Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Konoha 11 gathering. Babelfish nem a legjobb, de vmi hasznát lehet venni.. =)
Szerintem a geninek lesznek azok (+ Shikamaru beleszámítva).
Kép
Souichiro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.06.23. 14:12

Hozzászólás Szerző: Souichiro »

Sose lesz vége a fillereknek... :(
Feihung
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.05.21. 22:33

Hozzászólás Szerző: Feihung »

Lehet hogy nagyon hülye vagyok de megkérdezem hogy megtudjam!
Sokat hallok ezekről a fillerekről, de lényegében mik ezek és miért szidjátok annyira?
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

http://en.wikipedia.org/wiki/Filler_%28media%29

Röviden, az én megfogalmazásom szerint: olyan epizódok amik nem viszik előre az alap-sztorit, csak egy helyben totyorognak :roll: némelyik unalmas, némelyik jó..
bocsi ha hibáztam, sztem ez a filler, de ott a link, ha értesz angolul, olvasd el^^
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát szerintem az egyik legjobb shounen anime.Van benne minden:kaland,vigjáték,dráma csak romantika nincs valami sok. :)
Nekem a legjobban Sasuke jõn be, s valami októl fogva :D nem bírom Naruto-t.Fõleg nem a stílusát meg a kínézetét. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Feihung
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.05.21. 22:33

Hozzászólás Szerző: Feihung »

Edina-chan írta:http://en.wikipedia.org/wiki/Filler_%28media%29

Röviden, az én megfogalmazásom szerint: olyan epizódok amik nem viszik előre az alap-sztorit, csak egy helyben totyorognak :roll: némelyik unalmas, némelyik jó..
bocsi ha hibáztam, sztem ez a filler, de ott a link, ha értesz angolul, olvasd el^^
Ezek szerint a narutoban képesek mostmár kb 70 részen át fillerezni?
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Azé 70 részen keresztûl nem,van benne egy olyan 10-15 rész ami eltér a story-tol, vagyis fillerezték.Azért 70 rész nincs.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

És a Part1(vagyis a Sasuke Vs Naruto harc után)már több mint 50 filler és a Part1 alatt is volt már egy-két jelentéktelenebb(bár nem feltétlenül filler)rész szóval azért közeledünk a 70 felé.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

136. rész már filler, és 196-ig egész biztosan fillerek lesznek. Amúgy a sorozatban is volt elrejtve néhány filler rész, tehát összesen kb egy 70-80 körüli filler van / volt eddig.
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Egy anime sorozat se lehet tõkéletes. :)
De azért 70-80 rész filler kicsit sok. :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Az de sajna ez van.Bár szvsz már elhúzott annyira a manga hogy elkezdhessék végre a Part2-t de inkább húzzák még az időt minthogy megint behozzák a manga-t aztán jöjjön újjab 70 filler.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Legfõbb ok szerintem az, hogy nincs pénzûk még egy sorozatra.De azért igy se jó, hogy halmozzák a fillereket, az lessz mint az Inuyashaval, mindenki le fogja hordani.Azért a filler se jó mindig, vissza kell térni az alap sztori-hoz s késsz.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Már nem azért de köze nincs a pénznek ahoz hogy nem folytatják normálisan.Szvsz nem akarnak mégegyszer beleesni ugyanabban a hibába mint a Part1 végén vagyis hogy beéérték a manga-t és nem tudják folytatni.Számukra sem előnyös egy a filler dömping(bár ígyis van benne pénz)de még mindig jobb(legalábbis az első pár fillerné még azt mondtam volna)minthogy ott hagyják és olyan sorsra jut mint az Inu-yasha.Ebből a szempontból örülök mert én szivesen látnám anime formájában is a Part2-t.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

http://rapidshare.de/files/26289859/__a ... _.zip.html

Naruto 14. ending teljesben :)
---------
Manga: chapter 316: Narutoék folytatják az edzést, elmagyarázzák, hogy ezeket az elementálokat lehet keverni. Például Yamato föld és víz elementált tud használni, ha azokat keveri, abbol lesz a fa. Viszont általában ilyenekhez nem elég a tudás, hanem gének is nagy szerepet játszanak (az Advanced Bloodline). Kakashi mondja, hogy Haku képessége a jég volt, tehát ő a szelet és a vizet használta, azokat keverte, és úgy volt képes jeget manipulálni (az egy másik dolog, hogy 1 kézzel nyomta a seal-eket). Naruto elkezdi az edzést, első feladata,hogy a chakrájával egy falevelet vágjon ketté, az eredmény már félig-meddig megvan. Több KageBunshinnal csinálja, így sokkal gyorsabban fog elérni eredményeket. Jelenet váltás: Asuma és Shikamaru Shougi-t (japán sakk) játszanak. Shikamaru észreveszi, hogy Asuma teljesen másképp játszik, és van egy erős bábú, amit simán le lehet ütni, erre mondja azt, hogy néha áldozatokat is kell hozni. Asuma mondja, hogy most ez az egész tábla legyen egy csatamező. Shikamaru a lovag, nem a legerősebb, de igen jól ki lehet használni. Shikamaru megkérdezi, hogy akkor Asuma melyik. Azt mondja, hogy semelyik, mire Shikamaru mondja, hogy ezek szerint te vagy a feláldozni való. Asuma mondja, hogy igen, de ezek után tudod e, mi a király? Shikamaru mondja, hogy a Hokage, Asuma erre azt mondja, hogy eddig ő is azt hitte, de mégse az, majd egyszer rájössz te is.
Kép
Avatar
Yukito
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.07.19. 23:44
Tartózkodási hely: A felhők között...

Hozzászólás Szerző: Yukito »

Sziasztok!Nekem is nagyon bejön ez az anime!csak sajna még csak a 97.résznél tartok...nah mind1!majd belehúzok!^^
mellesleg hallottátok már a 8. openingjét?sztem fantasztikusan jó!:P
nekem ez az eddigi kedvenc op.-em!ha még nem láttátok nézzétek meg!;)

http://www.youtube.com/watch?v=KSvpPAV- ... %20opening
Kieru hikoukikumo bokutachi wa miokutta

Mabushikute nigeta kuyashikute yu bi wo hanasu

Todokanai basho ga mada tooku ni aru

Negai dake himete mitsumeteru

Kodomotachi wa natsu no senru aruku

Ryoute niwa tobitatsu kibou wo...
http://www.youtube.com/watch?v=AnznWk6f ... %20opening
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Szerintem nem rossz csak 1 hibája van:Naruto van a fõszerepben. :D :D
Az egész animében ez az 1 a hiba.Sokkal jobban eltudnám képzelni Sasuke-t fõszereplõnek. :D De nem rossz másképp, nekem azért a DNAngel nek a Myself-je, meg a White Night-ja jobban tetszik. :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nem. Jobb, ha Naruto van a szerepben. Mondjuk én nagyon nem szeretem Sasukét, mert késöbb egy elég emo gyerek lesz belőle, akkor haragszik az egész világra. :-P
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Pata írta:Mondjuk én nagyon nem szeretem Sasukét, mert késöbb egy elég emo gyerek lesz belõle, akkor haragszik az egész világra. :-P
Hahaha, én pont ezt szeretem benne. :D
Meg az a rész a jó amikor harcol Naruto-val.
Már elég rég láttam ezért lenne egy aprocska kérdésem:
Itachi és Sasuke ugy testvérek? :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Elég rég láthattad ha erre nem emlékszel(hisz Itachi az egész konfliktus kirobbantója)amugy meg igen,Itachi Sasuke a bátyja.
Kép
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

Nem tudom pontosan, de lehet hogy fog menni a Jetixen Mo.-n, mert itt Angliában e héten kezdődött :P
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

198: 暗部もお手上げ ナルトの記憶 - "The ANBU Also Gave Up, Naruto's Recollection"
199: 的外れ 見えてきた標的 - "Missing the Mark, The Visible Target"
Kép
Souichiro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.06.23. 14:12

Hozzászólás Szerző: Souichiro »

Filler! :?
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Tadaaaa... jelentem én is belekezdtem :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Misu : Üdvözöllek! :D

Manga: chapter 317: Szines képek! Tobi maszkja narancs sárga.. o_o Ki gondolta volna.. o_O. Lényeg, hogy úgy kezdődik a chapter, hogy Deidara és Tobi megtalálták a hal démont. Tobi teljesen meg van ijedve, és mondja, hogy ezt inkább Deidara-ra bízza. Deidara mondja neki, hogyha be akar lépni az Akatsukiba, akkor bizonyítani kell. Ugrás, Naruto gyakorol a leveleken, és elhatározza, hogy tanácsot kér. Asumához megy tanácsot kérni, mert még ő egy olyan személy konohában, aki jól tudja használni az elementálokat. Asuma csak akkor segít Narutonak, ha majd a legközelebbi étterem számlát ő fizeti. Elmagyarázza, hogy a chakra formáláson múlik sokminden, azt kell alakítani. Minél élesebb és vékonyabb, annál erősebb. Odaadja Narutonak a speciális boxerét, ami olyan fémből készült, ami kimutatja az elementál típust. Naruto próbálja azon formáli a chakrát, kisebb-nagyobb sikerrel. Asuma erő bizonyítás képpen megmutatja Narutonak, hogy milyen erős is tud lenni a szél elementál. Egyszerre eldobják a pengéket egy fa felé. Naruto pengéje beleáll a fába, Asumáé áthasítja, és beleáll a mögötte levő sziklába. Asuma mondja, hogy most nagyon visszafogta magát, különben nagyobb károkat okozott volna. Naruto megköszöni a segítséget, és eltünik (mivel egy kagebunshin volt csak).
Asuma : milyen meglepő dolgokat csinál ez a Naruto. Viszont szerencsétlen elfelejtette, hogy Chouji is a mi csapatunkban van, hehe.
Shikamaru : Hogy te milyen szemét tudsz lenni.
Tsunadéhez elérekezett az egyik monk, aki jelenti, hogy írtás történt a Tűz Templomban. Tsunade elrendeli, hogy Hidan és Kakuzu nem hagyhatják el élve a Tűz Ország földjét, és azonnal gyűjtsék össze az új 12-es Védő Alakulatot.
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Megjegyzés:A poén az hogy van egy külön Naruto manga topic.Na mindegy.Egy kérdés:Pata te honnan szeded a manga-t?Csak mert a narutofan.com levan maradva és érdekelne már az új fejezet(felőlem RAW is lehet)
Kép
Válasz küldése