Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Chapter 327: Asuma megkapja a döfést, felölklendezik egy rakás vért, és kidől. Shikamaru rohanna felé, elbotlik, felkell, de Kakuzu nem engedi, hogy Asumához odajusson. Shikamaruhoz dobja Kotetsut, de eközben szép, nagy, fekete hollók zavarnak közbe. Raido, Aoba, Chouji és Ino megérkeznek. A hollók elterelik Kakuzu figyelmét, így ki tudják szabadítani Izumot és Kotetsut, Shikamarut egy biztonságosabb helyre viszik, Chouji megragadja Asumát, és őt is elviszik. Shikamaru megnézi Asuma szívénél, hogy él e még. Szívverése még van, de elég gyenge, emiatt megkéri Inot és Choujit, hogy azonnal vigyék a korházba, mert életveszélyesek a sérülései, és út közben Ino használja az orvosi ninjutsu dolgait. Kakuzu ezt próbálja megakadályozni, de ekkor az Akatsuki Főnök értesítí őket telepatikusan, hogy azonnal menjenek vissza, mert Deidara és Tobi meghozták a Három Farkút, amit azonnal le kell sealelni. Kakuzu még hisztizik egy kicsit, hogy most mi lesz így a pénzzel, amit Asumáért kapna, aztán elmennek. Akatsuki főnők száját és orrát látni lehet. Mintha fekete piercingek lennének az orrán, és egy ki szakálla lenne.
Kép
Avatar
Devi chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.08.01. 21:17
Tartózkodási hely: Föld - Európa - Magyarország - Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Devi chan »

Örömmel látom, hogy a con-os naruto-matiné óta felledült a topic, szívderítő látvány. :3
Csak a túlfanolástól tartok némileg magyar fronton... @__@'
Ami azt illeti, engem nem igazán hatott meg ez a 90-m special, végignéztem annak reményében hogy elejtenek némi hintet a gaidenről (vagy akármiről,nekem már mind1..), meg persze az opening/ending miatt-amiért mellesleg meg is érte,mert imádom mind2t, mind zeneileg,mind grafikailag.

A manga rész meg....sokk. Könnyező Shikamaru (sokk#1), monumentális szoborakármi(sokk#2), Leader-sama(sokk#3), FIATAL (ultimate sokk).
Ki a vihar lehet, mostmár nagyon böködi az oldalam..


off: Pata, nagyon jók voltatok!!1 xD (shinigami-banda)
"Friends are the family you choose by yourself."
Kép
Avatar
Elijachu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.10.16. 23:25

Hozzászólás Szerző: Elijachu »

Az a Hejzet, hogy Én a mangát is és a sorozatot is kb egy vonalban olvastam/néztem és nagyon tetszett. Aztán keztem úgy érezni mintha az alkotók elveszítették volna a fonalat és abbahagytam a dolgot mert már nevetségessé vált számomra at egész, pedig lelkesen vártam addig minden egyes részt! Nem tudom azóta mi történt az animéban, vagy a mangában, de nem hiszem hogy visszatérek hozzá, pedig szerettem a világát nagyon. De unalmas lett . . . :(
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Melyik résznél, illetve chapternél tartasz?

--------

Chapter 238: Hidan és Kakuzu elmennek, mivel a Sanbit le kell sealelni. Hidan mondja, hogy Asumának már tök mindegy, mert úgyis meg fog halni. Asuma magánál van egy darabig, és Ino elkezdi gyógyítani. 4 vital ponton találták el, mondja, hogy ő nem tud mit tenni, elkezd sírni. Asuma mondja, hogy neki mostmár vége van, Chouji még mondja, hogy menjenek arréb, még el lehet vinni a korházba, de Shikamaru leüvölti, hogy mostmár nem lehet, és halgasság végig, mert ezek Asuma utolsó szavai. Asuma elmondja, hogy Ino nagyon ügyes és talpraesett lány, éppen emiatt vigyázzon Shikamarura és Choujira, és Sakura ellen sose veszítsen ninjutsuban, vagy szerelemben. Chouji egy nagyon kedves és odafigyelő személy, akinek nagyon sokat jelent a barátainak az érzése, éppen emiatt lesz belőle egy nagyon jó ninja. Hozzáteszi, hogy azért egy picit lefogyhatna. Végül Shikamaru... az elméje nagyon tiszta, nagyon jó dolgokat ki tud találni, ezekkel Hokage jelölt is lehetne, csak nem kellene annyit nyávognia minden miatt. Mondja, hogy még Shikamarunak van egy mondanivalója : Elmondja, hogy shougiban mit értett a Király figura alatt, megsúgja Shikamarunak (természetesen nem tudni). Shikamaru nagyon meglepődik, és Asuma végül kér egy utolsó szál cigit. Beteszik a cigit a szájába, és egy flashback következik az egész csapatról. Mikor a csapat létrejött, és találkoztak Asumával, elkezdtek könnyezni a cigi füst miatt, ő meg nem értette, hogy miért. Inonál, Shikamarunál, és Choujinál is mutatnak egy jelenetet, miközben ők sírnak. Choujinál azt, mikor már 300 ryou-nyi ételt evett meg, Asuma majdnem lekövérezte, de Shikamaru gyorsan befogta a száját, és a végén az étteremnél Asuma esedezik a szakácsnak. Inoék virágboltjánál, hogy vesz egy csokor virágot, Ino üdvözletét küldi Kurenai-sensei-nek, Asuma meg elkezd összehordani mindenfélét, hogy hogyan meg miért. Végül a shougi-zás, hogy Asuma egyszer se tudta legyőzni Shikamarut shougiban. Ezek a szép emlékek lemennek, majd a cigi kiesik a szájából. Asuma meghalt. Elkezd esni az eső, Shikamaru a szájába veszi a cigit, rágyújt, és mondja, hogy csak a cigi füst miatt könnyes a szeme. A chapter úgy végződik, hogy Kurenai nézi a szobájából, ahogy esik az eső..
Rég nem olvastam ilyen szomorú, de egyben szép chaptert...
(Na meg most ezek után mondjátok, hogy senki se hal meg a Narutoban T___T)
Kép
Avatar
Elijachu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.10.16. 23:25

Hozzászólás Szerző: Elijachu »

Nu hát nekem az volt az utolsó részem, hogy kiszabadítják Gaarát és ott álnak és boldogok az emberek. Aztán jött egy újj ember, aki a rajzaival gyilkolászik, na az már sok volt. Lehet, hogy majd egyszer újból nekiesem, de most nem tartom valószínünek.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Onnét olvasd tovább. Lesz egy két uncsi chapter, de azután nagyon izgalmas.
Kép
Avatar
Kate
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.10.12. 12:19
Tartózkodási hely: Kunhegyes
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kate »

Én még csak most kezdtem el nézni a Narutot és már is imádom, az egyik kedvenc animém lett. :D
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

(Szia Kate! :D )

A Naruto-t én is nemrég kezdtem nézni (kb 1.5 hete) Nekem is tetszik pedig az elején úgy tünt nem lesz valami jó.
:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ssj2Viko 2006.10.23. 22:11-kor.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mar te is Viko? O.o..mostmar lassan en, es Pal-chan "neki kell h essunk"..X___X
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Hát Renji nem fogjátok megúszni Pal-chan-al :D.
Én is sokáig vártam a Naruto-val de végül utolért és elkezdtem :P.

Kakashi nagy arc XDXD
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Chapter 329: Naruto folytatja az edzését. A rasengant a szél elementállal összehozni egy igen nehéz feladat. A sok kage bunshinnál néhány elkezd kyubizálódni, de Yamato akkor mindig elkapja őket a KWGoD-okkal (KWGoD: Killer Wooden Girafes of Doom XD). Naruto mondja, hogy lehetetlen ezt a kombinációt megcsinálni, de Kakashi bíztatja, hogy neki biztos menni fog. Ad neki egy tanácsot, csinál egy kage bunshint, és az mondja, hogyha jobbra nézel, nézzél balra is. Akatsukiék eközben sealelik a Sanbit, majd késöbb a Nibi jön. Ez több napot vesz majd náluk igénybe. Hidan hisztizik, hogy nem ölheti meg a többi Konohás ninját, de a Leader mondja neki, hogy most inkább az Akatsuki feladatait csinálja. Hidan Tobi mellett a második legújabb tag. Az Akatsuki Leader elmondja, hogy az eredeti céljuk három lépésből áll.
- Első lépés, hogy irdatlan mennyiségű pénzt összegyüjtsenek.
- Második lépés, hogy ezt a pénzt felhasználják, amiből a shinobi államokban megalakítják az első zsoldos szervezetet.
- Harmadik lépés, ezzel a zsoldos szervezettel további pénzeket szereznek, de emellett más ninja államokat döntenek le, teszik tönkre a belső rendszerét. Ha ezt így csinálják tovább, a végén odaáig eljutnak, hogy mindent learattak, és ezek az államok kénytelenek lesznek behódolni (világuralom).
Kép
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

RTL"

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Amúgy sztem állat jó, hogy a német RTL2 (15:40 kor) adja a részeket XD
Most sztem ott is nagyon fel lódult a kereslet...:/

(amúgy.. a szavazás a mangára, vagy az anime/mangá gondol? x)
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Uhh. gyrekek a 207. rész jó volt, viszont a filllereknek tényleg nem lesz már vége sosem? Kezd unalmas lenni, hogy Naruto mindíg rájön, hogy Sasuke-t kellene keresnie, utánna meg jön a következő rész amiben megint jobb elfoglaltsága akad...Egyántalán foglyák ezt a sorozatot folytatni értelmesen?
Sagara ready for Action...
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Bleach fillerekből következtetek most. Azoknak hamarosan vége lesz, szerintem Naruto fillereknek is. Endingben meg már time jump Naruto volt, januárban adnak ki Part2-es figurákat, kulcstartókat, tehát a jogok már megvannak. Szerintem egy olyan 10 részen belül már vége lesz a fillereknek, de ez csak az én megérzésem.
Kép
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

neem értik :D

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Devi chan írta: Csak a túlfanolástól tartok némileg magyar fronton... @__@'
(shinigami-banda)
Sztem nem kell amúgy túlságosan félni.. ill. én is gondoltammár rá.. de megnézettem barátnémmel, meg anyával (akinek tök olyan izlése van mint nekem :D).. és nem tetszett nekik :shock: :shock: :shock:
azt mondták, hogy Naruto tökre idegesítette őket meg minded... és sztem a legtöbb emberke nem látja azt ami az egész anime/manga mögött van... mármint értitk :D
De reméljük, ...hogy nem lessz olyan, hogy minden 2. "divatből lessz narutó szerető..." XD

(amúgty.. tudtátok, hogy van Hungarian Fan site? :shock: http://konohaallies.proboards67.com/index.cgi )
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: neem értik :D

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Alexiel írta:.. és nem tetszett nekik :shock: :shock: :shock:
azt mondták, hogy Naruto tökre idegesítette őket meg minded... és sztem a legtöbb emberke nem látja azt ami az egész anime/manga mögött van... mármint értitk :D
Esetleg simán látták elsőre is, hogy miről szól ez az egész, és inkább nem kértek belőle. :dirr: Nem hinném, hogy akiknek nem tetszik, azok azért húznák le, mert elkerülte figyelmüket a "nagy rejtett mondanivaló".
Kép
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Pooontosan:D
mert.. az első rész .. tényleg nem olyannaagy durranó (sztem), de.. ha egy kicsit türelmes az ember. elélye tárul a Ninják világa.. na meg "a Mondanivalója" :D:D:D
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem pont erre gondoltam, de mindegy. ^^"
Kép
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

igen...

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Igen.. most nézem csak, milyen gyeszán fogalmaztam :D:D:D
Arra gondoltam..... amit az egész "mű" rejt.. a karakterek.. a történet.. minden mögött a mai világnak akar mondani vmit mangaka.... barátság álmok..:D
De.. ezen ti gondolkozzatok el, (ha még vééletlen nem tettétek).. x)

Amúgy.. én még azt szeretem benne.. hogy nagyon sok szereplőnek bemutatja múltját és önmagát... ezt sok mana/animénél hiányolom...xP

-----

Lehet.. hogy már volt róla szó.. de sztem bizti észrevettétek...
...hogy Oroshimaru tök olyan mint Voldemort.. :shock: :shock:

De nem? :D

-Kígyó, (jele, "szövetségese", na meg úg is néznek ki .p)
-Akkor ott a "sötét jegy"-> átok jele (nem t'om, hogy ez-e a neve.. mert németül olvasom/nézem :D) ami, "ha közelben van" újra föltűnik...
-"társakat "toboroz", hogy elfoglalja a hidden Leaf falut...
-O. elcsorikálja mások arcát-> V. meg beléjükbújik (gonoljunk csak a Mógus prof találkozásra .p)"

..meeg ilyenek. De neem? :D
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Chapter 330: Shikamaru, Izumo, Kotetsu jelentik Asuma halálát Tsunadénak. Tsunade mondja, hogy szól Kurenai-nak, de Shikamaru azt mondja, hogy inkább ő fogja neki mondani a rossz hírt. Naruto halad a szél rasengan edzéssel, de Izumo közben mondja, hogy most függesszék fel az edzést, Asuma meghalt, és vegyenek részt a temetésén. Shikamaru is közli a halál esetet, Kurenai a hír hallatára a földre esik, és zokog. Mindenki részt vesz a temetésen. Egy ismerős jelenet tűnik fel. Konohamaru is ott van, sír, Naruto ismét mellette áll. Mostmár legalább tudjuk, hogy Konohamaru apja az Asuma testvére. Shikamaru elöbb lelép a temetésről, egy füves réten fekszik, nézi a felhőket, és cigizik. Egyedül játszik shougit este, és közben Asuma szél pengéit nézi. Tekercseket néz át és könyveket olvas el. Shougizás közben valamit észrevehetett. Fogja Asuma szél pengéit, és gyakorol rajtuk. Napok telnek el, Shikamaru, elkészül, rágyújt ismét egy szál cigire, Inoval és Choujival elindulnak.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Bevallom engem Orochimaru azóta emlékeztett a HP-s Pitonra, mióta először megláttam: fehér fakó arc, fekete zsíros haj, és azért Pitonban is volt egy "kigyós beütés", meg ugye ahogy a HP sztori áll, most ő az áruló, úgy ahogy Orochi meg Konohát árulta el. Viszont a Voldemortos hasonlat is stimmel, (ebbe a Sötét Jegy dologba még nem gondoltam bele, pedig tényleg! :D), ráadásul múltkor láttam egy Naruto flash poén videót, amiben az Akatsuki új tagokat toborzott, és Voldemort belépőjét a Leader úgy kommentálta, hogy: "Orochimaru? Megkopaszodtál? O_O" XDDD (Meg volt egy harmadik hülye vicc, hogy Jacko plasztikai sebésze Orochi, azért van az, hogy neki is leesnek egyes szervei egy idő után, és krétafehér az arca, meg ugye pedofil, de ez már nekem is túl beteg poén volt. XDD)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2006.11.11. 00:17-kor.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Meg mindig nem nezek Narutot, de a tancszonyegnek "hala" kb az osszes Openingre es Endingre ra vagyok kattanva..meg a Kanashimi wo Yasashisani-ra is, pedig amikor megneztem azt a nehany reszt aminek ez volt az elejen, akkor oklendeztem tole..es mar a jatekkal is jatszottam..te jo eg lehet h lassan en is nezni fogom? :tard:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Titkos: nem boncolgat világmegváltó kérdéseket, de azt nem hinném hogy csak attól lehet jó egy anime...

jaj és a szinkronja is nagyon tetszik! Naruto- hogy jöhet ki ilyen hang egy olyan nőből ?_?!!!! a japán szinkron csodái...

Túlfanolás? aki csak divatból néz egy anime-t annak úgy kell... rossz lehet, bár asszem M.o.- n annyira még nem jellemző

(jaja és: RTL2-on nem szabad nézni- szét van vágva az egész, rosszak a szinkronhangok, és az OP valami horror...)

most jön a 143. rész XDDDD
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

IloveRenji: nem fogsz belehalni, ha elkezded xD
Kanashimi wo Yasashisani meg jó, bár eleinte sértette a fülemet, de megszoktam. XD

Titkos:
.... :lol: van benne valami :wink:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Titkos:
Még ilyen beteg poénokat. :D
Egyébként Renji , Pal-chan, nem vesztetek semmit ha elkezdítek, legfeljebb időt...Meg pár gigát. XD
De megéri.
RTL2-n meg ne nézzétek, az valami ijesztően rossz.
OFF:Titkos, az elöbb nem vettem észre hol vagy, mert nem kaptam az avatárod, azután esett le, hogy várj, avatárt váltottál.^^"/OFF
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Válasz küldése