Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Új OP: gyenge... a zene nem rossz, de amúgy nemtudom... nem győzött meg, nemmintha lenne az utóbbi időben jó Naruto OP (sorry, ezvan, sztem már jóideje nem volt igazán jó OP :p)

Oh... nad btw: HERE COME THE FILLERS AGAIN!!!!!!!! HAHAHAHAHA :D
(noooooooooooooo)
Kép
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

hát amúgy érdekes... mert ep54 végén megjönnek a filler karakterek, ep55 previewjében meg
spoiler: naruto kakashi+yamatotol tanulja már azt az új wind elemental rasengant...
lehet így vegyítik a mangát a fillerrel vagy valami, viszont egy jó hír is van, a sorozat végre átállt HD-ra, ideje volt már...
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Nah, akkor most fél évig nem kell nézni a narutót, pedig már kezdtem úgy érezni, hogy történik valami megint.... :neutral:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Goofy 2008.04.07. 13:41-kor.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudom, biztos nekem van ízlésficamom, hogy az OP tetszik (Shippuden OP-ok közül eddig simán ez a legjobb szvsz), az ending meg szintén jó. :) (De komolyan, hiányzik nektek a hörgős, farsul éneklő "Rokkerzsolti", vagy mi a gond a mostani zenével? :D) Persze zeneileg értem. :D Az ED animációja megint a "spóroljunk a rajzolással" szisztémát követi (valamint az iskolai egyenruha, illetve a fanartok után most ÖLTÖNYBEN láthatjuk "kedvenceinket", hadd csorogjon a fangirlök nyála, omg...), az OP pedig a már emlegetett nyúlások ellenére is jó lenne szerintem (végülis ez még mindig a Naruto, szal nem meglepő a lopás XD), viszont ezek a fillerek már tényleg röhejek. XDDDDDDDD Esküszöm az egész sorozatban a legjobb karakterfejlődésen maga a Studio Pierrot megy át. Eleinte még félnek a fanoktól, és szigorúan ragaszkodnak a mangához, utána muszáj bevezetni a fillereket, de azért eleinte igyekeznek valami sztorit is beléjük vinni. Aztán a fillerek felénél rájönnek, hogy "Francnak ide sztori, ezek a narutardok mindent megesznek! :D", most a Shippudenben pedig ezt használják ki maximálisan. (De tényleg: minek filler egy olyan sztoriba, ami fényévekre van lemaradva a mangától, és a tetűlassú cselekmény miatt nem is volt valószínű, hogy utolérné azt pár évig?) Mondjuk mivel a Shippudenben a canon sztori is dögunalmas volt a bealtatós tempó miatt, lehet, hogy ha megtanultak volna karaktert tervezni, most fel sem tűnnének a fillerek. XD Tényleg úgy néznek ki, mintha egy totál másik animéből jöttek volna, ami már tényleg "teljesítmény", elvégre a canon karakterek külseje is egész széles skálán mozog. (Avagy ha filler karakter létedre kilógsz a Naruto-Rock Lee-Gaara hármas totál elütő karakterdizájnjától, akkor már tényleg komoly gond van veled. XD)
Na mindegy, azért Kakuzuékat megnéztem volna animálva, de úgy tűnik, tendencia lett ebben a sorozatban, hogy ha Sasuke 2-3 részig folyamatosan szerepel, utána minimum 20-30 fillert kell berakni. (Jézusom, mi lesz itt, amikor elérnek ahhoz a részhez, ahol túlképp már ő lesz majdnem a főszereplő? :dirr:) Amúgy még mázlitok lesz, ha tényleg csak 26 részig lesz filler, Pierrottéknál ez a fillerezés valami perverzió lehet, nem lepődnék meg, ha megint beadnának vagy 80 fillert egymás után, mert épp olyanjuk van. (Én együttérzek velük, szegények már tényleg mindent megtesznek, hogy tönkretegyék ezt a sorozatot, nem az ő hibájuk, hogy még most is sokan nézik. XDD)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Spec a zene nem rossz, sőt már egészen megszoktam így hallgatva, de Naruto-hoz csatolni nem nagyon tudom :) (volt már egy pár ilyen OP btw)
Nekem valahogy mindig is a Flow meg az Asian KungFu Generation lesz a Narutoval azonosítható zene... de végülis tök mind1 mi az OP :D a fő az h fillerek fillerek fillerek XD kész... abszolút igazad van Titkos, jön Sasuke és jön a filler XD Amúgy a manga is tetü lassú az igazság szerint :)
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Tudtátok, hogy Naruto szinkronhangja nő? És, hogy ugyanez a nő szinkronizálja Gont (Hunter X Hunter)? Én most jöttem rá, tök dúrva, pedig már régóta nézem a huntert is.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... hp?id=2130
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Igen... ilyen nem ritka :) Hitsugaya a Bleachből, vagy Orochimaru a Narutoból, van ilyen :)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Vagy akár Shinji az EVA-ból

Amúgy érdekes, hogy már kezdik a fillereket, mert még jócskán van a mangából feldolgozatlanul, viszont nincs alternatív ötletem, hová lehetne még beszúrni egy filler arc-ot...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Shinji az EVÁból azt tudtam igen, meg az ilyen bishi karaktereknek mind női szinkronja van, meg sok helyen kisfiúknak vagy fiatalabb srácoknak, sőt valamikor még a kutyaugatást is szinkronszinészek csinálják, pl ONe Piece-ben volt ilyen, vagy DBZ-ben Majin Buu kutyája...
ok ez most elég OFF volt

NArutórol annyit, hogy az egész shippuudenben alig volt 2 rész amire azt lehetett mondani, hogy jó volt, az egyik a 26-os, meg még utána volt 1-2 ami elég jó kivitelezést kapott.
Volt most ez a duplarész az 50valahányadik hát majdnem elaludtam rajta, 40 percben szinte volt 2 perc cselekmény....1 percig egymást nézzük, fél perc alatt mondunk 2 monsatot, 5 perc visszaemlékezés, 1 percig egymást nézzük, fél perc alatt mondunk 2 monsatot, 5 perc visszaemlékezés...ez ment egész végig, plusz belerakják ezt a keyword-ös speciál hülyeséget...az endingben fan artokat mutogatnak, semmi animáció...az ending után a gagyi ráadások. Hihetetlen, hogy úgy össze tudják hozni a heti részt úgy, hogy abban 25 percben szinte ne történjen semmi, igazán profi munka.
Nem nézem többet :-P
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Goofy: Az a poén, hogy még magukhoz képest is... Ha megfigyelitek múltkor volt az a rész, amikor keresték Sasukét, és nyitogattak be a szobákba, aztán végül megtalálták. Na ez most nekik eltartott egy teljes epizódig, míg a sorozat legelején kb. egy 5 perces "előre emlékezés" keretében lezavarták az egészet. XD Akkor hogy-hogy gyorsabban ment? :D Jah tudom, nem a jelenlegi rész története volt, mindig azt kell elnyújtani, ahol épp tartanak, a flashback (oda-vissza XD) csak a körítés. XD
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát... Pierroték szakértők ezen a téren, lásd a szinte évekig tartó filleráradatot :)

szóval ez nem meglepő, és talán jobb most kibírni azt, hogy akkor egykét hónapig nem nézzük a sorozatot (márpedig ha openingben ott vannak azok a fazonok akkor nem lesz ez kevesebb 20 résznél :D) mint hogy megint hagyják beérni a mangát és egy évig megint fillerezni :)
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Kijött a Movie a DB gondozásában. :shock:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

És mivel nem április 1.-e van, az is valószínű, hogy nem fake. :-P
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Már lejött, tényleg nem fake =D Viszont az eddigi movie-k borzalmasak voltak, ettől sem várok túl sokat... =/ Mingyá megnézzük.
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

jah...
szvsz roppant gyenge lett... vhogy a jeges film jobban megfogott :?
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

megnéztem a shippuuden moviet... LOL több fanservice (nem csak látványilag lehetséges) kell a népnek vagy mi van? ezt a befejezést... :dirr: ez nem igazán jellemző a narutora... meg az a hajból vízrázós bishi-like jelenet XD nem volt valami hajde... egyetlen értékelhető momentum az Gai-sensei "csodaszere" végső esetre XDD
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Lenne egy kérdésem: ha jól értem, amikor Sarutobi megidézte a "nagy kaszás" jutsut (bocs, a magyar fordítást nézem), akkor egyszerűen kivette volna Orochimaru lelkét. Eddig oké. Na de akkor ez a Negyediknél meg a kyuubinál hogy volt? Akarom mondani: vagy kiveszed valaki lelkét és "elnyeli a pokol" vagy a kaszás csinál vele valamit, vagy beleteszed egy gyerekbe. Ez a kettő korántsem ugyanaz. Mármint ha ugyanarról a jutsuról van szó. :weh:
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Ayla »

lálálá... a Naruto fillereket is megnéztem és érdekes dolgok voltak benne, de nemtetszett és néha ez is unalmas volt. Most végre már nincs filler, de azért még húzzák, jó narutós.

Na, ki dőlt be az új DB fake-nek? XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Szerintem annyira süt a címéről, hogy kamu, hogy nem sokan. Persze a letöltések száma mást mutat, bár lehet, hogy csak kíváncsiak voltak, hogy mit adnak Naruto név alatt.
Valaki megnézte egyébként?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Kagain »

Mit szóltok hozzá, hogy a DB 2009.01.15-tel dobja a Narutót? :(
Én nem örülök neki, de azért megértem őket.
Valahonnan majd csak lesz...
I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

:weh:
Nagyon nem számítottam rá. Az animét nem nézem (elég nekem a manga), de számomra eléggé meglepő, hogy az egyik legmegbízhatóbb csapat (már ami a gyorsaságot illeti) dobja... Azt hittem végig fogják vinni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Okkal hagyták abba:

Cikk1
Cikk2
Angol ANN cikk
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Így értehető a dolog, de kíváncsi leszek , mikor fognak ráébredni, hogy ezzel nem érnek el semmit, sőt csak könnyítik az elterjedését. Ráadásul így gyaníthatóan a fordítás minőségére sem lesz gond. Emberek meg úgyis lesznek akik megosztják majd, úgyhogy garantáltan nem hatékony ez a módszer... :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Tami-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.03.10. 13:22
Nem:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Tami-chan »

ez végülis érthető, és "jól teszik".
arra viszont igencsak kíváncsi leszek, h meddig dog ez tartani, és mi lesz ennek a hatása. :?: :?: :?:
なん くる ない さ
けがれ の ない その ほほえみ んこく な ほど

I'll also show you a sweet dream next night.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Elmodaná nekem valaki pár mondatban jelenleg hányas rész van a Narutóból és hogy hol tart a sztori? Mióta a DB abbahagyta nemizgatom magam, főleg hogy fillerbüdös. Tehát a 92-es résztől....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése