Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

gondolom egyik forumon volt. Ezek szerencsére csak poénok. :D
Kép
Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

Ez már lehetetlen....de én világosan és tisztán olvastam h 182 és nem tovább...7. season vége . Ezt nem hiszem el...ez akkora marhaság lenne ha tényleg így lenne... :mad:
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ezek csak poénok voltak. Szerintem is a 182. rész lesz az utolsó filler.
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Temari írta:Szabi ezt hol találtad?
Egy "Elegünk van a fillerekből" topic-ban. :D
Természetesen mind csak POÉN. (ezért írtam, hogy alternatív)
Amúgy nekem ez mostani filler bejön, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. (Lee ::jblush2:: )
És igen, elég nagy chakra-val igenis LEHET repülni. Fly Naruto fly^__^
Kép
Kép
Kép
Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

Jóh...csak most vettem észre h azt is odaírtad....de ne ijesztgessetek... szívbaj jött rám...már szeretném látni a rendes storyt...mert a manga nem elég...az anime is kell!!!!!! :D
Kép
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

Szabi: ezek nagyon jó címek :D
Nekem az op nagyon tetszik. Sasukét sajnos kihagyták, de Gaara az endben már az új szerkójában volt. Viszont szerintem Narutonak még ez a régi ruhája. Amúgy Temariékat is betehették volna. Szerintem ha már a két évvel későbbi időkből lement vagy 8-10 rész, akkor változnak majd a képek, mint a korábbi opokban is. Én is észrevettem, hogy az opban ki volt írva, hogy még 3 hét van a filler szériából. Úgyhogy talán a 183. rész már a Kakashi gaiden lesz.
A mangával kapcsolatban: Hááát annyira vártam már hogy mi lesz, de azért ez sem volt rossz.
Kíváncsi vagyok Sai vallomására. Azt nem igazán értettem hogy Kabuto min filózott. Na, de remélem a következő részben már Sasuke is felbukkan.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Episode 183 : "As for the star increasing shining"

Szuper... a hülye star filler arc még mindig tart.. -_-
Kép
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

jajj nem mondod. ez biztos, akkor miért írták ki hogy már csak 3 hét van hára a filler sorozatból?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Mostmár csak 2 rész van a star arcból.
184. rész címe : Inuzuka Kiba's loooong day

Chapter 304:
Yamatoékat megtalálja Kabuto, és egy kicsi kis harc veszi kezdetét. Nem tart olyan sokáig, mert Sai elkapja Kabutot, és így el tudják fogni gyorsan. Kabuto mondja, hogy Sasuke már nem a régi, de ha meg akarják találni, akkor keressék a termekben, mert az edzését nemrég fejezhette be. 2 részre oszlik a csapat, Sakura tart Yamatoval és Naruto Saival. Sai ráébred, hogy neki a bátya milyen sokat jelentett, és rájön, hogy ez egy igen fontos érzés, emiatt a könyv közepén levő képet be tudja fejezni. Sai "igazi" mosolyát lehet látni, úgy látszik mégis csak került a gyerekbe valami érzés is. A mosolygást a chapter végén viszont Orochimaru bácsi zavarja meg, kérdezve Saitol, hogy most akkor melyik oldalon is ál. A chapternek a coverje most szép szines, nagyon el van találva, remélem jobb minőségben majd felkerül valahova.
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Sajna csak traillereket láttam amiket letöltögettem :drop: de nagyon megtetszett csak nem tom hol megy műsoron :oops: ::jtears::
Avatar
Medvesajt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.02.22. 20:00
Tartózkodási hely: Konoha

Hozzászólás Szerző: Medvesajt »

bakker..eza star-os filler xarabb minta szellemes....na, de sebaj...még 1 hét és jönnek a normális részek...szerintem :)
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Hát bizony csak szeinted. Leafninja szerint viszont még a 186os rész is filler lesz :?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Azt javaslom, hogy inkább olvassátok addig a mangát, megéri, minthogy a vacak fillereket nézzétek. :\
Sok elmélkedés van arrol, hogy mikor lesz vége a fillereknek, de semelyik állítás mögött sincs semmilyen hivatalos bizonyíték. :P
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

né már movie2 a DB-tol :)
ezt megnézzük.
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

Ha jól láttam a 182. rész opjában, akkor kiírták, hogy a következő rész az utolsó filler. Remélem hogy így lesz, mindenesetre egy hét múlva már többet tudunk :) Bár lehet hogy ezt a visszaszámlálást a subbosok teszik rá?
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A visszaszámlálást a DB teszi rá, és a leafninja.com szerint még 186. részig fillerek lesznek, és egy igen megbízható oldal...
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hoby írta:né már movie2 a DB-tol :)
ezt megnézzük.
Én is megnéztem és nagyon tetszett.
Toshiro Masuda megint remek zenei betéteket alkotott.
A hátterek gyönyörűek, a harcok pörgősek (Dupla Rasengan rulzzz) és még a karakteranimálás is korrekt. (Kivéve Shikamaru-t, ő néha nagyon csúnya)
A story meg olyan amilyen. :D
Szóval csak ajánlani tudom a sorozat rajongóinak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én is megnéztem. Szerintem a movie 1-nél jobb volt, az OSTje nagyon tetszett, és a harci jelenetek is igen pörgősek voltak.

Narutofan fórumon nézelődtem, akadtam egy igen érdekes gondolatra a fillerekkel kapcsolatban. Remélem igaza is lesz.

#1.Quick thought:

I see people keep posting the same thing. (When will the Filler episodes end?) And in the end I see the same answer: http://forums.narutofan.com/announcement.php?f=7&a=114

This infact is pointless, and will only lead to more (When will the Filler episodes end?) post. So im here to end it all! With an answer not based on speculation but on fact!

#2.Why Fillers:

As we all know by now the anime has court up to the manga. Thus in order to get some "breathing room" between the anime and the manga the anima must now create filler episodes (episodes that never realy happend in the actual story).

Why not just stop the anime completely untill the manga has goten far enough? Because unlike up here (U.S) they cant do that, Plus they need the money.

#3.The origanal time line for fillers:

The anime made a contrat with [who ever airs the show]. That contrat states that Naruto will continue airing "filler episodes" for 2 sessons straight (in order to give the manga some time to get ahead). 1 session constist of 26 episodes. So 2 sessions will consist of 52 episodes.

Now. The first filler episode was (roughly) episode 136. Thus 2 sessions from 136 (counting 136) will be 187. 187 will be the end of the Filler episodes. (if all goes well and they dont wanna be gay and pass there mark.) [no offense to the gay people]

#4.If 187 is the end...Why did Dattebayo say it was 182 then 183? are they wrong?:

Yes! but to say the lest they are misslead. Dattebayo knows that the fillers was ganna end in 2 sessions but what they didnt do was count form the first filler episode. Instead they counted from the begining of the session.

go to: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Naruto_episodes to see wat i mean. If you look there you will see that episode 136 (the first filler) is in the begining of session 6. thus why the Anime team needed to make the contrat (you cant just start a sesion and just stop airing, without finnishing it)

Now Dattebayo esttamated when the fillers would stop acording to the sessions ( not the episodes). Thus 2 sessions of filler would end at the end of session 7. (episode 182) They were wrong. As episode 182 is not the end to the "Hidden Star Village Arc". I guess they just figured that the arc was longer then expected. So the fillers will end in 1 more episode. (episode 183). Sadly there wrong.

or......

#5.The big misscount:

The anime goes by the 26 episodes = 1 session rule. However if you go back to

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Naruto_episodes

you will find that in the first session there is 1 more episode and the 2nd session has one less. Well.... the first session really ends at 25 and the 2nd begins at 26. How do i know? The intros. If the intros indacate a new session ( as it seems to not do ) then the correct session list would be...
session 1 = 1-25
session 2 = 26-53
session 3 = 54-77
session 4 = 78-103
session 5 = 104-128
session 6 = 129-153
session 7 = 154-178
session 8 = 179- now

but now that i think about it this has no point and just shows intro start a finnish times. Moooooo HaHAHA you will never get back the time you just wasted.


Please read concerns the layout:
While writing #5 I had a point but I lost it...so please dont read it, for it will WASTE your time! (You Have Bin Warned)


#6.Wat will happen now:

Now i said the fillers should end at 187. We know that 183 is the end to the "Hidden Star Village Arc" and by the names of the next episodes (if its true)


Names of the next episodes:

184:"Inuzuka Kiba's looooong day"
185:"This Hidden Leaf's legend, Onbaa existed!!"
186:"Laughing Shino"


It seems that they are switching the protaganist. If this is true the i could mean that some were in the episode 183+ jiraiya returns and take naruto to train. Thus the episodes for 184+ could be 1 episode story about wat "said" charater will do over the [Minor Spoiler Alert] two and one half year time jump.

If this is true this could mean 1 episode for every Character.:

Sahura,ino,kiba,shino,hinata,neji,tenten,lee,Choji ,and maybe the other guy


whitch would be 10 episodes of non sencne whitch will lead to the end of the fillers being 193 at most.

or those episodes could just lead up to [Minor Spoiler Alert] Kakashi Gaiden.

#7.Last point:

In any case the filler episodes could reach a max of 193 and a minimum of 187. 183 acording to Dattebayo.

However the Fillers are ending SOON. i remember in an episode (i think the postman episode with jiraiya) naruto said its almost bin 1/2 a year since he left (jiraiya).


this is significant because.:
Naruto was saposed to train with jiraiya for 3 years.But sadly he left, and naruto was stuck in the town with nothing to do. So the 5th sent him on meny missions (filler episodes). In the time jump sakura said that she didnt see him in 2 1/2 years meaning that after 1/2 years jiraiya returned and took naruto to train. Now if naruto said its almost bin 1/2 a year since he left. that means jiraiyais to return Soon and put an end to all the missions (filler episodes).


That is all. I hoped it helped.
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Nekem az elsö movie feelingre jobban bejött és rajzolása is szebb volt.
Csak nem a mostani team csinálta a mostani moviet? Jó nem olyan csúnya de néha néha nagyon láccik. A hátterek viszont teccettek.
Összességében teccett várom a 3-at ( remélem lesz :gurul: )
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amit Pata linkelt igen logikus érvelésnek tűnik, remélem igaza is lesz az emberkének.Azért Sakura-ék Chuunin illetve Neji Jounin vizsgáját szivesen megnézném
Kép
Kép
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Nah én is megnéztem a Movie 2-t és csak jókat tudok róla mondani.
A story egész jó volt (Moviehoz képest), az animáció nekem nagyon bejött, néha olyan beteg arcokat tudtak rajzolni, hogy az csak na. A fight jelenetek prögősre sikerültek és szerencsére egész sok shinobit bele tudtak tömöríteni, úgy hogy azért mindenkinek volt némi szerepe a történetben. Gaara és Kankurou spec nagyon szimpatikusak voltak. A többiek meg hozták a formájukat. Szóval most már csak egy problémám van. A Movie 3 még naggggyon messze van. :lol:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Hát... az a hírem van, hogy az okos ügyes Studio Pierrotnak még nincs meg lícensze a Part 2-höz :neutral:

今後の展開: 新規ライセンシーを募集中です
Future development: New licensee in acquiring process.
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez nem csak a merchandise cuccokra vonatkozik??
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

De, de. HLT-n már korrigáltam, de itt még elfelejtettem korrigálni.
Ez viszont azt jelenti, hogy még mindig nem tudni, hogy mikor lesz vége a fillereknek. :neutral:
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Pata írta:Ez viszont azt jelenti, hogy még mindig nem tudni, hogy mikor lesz vége a fillereknek. :neutral:
Ahogy a Pierrot-t ismerem, csinálnak még egy fillerszezont. Rejoice! :rozsaszintancoloelefant:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Válasz küldése