne van minden, ami jó a Slayersben. :wink:
(Az első sorozat befejező részével az a gondom, hogy olyan volt, mintha csak egy egyszerű epizód ért volna véget, nem a történetünk [vagyis annak első harmada].)
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Rossi írta:Új kérdés, ha még nem lett volna ilyen: kinek melyik a kedvenc sorozata és miért? :wink:
A NEXT természetesen. Egyrészt akkor tűnik fel Xellos, és az egsz sorozat nagyon vidám^^. És a befejezése is nagyon jó, Marina esküvője mindent visz!
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Húúú, az első sorozat...már alig emlékszem rá, olyan rég volt(és amúgy se tudtam folyamatosan nézni :cry: ). A NEXT is nagyon mókás volt, csak kicsit másképp, mint a TRY :wink: . Az utóbbiban én, és Filia...ööö...mármint Xelloss, és Filia :vigyor: (házas)párbaja adták meg a hangulatot sok esetben...márcsak ezért is imádom a TRY-t.
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Xelloss írta: Xelloss, és Filia :vigyor: (házas)párbaja adták meg a hangulatot sok esetben...márcsak ezért is imádom a TRY-t.
Én utálom Filiát. :osmad1: de a TRY tényleg jó.
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Válasz küldése