Fullmoon wo Sagashite

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szerintetek milyen az anime?

A szavazás 2004.01.14. 14:15-kor befejeződött.

12
75%
rossz
4
25%
 
Szavazatok száma: 16

Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én csak az openinget meg az endinget töltöttem le, de nekem most az is bőven elég. Imádom ezt a két számot! ^.^
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Már vagy 4 hónapja, ismét nagy Rajongója lettem a Full moon-nak... ::daisuki:: Bevallom, amikor elősször láttam, nem dobott hanyat, a története, eléggé elhúzták, és nem is tudom, de amint kezdtem belemélyedni, annál jobban megszerettem!^^
4-hónapja, egyik kedves barátomnak, ajánlottam animéket, többek között ezt az animet is, és kérte, hogy vázoljam fel neki, miről is van szó benne...és ahog elkeztem mesélni, közben belevontam a mangát is, és annyira beleéltem magam, a mesélésbe, hogy rendesen, néha könnyek szaladtak a szemembe...
Nagyon beletudtam élni magam, és azthiszem végleg belseszerettem, és nálam a kedvencem lett, benne van a Top 5-ben!^^
Elkeztem gyüjteni klippeket, albumokat, mp3-akat, képeket, a mangát, és mindent ami vele kapcsolatos...(Zodd-sama jókat mosolygott rajtam, amikor elkezdtem áradozni...XD )
Szóval nagy Full Moon lázban égek, annak ellenére, hogy az anime-t, már nem igazán mostanában láttam, eltelt azóta már 1-2 év...^^""
Na jóó...ennyit a fanatizmusomról, megint tulzásba viszem, és halálra untatok mindenkit... ::japtoun::


Akinek kell, annak kitudok írni 1-2 dolgot! ::jeye::
pl.:
OST-k
Mangakötetek (végig) ::daisuki::
Albumokat :
Changin' My Life - Eternal Snow,In Future,Myself,The Best of My Life,Etrange Love Chronicle...
The Scanty - I Love You, Love Lullaby...
...
Mindenféle Myco mp3-ak, albumokból...
Scanty klippek: 3db (I Love You, Koibana, Home Girl), és Myco Klippek:5 db (Myself, Eternal Snow, Star Dust, Etoranze, Luv. Remix)
Na meg sok Wallpaper, és kép...inkább képek...^^"
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Manga? Az nekem kell!! *_* De az is jó, ha csak a letöltési helyet mondod meg!
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nyúúú...Emule töltöttem le, a mangákat anno, de ha kelleni, szívesen kiírom! ::jeye::
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

És a Myeslf nevű számot honnan lehet úgy letölteni, hogy még magam is szerkeszthessem? Mert valami olyan hülye verziót fogtam ki, hogy a teljes, de nem tudom a modify tag-ot írni... >.>
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Narumi írta:Manga? Az nekem kell!! *_*
Majd lesz vmikor manga.hu-n magyarul. ^^" Igyekszem, csak közbe Jeanne-t is fordítok.^^" Addig angolul asszem fenn van az animehq-n. De nem tudom, hogy végig-e.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Sister Tenshi írta:Majd lesz vmikor manga.hu-n magyarul. ^^" Igyekszem, csak közbe Jeanne-t is fordítok.^^"
WoW...Magyarul?*_______* Alig várom..*_____________*
Tenshooo, a Jeanne miatt pedig le a kalappal, nekem naggyon tetszik, ahogy fordítod, amint fennt lesz manga.hu-n letöltöm....*______
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Csatlakozom az előttem szólóhoz! :D
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hurrá! Lefordítottam egy Fullmoon fanficet! ^_^ Mondjuk nem volt vészes, mert alig van meg egy oldal.. Meg nem egy hulla nagy szám. :P
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Narumi: El tudnád küldeni nekem a fanficet?
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Együtt

„Hol vagyok? Takuto? Takuto..” – Egyre csak ismételgette a nevét. – „Hová ment? Tegnap még itt volt velem. Hol van most ő?” – Amint a 12 éves Mitsuki ezeket gondolta, kiment, és meghallotta, hogy valaki énekel. „Micsoda szép hang.. Olyan nyugodtnak tűnik. Vajon ki lehet ez?”

Elakadt a lélegzete, amikor meglátta, hogy ki volt az. „Takuto! Szóval ő énekelt.. Wow, milyen szépen énekel.. Olyan ismerősnek tűnik ez a dal.. Ó.. Hiszen ez az én dalom.. Az egyetlen, amit énekelni hallhatott.. Ez lenne az oka? Talán miattam történt.. Tudok emberek előtt énekelni, beleértve Takutot is.. Mindenki hallhatja a dalomat.. És talán Eichi is észrevesz és hallgatja a dalomat!"

„Mitsuki.. Mit csinálsz?” – kérdezte Takuto. „Ó, Takuto! Öh.. izé.. Hol voltál? Téged kerestelek! Ha legalább mondanál valamit, mielőtt elmégy valahová!! Annyira aggódtam!!” „Most miért kiabálsz?” „Mert aggódtam miattad!” „Jól van, na, értettem! Fejezd be a kiabálást!!” Mitsuki csendben maradt, miután Takuto leordította őt, megijedt. De tudta, hogy ő késztette rá, hogy ezt mondja, így leült Takutoval a világítótorony közelében. „Wow, milyen szép a napfelkelte.. Bárcsak örökre így maradhatnék.. Várjunk csak! Mit is gondolsz, Kouyama Mitsuki? Megőrültél? Így maradni Takutoval? De miért érzem így?”

Eltelt néhány perc, mire Takuto megtörte a csendet: „Mitsuki, gyerünk, menjünk haza, még megfázol.. Gyerünk!” „Nem, itt akarok maradni!” De ezt mondta: „Oké.. Menjünk, de ugye holnap is kijövünk ide?” „Biztosan.”

„Bárcsak így maradhatnék.. Közel.. Takutohoz.. Úgy érzi, hogy ő több, mint Eichi.. De miért néz ki Takuto többnek, mint Eichi? Nem tudom.. De úgy gondolom.. Szeretem Takutot.. De ezt nem mondhatom el neki.. De ha nem teszem, akkor úgy fogja érezni, hogy jobban szeretem Eichit nála..”

„Mitsuki.. Tudom, hogy szereted Eichit.. De én is szeretlek. Tudom, hogy nem ismered az érzéseimet, de én annyira szeretlek! Ezt nem bírom tovább.. De ha elmondom, úgy érzem, hogy valami baj fog történni.. Segítek neked, hogy megtaláld Eichit.. De remélem, rájössz, hogy szeretlek. Szeretlek Mitsuki, és mindig szeretni foglak. Mitsuki olyan szomorúnak tűnik, de vissza kell kísérnem. Énekelnie kell. Énekelnie kell önmagáért. A „nem-éneklő” Mitsuki nem a te éned.. Felőlem elmondhatod Ooshige-sannak és Wakaouji-senseinek is.. Nem érdekel..”

„Takuto.. Meg kell kérdeznem valamit..” – Mitsuki végül kibökte, arca kíváncsiságot fejezett ki. „Mi az?” „Nos.. Tervezem, hogy elmondok mindent Ooshige-sannak és Wakaouji-senseinek, ami történt. Rendben? Mondanom kell valamit erről a shinigami-dologról..” „Oké, de csak akkor, ha rajtuk kívül másnak nem mondod el! Megígéred?” „Persze! Öhm..” „Hajh.. Mi van már?” „Izé.. El kell mondanom neked, de.. Öhm.. Köszönöm neked, Takuto!” Mitsuki megölelte Takutot, arca skarlátvörös színbe váltott. „Izé.. Mitsuki?” „Igen, Takuto?” „Öh..” „???” „Szeretlek, Mitsuki!” Mitsuki arca újra vörösbe váltott, majd válaszolt: „Takuto! Te szeretsz engem?” „Igen.. Tudom, hogy szereted Eichit, de én is szeretlek..” „Takuto.. Muszáj bevallanom valamit.. Én.. Én.. Én is szeretlek.. Jobban, mint Eichit.. De nem bírtam neked elmondani..” „Mitsuki..” Megcsókolták egymást, majd Takuto azt mondta: „Menjünk vissza, már mindenki aggódhat miattad.” „Oké.”

„Takuto, szeretlek, és mindig szeretni foglak! Köszönöm, hogy minden nap segítesz nekem!”


Beszúrom ide.. Bár szerintem ezért még ki fogok kapni.. :^_^:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Tök édes. Arigatou Narumi-chan!!! :lol:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Szívesen Andro! :)
Amúgy nyugodtan lehet róla véleményt mondani...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hm... nem tom, de azért jó!:D nos azt szeretném megkérdeni hogy Eichi az most egy shinigami??? ezt nem értem... ::frog::
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

K@e-chan írta:hm... nem tom, de azért jó!:D nos azt szeretném megkérdeni hogy Eichi az most egy shinigami??? ezt nem értem... ::frog::
SPOILER írta:Eichi halott. Az animében eljutott Amerikába, de a nevelő szüleivel együtt meghalt egy autóbalesetben.
A mangában, ahol mellesleg két évvel fiatalabb, tehát 14 évesen adoptálták, az Amerikába tartó úton lezuhan a gépük. Takuto is akkor tájt lesz öngyilkos, és Shinigami-ként neki kéne elvinnie Eichi lelkét a túlvilágra. De ő túlságosan szereti Mitsuki-t, és végülis szellem formában mellette marad. Neki köszönhetően látja Mitsuki a Shinigamikat. Ja, és Mitsuki itt tud róla, hogy halott.

Edited by Rage: Spoilert tessék hasonlóképp postolni, mint amilyenre átszerkesztettem. Köszönöm.


Edit by Tenshi: milliószor sorry. pedig úgy szoktam, már nemtom, mér nem úgy csináltam. ^^"""""""" mégegyszer bocs és köszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sister Tenshi 2005.03.25. 15:52-kor.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

arigatou Sister Tenshi... mostmár értem... me eddig nem értettem... :sobsob:
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

- -" asszem ezt az animét a lányoknak találták ki....
Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele de én túl lányosnak találom... Hogy másképp fogalmazzak, rózsaszín világban él ez az anime.
De azért vannak benne jó poénok...^___^ Hát ennyit tok róla mondani.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Őő, igen, lányoknak írták, tekintve hogy az idén 50 éves Ribon Magazinban futott a sorozat, amiben lányoknak írt mangák vannak. ^^" Az anime amúgy "enyhén" rózsaszínebb, mint a manga. A manga valamivel komolyabb és a hangulat sztem más. Ennek ellenére sztem mind kettő jó a maga módján.
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Animéből csak az első részt láttam..elég is volt.. ::are::
Volt régebben egy Ribbonom...(nem kell nevetni) Na abban volt, Full moon.
Az se tetszett túlságosan...(talán csak azért mert japánul volt ::jwar:: ) Nemtom..
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Szerintem nézd tovább, jobb lesz még az! ^^ De nekem is néznem kéne... Lehet, hogy újra kéne kezdenem, mert elvesztem...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Jó az anime, csak túlzottan Takuto és Mitsuki kapcsolatára koncentrálnak. Így Meroko és főleg Izumi teljesen háttérbe szorulnak. :(
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Narumi írta:Szerintem nézd tovább, jobb lesz még az! ^^
Szerintem viszont ne nézd tovább, ha a rózsaszín lányos dolog nem tetszik benne, mert ez a később kiderülő dolgok ellenére se fog változni. Ha nem azért nem tetszett az első rész, mert "unalmas" (a többségnek ezért nem szokott), akkor szerintem később se fogja elnyerni a tetszésed. Bár tévedhetek.
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Nekem a hugom tiszta Full Moon mániás..._ _""

És most tölthetem le neki szülinapjára...Emiatt nem tudok gyorsabban Lovelesst meg Trinity Blood-ot tölteni!!! X(
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Ayase írta:Nekem a hugom tiszta Full Moon mániás..._ _""

És most tölthetem le neki szülinapjára...Emiatt nem tudok gyorsabban Lovelesst meg Trinity Blood-ot tölteni!!! X(
Nah, azért ez mégis nemes ügy! A Loveless meg a Trinity Blood megvár.

Szerintem a mangának szebbek a rajzai, valahogy az anime képeit hiányosnak érzem, vagy helyenként túl egyszerűnek. Aztán lehet adok neki esélyt, mint ahogy a mangának is.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Midoo írta:Szerintem a mangának szebbek a rajzai, valahogy az anime képeit hiányosnak érzem, vagy helyenként túl egyszerűnek. Aztán lehet adok neki esélyt, mint ahogy a mangának is.
Jah, sztem is. Mondjuk én először az animét láttam, és mérföldekkel jobb az animációja/grafikai világa, mint a KKJ-nek. Tény, hogy egyszerű, de így visszagondolva, azért Arina iszonyatosanaprólékostündibündiképei-t elég nehéz lenne megcsinálni animében O_o ezzel persze ugrik a sztori hangulata is, de imho az FMwS-ben azért elég jól elkapták. (Ráadásul az anime vége vhogy jobban tetszett... :? Nagyon kár a manga végéért <_>).

Amiben nagyon kész az anime, azok a poénok ^^ eltekintve a filleres részektől, vannak benne poénok, és több mint a mangában, jóval több ^^ pl. a négyes részen a mai napig emlékszem, mennyit nevettem ^_^
Válasz küldése