Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

elmúlt 2 hétben nem volt Shounen Jump. A héten mostmár lesz, szóval lesz új chapter. :)
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A Naruto felkerült a Jetix oldalára, a sorozatok közé.

EDIT: Már az időpont is megvan: februrár 12-én kezdődik!
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Pont írni akartam én is.
Hát, kapunk egy jól agyon cenzurázott / vágott bénaságot.. :neutral:
Kép
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Ez egy töklátatlanul előítéletes, s legfőképpen költői kérdés lesz, de ha Kuramának hajlandóak voltak lányhagot adni, és mégsem száguldott titokzatos eredetű atomrakéta az A+ főépületébe, akkor Naruto kissrácos lányhangját mért nem tudják majd megőrizni a szinkronban?
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Sosem fogom megérteni hogy miért akarnak emberek shounen anime-ot gyerekcsatornán nézni :). Shoujok altalaban rendben mennek, de a shounen ahol szeletelős vérengzős dolgok bejátszanak (like Bleach) az felejtős.

Ide tökéletes idézetként Ford Fairlane szavai jutnak eszembe: "Zuzuval beszélgetni olyan volt mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató de leginkább fájdalmas."
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

moRtiZ írta:Sosem fogom megérteni hogy miért akarnak emberek shounen anime-ot gyerekcsatornán nézni :)
Talán mert más magyarféle animeesélyes csatorna alig-alig akad még az elkövetkezendő néhány fényévszázadban...? ^^
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Hmmmmm ^__________________^

Most így megnézve a 216, 217-es részt végre kezd vissza jönni az Íze a sorozatnak, végre szórakoztató. Már nagyon várom, hogy jöjjön a folytatás,
Sekándo stédzsü (2nd Stage):D
Sagara ready for Action...
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Raisu írta:A Naruto felkerült a Jetix oldalára, a sorozatok közé.

EDIT: Már az időpont is megvan: februrár 12-én kezdődik!
Hát igen a szinkron... na arra kiváncsi vagyok, meg a cenzurára, na meg arra hány rész fog lemenni... talán jobban járna mindenki, ha a Jetix mondjuk a mangát vetitené le mondjuk 10mp-enként egy oldalt :D Nekik is jobb lenne (nem kel szinkron :mrgreen:)
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Oh my dear yeti! XD fel kell rá készülni, hogy a vágások miatt 10 perces epizódokat adnak majd le. Valószínüleg (szinte biztos vagyok benne) hogy a szinkrom stábban benne lesz zsigmond Tamara :-P
Ismerős nem? XDD

EZT az linket küldeném az összes Naruto-fannak
Ha már volt akkor Rage elnézését kérem! XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Shinji írta:Valószínüleg (szinte biztos vagyok benne) hogy a szinkrom stábban benne lesz zsigmond Tamara :-P
Temarinak jó is lenne. :)
Shinji írta:EZT az linket küldeném az összes Naruto-fannak
Ha már volt akkor Rage elnézését kérem! XD
Én az eredeti openinget is valami hasonlónak láttam. XD
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A narutokun.fw.hu-n azt írják, hogy csak az első 26 részt vették meg :(
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Raisu írta:A narutokun.fw.hu-n azt írják, hogy csak az első 26 részt vették meg :(
kérdés az, hogy az amcsik meddig vették meg/meddig vetítik?
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A 70. résznél járnak, és még egyszer sem tartottak szünetet tudtommal. Szerintem a 104. részig biztos megvették.
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Basszus tegnap megnéztem a filler 217-et, most hogy hetente nezem parhuzamosan a Bleach-el, rájöttem, hogy a fillerek alatt folyamatosan romlott a rajzolás/animáció szinvonala. Ez a filler már annyira szánalmasan rosszul volt megrajzolva/animálva, hogy alig birtam végignézni. De DB kitartott a felirattal Már csak 3 rész!!! :D
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Már csak ez a 3 rész és utánna remélem 2 évig nem látunk fillert.
De szerintem a 217-es re egy kicsit javítottak a grafkón,mert azért kezdenek vissza térni storyhoz, de még mindíg nem a régi, a másik fele, hogy nem tudom de azért 217részen keresztül tartani ilyen tré történetű részek miatt a grafikai szinvonalat fölös, az új sorozatra viszont remélem nem lesz kihatással a grafikusok "betodbtuk már az unalmast hangulat" mert akkor az új sorozat is tré lesz grafikailag. Mert azért nem sok olyan aiméről tudok ami 100 rész fölöttig megy és utánna el is kezd romlani a minősége, csak mert unják már rajzolni.
Sagara ready for Action...
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

A shippuuden-nek állítólag marha jó lesz az animációja. Volt egy interjú a seiyuukkal, és mondták, hogy az opening az baromi jó lesz, meg állítólag a színezése is más lesz meg az animáció is nagyon jó lesz. Azt mondták, hogy olyan, mintha egy teljesen másik sorozatot szinkronizálnának.
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Sagara6 írta:Már csak ez a 3 rész és utánna remélem 2 évig nem látunk fillert.
De szerintem a 217-es re egy kicsit javítottak a grafkón,mert azért kezdenek vissza térni storyhoz, de még mindíg nem a régi, a másik fele, hogy nem tudom de azért 217részen keresztül tartani ilyen tré történetű részek miatt a grafikai szinvonalat fölös, az új sorozatra viszont remélem nem lesz kihatással a grafikusok "betodbtuk már az unalmast hangulat" mert akkor az új sorozat is tré lesz grafikailag. Mert azért nem sok olyan aiméről tudok ami 100 rész fölöttig megy és utánna el is kezd romlani a minősége, csak mert unják már rajzolni.
Hat nemtudom, engem idegesit, hogy a karaktereken van 4 szin, árnyalat meg kb. 0. A futás 5 képkocka ismétlődése, a karakterek amikor állnak az arányok el vannak szállva a fenébe, egyáltalán nem figyelnek rá. Framerate alapbol ilyen 7-8 lehet max, szóval katasztrófa. Majd kiderül, hogy Hurricane-ben visszatérnek e az igényes rajzoláshoz/animációhoz, (őszintén remélem) mert ha nem akkor nekem ennyi volt a Naruto sajnos.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Shinji írta: EZT az linket küldeném az összes Naruto-fannak
ezen röhögök 3 hete XDDDDD zseniális

magyar szinkron meg: van egy olyan sanda gyanum, hogy a megszokott "animeszinkronhangok" közül fognak válogatni... (szerintem nemcsak nekem tűnt fel hogy majdnem az összes animében ugyanazok szinkronizálják a főszereplőket- ennyire kevés a választék? vagy mások nem vállalják el?
nem akarok senkit bántani, valamiből kifejezetten szeretem a magyar szinkront de egy idő után kicsit bosszantó hogy ha nem látom a képernyőt csak a szövegből tudom megállapítani hogy milyen anime megy...)

Shippuuden egyre közelít!! de jó xD... viszont hogy meddíg lesz fillermentes...nem haladt túl sokat a manga azóta
jaés lenne egy kérdésem: találtam youtube-on egy olyan openinget amiben van egy-két részlet animált Kakashi Gaiden (*____*) nem hinném hogy fanmunka lenne- ahoz túl profi, viszont nem emlékszem hogy a sorozat közben láttam ebben a formában azt az openinget- nem is szoktak így változtatni, meg értelme sem lett volna KG-t beletenni, de arról sem tudok hogy már elkészült volna az anime a KG-ből
valakinek infó?
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Királyság!!!

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Naruto forever,és most már végre magyarul!!!!!!XD
A Jetix-esek tudják mi kell a népnerk!(Pl.Witch,Oban,shaman king.....stb.)
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

bocs telleg befejezem ezután a jetixes előítéleteimet nade: " a ninja-akadémia aranyszívű és szorgalmas diákja ő" HE?! OMG!!! ez sok(kolt)
:osbleh: :osbleh: :osbleh:
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

218-as rész már egész pörgős volt, mintha nem is filler résszel lett volna dolgunk. Ahogy közeledik a vége, úgy lesz egyre nehezebb kivárni a Shippuudent.

A 339-es fejezet pedig üt. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szabi 2007.01.28. 12:02-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ééérdekes volt ez a 218-as rész. Na már csak jövőhéten van filler, azután egy canon epizód Jiraiya visszatérésével és aztán végre, valahára... T__T (öröm könnyek)
339 az baromi jó volt.. Egy tökéletes módszer, hogy Hidant hogy kell elhalgatattani. Na meg ezek után kiváncsi vagyok erre a RasenShurikenre. =)
Ami még nagyon tetszett benne, hogy Naruto végre nem azt csinálja, hogy meglátja az ellenfelet és fut felé támadni, semmit sem tudva, hanem most végre Kage Bunshinokat küldd előre, és közben analizálja az ellenfél mozdulatait, és kiszámítja hogy milyen harcos (távoli, közel, etc). Ez most nagyon tetszett, remélem továbbra is így marad. =D
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

egész tűrhetőek az uccsó fillerek, már az eddígiekhez képest... viszont: csak engem emlékeztetnek valamire? pl. shippuuden eleje- nem tom ez így mennyire volt jó ötlet
a fillerek egy csomó poént lelőnek előre, így már nem lesznek akkora meglepetések ( pl. Sakura...) :?
és már csak két hét (se) :D
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

ÚÚúúú gyerekek úúúúú :D Ezt a flasht a 219-részre végre megint izgalmas, Seimei nekem nagggyon bejött, kircsi, mély, nyugodt, psycho hang, brutális stílus, érdekes technikák hmmm. Asszem beveszem őt is a kedvencek kőzé :D


Már nagyon várom a 220- a második sorozatról ne is beszéljünk kit érdekel a grafika ha egyszer izgi a történet :D
Sagara ready for Action...
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Húú hát ez a "szuperfegyver" lngem leginkább egy csáposhentaira emlékeztetett, ahogyy ott kalimpált az 3 kék valami, de biztos velem van a baj. :oops:
A következő részt meg már várom, mert:
1.Jiraiya
2. Kakashi. :D

Manga 340: Hát Naruto szépen beégett az utolsó pillanatban, de Kakashi megmentette, Yamato meg nyomott egy tetszetős jutsut. Főhősünk kap még egy lehetőséget a bizonyításra, mert Kakashi hisz Yamatónak, aki azt mondja, hogy ez már egy megváltozott Naruto. (Ino cinikus beszólása jó poén volt XD)
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése