Gravitation

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Melyik a kedvenc dalod?

Blind Game Again
8
12%
Glaring Dream
10
14%
In the Moonlight
3
4%
Predilection
1
1%
Rage Beat
4
6%
Shining Collection
15
22%
Sleepless Beauty
9
13%
Spicy Marmalade
5
7%
Super Drive
14
20%
Yuuutsu Na Seven Days
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 69

Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Annyira jó volt az a rész ^^;; [mármint a mutogatós] de a kedvencem akkor is a vége *_* -->
Yuki: Nem rossz, mi...
Shuuchan: Yuki...
Yuki: Örülök, hogy itt vagy... Shuuichi...
Shuuchan: Yuki...
Yuki: Hát te fent vagy?
Shuuchan: Yuki, ölelj át!!
Yuki: Persze, még mit nem.
Shuuchan: Naa... csináld már...
Yuki: Ahh, te kis... na jó, ha ennyire szeretnéd, hogy megölelgesselek, akkor nyomás az ágy...
Shuuchan: ...de... de nem úgy értem...
Yuki: Nem akarod?
Shuuchan: Nem... persze, hogy akarom...

Már fejből tudom XD
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Konomi írta:kedvencem akkor is a vége *_* -
Jah, ROFL :gurul:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Pal-chan írta:
Andro írta:Megamix-et honnan lehet leszedni?
Én mIRC-ről szedtem, a többi Remix-el együtt. Ha kéred, átküldhetem valamilyen file sharing chat progin (icq, yahoo, msn - válassz :D)
MSN-em nincs, úgyhogy ez kilőve. Nefm tudnád feltölteni valahová?
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Hát...régi az utsó hozzászólás...
de ha még mindíg keresed akkor innen letöltheted a zenéjét:
http://www.nanoda.com/english/index.html

Kben... elég érdekesen indult a dolog, de eddíg (7ik rész) nagyon tetszik az anime. Hogy miért indult érdekesen? :P Nos elolvastam az ismertetőt, megnéztem a történetet, minden ok. Csak azt nem tudtam mi az a sonuen ai. Aztán az első rész megnézésekor igencsak meglepődtem. Ráadásul én minden formában ellenzője vagy a.. hmm... fiú-fiú kapcsolatoknak... :P DE ezt meg tudom nézni, mert jó poénokkal, jó zenékkel és jó karakterekkel van tele! ;) Mindenkinek csak ajánlani tom, aki még nem látta!
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Na megnéztem én is a sorozatot. Nagyon tetszett, most a kedvenceim közé is bekerült. ^^ 9/10-re értékeltem. Az 1 pontot a következő dolog jelentette: 1, bár nagyon poénos volt az egész,és nagyon tetszettek is azok a SD pofák, de a vége felé már egy kicsit fárasztó lett, mármint 1-2 helyen szerintem nem kellett volna (pl.: amikor megkeresi Yukit New Yorkban) 2, a két főcharán kívül a többiek nem hogy nem tetszettek, de egyszerűen idegesítőek voltak >.< ez egy kicsit fura, mert általában én a főszereplőket nem szeretem. Ebben az esetben viszont fordítva volt. Ez a legfőbb indok ^^
Yuki volt a kedvencem, ami megint nagy szó, habár szvsz nem olyan értelemben főszereplő, mint például Shindo. Nem szerepel sokkal többet a történetben, mint a zenekar tagjai.
És tényleg nem annyira venni észre, hogy shounen ai, szóval nem kell annyira "félni" tőle (barátnőm kiakadt, hogy "mi???")
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Mondjuk ez a shonuen ai röhejes benne... semmi nem utal rá... ha kapna egy női szinront akkro a kutyának nem tűnne fel hogy nem stimmel vmi. Max amikor a férfi WCben húzza magára az összes WC-papírt! ::japtoun::
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

[OFF:]-.- sztem nagyon is látszik shuichin hogy fiú.... és a shounen ai nem röhejes -.- pedig tom hogy magán vélemény....[/OFF]
Ova forever!!! olyan aranyos ahogy Shuu-chan viselkedik *______* de Yuki egy kicsit idegesítő volt... dehát már meg szokhattuk tőle :roll:
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Amerikai szinkronizálás előtt gondolkoztak azon, hogy a megbotránkozás elkerülése végett női szinkront kapjon Shuichi, de elvetették az ötletet, mivel ezzel elrontanák a sorozat egyik meghatározó motívumát. (szerintem magát a sorozatot is ::hoo:: egy lenne a többi 100 romantikus komédia közül) Arról nem is szólva, hogy amikor nyilvánosságra kerül a kapcsolatuk, nem kavarna akkora botrányt, ha Shu-chan lány lenne. :-P
AyaDid írta:bár nagyon poénos volt az egész,és nagyon tetszettek is azok a SD pofák, de a vége felé már egy kicsit fárasztó lett
Ezzel egyetértek. De szerintem az OVA-ban fájdalmasabb jelenetek vannak. :drop:
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

K@e-chan írta:[OFF:]-.- sztem nagyon is látszik shuichin hogy fiú.... és a shounen ai nem röhejes -.- pedig tom hogy magán vélemény....[/OFF]
Ova forever!!! olyan aranyos ahogy Shuu-chan viselkedik *______* de Yuki egy kicsit idegesítő volt... dehát már meg szokhattuk tőle :roll:
Félreértettél. Nekem nem a fiú-fiú kapcsolattal van bajom, hanem azzal hogy történetileg sokkal többet kilehetett volna hozni ebből adódóan. Helyzetpoénok tömkelege adná magát, ezeket nem használták ki.
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

az anime az egy elég gyengus shounen ai..... az ova az pedig egész erős Shounen ai... de a manga :cool: na az pedig elmegy egy jó kis BL-nek :D és gomen hogy félreértettem ^^""""
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Az OVA-ig még nem jutottam el, majd belelesek. Kben mi az a BL? ::jhuh::
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

BL=boys love vagy mi ^^" ez ilyen nem japánok által gyártott "anime kategória" megnevezés...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Sajnos az OVA-t nem sikerül sehonnan se beszereznem T-T
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Konomi írta:BL=boys love vagy mi ^^" ez ilyen nem japánok által gyártott "anime kategória" megnevezés...
Hoppá, valaki gyorsan értesítse erről a japán kiadókat és rajongókat, mert totális tévedésben élnek! :shock:
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Akkor a BL mégsem az ami? vagy most miről maradtam le? ::jcrazy::
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Mondom, BL=boy's love ^^;;
AoiAnime írta:A BL vagyis Boy's Love (fiúszerelem) olyan műveket jelent, melyekben férfiak közti (homoszexuális) kapcsolat fordul elő [...]
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

AyaDid írta:Sajnos az OVA-t nem sikerül sehonnan se beszereznem T-T
Én ráleltem DC-n de sajna nagyon lassan jön. Jelen helyzetben csak hónapok kérdése és meg is nézhetem... :-P
Konomi írta:Mondom, BL=boy's love ^^;;
Oksi akkor felfogtam. ^^
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

dejó... végre egy fórum ahol Gravitation t is tárgyalnak...
ja, meg én most új vagyok :) soha nemgondoltam volna hogy megnézek egy ilyen témájú animét... :roll: most meg az egyik kedvencem.Lesz ennek folytatása? vagy már van is? olyanvolt a vége a sorozatnak hogy még úgy néztem volna belőle... De miért kellett shu nak nemcsak a haját hanem a szemét is átfesteni? eredetibb az OVAban, szerintem
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Soha nem lattam h lett volna ilyen topic..akkor most ki is negativkodom magam..nekem nem tetszett a Gravi, kb az elso 3-4 reszen meg ugy el-elnevetgeltem, de vhogy utana mar nagyon nem lett bejovos..pedig jol indult szamomra is, csak aztan vhogy kiuresedett/laposodott a dolog. Yuki-t meg pofon tudtam volna vagni az elso perc utan, nagyon irritalt az "envagyokazultragizdamindentjolmegmondok" cimu karaktere..de legalabb arra jo volt h mas ilyen tipusu animeket is megnezzek (es h Yaoitard legyen belolem :dirr:)..es fiu a topikban? o.o LOL
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szerintem később jobb az anime mint az eleje. Pl 8. rész ami most volt a tévében az egyik kedvencem, ott Yuki már nagyon depis, ahogy sír, nagyon drámai.
Na meg jók a zenék is, és jó a szinkron is. Főleg Yuki és Taki hangja.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

a szinkronok nekem is nagyon bejönnek...én nemszeretem az összes számot belőle és mondjuk frászom volt azoknál a részeknél ahol Shuichi nemet akart váltani. De én úgyvoltam vele, hogy hát szóval olvastam/olvasok egy olyan szerepjáccit ahol az egyik karekter nagyon-nagyon hasonlít Yukira és ez eléggé motivált ahhoz hogy leüljek és végignézzem :wink:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gravitation

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Elyon írta:Na, asszem ezzel a témával külön még nem igazán foglalkozott senki (Vagy mégis?) szóval gondoltam nem árt ha van.
Khm, abba senki se köthet bele, hogy Yaoi, mert csak nagyon enyhén az, és ennyi erővel Ecchiről se fórumozhatnátok! ^^'

Első sorban azt szeretném megkérdezni, hogy valaki el tudná-e nekem érthetően magyarázni Yuki (mármint Eiri) múltját?
Mert akárhányszor nézem meg, sosem fogom fel teljesen...
Nem tudom, hogy kaptál-e választ, de ha nem, akkor elmondom.
A 12. részben derül ki minden. Yukit megerőszakolták. És (már nem emlékszem pontosan, hogy ki volt az a srác) a legjobb barátja fizetett embereknek, hogy erőszakolják őt meg, és Yuki ezért ölte meg őt.
Ayumie írta:a szinkronok nekem is nagyon bejönnek...én nemszeretem az összes számot belőle és mondjuk frászom volt azoknál a részeknél ahol Shuichi nemet akart váltani. De én úgyvoltam vele, hogy hát szóval olvastam/olvasok egy olyan szerepjáccit ahol az egyik karekter nagyon-nagyon hasonlít Yukira és ez eléggé motivált ahhoz hogy leüljek és végignézzem :wink:
Azt én is utáltam, amikor Suichi átöltözött, de az anime annyira vicces, szórakoztató, hogy eltekintettem efölött. Amúgy most Gravitation lázban égek, mert letöltöttem egy pár Gravis dalt, és mostanában csak ezeket hallgatom. Szerintem kiválóak mind.

Szerkesztésgomb a hozzászólásod sarkában, légyszi a jövőben azt használd és ne postolj egymás alá. :) Köszi. - Moderátor
Avatar
Yumika
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.04.24. 21:18
Tartózkodási hely: Szlovákia

Hozzászólás Szerző: Yumika »

Sztem nagyon jo anime megéri megnézni.Hihetetlen vicces.:D
Yumika
http://gportal.hu/portal/landoftherisingsun/ - Japan land of the rising sun!
http://anime-fanfiction.animehq.hu - Átjáró a fantázia birodalmába.
Ajánlom figyelmetekbe.:D
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

én érdekes módom hihetetlenül nemröhögtem rajta olyan húú de sokat. kábé az első 6 részig okés.. de aztán.. hüp. ::bawl::
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

nekem az anime eleje jobban tetszett mint a vége. Szerintem eltúlozták a drámai részeket.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Válasz küldése