Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kagome írta:Na, igen. Martina is van ám egy csaj. A saját maga által teremtett Istenhez imádkozik.
És még be is jön neki a dolog, hiszen az átok is működött... :)
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Egyébként nem tom ki hogy van vele de nekem a Slayers Premium nem igazán nyerte el a tetszésemet..hogy miért, azt nem tudnám meghatározni :?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

LeWish írta:Egyébként nem tom ki hogy van vele de nekem a Slayers Premium nem igazán nyerte el a tetszésemet..hogy miért, azt nem tudnám meghatározni :?
Nekem meg a Slayers TV sorozatok nem nyerték el a tetszésemet. XD Viszont az OVA-k meg a Movie-k igen. XDD Furcsa egy lény vagyok én...
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

A movie-k nekem is teszneke( legalábbis amennyit eddig láttam belőlük) csak az a Premium lóg ki a sorból...
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

LeWish írta:A movie-k nekem is teszneke( legalábbis amennyit eddig láttam belőlük) csak az a Premium lóg ki a sorból...
Nem tudom, nekem az a kúlos bishounen szemből lett a polip nagyon bejött. XD Azon jót röhögtem. De úgy önmagában tényleg nem nagyszám. De nekem a sorozatok az unalom megtestesítői voltak, amire a mai napig nem találok értelmes magyarázatot, hogy miért :? Szóval én kizárólagos Naaga-fan-ként nem mondok véleményt. Nekem tetszett. ^^" De én nem értek hozzá.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Szerintem meg az egész Slayers jó. Engem már az elején megfogott, amikor először találkozott Lina Gourryval, és eljátszotta az ártatlan kislányt, akit meg kell menteni^_^. Utána meg Lina kezdett örülni, hogyGourry a szépségét csodálja, amikor hirtelen megszólal "Már megint egy gyerek". :D . Aztán jönnek a megjegyzések Lina melleire.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Xellos írta:Szerintem meg az egész Slayers jó.
Szívemből szóltál. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Jah, télleg, majd elfelejtem..a Next-hez és a Try-hoz hol lehet találni magyar feliratot? Azért kéne mert a hugom is ÖNSZÁNTÁBÓL :) elkezdte nézni a sorozatot, és mellesleg marhára tetszik neki^^, és ugye a első season-hoz animevilágon van felirat magyar nyelven, de a többihez ott nincs( szegényke nem tud angolul :P )...Tudna valaki segíteni :?:
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Nem tudok róla hogy lenne. Az első sorozathoz én követtem el, de amíg a többi meg nem lesz DVDn, nem esélyes tőlem a többi.
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

LeWish írta:Jah, télleg, majd elfelejtem..a Next-hez és a Try-hoz hol lehet találni magyar feliratot? Azért kéne mert a hugom is ÖNSZÁNTÁBÓL :) elkezdte nézni a sorozatot, és mellesleg marhára tetszik neki^^, és ugye a első season-hoz animevilágon van felirat magyar nyelven, de a többihez ott nincs( szegényke nem tud angolul :P )...Tudna valaki segíteni :?:
Anno én is kerestem de teljes sorozathoz csak az elsőhöz van.
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

LeWish írta:Egyébként nem tom ki hogy van vele de nekem a Slayers Premium nem igazán nyerte el a tetszésemet..hogy miért, azt nem tudnám meghatározni :?
Nem tudom, de szerintem az a rész amikor a repülő polipok támadnak rájuk és Gourry Mátrixosan hajol el előlük az rettenetesen nagy. :lol:
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ahan. Értem. Azér köszi, Meglivorn^^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

A Slayers Premium nekem is csalódás volt... nem láttam ugyan sok Slayerst, csak az első sorozatot, meg a Next-et majdnem végig (de azt már vhogy nem tudtam végignézni ^^" túlságosan.. hüm, lassú volt)... az első sorozatot nagyon szeretem, és láttam belőle egy-két OVA-t (vagy nem is tom hogy azok voltak-e... ^^" De nem movie-k, ez biztos)... azok is jók voltak. A Premium viszont, áh... vhogy túl gyenge, nem hozta azt amit vártam tőle -_____- a poliposnál én már a fejemet vertem a falba.
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Nekem tetszett a Premium, kár hogy rövid volt.

A legjobb akkor is Naga jelenete volt: "Ohhhhhohohohoho! Look what I found!"

Azt hittem lefordulok a székről a röhögéstöl! :D
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nekem az egész Slayers kompletten egy nagy csalódás volt. Persze lehet, hogy nekem voltak nagyok az elvárásaim, mert olyan szépeket és jókat hallottam róla, de nem igazán jött be... és nem tudom mi nem tetszett mert úgy komplexen az egész hangulata képi világa nem ragadott magával. :evil:
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Ynah írta:Nekem az egész Slayers kompletten egy nagy csalódás volt. Persze lehet, hogy nekem voltak nagyok az elvárásaim, mert olyan szépeket és jókat hallottam róla, de nem igazán jött be... és nem tudom mi nem tetszett mert úgy komplexen az egész hangulata képi világa nem ragadott magával. :evil:
Nem kötelező szeretni :) Én a Gunslinger Girl-ön aludtam be, pedig a topicban úgy oda vannak érte hogy csak... de hát ízlések és pofonok ugye ;)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

de hát ízlések és pofonok ugye ;)[/quote]


Nagyon igaz. :)
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Szerintem nagyon jó kis sorozat,kedvenceim Xellos és Zel!!:))

Most különben német szinkronnal nézem,letöltöttem egy részt,hogy ezt letszteljem.Nem rossz,de ez is abba a kategóriába kerül,hogy inkább feliratosan nézem...^^;De Valgaav hangja kifejezetten tetszik!
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Még múlt hétem olvastam Meglivorn aloldalán a Slayers-féle Hamletet(ki is folyt a szemem rendesen>.< ), és ahhoz képest, hogy fan kreálmány, nekem eléggé profinak tűnt, ezért is említem meg ittXD Szerintem halál poén, és a szereplők jellemének a felrugást is sikerült úgy-ahogy elkerülni. Röviden: simán beillene valamilyen "official" cuccnak is.^^
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

LeWish írta:Még múlt hétem olvastam Meglivorn aloldalán a Slayers-féle Hamletet(ki is folyt a szemem rendesen>.< ), és ahhoz képest, hogy fan kreálmány, nekem eléggé profinak tűnt, ezért is említem meg ittXD Szerintem halál poén, és a szereplők jellemének a felrugást is sikerült úgy-ahogy elkerülni. Röviden: simán beillene valamilyen "official" cuccnak is.^^
Jujj, Slayers-Hamlet, az tényleg hatalmas! :) Ha pedig azt nézzük, hogy "csak" egy fanmanga, akkor egyszerűen isteni! Szerintem a szereplők jelleme szuper és külön öröm volt látni, néhány sorozatból kihagyott ziccert, pl. azt, hogy hogyan viselkedik házastársként Zangulus és Martina, vagy említhetném a büfésnek beugró Luna-t is (szegény eddig nem sűrűn szerepelt :roll: ), de a kedvencem a Rezo-Xellos pap páros. Xellos: "Rezo elvétetted! Hová tetted a szemed?" Ennél azt hittem, hogy menten meghalok! :gurul:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Asszem, ezt nekem is el kéne olvasnom. Majd szakítok rá időt. 8)
Kép
Avatar
Xaga
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2004.02.07. 20:03

Hozzászólás Szerző: Xaga »

Nem tom hogy ez már ki let e tárgyalva dce most ahogy újranéztem a Nextet olyan dologra lettem figyelmes ami vhogy nem passzol össze a Try egy bizonyos tényével. Ha jól emlékszem Try-ban azt mondják az aranysárkányok hogy kiírtották a fekete sárkányokat holott ahogy most megnéztem a Next 20. rész jó pár fekete sárkányt láttam repkedve és ez a 2 tény kizárja egymást, vagyén tudom rosszúl és a feketesárkányok a Next után halnak ki???
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Várjunk, várjunk. Én a TRY-ban őssárkányokra emlékszem. A Next-ben meg fekete sárkányt mondanak. Vagy a kettő ugyanaz?^^'
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

@Xaga:

Hát ne haragudj, de akkor igencsak "felületesen" nézted újra, ugyanis én 1 éve láttam utoljára a Tryt, mégis biztos vagyok abban, hogy az aranysárkányok az ősi sárkányokat írtották ki, nem pedig a feketéket.

(no offense, man!)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Xaga
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2004.02.07. 20:03

Hozzászólás Szerző: Xaga »

Rage írta:@Xaga:

Hát ne haragudj, de akkor igencsak "felületesen" nézted újra, ugyanis én 1 éve láttam utoljára a Tryt, mégis biztos vagyok abban, hogy az aranysárkányok az ősi sárkányokat írtották ki, nem pedig a feketéket.

(no offense, man!)
Try-t én is régen láttam és most hogy megemlítetted az őssárkányokat be is ugrott hogy őket nyírták ki. Úgy látszik nagyon fáradt voltam :D
Válasz küldése