Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Xellos írta:Jólvan na, Meglivorn! :D :D Bár ahogy Linát ismerjük, könnyen megeshet, hogy Sylphiel megismerné a tűz titkait :D :D :D .
Ugyan, Sylphiel már ismeri a tűz titkát, legalábbis a Big Bada Bumm!!!
titkát :)
Harcban meg mindig jól jön egy gyógyító, max. ha Lina + Gourry nem bír az ellenséggel ő is elnyom két Ressurrection között egy Dragon Slavet :vigyor:
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Angelwings írta:
Xellos írta:Jólvan na, Meglivorn! :D :D Bár ahogy Linát ismerjük, könnyen megeshet, hogy Sylphiel megismerné a tűz titkait :D :D :D .
Ugyan, Sylphiel már ismeri a tűz titkát, legalábbis a Big Bada Bumm!!!
titkát :)
Harcban meg mindig jól jön egy gyógyító, max. ha Lina + Gourry nem bír az ellenséggel ő is elnyom két Ressurrection között egy Dragon Slavet :vigyor:
Heh, most már akkor értem, hogy miért hagyták ki mindig Sylphielt. Nem lehetne legyőzni Lináékat, hiszen Sylphiel bárkit feltámaszt. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xellos írta:Jólvan na, Meglivorn! :D :D Bár ahogy Linát ismerjük, könnyen megeshet, hogy Sylphiel megismerné a tűz titkait :D :D :D .

To Titkos

A Lost Universét fogom megnézni következőnek, csakelőször végezek a Scrapped Princessel. Nekem Gauss-Cahan ajánlotta. Még csak 5 részt láttam belőle, de a lényege az, hogy egy királyságban születik egy ikerpár, és ezek közül a leány, Pacifica Cassul valamilyen jövendőmondás szerint méreg a világra, és ha betölti a 16-ot, a pusztulást hozza rá. Két kisérője van, akik segítenek neki, hogy kijusson a kontinensről. Az egyik a féltestvére (tudomásom szerint, de még csak a 5 részt láttam), a másik pedig Raqual-Nee, egy varázslónő-féleség. Ahogy Gauss chan mondta, tényleg jól keveredik benne a modern hadviselés, és a mágia, és szerintem ez sokat dob a hangulaton. Egyszóval ennek a leánynak és barátainka kalandjairól szól ez a történet, és ahogy elnéztem, sokkal többet nyom benne a komolyság és az érzelmek, mint mondjuk a Slayersben. Ajánlom figyelmedbe, jó kis Anime.
Hmm, nem tűnik rossznak, egyébként hány részes?
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Titkos írta:Hmm, nem tűnik rossznak, egyébként hány részes?
24
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

24 részes a Scrapped Princess, és ha tényleg egy jó, modern de mégis mágikus animot akartok látni, amibe nagy szerepet játszanak az érzelmek, nézzétek meg. Bár az NGE is viccesen kezdődött, és depressziósan végződött, de van egy olyan érzésem, hogy a Scrapped Princesst végigkísérik azok az érzelmek, amik kezdenek kialakulni. Egyszóval nézzétek meg mindenképp! :D

Sylphielről meg annyit, hogy végülis nem is rossz meglátás Titkos részéről: LInáék tényleg legyőzhetetlenek lennének, ha Sylphiel mindig velük lenne, mert fel tudná akármikor támasztani őket. Bár ki tudja? :)
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Sziasztok!
Xellos írta:Igen, megeshet, hogy Lina nagyon is finom Xellosnak. Még magában a sorozatban is említésbe kerül, hogy a Mazokuk az emberek érzelmeibõl táplálkoznak, és Lina eléggé heves személyiség, akárcsak a barátai. Érdekes viszont, hogy az ember, ha nem ismeri, csak egy két részt néz meg, tényleg szabadúszónak nézheti. Ráadásul könnyen meg is tévesztheti az embert, mert:
Tenyleg kicsit furcsa volt ket Xellos beszelgeteset hallgatni. Amugy Xellos jellemerol: ugyebar a Mazokuk a negativ erzelmekbol taplalkoznak, de nem csak a felelem ilyen. Xellos leginkabb ugy tunik, hogy az emberek idegesitesebol el :D
Filiat teljesen ki tudja peldaul boritani, es ha megfigyeled o maga nem idegeskedik sose, hiaba neznek ki ugy, mint ket veszekedo ovodas.
Amugy meg persze ez egy olyan anime, ahol szimpatikus es szorakoztato szereplok vannak, es Xellos jelleme ennek is nyilvanvaloan ala van vetve. Aztan meg ott van, hogy Lina a mazokuk szemeben tiszteletre melto ellenfel, illetve annyira felette allnak a halandoknak a nagy egojukkal, hogy nem utaljak oket. Igazabol csak az alacsonyabb ranguak, pl Seigram az, aki indulatbol harcol Linaek ellen. Shabu peldaul felajanlja rogton, hogy alljan be szolgajanak, meg ilyenek.

A moviek kozul szerintem az elso es a Return a legjobb, a Great es a Gorgeous az joval gyengebb. A return a legjobb poen teren, mert nagyon jol eltalalt parodia :D

Amugy tenyleg nezzetek Lost Universe-t, nagyon jo anime, nekem egyik kis kedvencem, es tenyleg Slayers. Csak vigyazat, itt tenyleg beborul az anime vegere.

Egyebkent meg pont ilyesmikrol beszeltunk Conon Slayers eloadas cimszoval. Na nem baj, majd legkozelebb!
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Na igen, Xellos mindenkit képes kiborítani, de had tegyem hozzá, hogy agyafúrt is. mindig logikusan cselekszik, és tetszik, hogy ő végülis a rossz oldalról való, mégis Lináékkal vándorol, és még ráadásul vicces is. Had idézzem a szerintem két legjobb részt: amikor a fejére esik a harang, és amikor nekiáll főzöcskézni. Filia és Xellos párosa pedig egy újabb jól eltalált motívum.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Xellos írta:Sylphielről meg annyit, hogy végülis nem is rossz meglátás Titkos részéről: LInáék tényleg legyőzhetetlenek lennének, ha Sylphiel mindig velük lenne, mert fel tudná akármikor támasztani őket. Bár ki tudja? :)
Háát azért eléggé kimeritő az a varázslat. Plusz Sylphielnek megvolt a maga tündöklése a Next-ben, igazán kár lett volna megtartani másodhegedüsnek. A legtöbb poént lelőtték, amit vele lehetett csinálni, és ráadásúl már nem volt túl sok dolga a többiekkel.(merthát ugye Gouryról lemondott nem?) És különbenis, Kellet a hely Xellosnak és Filiának :D
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Egy karakter ne maradjon bennt csak ha helye van a történetben és a karaktere képes rá. Sylpheel nem kalandozó, sosem volt az. Már az első sorozat végén is hívták, de mondta, hogy segit Sairaag helyreállításában. Neki az a feladata hogy az otthonát védje, az ottaniakat segítse.

Nem kellett "kimesélni a történetből" hiszen nem az a szerepe hogy fel-alá mászkáljon a világban. Így van jól.
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Egy tapasztalt mesélő véleménye...
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Értem a lényeget. Nemtudom, ki mennyire akad ki tőle, de én megint Xellosról fogok beszélni :D . Ő a nextbe jelenik meg, és sokszor kimarad akárm két részből is egymásután. De amikor felbukkan, akkor mindig eszébe jut az az embernek, hogy "most biztos történni fog valami", vagy "itt valami már nem stimmt". Egyszóval Xellos szerintem amolyan "prophet", és ahhoz képest, hogy néha alig tűnik fel, fontos szerepe van.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xellos írta:Értem a lényeget. Nemtudom, ki mennyire akad ki tőle, de én megint Xellosról fogok beszélni :D . Ő a nextbe jelenik meg, és sokszor kimarad akárm két részből is egymásután. De amikor felbukkan, akkor mindig eszébe jut az az embernek, hogy "most biztos történni fog valami", vagy "itt valami már nem stimmt". Egyszóval Xellos szerintem amolyan "prophet", és ahhoz képest, hogy néha alig tűnik fel, fontos szerepe van.
Kiakadni? Miért? :D Egyébként meg teljesen igazad van! Xellos mindig a fontos eseményeknél van jelen és csak másodsorban foglalozik Lináékkal. Ez a Next-ben mondjuk még nem látszik annyira, hiszen ott a feladata Lináékkal maradni, viszont a Try második felében, amikor a többiek még egymást keresik, ő már ott van a kapunál, hogy ha esetleg DarkStar át tudna rajta jönni, időben közbelépjen.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Érdekes figura ez a Xellos, csak talán amikor harcoln, kicsit lehetne brutálisabb. :D :D :D . Bár amikor látni a szemét, az már elég brutálisan néz ki, és Valgaavval is csinál szép dolgokat. De most komolyan. Szerinted ha Valgaav beleegyezett volna az üzletbe, szerinted Xellos tényleg kicsinálta volna Linát? Mert szerintem bármikor meg tudta volna ölni, ha arról van szó, bár szerintem azért Lina nem tartozik a könnyű ellenfelek közé.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xellos írta:Érdekes figura ez a Xellos, csak talán amikor harcoln, kicsit lehetne brutálisabb. :D :D :D . Bár amikor látni a szemét, az már elég brutálisan néz ki, és Valgaavval is csinál szép dolgokat. De most komolyan. Szerinted ha Valgaav beleegyezett volna az üzletbe, szerinted Xellos tényleg kicsinálta volna Linát? Mert szerintem bármikor meg tudta volna ölni, ha arról van szó, bár szerintem azért Lina nem tartozik a könnyű ellenfelek közé.
Hmm, nem tudom, szerintem ha túlzottan brutális lenne, az már a jelleme rovására menne. A Try-ban tényleg akciózik rendesen, meg ott van az a visszaemlékezés a Next végén, amikor egy kézlegyintéssel elintéz több száz aranysárkányt. (szó szerint :twisted: ) Meg az első komolyabb harca volt még egy emlékezetes jelenet: megjelent a másik mazoku előtt (akivel Lináék alig bírtak), elvigyorodott, kinyitotta a szemeit és botjának egy csapásával elintézte. ::sugoi::
Hogy kicsinálta -e volna Linát? Nem vagyok benne biztos, de valószínű, hiszen mazoku szemmel nézve nem volt szüksége rá. (már azt leszámítva, hogy kitűnő "csemege" volt neki, de mivel a körülötte lévő embereket mindig könnyű felidegesítenie, valószínűleg könnyen pótolta volna ezt a veszteséget) Az minden esetre biztos, hogy bármelyiküknél erősebb és bármikor haza tudná őket vágni, ha az érdekei úgy kívánnák (szerintem még Linát is, pedig ő igen csak erős, a Next-ben meg is vette Xellostól az erőfokozó köveit, de még így sem lene neki nagy ellenfél).
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Hmm, akkor is nehezen tudnám Xellosról elképzelni, hogy Linát bántsa. Talán ez azért van, mert soha nem is nyúlt hozzá, sőt, néha Lina fenyegette meg őt ::jsmile:: . Meg azok az arcok, amiket Xellos képes vágni, eléggé mulatságossá teszi. Persze aki végignézi, tisztában van azzal, hogy milyen Xellos valódi formája.

Más témára térve, ha a Slayers ennyire vicces, és végülis mindig jól végződik, akkor miért nem jött ténylegen össze a végén Lina és Gourry? Jó, a Next végén volt egy romantikus csók, de ez elveszti a varázsát, mert egyikőjük sem emlékszik rá. Szerintem ha ténylegesen összejöttek volna, az csak fokozta volna a happy endet. Jó, azzal is tisztában vagyok, és belátom, hogy a manga/anime-ban szeretik az ilyen befejetlen dolgokat, és a néző fantáziájára bízni a folytatást, de akkor is, milyen szép vége lett volna, ha összejönnek a végére, nemí? ::daisuki:: :D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Nézd meg a TRY legutolsó képkockáját, ami a feliratok végén van. ^_^

BNC: jóvanna, bocs a szerepjátékos szövegért, de nem tudtam jobban megfogalmazni. ^_^°

Xellos: "ha megjelenik, ott történni fog valami". Persze. Ahol a 6. legerősebb mazoku megjelenik, ott biztos, hogy történni fog valami ^_^°. Arról nem is beszélve, hogy Xellos nem a saját kedvére utazgat, neki dolga van a világban, tehát csak ott jelenik meg, ahol történik valami fontos.
Hogy megölné-e Linát? Simán. Legfejjebb sajnálkozna kicsit, mert szórakoztató és hasznos emberpéldány. Már maga a hírneve is hasznos, hiszen a fél világ retteg tőle ^_________^.
Hogy könnyű ellenfél lenne-e? Nem, de főleg azért, mert egy mazoku nem veti, nem vetheti be a teljes hatalmát egy ember ellen, hiszen azzal elismerné hogy egy ember egyenlő vele, és ez nagyobb kárt okozna benne mint bármilyen támadás. Lina Inverse a leghatalmasabb halandó varázsló, de Xellos ellen nem mernék rá fogadni.
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

BNC írta:
Xellos írta:Sylphielrõl meg annyit, hogy végülis nem is rossz meglátás Titkos részérõl: LInáék tényleg legyõzhetetlenek lennének, ha Sylphiel mindig velük lenne, mert fel tudná akármikor támasztani õket. Bár ki tudja? :)
Háát azért eléggé kimeritõ az a varázslat. Plusz Sylphielnek megvolt a maga tündöklése a Next-ben, igazán kár lett volna megtartani másodhegedüsnek. A legtöbb poént lelõtték, amit vele lehetett csinálni, és ráadásúl már nem volt túl sok dolga a többiekkel.(merthát ugye Gouryról lemondott nem?) És különbenis, Kellet a hely Xellosnak és Filiának :D
Oszinten szolva en mar kicsit a Next-ben is feleslegesnek ereztem Sylphielt. Ugy tunt, hogy vannak rajongoi, es na tessek, kaptok meg belole kicsit.

Meglivorn meg inkabb tapasztalt meselo-barat jatekos, mintsem rutinos meselo. :) De az biztos, hogy a tobbi jatekosommal ellentetben jobban szem elott kepes tartani tipikus "meseloi" szempontokat, mint a tortenet hangulata es folyasa, akar a karaktere tapjanak karara.
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Ha másra nem is, de Sylphiel legalább feldobta kicsit jobban a hangulatot. Jó volt ő oda szerintem, végülis Linát egyszer újraélesztette
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nemtudom, megeshet, hogy hülye kérdés, de Lina miért retteg a nővérétől, hiszen végülis a testvére. ::jsmile::
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xellos írta:Hmm, akkor is nehezen tudnám Xellosról elképzelni, hogy Linát bántsa. Talán ez azért van, mert soha nem is nyúlt hozzá, sőt, néha Lina fenyegette meg őt ::jsmile:: . Meg azok az arcok, amiket Xellos képes vágni, eléggé mulatságossá teszi. Persze aki végignézi, tisztában van azzal, hogy milyen Xellos valódi formája.

Más témára térve, ha a Slayers ennyire vicces, és végülis mindig jól végződik, akkor miért nem jött ténylegen össze a végén Lina és Gourry? Jó, a Next végén volt egy romantikus csók, de ez elveszti a varázsát, mert egyikőjük sem emlékszik rá. Szerintem ha ténylegesen összejöttek volna, az csak fokozta volna a happy endet. Jó, azzal is tisztában vagyok, és belátom, hogy a manga/anime-ban szeretik az ilyen befejetlen dolgokat, és a néző fantáziájára bízni a folytatást, de akkor is, milyen szép vége lett volna, ha összejönnek a végére, nemí? ::daisuki:: :D
Végül is Xellos szerintem nem velejéig gonosz, pl. a Premium (tegnap láttam :) ) végén is megjegyzi, hogy "Végül is tényleg jól szórakoztam.", pedig az egy totál happy end volt.

Az "összejövésről" annyit, hogy én simán el tudtam volna a Try végén viselni egy Zelgadis-Amelia, Gourry-Lina páros esküvőt. :) (A Next végén is ott volt a Zangulus-Martini párosé. :D ) Mondjuk így is összejöttek (szerintem Zel és Amelia is), csak nem nyíltan. :wink:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xellos írta:Nemtudom, megeshet, hogy hülye kérdés, de Lina miért retteg a nővérétől, hiszen végülis a testvére. ::jsmile::
Erre mondjuk szerintem nem lehet biztos választ adni, hiszen nem ismerjük sem Luna jellemét, sem a Linával való kapcsolatát, de nekem az a tippem, hogy mivel Linánál is erősebb, valószínűleg ezért retteg tőle. (Lina ahhoz szokott, hogy tőle rettegnek vagy őt csodálják, így a nővére közelében lennie elég megrázó lehet neki. :wink: ) Minden esetre lehet, hogy nem is olyan alaptalan a félelme, pl. az összes képen, amit Lunáról láttam, a haja takarja a szemét, ettől elég félelmetesnek néz ki. Xellos is vág néha ilyen képet, de nem MINDIG. (Jujj, ha belegondolok, hogy ennyire takarják a szemét, lehet, hogy még a Xellos-énél is dúrvábbak...? :whaaa: )
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

to Titkos:

Na látod, két esküvőt a végén én is el tudtam volna viselni. Mondjuk Xellos összeadhatta volna őket ::japhaha:: ::japhaha:: ::japhaha:: ::jeye:: . Ez szerintem is elfért volna, bár így is összejöttek, csak a néző fantáziájára bízták a folytatást. Ebben is van jó, mert mindenki úgy képzeli el, ahogy neki jó.

Hát, Luna témájában is igazad lehet. Félelmetesebb Xellosnál? Hmm, végülis a hajuk nagyon hasonló, ami képem van Lunáról, elég hasonlít Xellosra :D . Szóval könnyen igazad lehet, Lina biztos azért fél tőle, mert erősebb nála. De erre miért nem jöttem rá magam? ::jumph::
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Semmi konkrét nincs arról, hogy miért fél Lina a tesójától. Egy történet van, hogy Lina is pénzt akart keresni, ezért egy varazslattal peepshow-t nyitott a nővére öltözőjére. Amig Luna erre rá nem jött...
Mellesleg az első sorozatban, amikor a fejpánt megrázza ha varázsol, azt mondja, hogy "kibírom, ez semmi ahhoz képest, amit a nővérem művelt velem!"... ugyhogy lehetnek sejtések arról, milyen lehet ha Luna megharagszik ^__________^
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Hát, az a gond, hogy Lunáról szinte semmi információt nem adtam a nézőközönség színére. Ki tudja, lehet, hogy olyan mint két Lina egymásba oltva :D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Titkos írta: Végül is Xellos szerintem nem velejéig gonosz, pl. a Premium (tegnap láttam :) ) végén is megjegyzi, hogy "Végül is tényleg jól szórakoztam.", pedig az egy totál happy end volt.

Az "összejövésrõl" annyit, hogy én simán el tudtam volna a Try végén viselni egy Zelgadis-Amelia, Gourry-Lina páros esküvõt. :) (A Next végén is ott volt a Zangulus-Martini párosé. :D ) Mondjuk így is összejöttek (szerintem Zel és Amelia is), csak nem nyíltan. :wink:
Azert egy mazoku definicio szerint velejeig gonosz. Attol meg szorakozhat azon, hogy lenyomnak egy mazokut, sot!
Ha megfigyeled (erre utalt Meglivorn), a Try vegen Lina es Gourry egymasba karolva setal el, az end credit soran.
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Válasz küldése