Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Ezt szerintem Titkos is észrevette, meg én is. De nem lett volna szebb egy nagy eküvő, mennyegző, vagy hasonló?:D Szép lett volna, én azt gondolom, de nekem így is nagyon tetszett a vége. Mert végülis happy end is volt, szép is volt, minden szereplő túlélte a dolgot. Dehát a Slayerstől ez minimum elvárás már a kezdetek óta
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xellos: Ja-ja, észrevettük. :) Az end credit meg nekem is nagyon tetszett, legalább háromszor megnéztem, mert nem bírtam betelni vele olyan szép volt. ::jeye:: Ja és tök jó az új avatárod! :D (Bár a másik is király volt. :) )
Acheron: Most, hogy mondod, Xellos tényleg csak a gyilkolásra mondhatta, hogy jól szórakozott, csak akkor ezt nem az utolsó képkockákba kellett volna belerakni, hanem közvetlenül az után, hogy Lina lenyomja a mazokut. (Így elég félreérthető volt, az ember az gondolja, hogy a baráti ölelkezésnek örül a végén, pedig a sorozatból pont az jött le, hogy már akkor rosszul van, ha említik neki a szeretet, barátságot stb.-t. Végül is logikus: ha a negatív érzelmekkel táplálkozik, akkor a pozitívaktól gyomorrontást kap. :wink: )
Meglivorn: Én azon a mondaton döbbentem le, amikor megkérdezték Linától, hogy "Tényleg ennyire rettegsz a nővéredtől?", ő pedig azt válaszolta, hogy "Inkább megküzdök a világ összes mazokujával, minthogy a nővéremmel kelljen." :shock:
Kép
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Nem, Xellost az egesz szorakoztatta. Nem azt mondom, hogy egy mazokunak nem lehet erdeklodesi terulete a kinzason es fajdalmon kivul! :)
De attol hogy szorakoztatta, es happy end lett, attol ez meg nem az, hogy Xelloss orul annak hogy happy end van. Bar azert azt nyugodtan sajnalhatja es teljesen gonosz marad, ha Lina itt bukik el.

Azert a noverevel tenyleg nehez lenne megkuzdeni, Ceifeed lovagja, szetvagott egy dragonslave-et, konyhakessel megolt egy plazmasarkanyt... :)
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Hát, Xellos biztos jól szórakozott, de akkor is, a végén érezte, hogy szorul a hurok, és talán ezért is volt kicsit keményebb Lináékkal, mert érezte, hogy jobban kézbe kell vennie a dolgokat. Bár kíváncsi lennék, mit csinálna Xellos, ha azt a feladatot kapná, hogy ölje meg Linát és az egész partyt. Biztos nekik ugrana, engem az foglalkoztat, hogy mindezt hogy tenné? Nehéz Xellosról elképzelni, hogy Linát, és az egész partyt kivégzi.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Hát most kezdtem el nézni ezt a sorozatot is és... hát...
hogyismondjam....
ISTENCSÁSZÁR!!!
Ennél többet nem lehet róla mondani.
Egyszerűen mesés.
Gourry nagyon nagy arc :lol:
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Zsan írta:Hát most kezdtem el nézni ezt a sorozatot is és... hát...
hogyismondjam....
ISTENCSÁSZÁR!!!
Ennél többet nem lehet róla mondani.
Egyszerűen mesés.
Gourry nagyon nagy arc :lol:
Hihi ^^ Hát lehet sokan mást mondanak, de nekem Slayers alapműnek számít a kategóriában, úgy mint az NGE is, szal szeretem, szépen nézd végig ^^ (Egyébként én Amelia-t pártolom, ne kérdezzétek miért ^.~ Ja és Megumi rulez! ^^)
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Én úgy mindenkit pártolok a Slayersből. :) Mindegyik karakterben van valami nagyon jó, és annyit még sose tudtam animeon nevetni, mint a Slayersnek. Minden nap nézek valamilyen animeot, de a Slayers annyira király, hogy már negyedszerre kezdtem el két hete újranézni az egészet :D . Most épp a nextnél tartok, tegnap volt a nagy teniszmeccs Lina és Martina között 8)
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én is újrakezdtem a téli szünetben, és Shabranigdu (jól írom? :wink: ) kinyírásáig néztem meg (majd egy nagyobb szünetben megint folytatom).
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Akkor is, Lina Dragon Slave szervája nagyon tutaj. 8) Szegény Gourry :D :D Olyat repül abban a részben, hogy az csuhajja. És ez az első olyan rész, ahol sikerül Zelgadisnaknak Xellost eltalálnia :D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Acheron írta:Azert a noverevel tenyleg nehez lenne megkuzdeni, Ceifeed lovagja, szetvagott egy dragonslave-et, konyhakessel megolt egy plazmasarkanyt... :)
Ugyanugyan, biztos Gourry is ketté tudná vágni, ha akarná (ha nem venné észre, mi repül felé).
A sárkányokat meg ugye késsel szokás ölni, mint azt tudjuk a sárkány-steak-es epizód óta, szóval semmi különös. ^.~
(Max. Lina kapna szívinfarktust, ha véletlenül összefutnának valahol ::uhoh:: )

Btw milyenek lehetnek a plazmasárkány ételek? Biztos nagyon forrón tálalják őket... ::jhuh::
Kép Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Angelwings írta:Ugyanugyan, biztos Gourry is ketté tudná vágni, ha akarná (ha nem venné észre, mi repül felé).
Megtette a NEXTben ^_^... sőt, levédte és visszapasszolta ::reliev::
Amugy igen, érdekes lenne egy meccs Gourry és Luna között. Bár valószinüleg Gourry veszitene, hacsak valahogy rá nem tudják venni hopgy véresen komolyan vegye a harcot (jobban, mint Zangulus ellen ^_^)
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Szerintem ha Lina és Gourry harcolna, annak csak röhej lehetne a vége :D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Meglivorn írta:
Angelwings írta:Ugyanugyan, biztos Gourry is ketté tudná vágni, ha akarná (ha nem venné észre, mi repül felé).
Megtette a NEXTben ^_^... sõt, levédte és visszapasszolta ::reliev::
Amugy igen, érdekes lenne egy meccs Gourry és Luna között. Bár valószinüleg Gourry veszitene, hacsak valahogy rá nem tudják venni hopgy véresen komolyan vegye a harcot (jobban, mint Zangulus ellen ^_^)
Hat lasd Mind control alatti Gourry a NEXT-ben. Amugy szerintem ha Lina is ugy allna a harchoz, hogy meg akarja olni, akkor sikerulne neki. Kiterni ki tud elole jo sokaig (foleg repulessel), es szerintem kivegzi varazslattal. Szoval vegul is ugy is lenyomtak, hogy kozben vigyazniuk kellett ra, hogy ne seruljon meg.
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Háááát, nem tudom^^
Szerintem a rettegésben, és abban, hogy vmit tett vele, amitől minden szörnyűség jobb, van valami. Valami, amit nem tudunk. Én Luna-ra tenném a pénzem, de ez persze személyes véleményem. ::reliev::
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Az a gond, Lunáról alig van infó. NEm is egy a nagy problem, hanem hogy egyik Slayersben sem szerepel. Azt tudjuk, hogy Lina retteg tőle, mint tűz a víztől, és ebből azért már levonhatjuk a következtetéseket. (mondjuk kukkants bele a Try második részébe)
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Acheron írta:Hat lasd Mind control alatti Gourry a NEXT-ben. Amugy szerintem ha Lina is ugy allna a harchoz, hogy meg akarja olni, akkor sikerulne neki. Kiterni ki tud elole jo sokaig (foleg repulessel), es szerintem kivegzi varazslattal. Szoval vegul is ugy is lenyomtak, hogy kozben vigyazniuk kellett ra, hogy ne seruljon meg.
Nem Lina! Luna! ^_^

A NEXTre utaltam én is. Ott passzolta vissza Gourry a Dragonslave-et.
Avatar
Lina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.01.09. 18:40
Tartózkodási hely: itt és most

Re: abc

Hozzászólás Szerző: Lina »

KT írta:
Xellos írta:Hmm, értem. VAn itt még egy-két furcsaság, amiről kérdeznélek. Lehet, hogy felűnik még azokban a movikban, amiket nem néztem meg, de idáig sohasem láttam Lina testvérét. Beszéltek róla, de csak annyit tudok, hogy Lina "fél" tőle, és a nővére. Te esetleg tudnál bővebb információt szolgáltatni?
Next és Try Openingben láthatod :)
Lehet hogy én vagyok béna de megnéztem párszor és egyszer sem láttam :?
Hey, I'm Lina Inverse, world's greatest soceress! Some people call me 'The Bandit Killer' but I'm not that bad...really....
Avatar
Lina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.01.09. 18:40
Tartózkodási hely: itt és most

Re: abc

Hozzászólás Szerző: Lina »

Lina írta:
KT írta:

Next és Try Openingben láthatod :)
Lehet hogy én vagyok béna de megnéztem párszor és egyszer sem láttam :?
Ja, lehet hogy te az Opening only-s jelenetre gondolsz? :) Elsőre az az érzésem volt hogy az Xellos. Biztos csak mert a haja eltakarta a szemét :D
Hey, I'm Lina Inverse, world's greatest soceress! Some people call me 'The Bandit Killer' but I'm not that bad...really....
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Re: abc

Hozzászólás Szerző: Xell »

Lina írta:
Lina írta:
KT írta:

Next és Try Openingben láthatod :)
Lehet hogy én vagyok béna de megnéztem párszor és egyszer sem láttam :?
Ja, lehet hogy te az Opening only-s jelenetre gondolsz? :) Elsőre az az érzésem volt hogy az Xellos. Biztos csak mert a haja eltakarta a szemét :D
Aha, én is ezért nem vettem észre először^___^. Azóta már végignéztem mindent, ami Slayers, és tényleg csak az openingokban szerepel, és ott is könnyen összetévesztettem Xellossal elősnek. De aztán valahogy észrevettem, hogy máshogy mosolyog, nem úgy, mint Xellos, és kicsit elüt az öltözéke^__^. Egyébként tényleg nagy kár, hogy nem mutatják sehol sem, szerintem jó kis movit lehetett volna készíteni Luna személyével. Mert így mindössze annyit tudni, hogy Lina egy piramisba is képes magát eltemetni, ha levelet kap tőle ::jsmile::
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Lina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.01.09. 18:40
Tartózkodási hely: itt és most

Re: abc

Hozzászólás Szerző: Lina »

Xellos írta:
Aha, én is ezért nem vettem észre először^___^. Azóta már végignéztem mindent, ami Slayers, és tényleg csak az openingokban szerepel, és ott is könnyen összetévesztettem Xellossal elősnek. De aztán valahogy észrevettem, hogy máshogy mosolyog, nem úgy, mint Xellos, és kicsit elüt az öltözéke^__^. Egyébként tényleg nagy kár, hogy nem mutatják sehol sem, szerintem jó kis movit lehetett volna készíteni Luna személyével. Mert így mindössze annyit tudni, hogy Lina egy piramisba is képes magát eltemetni, ha levelet kap tőle ::jsmile::
Kíváncsi vagyok mi lenne ha összeeresztenék őket :D

Nem tudom ki hogy van vele, de én szívesen vennék még egy sorozatot ::jsmile::
Hey, I'm Lina Inverse, world's greatest soceress! Some people call me 'The Bandit Killer' but I'm not that bad...really....
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Re: abc

Hozzászólás Szerző: Xell »

Lina írta:
Xellos írta:
Aha, én is ezért nem vettem észre először^___^. Azóta már végignéztem mindent, ami Slayers, és tényleg csak az openingokban szerepel, és ott is könnyen összetévesztettem Xellossal elősnek. De aztán valahogy észrevettem, hogy máshogy mosolyog, nem úgy, mint Xellos, és kicsit elüt az öltözéke^__^. Egyébként tényleg nagy kár, hogy nem mutatják sehol sem, szerintem jó kis movit lehetett volna készíteni Luna személyével. Mert így mindössze annyit tudni, hogy Lina egy piramisba is képes magát eltemetni, ha levelet kap tőle ::jsmile::
Kíváncsi vagyok mi lenne ha összeeresztenék őket :D

Nem tudom ki hogy van vele, de én szívesen vennék még egy sorozatot ::jsmile::
Szerintem nagyon sokan szívesen vennének még jópár Slayers animot.^__^. Hát, ha összeeresztenék őket....hmmm......húúúha :D :D . Hát, sok mindent történhetne, bár szerintem jópárszor egymásnak ugranának, és nem egy-két azstal törne el a verekedésük miatt^___^. De komolyra fordítva a szót, ki tudja? Hiszen LUnának a jelleméről semmit nem tudni, csak Lina elejtett szavaiból apró dolgokat. Dehát ha egy hugi fél a nővérkéjétől, akkor az vajon milyen szavakkal illeti az idősebb testvért?^__^. Persze hogy hasonlókkal mint "szörnyű", vagy "brutális", vagy hogy "meg fog ölni, ha nem azt csinálom, amit mond". Ez arra mutat, hogy Luna tényleg Ceiphied lovagja, ha Lina fél tőle. De azért testvérek, csak nem ölnék meg egymást^^
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Lina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.01.09. 18:40
Tartózkodási hely: itt és most

Re: abc

Hozzászólás Szerző: Lina »

Xellos írta: Szerintem nagyon sokan szívesen vennének még jópár Slayers animot.^__^. Hát, ha összeeresztenék őket....hmmm......húúúha :D :D . Hát, sok mindent történhetne, bár szerintem jópárszor egymásnak ugranának, és nem egy-két azstal törne el a verekedésük miatt^___^. De komolyra fordítva a szót, ki tudja? Hiszen LUnának a jelleméről semmit nem tudni, csak Lina elejtett szavaiból apró dolgokat. Dehát ha egy hugi fél a nővérkéjétől, akkor az vajon milyen szavakkal illeti az idősebb testvért?^__^. Persze hogy hasonlókkal mint "szörnyű", vagy "brutális", vagy hogy "meg fog ölni, ha nem azt csinálom, amit mond". Ez arra mutat, hogy Luna tényleg Ceiphied lovagja, ha Lina fél tőle. De azért testvérek, csak nem ölnék meg egymást^^
Volt már rá példa a törénelemben ^^ Szerintem nem az a kérdés hogy hány asztal törne össze, inkább hogy hány város maradna épségben egy ilyen bunyó után :D De lehet sok érdekeset megtudnánk Lina gyerekkoráról, szerintem poén lenne ^^
Hey, I'm Lina Inverse, world's greatest soceress! Some people call me 'The Bandit Killer' but I'm not that bad...really....
Avatar
Gourry
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.01.23. 12:27

Hozzászólás Szerző: Gourry »

Szerintem is :)
Bár pl a Motion picture-ben azért egy-két dolgot megtudhatsz a gyerekkoráról ^_^
Majd meglátod :wink:
Avatar
Lina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.01.09. 18:40
Tartózkodási hely: itt és most

Hozzászólás Szerző: Lina »

Gourry írta:Szerintem is :)
Bár pl a Motion picture-ben azért egy-két dolgot megtudhatsz a gyerekkoráról ^_^
Majd meglátod :wink:
Na már csak Zel meg Amelia hiányzik :D :D
Hey, I'm Lina Inverse, world's greatest soceress! Some people call me 'The Bandit Killer' but I'm not that bad...really....
Avatar
Gourry
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.01.23. 12:27

Hozzászólás Szerző: Gourry »

Lina írta:
Gourry írta:Szerintem is :)
Bár pl a Motion picture-ben azért egy-két dolgot megtudhatsz a gyerekkoráról ^_^
Majd meglátod :wink:
Na már csak Zel meg Amelia hiányzik :D :D
Zel kb 20 perc múlva érkezik hozzám Digtech könyvért :D
Válasz küldése