Gravitation

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Melyik a kedvenc dalod?

Blind Game Again
8
12%
Glaring Dream
10
14%
In the Moonlight
3
4%
Predilection
1
1%
Rage Beat
4
6%
Shining Collection
15
22%
Sleepless Beauty
9
13%
Spicy Marmalade
5
7%
Super Drive
14
20%
Yuuutsu Na Seven Days
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 69

Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Gravitation

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Na, asszem ezzel a témával külön még nem igazán foglalkozott senki (Vagy mégis?) szóval gondoltam nem árt ha van.
Khm, abba senki se köthet bele, hogy Yaoi, mert csak nagyon enyhén az, és ennyi erővel Ecchiről se fórumozhatnátok! ^^'

Első sorban azt szeretném megkérdezni, hogy valaki el tudná-e nekem érthetően magyarázni Yuki (mármint Eiri) múltját?
Mert akárhányszor nézem meg, sosem fogom fel teljesen...
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Nem láttam ezt az animét, ráadásul utálom a yaoit, de valamiért a Rage Beat-re szavaztam. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

A yaoit én is utálom (ajjaj, mit kapok én még ezért ^^""), de a Gravi szerintem nagyon jó! ^__^ Annyira poén az egész, hogy szerintem fel sem tűnik, hogy Yuki és Shui tulképp két srác ^^""
Én a Glaring Dreamre szavaztam, mert a fentiek közül szerintem az a legszebb, habár csak 2. kedvenc Gravis dalom, de a kedvencemre nem lehetett szavazni ^__^"""

Ely: hehe, ha nem lenne ilyen szörnyű a memóriám és emlékeznék mi volt Yukival, akkor elmondanám, de nincs velem valami nagy szerencséd ^^"""
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Rage: Ez értelmes volt :D

Mellékesen közlöm: Én is utálom a yaoit :D A nővérem van csak oda érte. Én már a Gravitation Remixet se voltam hajlandó megnézegetni, de maga az anime nagyon nagyon tetszett! Az Ova már nem volt olyan maradandó élmény, de a sorozat a kedvenceim közé tartozik.

Luluko, melyik a kedvenc dalod? Gomen, de csak ennyi választási lehetőség fért oda ^^' A Glaring Dream tényleg szép, de nem bírom megtanulni a szövegét, csak a SuperDrivenak tudom (úgy ahogy - rövid verzióban) meg a SleeplessBeautynak helyenként ^^'
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Elyon írta:Rage: Ez értelmes volt :D
Kösz, igyekszem tartani a színvonalat. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Ely, nem baj, a Glaring Dreamet is szeretem! ^^ De az abszolút kedvencem a Welcome to my Romance ::daisuki::
De mondjuk a Smashing Blue se rossz... Ehh, én mindent nagyon szeretek ^___^
Jaj, nem is mondtam, kedvenc szereplőm Ryuichi mert annyira imádnivaló :mrgreen:
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Csá!

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Miért utálja itt mindenki annyira a yaoit? Meg a shounen ait?
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Luluko: Én is Ryuichi-fan vagyok, de nagyon ::daisuki::
IchiGo: Hmm... Jó kérdés :) Kezdjük ott, hogy én a hentait és utálom!
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

a Sleepless Beauty-ra szavaztam.. egyébként a No Style is jó, meg a shining Collection.

- SPOILER -

Yukit a mindennél jobban szeretett és tisztelt tanára eladta a két(?) úriembernek... igen, abból a célból. ezután Yuki fejbe(?) lőtte a tanárát. ennyi röviden a múltja.
- SPOLER VÉGE -

elnézést ha pontatlanságok vannak benne, régen láttam már.
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Köszi Hikari :) Én is valahogy így gondoltam a dolgot, de hát... ez hülyeség ^^'
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ehe... En szeretem a yaoit, de a Gravitationt kifejezetten nem kedvelem. ^_^;;; Talan mert nem csak hogy nem yaoi (demegcsakecchise), hanem IMHO egy teljesen atlagos fiu x lany sztori, amiben a lany szerepet kivetelesen egy fiu jatssza. >,>;; Marmint, IMHO sztorinak se a hangulatan, se a folyasan semmit se valtoztatna, ha Shuuichi lany lenne... akkor meg mi a plane az egeszben? O_o;; Miert nem lehet lany? (oke, mert akkor nem Gravitation lenne, hanem Kaikan Phrase 2... XD)

(Jo, aranyos meg jopofa meg minden, csak nagyon nem az en stilusom az egesz... a sztori se, a karakterek se ^^;; Meg a zeneje se. o_O)
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Re: Csá!

Hozzászólás Szerző: LeWish »

IchiGo írta:Miért utálja itt mindenki annyira a yaoit? Meg a shounen ait?
szerintem nem csak ITT.....
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: Csá!

Hozzászólás Szerző: mufurc »

WishM írta:
IchiGo írta:Miért utálja itt mindenki annyira a yaoit? Meg a shounen ait?
szerintem nem csak ITT.....
....erre mar van egy kulon topic...
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

mufurc írta:Miert nem lehet lany? (oke, mert akkor nem Gravitation lenne, hanem Kaikan Phrase 2... XD)
Pont ezért ^^'
mufurc írta:Jo, aranyos meg jopofa meg minden, csak nagyon nem az en stilusom az egesz... a sztori se, a karakterek se ^^;; Meg a zeneje se. o_O
Kicsit ellentétesen godolkozol mint én :) Mondjuk a sztori szerintem se túl komoly, de a karaktereket nagyon szeretem. Az tény, hogy töményen KotaniKinyát hallgatni szerintem is nyálas, de amúgy is NittleGrasper párti vagyok :)
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Anyira tudtam, hogy fogsz nyitni ilyen topicot. Jó ötlet volt ^^ Na, szted én melyik számra szavaztam....? ^^ (2 nap múlva koncert XD)
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Veganyuszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.04.20. 22:17
Tartózkodási hely: egy felhő legszéle

Hozzászólás Szerző: Veganyuszi »

Yaa!!

Mufurc: Bocs, ha most tök tudatlan vagyok... de mia fene az a "IMHO" ? ::jhuh::
Van egy sejtésem, de mégis minek a rövidétése... há mondjuk van egy ötletem: "Immortális Morális Hepaj Ovisoknak" ::jumph::
Amúgy ki az a jóképű fickó az avatarodon? :whaaa:

Sora: Édi az avatarod ::sugoi::

És most akár rá is térhetnék a topicra... ^^""
Én imádom a Gravit, zenéjétől kezdve a shounen ai-ig bezárólag cakk-und-púder!!!! És én más yaoit is szeretek. Nagyon érdekes, nem szokványos, van benne valami bizarr,ami tetszik, meg hát nemtom, alapvetően sincs bajom a buzikkal... állítólag a legjobb barátnők ::reliev::

Kedvencem a Shining C. + az összes, a Sleepless Beauty pl. addig nem is nagyon tetszett míg nem láttam a sorzatot... utána + felfedeztem, hogy ::daisuki:: RYUICHI ::daisuki:: milyen kawaii, és a dalt is megszerettem :)

Na most így hirtelen ennyi jutott eszembe a Gravitationről, Ely csán ::smug:: de kösz, hogy felhívtad rá a figyelmem ::sugoi::
Sokáig aszittem, hogy az SM-et nem fogja túlszárnyalni semmi... óriásit tévedtem, és az első ilyen túlszárnyalás a Gravitation volt.


És most asszem megyek az offotpic "Mit álmodtál"-hoz, mert Vnyusz megint "fórumfeszítően" érdekeset álmodott :whaaa:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Veganyuszi írta:Mufurc: Bocs, ha most tök tudatlan vagyok... de mia fene az a "IMHO" ? ::jhuh::
Van egy sejtésem, de mégis minek a rövidétése... há mondjuk van egy ötletem: "Immortális Morális Hepaj Ovisoknak" ::jumph::
Ooo, asse rossz, de en az In My Humble Opinion (szereny velemenyem szerint) roviditesekent hasznaltam. :)
Veganyuszi írta:Amúgy ki az a jóképű fickó az avatarodon? :whaaa:
Midou Ban-sama (Ginjinek csak Ban-chan XD) a Get Backersbol. :)
Ime egy reszletesebb kep...
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:Anyira tudtam, hogy fogsz nyitni ilyen topicot. Jó ötlet volt ^^ Na, szted én melyik számra szavaztam....? ^^ (2 nap múlva koncert XD)
Naaa, most baaaj? :) Víí :) *Elyon Sleepless Beautyt énekel* :D
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Veganyuszi írta: Mufurc: Bocs, ha most tök tudatlan vagyok... de mia fene az a "IMHO" ? ::jhuh::
Van egy sejtésem, de mégis minek a rövidétése... há mondjuk van egy ötletem: "Immortális Morális Hepaj Ovisoknak" ::jumph::
OMG LOL 8)
RTFM :x (j/k :dirr:)

:dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

mufurc írta:Ehe... En szeretem a yaoit, de a Gravitationt kifejezetten nem kedvelem. ^_^;;; Talan mert nem csak hogy nem yaoi (demegcsakecchise), hanem IMHO egy teljesen atlagos fiu x lany sztori, amiben a lany szerepet kivetelesen egy fiu jatssza. >,>;; Marmint, IMHO sztorinak se a hangulatan, se a folyasan semmit se valtoztatna, ha Shuuichi lany lenne... akkor meg mi a plane az egeszben? O_o;; Miert nem lehet lany? (oke, mert akkor nem Gravitation lenne, hanem Kaikan Phrase 2... XD)

(Jo, aranyos meg jopofa meg minden, csak nagyon nem az en stilusom az egesz... a sztori se, a karakterek se ^^;; Meg a zeneje se. o_O)
Jaj Mufi, azert, mert a Grav az a sok buta jrocker/visualkei rajongo lanynak keszult, es nekik nem lehet olyan gusztustalansagot beadni, hogy fiu a lannyal! Visitva menekulnenek! :lol:

Amugy Gravbol megneztem par reszt, es annyira nem volt jo, hogy most, mikor alig van idom animet nezni megnezzem, de nem is zartam ki, csak azert mert yaoi, pedig nem igazan vagyok oda az otletert.
Amugy meg valahogy annyira nonszensz a ize, szoval a Nakago kinezetu taplo, szoval annyira nonszensz a karaktere, meg a kapcsolatuk, hogy valahogy nagyon szorakoztato volt, jokat derultunk rajta, mikor az en jo Savior baratommal kettesben romantikus gyertyafenynel megneztuk :lol:
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Mizu chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.01.18. 22:36
Tartózkodási hely: Álom és ébrenlét közt.....

Hozzászólás Szerző: Mizu chan »

Lálihóóóó!^___^'
Én a Sájning Kollksönre szavaztam(csak szépen fonetikusan...de le tudom írni ám! :P), bár igazából az összeset felsorolhatnám mint kevvencemet*___*
Éljenek a YAOIK! :D Bár ez elég enyhe verziója a yaoiknak, de én imádom*__* Olyan kawaii Shui^__^ De a Ruichi rajongókat se hurrogom le:P Ugye Ely?:D
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Mizu chan írta:Lálihóóóó!^___^'
Én a Sájning Kollksönre szavaztam(csak szépen fonetikusan...de le tudom írni ám! :P), bár igazából az összeset felsorolhatnám mint kevvencemet*___*
Éljenek a YAOIK! :D Bár ez elég enyhe verziója a yaoiknak, de én imádom*__* Olyan kawaii Shui^__^ De a Ruichi rajongókat se hurrogom le:P Ugye Ely?:D
Ühüm, és ezért cserébe nem hurrogom le azokat, akik nem tudnak írni MizuCicám :D

Osorenaideee! :sing:
Kép
Avatar
Mizu chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.01.18. 22:36
Tartózkodási hely: Álom és ébrenlét közt.....

Hozzászólás Szerző: Mizu chan »

Elyon írta:
Mizu chan írta:Lálihóóóó!^___^'
Én a Sájning Kollksönre szavaztam(csak szépen fonetikusan...de le tudom írni ám! :P), bár igazából az összeset felsorolhatnám mint kevvencemet*___*
Éljenek a YAOIK! :D Bár ez elég enyhe verziója a yaoiknak, de én imádom*__* Olyan kawaii Shui^__^ De a Ruichi rajongókat se hurrogom le:P Ugye Ely?:D
Ühüm, és ezért cserébe nem hurrogom le azokat, akik nem tudnak írni MizuCicám :D

Osorenaideee! :sing:
Kösz Ely chan^^' Tudtam hogy rád száíthatok^^. Most tiszta ciki. Nem elég hogy újonc vagyok, még le is kritizálnak az analfabétizmusomért...
Vííííí^_______^' sirály!
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Mizu chan írta:Kösz Ely chan^^' Tudtam hogy rád száíthatok^^. Most tiszta ciki. Nem elég hogy újonc vagyok, még le is kritizálnak az analfabétizmusomért...
Vííííí^_______^' sirály!
Na, azért ne keseredj el! Légy üdvözölve itt a YAoiFórumon :)
Kép
Kép
Avatar
Mizu chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.01.18. 22:36
Tartózkodási hely: Álom és ébrenlét közt.....

Hozzászólás Szerző: Mizu chan »

Elyon írta:
Mizu chan írta:Kösz Ely chan^^' Tudtam hogy rád száíthatok^^. Most tiszta ciki. Nem elég hogy újonc vagyok, még le is kritizálnak az analfabétizmusomért...
Vííííí^_______^' sirály!
Na, azért ne keseredj el! Légy üdvözölve itt a YAoiFórumon :)
Kép
Mostmá nem kesergek:D Arigato a szíves fogadtatást^^' YaoiFórum?:D Ollé!^^' Egész életemben ide vágytam^^' Krisz nem lép be?:)
Válasz küldése