Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

miyume írta:Lina nélkül nincs Slayers, de ha õ jön akkor Zelt, Ameliát,Gourry-t sem hagyhatjuk ki..ebbõl lenne az igazán teljes Slayers movie :D
Khm... a Slayers Special-ban nincs sehol se Gourry,Amélia és Zel.Ott csak Lina + Naga van. :D Személy szerint jobban kedvelem ezt a párost. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Xelloss írta:Filia túl fiatal még ahhoz, hogy csak úgy beletörődjön a dolgok menetébe... !hozzád képest biztosan xD!!! legfeljebb rászokna egy idő után, hogy lehetőleg ne egy város főutcáján fedje fel magát( :D), és robolja porig a vidéket, hanem a levegőben bújócskázzunk/fogocskázzunk egy kicsit... :vigyor:
pont mint a try-ban mi? csak már nem azt üvöltözné hogy "utállak!!!" :D ...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

szriccs írta:Szerintem a Slayersben amúgy sem kell sok ésszerűséget keresni... :hammer:
Nem kell, viszont lehet. :D Épp ez az egyik nagy előnye, hogy ha az ember csak egy könnyed kikapcsolódásra vágyik, és csak leül elé, akkor azt meg is kapja, viszont ha hardcore Slayers fan az illető, és szeretne utána olvasni, akkor egy nagyon jól felépített és kidolgozott világot talál. :) Szóval nem dörgölik az ember orra alá, de nagyon jól meg van minden magyarázva. (Többek között ezért tartom lehetetlennek a Filia + Xellos párosítást, ugyanis ellenkezik a Slayers-univerzum "törvényeivel", de ezt már írtam.)
Ryou írta:Khm... a Slayers Special-ban nincs sehol se Gourry,Amélia és Zel.Ott csak Lina + Naga van. :D Személy szerint jobban kedvelem ezt a párost. :D
Nem tudom, nekem messze nem hozták ketten azt a színvonalat, mint a TV sorozatos banda. :( Viccesek és jók a Slayers Movie-k és OVA-k, Naga pedig kellően idióta karakter, de ha választani kell, akkor a TV-s szereplőkre voksolok. :)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Titkos írta:
(Többek között ezért tartom lehetetlennek a Filia + Xellos párosítást, ugyanis ellenkezik a Slayers-univerzum "törvényeivel", de ezt már írtam.)
ne legyél már ilyen szigorú :D anime-ben minden lehetséges :D a szabályok pedíg azért vannak hogy megszegjék őket (ennyi klisét...xD,de idevág)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Titkos írta:(Többek között ezért tartom lehetetlennek a Filia + Xellos párosítást, ugyanis ellenkezik a Slayers-univerzum "törvényeivel", de ezt már írtam.)
túl komolyan veszed... ez már belelóg a fan-fiction kategóriájába (sztem) és abban olyan határokat lehet feszegetni, amelyek a hivatalos verziókban tabuk... na, ez lehet, h nagy hülyeség volt... ::reliev::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A fanficcel, amit itt írtok/írunk már lassan 2 oldal óta, semmi bajom, mivel egyértelműen paródia, azokat meg szeretem. :) Csak újfent megjegyeztem, hogy az eredeti Slayersben lehetetlen lenne az egész dolog. :wink: (Kb. mintha a Gyűrűk Urában a kandallóban semmisült volna meg a Gyűrű, mikor 50-szer elmondták, hogy csak a Végzet Hegyének tüze pusztítja el...)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

jól van naaa! megint ez a komolykodás :cool: na jó nem piszkállak ::jeye::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

De én nem komoly vagyok (vagy nem annyira XD), mindössze igyekszem tiszteletben tartani az alkotó eredeti elképzeléseit. :)
Kép
Avatar
szriccs
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.31. 16:42
Tartózkodási hely: Gara-Baja-Szeged

Hozzászólás Szerző: szriccs »

Szóval akkor eddig ott tartunk hogy: :goodpost:

Filia és Xellos összeházasodtak és egy vidéki villában tengetik hétköznapjaikat, két gyermekükkel (Valgaav >>> anyuci kedvence, és apuci kedvencével (a nevét elfelejtettem.... :oops: ))

Lina, Gaury, Amélia és Zelgadis dadusként dolgoznak Filía és Xellos szolgálatában, ami valójában csupán álca, mert Lina a villában elrejtett ritka kincsekre vágyik...

A cselekmény pedig onnan kezdődik, hogy felbukkan Naga...

Hogyan tovább? :-P
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Titkos írta:De én nem komoly vagyok (vagy nem annyira XD), mindössze igyekszem tiszteletben tartani az alkotó eredeti elképzeléseit. :)
az alkotó eredeti elképzelései az alapja a mi elképzeléseinknek. tehát, Miyume :arrow: lesz folytatás? :D :D
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

honne lenne!!! csak leviszem a kutyát :D

-----

naszóval ott tartottunk hogy Naga szépen felsült a rossz ige miatt, Xellos pedíg minden erejével azon van hogy magára vonja a magába zuhant és mellé esett leányzó figyelmét
X:Mondom HÉÉ!
N: te még itt vagy?

környezet: pincér változatlanul félájult, az étterem többi vendége kicsi a rakást játszik, de itt furamód mindenki alul akar lenni... a messzi távolból Filia sopánkodása hallatszik :Amelia kisasszony ne úgy!!! Blow, szállj le Gourry bácsi hátáról de azonnal!!!!Lina az családi örökség!!! És hol van ilyenkor az a semmirekellő Xellos!!??? Nem bííírom!!!!!

X:nos keves Naga kisasszony, ha jól hallottam a kedves nevét
azt hiszem én tudok segíteni a problémája megoldásában, ugyanis véletlenül ismerek egy illetőt aki előszeretettel használja -ellenem is :drop: - az általa az elöbbiekben rosszul kivitelezett varázslatot...szóval az nem sárkány giga, hanem sárkány iga (mindezt negédes pofával)... ugye milyen sok múlhat egy pici részleten???olyan mókás...
N:(magáhoztérve a kábulatból, Xellos szavait hallva egyre jobban megy fel benne a pumpa,végül robban) NA IDE FIGYELJ NAGYOKOS! nem tűröm hogy egy ilyen kis senkiházi kioktasson engem -X:nade- tudod te hogy ki vagyok én??!!!-X:persze már mondta-Én vagyok...
pincér a tálcája mögérejtőzve megböki a vállát:kkkisasszony ha volna kedves a sssszámlát rrrendezni
N:ÁÁÁÁÁÁÁ ez már sok!!! hogy merészelsz megzavarni a nagy pillanatom közben???huh (fuj) (kicsit lehiggad)rendben van ha annyira akarod (kutat az erszényében) :shock: :shock: (kedves hangon) khm főúr lenne egy kis problémám :) biztos valami útonálló az éjszaka leple alatt... tudja hogy kihasználják a lányok védtelenségét..(X:te meg a védtelenség...)
P:igen??
N:nos az a helyzet hogy eltünt a pénzem...biztosan megvolt még tegnap, emlékszem én,nem vagyok feledékeny típus....
P:most mégis mit vár tőlem kisasszony, normális esetben kivételt tehetnék de MAGA ordibált velem, megfenyegetett, kis híján lerombolta az éttermet,a frászt hozta a vendégekre és rám is
N:jaj nagyon sajnálom, nem úgy gondoltam én csak...
P:le fogja dolgozni a tartozását INDÍTS MOSOGATNI!!!
N:ezt nem teheti én vagyo...
X:erre nem lesz szükség. majd én rendezem a tartozását (bájvigyor)
N:te?
X:mennyi lesz?
P: pontosan 100043 arany
X:MENNYI??? Filia megöl
N: miért segitettél?
X:azt hiszem van egy közös ismerősünk...eddig csak gyanítottam,de aki ekkora számlát csinál a biztosan kapcsolatban kell hogy álljon vele
N:vele? mégis kivel?
X:Verselő Linával... :) ha gondolod gyere el hozzánk,ő is ott van, biztosan(?) örülne neked
(sokkal már úgy sem ronthatok a helyzetemen, Filia egészbiztos meg fog ölni.....)


folyt.köv
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

::japhaha::
és a legjobb az egészben, h hallom magamban ahogy Xellos beszél ::hehe::
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

az a jó...ha közben megy a fejedben amit olvasol :D
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

a kép mondog is ment a fejemben, bármit olvastam, de most tisztán hallom Xellos hangját is (talán azért, mert ismerem /ismertem/ Csongit ::reliev:: )


fanart. most találtam. vicces :lol:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nála jobb szinkronhangot nem is találhattak volna neki, nagyon passzol hozzá :D
nem rossz fan art ehez mit szólsz, én imádom:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060807/ ... es.hu_.gif
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

"ütös" ::jhihi::

örök favorit. nem poén, viszont aranyos. a csoportképek a gyengéim ::sugoi::

egyszer megnéztem egy részt a Nextből eredeti szinkronnal, és valahogy Csongi sokkal jobb volt... ::jsmile::
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

hát ez nagyon aranyos.ott van a babaValgaav cumival Filia hátán ::daisuki::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

outsyder írta:egyszer megnéztem egy részt a Nextből eredeti szinkronnal, és valahogy Csongi sokkal jobb volt... ::jsmile::
Azért én maradok Ishida Akiránál. :wink: Csongor jó választás volt, csak a hangja mintha túl fiatal lenne Xelloshoz. ^^" Mondjuk lehet, hogy a szinkronosok is gyereknek hitték, fura volt, amikor a Next végén felidegesítette Zelgadist, és ő meg azt mondta: "Na ide figyelj, te idegesítő kis kölyök..." O_o
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ha már a képeknél tartunk, szeretnék mutatni pár nagyon jó családi fotót... http://www.hatterkepek.hu/download.php?img=135155
Ez csak az egyik, de, ha visszaléptek egyet, a többit is láthatjátok... :D
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

tök jók... bár attól a "sexy" Gourry-tól a hideg futkos a hátamon
találtam én is egy csomó jót, mingyá' berakom a kedvenc képek topicba
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Úgy éreztem, ideje felráznom a közönséget, ezért közzéteszem titkos naplóm egy lapját... :D

Augusztus 15. kedd

4. 55: Csodásan kezdődik a mai nap... Naga megérkezett... Lina, és társai úgy döntöttek utazgatnak egy kicsit, hátha maradt még olyan hely a világon, ahol még akadnak olyan banditák, akik nem rettegnek tőlük. Sajnos Naga belerondított az elképzelésembe, mert meglátta Linát, amint épp kifosztja az élelmiszertartalékaimat.

5. 00: A ricsaj miatt, amit elkezdtek, képtelenség aludni, úgyhogy álmos szemekkel körülnéztem, hogy mi folyik itt. Legnagyobb bánatomra Lina épp egy delejgömböt hajított Naga felé, aki egy sült csirkével hadonászott Lina felé.

8. 45: Végre sikerült kiásni mindenkit a romok alól, bár kis ideig eljátszottam a gondolattal, hogy inkább építek oda egy kriptát, de Filia kis híján Dokuro-chan hazafutást művelt a fejemmel, így vonakodva bár, de segítettem neki, kiásni a többieket. A gyerekek legalább jól szórakoztak: gyorsan eltakarították a törmeléket azáltal, hogy egymást hajigálták.

11. 00: Közöltem Linával, és Nagával, hogy a következő ilyennél megkérem Filiát, hogy velük építtesse újjá a kastélyt, mert semmi kedvem ilyesmivel tölteni az időmet, amikor inkább Filiával foglalkoznék. Még ebédmegvonást is kilátásba helyeztem.

12. 00: Ebédidő. Hihetetlen, hogy Lina, Gourry, és Naga mekkora hajcihőt csinál egy grillcsirke felett. Nem beszélve arról, hogy elég látványosan repkednek a csirke darabjai, illetve néha Gourry is elszáll, amikor valami mókás megjegyzést tesz Lina mellbőségére. Ilyenkor Naga mindig elkezdett nevetni.

14. 00: Ideje pihenni. Lina, és a többiek elég fárasztóak voltak ma, nem beszélve a srácokról, és még Filia és velem végeztette el a piszkos munkát. Ezért még behajtom rajta a fizetségemet...

17. 00: Lináék unatkoztak, és elmentek banditavadászatra. Vajon hány városból fogják ma kidobni őket?

19. 00: Ideje okítani egy kicsit a gyerkőcöket. Hiszen nem lennék jó apa, ha hagynám, hogy csak Filia meséljen nekik, ki tudja mi lenne akkor. Valószínűleg csupa jóság, meg hasonló áradna belőlük, és az rettenetes lenne! Halálra unnám magam, és ami még rosszabb, kínos emlékeket idéz fel a Fekete Sárkányok templomából... De nem baj. A fiúnk majd rám fog hasonlítani, nagyon jól meglesznek hozzánk hasonlóan. Hiszen az ellentétek vonzzák egymást, nem igaz?

21. 00: Ideje lefektetni őket. Lináék bármelyik pillanatban visszajöhetnek, nekem viszont terveim vannak ma éjszakára...

23. 00: Simábban ment a dolog, mint vártam, ma nem haragítottak magukra senkit, pár banditán kívül. Filia már vár a hálószobában, csak azt abuzogányt kéne valahogy eltüntetn... *BANG*
Végre! Kiütöttem! Az a semmirekellő ma éjszaka az én szabályaim szerint fogja velem tölteni az éjszakát! Már alig várom...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

::japhaha:: ::japhaha:: ::japhaha::
látom beidult a fantáziád! nagyon jóóóóó!
már csak Filiát sajnálom, bár tud ő vigyázni magára a buzogány nélkül is- egy bíróságot kell neki lerombolni vagy téged megnevelni az anélkül is megy :lol:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xelloss írta:8. 45: Végre sikerült kiásni mindenkit a romok alól, bár kis ideig eljátszottam a gondolattal, hogy inkább építek oda egy kriptát, de Filia kis híján Dokuro-chan hazafutást művelt a fejemmel, így vonakodva bár, de segítettem neki, kiásni a többieket.
Best of. ::japhaha:: Meg a befejezés is ott van. :lol: Mondjuk a Zel-Amelia párost kicsit hiányoltam, de amúgy tetszik az egész. :)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Időpont... ismeretlen
Miután magamhoz tértem, azt látom, hogy Filia áll előttem kedvenc ruhájában, én meg az ágyhoz vagyok kötözve, és körülöttem mindenhol kedvességet árasztó holmit tett le, hogy ne tudjak meglépni. Mindennek a tetejébe vésztjóslóan kedves arccal nézett rám, a mosolyától valahogy végigfutott a hátamon a hideg. Csak ennyit mondott:
-Régóta várok már erre a percre...
Ekkor már nem tudtam leküzdeni a remegést, és amikor gyengéden elkezdett bökdösni, nem bírtam tovább, és teljesen elgyengültem...

Amikor fölébredtem, teljes csönd volt, ami az időt tekintve elég szokatlannak tűnt. Lináék ilyenkor már többnyire hatalmas felfordulást hoznak össze... Vajon mi történhetett velük?
Gyanakvó tekintettel benéztem a szobáikba... ezek még mindig alszanak! Nem értettem a dolgot. Lina mindig sokat alszik, de a többiek nem olyanok, mint ő. Amikor közelebb léptem hozzájuk, észrevettem néhány poharat mellettük, amiből kiömlött valami. Enyhe illatot éreztem, bár nem tudtam, mi lehet. Mindenesetre gyanús volt a dolog.

Bár nem tudtam, mi lehet az az illat, elmentem kedvenc laboratóriumomba, ellenőrizni a készleteket. Először semmi nem utalt arra, hogy bármi is hiányozna. Az ajtón nem látszott, hogy megpróbáltak volna keresztüljutni rajta, pedig, ha Filia, vagy Lina keze lenne a dologban, most mehetnék takarítani. Már csak azért is, mert robbanásveszélyes holmik is vannak ott. Azért körülnéztem.

Lássuk csak, illúziókeltő, Dradora meglepetés Lina ellen, félkész bombák... hova tűnt az álompor-készletem?
-Nocsak, nocsak, szörnyecském, hát Te mire készülsz? -hallottam egy évődő hangot. Filia megérkezett.
-Arra én is kiváncsi lennék. Nem éppen ilyen ébresztőre vágytam- szólalt meg Zelgadis is.
-Az igazság nevében most megbüntetünk, Xelloss!
Nem hiszem el, még Amélia is?! Meg Lina, és Gourry? Mi folyik itt?
-Úgy látom egyértelmű a helyzet. Xelloss úgy döntött szórakozik egy kicsit az éjjel. Mit csináljunk vele? - évődött Filia

Ezt még visszakapod Filia, de mennyire... akkor majd tényleg jól fogom érezni magam...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ejnye Xelloss nehogy nekem a végén átmenj hentai-slayers-be... :cool: szinte látom körülötted a Teddy macikat meg a plüss egyszervút
várjuk a büntit ::taka:: ::japhaha::
Válasz küldése