Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

OAWWWW!!!!FFÚÚÚJ...........
csak ezt ne!!!!!

hm... :cool: ... nem hiába utáltam eddig az angol szinkront...
nem tudom ki hogy van vele de én még magyarul sem tudnám elképzelni... mondjuk azért ennél jobb lenne....
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

bakker..de ha megveszi a Cn az nem jelenti a bátor és hősies fansubberek helyzetének nagymértékű romlásást (ami valjuk be optimális körülméyak között sem rózsás)

Addig is: !Go Shino Go!
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Hát ez szerintem ritka szarra sikerült. Szépen leradiroztak pár vérfröccsött :) Mizuki hangja iszonyat ......
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Nekem nem sikerült megnéznem, a szemét gépem nem hajlandó lejátszani, de ahogy a hozzászólásaitokat olvasom, nem veszítettem sokat! :? Na most akkor kezdhetünk imádkozni, hogy ha ne adj isten, kis hazánkba eljutna a Naruto (aminek őszintén szólva nem örülnék), akkor ne ez a verzió legyen.
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

Én sem tudtam megnézni (szerencsére^^). De viszont azt nagyon nem szeretném én se ha itthon is lenne Naruto.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

És miért nem? Én nagyon örülnék neki, és szerintem nagyon is valószínű, hogy lesz.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Szerintem is jó ha lesz naruto itthon....lehet nekünk nem fog annyira bejönni, de kit érdekel??? mi már láttuk az eredetit, tök jó happpy ;)! A kölkök meg biztos imádni fogják, és a tanárok majd káromkodásnak veszik a chakra koncentráló kézmozdulatot XD
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Huh, most őszintén, meddig lenne életképes Mo.-n? Amikor ma már az Inuyashába is belekötnek (magyarán, minden kis hülyeségbe :? ). A második, cenzúrázák emaitt vajon? Hogy? Kisatírozzák a vért és a Sexy no jutsut, vagy egyszerűen csak kivágják? A kiskölykök imádni fogják, a konzervatívabb felnőttek szidni! Ebből én meg nem kérek. Úgy szerettem meg a Narutot, ahogy van, egy magyar verzióra egyszerűen nem lennék kiváncsi.
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

csatlakozom az előttem szólókhoz...
jó ez így... én a szimkrontól félek... meg az utóhangoktól...
meg van egy csomó más amit behozhatnak... (ez túl hosszú, és nem azért de hogy nézne ki ha megnyírbálnák...?)
meg nincs is A+unk, úgyhogy nézni sem tudnám... (amik ott mennek azokból az animékből még egy részt sem láttam)
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Az A+ tuti nem vágná meg, max ha az RTL Klub is adná reggel 9-kor. A szinkronhangok... Háát... Azért szerintem össze tudnának hozni egyegész jó csapatot ;) Mind1, majd meglátjuk, hogy lesz-e.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Én úgy vok vele, hogy a Naruto jó úgy ahogy van.. vagy RAWban vagy feliratozva, de szinkronnal nem tudnám elviselni... magyar szinkronnal meg főleg nem, mert én már így szoktam meg,mert ez jó :D
A másik az, hogy a "durva részek miatt :roll: " úgyis meg fogják nyírbálni és ha így lesz akkor örök harag.
Szal maradjon japánul, Dattebayo... és nyugi lesz :cool:
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Tényleg nem értem, hogy nekünk akik ÚGYIS csak dattebayo-t néznek miért baj az, ha kiadnának egy lightos magyar verziót...úgyértem, ha nem tetszi akkor nem nézem...no problemo...nem?
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Mondjuk akkor még nem is lenne olyan baj, ha nem piszkálnának bele és vágnák meg a részeket... :roll:
Kép
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

de azt úgy miért nem lehetne megcsinálni hogy az eredeti szinkront meghagyják, és inkább magyar feliratot csinálnának hozzá...?
ez olcsóbb is lenne mint megfizetni azt a rengeteg szinronszínészt amit felemésztene a Naruto leszinkronizálása... meg nem tépnénk a hajunkat a fordítás miatt (annyira...)
bár a dúrva részek kivágásával nem értem miért kell teljesen elrontani egy animét (lásd IY) ... nem azért mondom de akkor 10 perces részeket vagy annál is kevesebbet látnánk a nagyobb harcolósabb részeknél...?
(a hokage VS orochimaru küzdelmet le lehet 1 részre sűríteni... :cool: )

meg ne szeresse a fél ország... ott az IY ilyen szempontból... nem akarom hogy minden második ember aki hajlamos szeretni a meséket a narutora nyálazzon.... :mad: :mad:
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Awary Riyuuken írta:de azt úgy miért nem lehetne megcsinálni hogy az eredeti szinkront meghagyják, és inkább magyar feliratot csinálnának hozzá...?
ez olcsóbb is lenne mint megfizetni azt a rengeteg szinronszínészt amit felemésztene a Naruto leszinkronizálása... meg nem tépnénk a hajunkat a fordítás miatt (annyira...)
Uhh, Awary Riyuuken, ne tudd meg hány, de hány olyan hozzászólást olvastam már más fórumokon a zöldfülü animésektől, hogy "ezt meg azt nem ismerem, de ha le adnák magyar szinkronnal, akkor megnézném..." magyarán, baromira nem érdekli a feliratozott animék, még ha van hozzá magyar felirat is, akkor sem. Erre meg nem lehet nézősereget építeni. Sokan hozzá vannak kényelmesedve, hogy szinkronizálva nézik a műsort, épp emiatt ha bejönne hazánkba a Naruto, nem úszná meg a szinkronizálást. :neutral:
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Ha lesz akkor valszeg az A+ on....felnőttek beszólnak, vagy vmi? Kit érdekel, eddig úgyis csak az RTL-be kötöttek bele, az A+ ba még nem mertek mert van karika, és az ilyeneket este adják.
Hol itt a probléma? Ha hülye lenne a szinkron meg a fordítás, akkor nem kell nézni és kész...
Engem már az se érdekel ha minden 2. gyerek ninjásat játszana, meg kiabálná pl. azt hogy hengeeee!
Attól még ugyanúgy szeretném a Narutot, és ezekkel nem törődnék. ^^ ( Inuyashánál sajna az volt a probléma hogy tényleg nagyon zavart a sok fan és ezért már nem szeretem annyira azt az animét de az más tészta :/ )
És örülnék ha lenne, és sztem lehetséges az hogy leadják majd vmikor^^
bár a dúrva részek kivágásával nem értem miért kell teljesen elrontani egy animét (lásd IY) ... nem azért mondom de akkor 10 perces részeket vagy annál is kevesebbet látnánk a nagyobb harcolósabb részeknél...?
(a hokage VS orochimaru küzdelmet le lehet 1 részre sűríteni... )
egen...ha az RTL-en menne egyszer, ez lenne...az A+ nál tuti nem..csak annyi a gond hogy nem mindenkinek van olyanja. :?
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Olyanokat nem kiabálnának hogy henge, mert azt magyar gyermek nem érti... átváltozástechnika, meg majd Árnyék klón technika, meg "Farönk-kicserélős és elbújós" technika lesz XDDDD
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

és aztán ugyanúgy összevesznek azon, hogy most használhatta-e Pistike a farönkkicserélősdit vagy sem, mint anno mi vesztünk össze, hogy most telibe talált-e a kamehameha vagy sem
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Akumaryuuki írta:Olyanokat nem kiabálnának hogy henge, mert azt magyar gyermek nem érti... átváltozástechnika, meg majd Árnyék klón technika...
Igen, milyen szörnyű lenne, ha annak fordítanák a dolgokat, amik valójában, és nem hagyják meg japánul, ami olyan kúúlos... Egyébként a YYH-ban is meghagyták japánul a technikákat ;)
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

OOOOOOOOO OFF :D

Mi az a Prince of Naruto??? Már megint egy GayNiggers poén? http://yhbt.mine.nu/t/

Prince of Naruto 151
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

valszeg nem gay nigga-s poén, hanem poén subtitle, csak én épp nem néztem meg mert nem túlzottan érdekelt... a dattebayo fordította a Prince of Tennis nevű animét, valszeg ezzel kapcsolatban lesz valami. Ez ügyben sztem Raisut kérdezd, ő nagy PoT fan.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Akumaryuuki írta:Én úgy vok vele, hogy a Naruto jó úgy ahogy van.. vagy RAWban vagy feliratozva, de szinkronnal nem tudnám elviselni... magyar szinkronnal meg főleg nem, mert én már így szoktam meg,mert ez jó :D
A másik az, hogy a "durva részek miatt :roll: " úgyis meg fogják nyírbálni és ha így lesz akkor örök harag.
Szal maradjon japánul, Dattebayo... és nyugi lesz :cool:
Teljes mértékben egyetértek...
Alapból semmi bajom a Narutóval, régebben gyűjtöttem is apró figurákat stb, de csak japánul nézném meg, mert én is úgy szoktam meg és magyarul nem is szeretném hallani :P
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Akumaryuuki írta:Olyanokat nem kiabálnának hogy henge, mert azt magyar gyermek nem érti... átváltozástechnika, meg majd Árnyék klón technika, meg "Farönk-kicserélős és elbújós" technika lesz XDDDD
hmmm, igazis... :roll:
nekem mindegy hogy lesz-e magyarul vagy sem, ha lesz, nézem, de ha nézhetetlen inkább hagyom. o_O''
Prince of Naruto...láttam én is de inkább nem töltöttem le. :lol:
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

Szerintem a magyarok egyhamar nem fogják megvenni. Márcsak azért is, mert drága lenne az nekik. :p
A Prince of Naruto meg csak egy sima POT rész.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hmm... Ezt meg kell néznem ^^
Válasz küldése