Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nona írta:
Barmunk írta:én nekem akkor is a Sasuke vs. Gaara jön be a legjobban
az se rossz, de én nem bírom Sasuket, viszont Gaarat bírom :D
Nálam akkor is a kedvenc Jiraiya és Tsunade (kiváncsi is vagyok rá, hogy milyen hangot fog kapni :D )
nekem 4 kedvenc karakterem van Sasuke, Gaara, Neji és Orochimaru, szal ha ezek bármilyen csoportosításban csatáznak annak én mindennél jobban örülök ::hehe::
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Barmunk írta:nekem 4 kedvenc karakterem van Sasuke, Gaara, Neji és Orochimaru, szal ha ezek bármilyen csoportosításban csatáznak annak én mindennél jobban örülök ::hehe::
Mostanában sok Orochimaru meg Gaara meg Sasuke van, úgyhogy eljött a te időd! :D
Bár Gaara majd jó sok időre eltünik (ki tudja mikor tűnik fel újra, talán Kishimoto tudja :D )
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Mostanában sok Orochimaru meg Gaara meg Sasuke van, úgyhogy eljött a te időd! :D
Bár Gaara majd jó sok időre eltünik (ki tudja mikor tűnik fel újra, talán Kishimoto tudja :D )
és miért? pedig olyan jó nézni, amikor bizonygatyja, hogy "szeret" és "él"

egyébként én most töltöm a 72-t már fent van[/quote]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cruel Angel 2004.02.28. 20:35-kor.
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Barmunk írta:Mostanában sok Orochimaru meg Gaara meg Sasuke van, úgyhogy eljött a te időd! :D
Bár Gaara majd jó sok időre eltünik (ki tudja mikor tűnik fel újra, talán Kishimoto tudja :D )
és miért? pedig olyan jó nézni, amikor bizonygatyja, hogy "szeret" és "él"

egyébként én most töltöm a 72-t már fent van[/quote]

Én már régen meg néztem :D Jó kis rész volt, Orochimaruval természetesen :D
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nona írta:Én már régen meg néztem :D Jó kis rész volt, Orochimaruval természetesen :D
tom, láttam az előzetest. Szal miért tűnik el Gaara? (nem olvastam mangát)
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Barmunk írta:
Nona írta:Én már régen meg néztem :D Jó kis rész volt, Orochimaruval természetesen :D
tom, láttam az előzetest. Szal miért tűnik el Gaara? (nem olvastam mangát)
jaaa, hát akkor sokmindent nem tudsz..
javaslom, hogy olvasd el, mert nagyon jó az is és legalább tudnál ilyesmiket is, de leírom neked itt lentebb más színnel :D
Na, szóval Gaarat ugyebár utoléri Sasuke, de végülis Naruto fog harcolni Gaaraval (két édes kis szörnyeteg) és végülis döntetlen lesz és Gaara elmegy a tesóival, és azóta nincs Gaara, de biztos vagyok benne, hogy még lesz
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

csak attól félek, hogyha elolvasom, akkor már nem fog érdekelni az anime, hiszen tom mi lesz
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Barmunk írta:csak attól félek, hogyha elolvasom, akkor már nem fog érdekelni az anime, hiszen tom mi lesz
Hát, ha olyan vagy mint én, akkor ettől függetlenül még alig fogod tudni kivárni, hogy hogyan valósítják meg az animeben :D
De végülis te döntöd el, de én ismerek másokat is akik előre olvasták a mangát, és még mindig töltik a részeket amint lehet :D
Bár mondjuk a manga sincs még meg, és még mindig annyi homály van egész történetben...
Yondaime-ról még mindig nagyon keveset lehet tudni, de amit tudok róla az alapján jófej lehetett. Na meg van egy kisebb-nagyobb hasonlóság közte és Naruto között...
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nona írta: Yondaime-ról még mindig nagyon keveset lehet tudni, de amit tudok róla az alapján jófej lehetett. Na meg van egy kisebb-nagyobb hasonlóság közte és Naruto között...
biztos.. nekem mondjuk a neve se mond semmit
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Barmunk írta:
Nona írta: Yondaime-ról még mindig nagyon keveset lehet tudni, de amit tudok róla az alapján jófej lehetett. Na meg van egy kisebb-nagyobb hasonlóság közte és Naruto között...
biztos.. nekem mondjuk a neve se mond semmit
Ha úgy jobban tetszik a Negyedik :D
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nona írta:
Barmunk írta:
Nona írta: Yondaime-ról még mindig nagyon keveset lehet tudni, de amit tudok róla az alapján jófej lehetett. Na meg van egy kisebb-nagyobb hasonlóság közte és Naruto között...
biztos.. nekem mondjuk a neve se mond semmit
Ha úgy jobban tetszik a Negyedik :D
az mindjárt más :D
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Szóval, már készül az első Naruto movie, amit augusztus 21-én fognak bemutatni. A címe: Daikatugeki!! Yukihime Ninpoujyou Dattebayo!
És ennyi infót találtam róla:
To make a long story short, the Konoha(leaf village) rookies appear, and it looks like an athletic competition is about to start. I'm not sure, but it seems like there will be A LOT of trouble that takes place. The movie's stage takes place in an icy cold land "Country of snow". Naruto's group is the 7th group to enter the tournament so with a number that large and the fact that it is a movie there is sure to be a large amount of activity. Also the new character "Snow Princess (Yukihime)" that made it into the movies title... what's with her?! We can't wait for the follow up report!!
nekem ez eddig nem passzol túlságosan az eddigiekhez, de végülis majd úgyis kiderül mi lesz belőle :D
Kép
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Most néztem meg a 76. részt, má alig várom hogy naruto és gaara összecsapjon :)
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Ehehe írta:Most néztem meg a 76. részt, má alig várom hogy naruto és gaara összecsapjon :)
Én is, na meg azt is nagyon várom, hogy végre sikerüljön meghalnia a Hokagenek, mert már úgy 3 rész úgyanúgy szenved. Nincs semmi bajom az öreggel, de már idegesít
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nona írta:
Ehehe írta:Most néztem meg a 76. részt, má alig várom hogy naruto és gaara összecsapjon :)
Én is, na meg azt is nagyon várom, hogy végre sikerüljön meghalnia a Hokagenek, mert már úgy 3 rész úgyanúgy szenved. Nincs semmi bajom az öreggel, de már idegesít
3? sztem már van az 5 is ^^" kicsit lassú már szegényke meghalni is alig tud XP
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Barmunk írta:3? sztem már van az 5 is ^^" kicsit lassú már szegényke meghalni is alig tud XP
Na de ennyire? Na mindegy, lényeg, hogy közeledik Tsunade, na meg sajnos Itachi is...
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Én is nagy Naruto néző vagyok, bár a mangát nem olvasom :(. Valóban az öreg már tényleg megérdemli hogy meghaljon R.I.P :cry: De az az Orochimaru-t engem hogy' idegesít. :evil:
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

ein írta:Én is nagy Naruto néző vagyok, bár a mangát nem olvasom :(. Valóban az öreg már tényleg megérdemli hogy meghaljon R.I.P :cry: De az az Orochimaru-t engem hogy' idegesít. :evil:
Én olvasom és fordítoma mangát, csak mostanában lassan haladok. Nem sok mindenki van akit utálok a sorozatba, de ha kettőt ki kéne emelni, akkor az biztos, hogy Orochimaru és Itachi lenne az a kettő
Kép
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Nem hinném hogy meg fog halni, Narutoban még sosem halt meg egy pozitív szereplő sem(már olyan akinek tudjuk a nevét^^'), arra ott vannak az ANBUk^^' Sasukével is ez volt annakidején, szerintem a vége most is ugyanaz lesz...
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

tarsonis írta:Nem hinném hogy meg fog halni, Narutoban még sosem halt meg egy pozitív szereplő sem(már olyan akinek tudjuk a nevét^^'), arra ott vannak az ANBUk^^' Sasukével is ez volt annakidején, szerintem a vége most is ugyanaz lesz...
Tudod manga kissé előrébb jár (szerintem kétszer előrébb) és hát nekem elhiheted, hogy meghal...
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Még mindig nem halt meg a Lara elbeszéléséből úgy tünt már nagyon közel a vég....
Ez most gonosz volt... ::japtoun::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Orochimarut utáljátok? :shock: többet nem is állok veletek szóba :P Na jó, egyébként mi baj van vele? sztem tök poén egy karakter

ja és jön Itachi? Hurrá *előre örül* fog csatázni is valakivel, vagy majd csak kb. 50 rész múlva

egyébként nem tud valaki valamit a narutoguide.com-ról, hova lettek?
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Cruel Angel írta:Orochimarut utáljátok? :shock: többet nem is állok veletek szóba :P Na jó, egyébként mi baj van vele? sztem tök poén egy karakter

ja és jön Itachi? Hurrá *előre örül* fog csatázni is valakivel, vagy majd csak kb. 50 rész múlva

egyébként nem tud valaki valamit a narutoguide.com-ról, hova lettek?
Mtől poén figura??? :shock:
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Mimiru írta: Mtől poén figura??? :shock:
Szerintem se az, de mindegy, monjuk én Itachit se bírom...
Mimiru egébként nem kérsz egy kis Naruto animet, mert abból szerintemmég úgyse láttál sokat...mondjuk csak akkor, ha visszakapom a Fruitsot :twisted:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

*most nézte csak meg a 79-et*

ÉJJEN! Nem halt meg Orochimaru-sama ::vic::
úgy egyébként viszont Naruto "új designja" (kinyilt kabát, fejvédő nélkül) már sokkal jobban néz ki (gondolom nem véletlenül hasonlít így a 4.-re :) ), kezdem őt is megszeretni (a francba)
Ja és még valami: MA ÉJJEL NARUTÓS ÁLMOM VOLT :lufi:
Kép
Válasz küldése