Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

pff.. ha jetixen menni fog az biztos hogy nem fogom nézni... tuti hogy már a szinkrontól a falnak mennék, egyszerüen el sem tudom képzelni kik lehetnének egyáltalán a szinkronhangok a jelenlegi választékból...
egyébként megnéztem a honlapot és tényleg egy szóval sincs említve a naruto.. szal ez kicsit fura, mert ha a külföldi (meg hazai) népszerűséget nézzük, nehezen tudom elképzelni hogy nem lenne agyonrakva vele a honlap ha megvették volna...
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Naa, azért ennyire nem kéne elítélni, igazából még semmit sem tudunk, csak azt hogy lesz valamikor. :roll: (megnéztem a tv-műsort, februárig még biztosan nem lesz) Én szerintem nézni fogom, már csak kíváncsiságból is.
És azért összességében az eddig levetített animék szinkronjai nem olyan rosszak szerintem. ^^ (de ne kezdjük el ezt a témát megint @_@ )
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

A gyerekcsatornakon 100% hogy fullra vagott verzio lesz ala RTL. En maradok a jo oreg letoltogetosnel, az tokeletes minoseg, raadasul tudom hogy nincs cenzurazva.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nem ítélem én el, csak végiggondolva a hazai szinkronszínészeket, nem tudom hogy pl. Naruto-t ki tudná szinkronizálni...
nem mondom azt se h minden magyar szinkron rossz, sőt van ami kifejetetten jobban tetszik mint a japán, de nem ez a jellemző
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

http://www.youtube.com/watch?v=2tMJBClMsmg - Naruto Shippuuden Promo

A video alapján k*rva jó lesz! Már alig várom!! :)
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Dejó,pont a szülinapom után egy nappal jön ki...:dirr: várom én is^^
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Naruto Shippuden Movie promo:
http://youtube.com/watch?v=dZYfLqq2iq0
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én is várom :dirr: Pedig még tavasszal mekkora naruto ellenes voltam XDD
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Átfutottam az eddigi híreket+egyebeket e topicban... És nagyon félek a változásoktól! ;__; Még csak a 93. részig láttam, de abba annyira beleszerelmesedtem, hogy szívem törik, ha bármi megváltozik... annak ellenére, hogy azért mégiscsak benne rejlenek a sztoriban várható ill. elkerülhetetlen másulások. De jelenleg olyféle hiszti él bennem, hogy nem akarom, hogy Naruto felnőjön és megférfiasodjon, nem akarom, hogy leváltsa a narancssárga ruciját (az a kedvenc színem ^.^), nem akarom, hogy erősebb legyen Kakashi senseinél és a többieknél, és attól is rettegek, hogy a sok-sok új szereplő meg barát között a régiek elavulnak, elmellékesednek, mint pl. Iruka sensei rögtön az első epizód után. Csalódás lesz ez, érzem. ;>_>;
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Ruka Jaganshi írta:Átfutottam az eddigi híreket+egyebeket e topicban... És nagyon félek a változásoktól! ;__; Még csak a 93. részig láttam, de abba annyira beleszerelmesedtem, hogy szívem törik, ha bármi megváltozik... annak ellenére, hogy azért mégiscsak benne rejlenek a sztoriban várható ill. elkerülhetetlen másulások. De jelenleg olyféle hiszti él bennem, hogy nem akarom, hogy Naruto felnőjön és megférfiasodjon, nem akarom, hogy leváltsa a narancssárga ruciját (az a kedvenc színem ^.^), nem akarom, hogy erősebb legyen Kakashi senseinél és a többieknél, és attól is rettegek, hogy a sok-sok új szereplő meg barát között a régiek elavulnak, elmellékesednek, mint pl. Iruka sensei rögtön az első epizód után. Csalódás lesz ez, érzem. ;>_>;
Legjobb lesz. A narancssárga ruhát ne féltsd mert meglesz (kicsit változik, de narancssárga marad), ha Hokage akar lenni akkor muszáj erősebbnek lennie mint Kakashi, a régi haverok megmaradnak (újakról nem nagyon tudok), csak ellenfelek jönnek (illetve Akatsuki kezd mocorogni erősen).

Aminek viszont kifejezetten nagyonnagyon örülök, hogy végre nem ilyen böszme lesz Naruto (bár állitolag kicsit olyan lesz a humora mint Jirayia-nak :D), hanem komolyabb, ráadásul nem csak mindenkire ráereszti agy nélkül a Kage Bunshin no Jutsu-t hanem végre taktikázik is kicsit (+Rasengan fejlődés omgomgomg). Ráadásul Akatsuki nagyon durva, kiváncsi vagyok a fightokra ezerrel :)

Én már nagyon várom :)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

juhuuuuu!!! xD szemely szerint nagyon varom (es utalom az amcsi billentyuzetet^^``) csak mar tartanank ott... xDDDD
ja es szia vegre itt! zoli nee-chan :3
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nna Narutard reszleg (akinek ne inge ne vegye magara :dirr:) megneztem a sokat emlegetett 101.-ik reszt, es elofordult meg az is h nevettem, az telleg viccesre sikerult, de meg mindig nem vagyok meggyozve h a tobbi kismilionak is nekialljak, de az kivetelesen tetszett..(es meg telleg kivancsi is lettem, h milyen a szaja..)
Es fangirlsagomnak uj allomasa lett..Yondaime ::daisuki::
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Próbáld meg a 157-est (Curry of Life) meg a 168-ast. (Burn pan! Mix, stretch and boil!") Meg van még az ál Gai/Lee-s filler azokon lehet még jókat nevetni. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

IloveRenji írta: Es fangirlsagomnak uj allomasa lett..Yondaime ::daisuki::
csatlakozom XDDDDDD

jaes abszolut kevenc filler : Ino es a hugyszivarvany.... eddig nem kedveltem ot de ez a resz megszerettette velem xD
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Waa, Yondaime! Akárhogy igyekszem, szereplés híján (93. részig) egyelőre egy irtóra elnagyolt Naruto-klónként lebeg lelki szemeim előtt. Repesve várom már, hogy több is mutatkozzon belőle, mert én is fangirljévé akarok lenni! D:
A 101-es rész nekem is életcélom épp. (: Már csak 8 réész! *tűkön ül*
Köszönöm szépen, moRtiZ, a lelket, melyet belém öntöttél! Már nem is félek a folytatástól! ^_^
*kit érdekel? >__>#*
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

miyume írta: jaes abszolut kevenc filler : Ino es a hugyszivarvany.... eddig nem kedveltem ot de ez a resz megszerettette velem xD
Jaj, ez már szerintem nagyon groteszk humor, vagy már nem is tudom mit mondjak rá...Az ilyenek nagyon nem kellenének bele. :roll:
Fillerek közül a 157-es mondjuk egész jó volt^^

És a legeslegjobb rész szerintem a 101. ^^ Örök kedvenc! XD
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

A Part2 az baromi jó lesz, meglátod =)
Én a mangát olvasom belőle, jó a megrajzolása, az új karakterek is nagyon jók, és a történet is ki van találva rendesen =)
Az új ruhák tetszenek nekem. Narutonak megmarad a narancssárga, csak úgy, hogy Narancssárga-Fekete lesz a ruhája. Úgy már sokkal jobban néz ki, meg a headband-en a bandana is fekete szinű, és hosszú.
Ezt majd úgyis meglátod, hogy ki hogyan fog kinézni :)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Edina-chan írta:Jaj, ez már szerintem nagyon groteszk humor, vagy már nem is tudom mit mondjak rá...Az ilyenek nagyon nem kellenének bele. :roll:
Ez inkább csak szimplán undorító. :D Mondjuk azt sosem értettem, hogy sokan miért a fillerekre fogják, hogy azok hozták be ezt a fajta "humort" a sorozatba, amikor már az első 5 részben is a fingós/hasmenéses dolgok domináltak.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

szerintem semmi baj az ilyen humorral amig nem viszik tulzasba.. es azert nem csak ez a poen forrasa... egyebkent a minnel kattantabb annal jobb hive vagyok.. szal nagyon tetszett az a resz.. dehat izlesek es pofonok...
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Szerintem is vicces egy bizonyos szintig, a Sport festival OVA is vicces volt, de a legvége, amikor Naruto szószerint becsinál..hát nem tudom, szerintem baromság. ^^'

@Titkos: azért annyira nem mentek el messzire^^' mármint, nem hinném hogy rögtön az elején ez lett volna..o_O
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Edina-chan írta:Szerintem is vicces egy bizonyos szintig, a Sport festival OVA is vicces volt, de a legvége, amikor Naruto szószerint becsinál..hát nem tudom, szerintem baromság. ^^'
Annak szerintem nem csak a vége volt gázos. XD
Edina-chan írta:@Titkos: azért annyira nem mentek el messzire^^' mármint, nem hinném hogy rögtön az elején ez lett volna..o_O
Nem emlékszel a romlott tejes harmadik részre? :D Minimum a rész fele arról szólt, hogy Narutóra milyen hatást fejt ki.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Titkos írta: Nem emlékszel a romlott tejes harmadik részre? :D Minimum a rész fele arról szólt, hogy Narutóra milyen hatást fejt ki.
ez igaz...ahogy sasukekent ugetett a klotyo fele... xDDD
sports festival meg... hat azt legalabb 5szor megneztem.... a vege meg varhato volt.. szerencsetlen.. azert eleg hosiesen kuzdott az elemek ellen... de ha menni kell hat menni kell :cool:
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Ha úgy vesszük, ezek valóban természetes dolgok, de a Naruto tudtommal nem erről szól...xD Mégis egy csomó ilyen van benne. ^^' Különösebben nem zavar,meg mondom vicces, egy bizonyos határig, de utána már szánalmas... :roll:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Fillerekben túl eröltetett, de magában a sorozatban szerintem tök fun. :)
De most már nem tart sokáig ez a pokoli állapot, 220-as rész az utolsó filler rész : Setting Out.
Február 15 : Shippuuden ~~ Már alig várjuk =D
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

fillerekben kicsit telleg eroltetett.. pl. abban a bogarvadaszos gyengus reszek vegen (ilyenkor telleg nem ertem hinata mit lat benne)... bar azt tovabbra is fenntartom hogy az inos filler allat volt a maga elmebeteg modjan..
na mind1.. jon vegre a shippuuden... es vege a fillerhorrornak...
a mangabol azota megjelent az uj fejezet? mult heten kimaradt... pont a legizgisebb resznel..nanaaaa
Válasz küldése