Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Ott még nem teljes a flashback, majd 130 körül lesz.
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

[Ayu]​ Naruto Movie 3

http://href.hu/x/2i54
:)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Most szólok, hogy április 1. van, tehát a fent linkelt film kamu. (Sorry, ha elrontottam vkinek a szórakozását, de hátha van, aki nem akar feleslegesen szenvedni a letöltéssel. :p)
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Az új Shipuuden (dupla) epizódhoz:
Ilyen gyatra animációt is rég láttam 0_0 Azért is dühítő, mert egyes részeket nagyon szépen megcsináltak, erre a következő jelenet úgy el van rajzolva, hogy nem hittem a szememnek :dirr:
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Köszi az infokat! Így már érhetőbb. ^^
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Szacsi írta:Az új Shipuuden (dupla) epizódhoz:
Ilyen gyatra animációt is rég láttam 0_0 Azért is dühítő, mert egyes részeket nagyon szépen megcsináltak, erre a következő jelenet úgy el van rajzolva, hogy nem hittem a szememnek :dirr:
2x néztem meg, mert elsőre csak 80%-ig láttam, és más dolgom volt, másodszorra furcsa mód a csatajeleneteke már áttekertem, a story része feelinges, sajna az animáció és a rajzolás borzalmasan gyenge, a filler csapat csinálja :(. A hangok jók, az egész jó lenne, ha nem lenne ilyen igénytelenül megcsinálva. Mintha nem lenne rá pénzük. Pff...
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Zols írta:Én csak azt nem értem, minek kell pár jelenetet 3-4x bevágni... unalmas.

Egyébként itt egy szánalmas shot, amit elkaptam: :cool:

http://web.kabelnet.hu/zols/ezmiaszar.jpg
nem értem, hogy mi bajod van, itt egy nagoyn jó torzítást láthatunk...


amúgy a shippuuden továbbra is egy pocsék rétestészta :roll:
Kép
Avatar
Axel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.09.19. 15:24
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Igen igen. Ez a 6-7. rész is semmi nem volt. Ezek az első részek eléggé semmik. Még talán a fillerekben is voltak izgalmasabb részek. 7 részen keresztül nem történik semmi. + dupla részekért 2 hetet kell várni. Szemétség :!:
A láncfűrész ritmusra jáár!!
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

08-09: kicsit már kezd pörgősebb lenni, egész jó rész volt, remélem így halad tovább a sorozat.

És most a manga is elég izgalmas.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Van egy kis infóm, ami nem 100% biztos, de azért megosztom.
------------------------
Some of you may know that for the past month, I have been blathering about my theory that Part 2 is going to have a change up of the animation staff, and thus make a huge jump in quality, probably after episode 14.

Well guess what? The ANN has updated their credits page and there are a crapload of new people on.

These new additions include but are not limited to:

13 new key animators
5 (In house?) In-between animators
2 new episode directors
4 new animation directors
3 new digital photographers, something they did not use before

...and also worth mentioning is that Toshio Masuda, the man who created part 1's awsome eclectic score, was added to the list a couple of days ago.

It is probably sad for a 21 year old man to be this excited over a cartoon, but I am so happy I could crap myself.

Quickly glancing through these names, I could see that many of these guys worked on part 1 too. I am going to spend the rest of the day checking their resumes. I am particularly interested in the photographers. This is something that Naruto never had before, and I am not even sure what it is going to do for the animation.
------

Aki nem érteni, annyi, hogy sok új animátort fogadnak a naruto készítéséhez, jónéhány rendezőt, és 3 digitális fényképészt, akiket ideáig nem is alkalmaztak. A teória szerint a 14. résztől lesz ez már így, de nem 100%-ig biztos.

Amúgy a 8-9. rész szerintem nagyon jó volt. A 8. részben voltak rosszul megrajzolt jelenetek, de nem volt vészes. Kankurou harca tetszett, nagyon jól megcsinálták, és élvezhető volt annak ellenére, hogy filler, és tudom hogy mi fog történni. A 9. rész az pont egy szövegelős rész volt, de egész sokat most feldolgozott a mangából, és az animáció is nagyon jó volt. A végén meg lehet látni Chiyo-t is ! :D
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Pata, ez nagyon jó hír ha igaz. Nagyon bízom benne, mert jó sorozat Naruto, és csúnyán el van cseszve a gfx benne. A remény hal meg utoljára :).

Hazamegyek, megnéztem új részt.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Valaki adjon kérem szépen magyarázatot:
okés :volt az Első Hokage, a Második ; a Harmadik akit látunk meghalni , és a Negyedik aki már meghalt. És akkor most jön AZ Ötödik.

De én nemértem... hogyhogy volt a Negyedik és az hulla, ésakkor a jelenben meg és és virul a Harmadik? ez nekem magas...
U.I: ha nemtudja valaki elmagyarázni spoiler nélkül akkor inkább mindegy...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

A harmadik, mivel már idős volt, megválasztotta a 4.-et utódjának és nyugdíjba ment. Csakhogy a 4. belehalt a Kyuubi elzárásába, ezért kellet az idős harmadikat rehabilitálni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

áhá, köszi.
Mostmár szinte minden világos...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

8-9, továbbra is rétestészta igénytelenség, csak Kankurou és Púposhátú harca dobta fel egy kicsit az egészet, az utolsó 20 percben semmi nem történt ami új lett volna számomra :roll:
Kép
Avatar
pofazoli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.12.17. 23:28
Tartózkodási hely: SCG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pofazoli »

Nem értem, miért lenne már rétestészta? Mi az hogy nem történt semmi az első 7-9 részben? Vegyük át mi történt: SPOILER
Naruto hazaért Konohába, Tsunade hogy felmérje az erejét a kakashi-s edzésre elküldi Sakurával együtt. Megy némi fight, némi okoskodás, egymást felmérik, majd egy csellel sikerül elvenni a csengőket. Ezidőtájt két Akatsukis, akiket Jiraiya említ is Kakashinak Homokfaluba érkezik, majd Deidara megtámadja Gaarát, harcolnak, míg végül Gaara veszt Deidarától, közbe szép visszaemlékezések, mint várhattuk Narutótól. Kankuraou utánuk ered, de Sasori megállítja, kis fight, kis ismerkedés Sasori-val, Kankuraou súlyos mérgezést kap, Baki Chiyo-baaékhoz megy segítséget kérni, ezidőtájt a kakashi csapat összeáll, és megkapják z első küldetésüóket. Meg közbe ment még csomó ismerkedés az új színnel. Hát nemtudom 9 rész alatt mit vártatok, de szerintem ez bőven elfogadható, sőt jó. Lehet az a gondotok, hogy hetente van egy (vagy kéthetente kettő) és nem tűnik fel? A régi Narutóban sem történt igazán több ennyi rész alatt, lásd pl Naruto Gaara harcot, az is jópár részig eltartott, Gaara most meg a poén kedvéért meg is halt. Én egyáltalán nem tartom rétesnek, max az eksönök még nem olyan nagyok, mint amivel végződött, de majd fokozatosan biztos keményedik, ahogy a történet is.
/* Én kis kertész legény vagyok, rózsafákat locsolgatok... */
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nah ez durva volt.mm a spoiler...
nemolvastam el mert okos vagyok,de..
kérdés: milyen korban is játszódik a Naruto cselekménye?
szvsz újkor. Mert van mozi, vonat, stb. szal látszik a fejlődés de a középkort azért már elhagyta.
Csak azért nemtom igazán betájolni mert azért mégis A Nép kissé visszamaradott, de lehet hogy csak azért mert 'Hidden Village' .
Na most nemtommennyire volt érthető amit írtam :-P :oops: :roll:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

A Narutónak van egy hangulata, az biztos! Kakashi egyértelműen a legjobb arc. Ugye azt mondta, hogy ő 6 évvel volt fiatalabb Narutónál, amikor átment a Chunin (?) vizsgán?... brutál lehetett. Meg hogy benne van a tankönyvekben... nagyon poén. (Hány ilyen tanárotok volt, aki meg is érdemelné, hogy tanítsanak róla?...) A Jetixen nézem, de valami idegesítő módon a nemtomhanyadik résznél újrakezdték. Pedig épp kezdtek volna jönni a jó kis karakterek meg összecsapások... nagyon remélem, hogy tovább fogják vetíteni.
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Hát szerintem igazából nem köthető ennek a világnak egyik korához sem.. mert egy teljesen más, fantasy világ.

Egyébként meg Shippuuden jó, csak a Deidara vs Gaara harcokat nagyon elnyújtották és unalmas volt. A mellék filler dolgok engem nem zavarnak, ha a fő-szál nem filler és halad a sztori addig np. Néhol eléggé elrontott animáció, néhol jó, dehát semmi se tökéletes. Talán még az új zenék hagynak némi kivetnivalót, persze nemrosszak, de a régiek jobbak. 8-9. résszel meg szerintem semmi baj nem volt, sőt, talán kicsit kezd felpörögni.

Szerk: szeretem, ha elémpostolnak.. egyébként Jetixen sztem nem érdemes nézni, 12 éves gyerekszinész naruto hangja.. tök gáz :\
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Tényleg elég gáz a szinkron... nemcsak Naruto hangja idegesítő. A fordítás néha meg kritikán aluli. Hogy süllyedhetett idáig a magyar szinkronok színvonala... régen még Törpapa hangja is Sinkovits volt. Igazi színészek, igazi rendezés, édes Istenem! Szánalmas, hogy ennyire értéktelen lett a szinkronok nagyrésze.
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

részemről no comment, Baoko. Ja és szerintem ne várj a Jetixre... de te tudod. Én pl amikor elősször levetítették utána rögtön néztem tovább a folytatását a neten...

Szóval akkor egy teljesen más világ...okés.Csak furcsa volt mert Naruto movie egyes közben jutott ez eszembe és érdekes módon eddig eszembe se jutott ez a kérdés pedig már a 107 es résznél vagyok(megjegyzem éppen agyonizgulom magam...-)
Kösz, Zols.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Nem lehet tudni, hogy kb mikor fejezik be a Shippuuden-t, mert szerintem addig berekesztem a nézését. Nincs kedvem ezt is részenként nézni. :)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ak írta:Nem lehet tudni, hogy kb mikor fejezik be a Shippuuden-t, mert szerintem addig berekesztem a nézését. Nincs kedvem ezt is részenként nézni. :)
nemlehet tudni... szerintem számolj legalább 2 évvel (~100 rész)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Shippuuden 10:
Ez a studio se csináljon túl sok részt, nem volt olyan jó az animáció.. ^^'
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Pata írta:Shippuuden 10:
Ez a studio se csináljon túl sok részt, nem volt olyan jó az animáció.. ^^'
Te mondtad: 14-ig kell kibirni :)
Válasz küldése