Sailor Moon, avagy a rizsnyuszi és rajongói

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

:osgrin:
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Ezt vegyem igennek? Na most vagyok bajban :(.......................
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Zero00 írta:Ha má itt tartunk, kifejtenéd bővebben egy kicsit, mér csíped az SM-et?
Ehe, eljutunk ahhoz a témához, hogy mindenki írja le, miért szereti az SM-et. ^^" Felőlem.
Na szóval:
1. Baromira tetszett RTL2-os reklámban Sailor Moon átalakulásakor megjelenő két piros gömb a fején, ahogy megjelent. ^^""""""" (látja az "ez nem normális" tekinteteket) Életemben először láttam ilyet, ilyen animációt, és ilyen rajzolatot. Meg ilyen klassz frizurát (világ életemben rajongtam a giccsért ^^""""), és elhatároztam, nézni fogom. A Rei nagyapjának kristályáról szóló rész volt talán az első, a második pedig mikor Motoki barátnőjéről (Reika) és Mako Motoki iránti szerelméről volt szó volt. Ezek után már ott tartottam, hogy Görögországba tartó buszon, és vissza felé is igyekeztem dúdolni a német OP egy szakaszát. Eleinte persze egy kukkot sem értettem, de jó lehetőség volt arra, hogy elsajátítsam a német nyelvet, ami végülis sikerült is.
2. Idővel megszerettem a karaktereket, a zenét, az átváltozást, az egész új volt nekem. Addig nem szerettem az animéket, de ez a történet és minden jelenete rabul ejtett. A karakterek rajzolata, az animáció, a színek, minden passzolt. Amint egyre inkább megértettem, miről szól, egyre jobban megszerettem. Mindig vártam az új részeket.
3. Később megkaptam a mangát, amit még jobban megszerettem, mint az animét. Naoko rajzstílusa is tetszett, de egy idő után az a komolyság, angst, romantika és sötétség, ami a mangától először taszított, volt az, ami végülis megragadott. És nagyon boldog vagyok, hogy minden kötet itt dísziti a polcomat.
4. Először nem szerettem a musicalt, de miután megnéztem a LA-t, ráttem, hogy inkább a myu. ^^" (imhoimhoimhoimhoimho~~)
Imádom a szereplők jellemét, Usagi esetlenségét, Minako hülyeségeit, Makoto fiú mániáját, főzőcskézését, verekedését, erejét, Rei fiú mániáját, divat mániáját, amikor jósol, Ami-chan szégyelősségét, és még sorolhatnám. Az első történet volt, ami magához láncolt, enélkül nem biztos (de lehet), hogy itt lennék. Örülök, hogy nem hagytam ki az életemből, a legjobb dolog, ami akkor történhetett velem.
Ennyi.
Kép
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Hm, érdekes. Én is néztem egy ideig, de aztán ráébredtem, hogy ennek semmi értelme. Amiket felsoroltál, abból egyik sem fogott meg. Egyszerűen nem az a tipus vagyok, akit az ilyen kis marháskodások le tudnak kötni. Engem ezek egyszerűen nem érdekelnek és nem értem, mit szeretnek mások az ilyen jellegű animéken.
Az 1. ok. Vehetjük úgy is, hogy ha egy másik animét (mittomén Hellsinget) láttál volna előszőr, akkor abba szerettél volna bele? Tehát csak egy véletlen, hogy SM rajongó vagy?
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Zero00 írta:Az 1. ok. Vehetjük úgy is, hogy ha egy másik animét (mittomén Hellsinget) láttál volna előszőr, akkor abba szerettél volna bele? Tehát csak egy véletlen, hogy SM rajongó vagy?
Kizárt, mivel 11 éves voltam, és bár mikor megnéztem a Hellsinget (akkor már túl voltam sok más animén), imádtam, DE én gyerekkoromban utáltam az erőszakot rajzfilmekben, a vámpírokat meg különösen nem bírtam (ja, ja, érzékeny lelkű gyermek voltam), tehát alapból bele se nézek. Valamint, HA akkor nem kezdek SM-et nézni, akkor ha később valaki egy EVA vagy Hellsing szintű animét tesz elém, én is bevágom a szokásos beszólást "fú, de erőszakos, kapcsold ki". ^^" És ezért le lehet nézni engem, de legalább őszintén bevallom, én ilyen vagyok. ^^"" Miután túl voltam az SM-en, és fokozatosan más animéken is, a látóköröm szélesebb lett, és minden műfajból lett kedvencem. Így már szeretni tudom a Helsinget is, mert tudom, miért olyan amilyen.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Zero00 írta:Engem ezek egyszerűen nem érdekelnek és nem értem, mit szeretnek mások az ilyen jellegű animéken.
Sajnos ez a mai világ már csak ilyen... Érthetetlen amit egyes emberek művelnek. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Zero00 írta:Engem ezek egyszerűen nem érdekelnek és nem értem, mit szeretnek mások az ilyen jellegű animéken. [...] Az 1. ok. Vehetjük úgy is, hogy ha egy másik animét (mittomén Hellsinget) láttál volna előszőr, akkor abba szerettél volna bele? Tehát csak egy véletlen, hogy SM rajongó vagy?
Ez sztem nem animefuggo. En orosz miveszfilmeken meg hasonlokon nottem fel, 12 evesen Thomas Mann osszeseket olvastam, stb. Ennyi erovel messze a mindenfele vidam meg vicces dolgok felett kellene allnom... oszt' megse. :P Komoly dolgok is jok, meg a vicces dolgok is jok, mindennek megvan a maga ideje es maga helye. *shrug* (Ami a Hellsinget illeti, en azt sose tudtam komolyan venni ^^;; )
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Csak saját nevemben beszélhetek, de:
Ha mittomén, Hellsinget látok először, sosem szeretem meg az animét. Az ilyen véres, vámpíros kis marhaságok nem igazán jönnek be nekem :)
Ahogy a gennysárga szin sem az esetem.
Én annak idején kezdtem olyanokkal mint Akira vagy Genocyber és 5 évre hagytam is a dolgot a fenébe (igaz, nem csak ezek voltak, a GitS, a 3x3Eyes vagy a Gall Force azóta is kedvelt darabok). Aztán jött a DB és az SM.
Mindkettőben az fogott meg, hogy volt humora, nem is kevés, és a karakterek nem csak voltak mint a befőtt, hanem volt egyéniségük, és meg lehetett szeretni őket. Érdekelt mi lesz velük. Ilyet filmben már nagyon régen nem láttam, és könyvben is ritkán. És innen nem érdekel még az sem, ha a történetnek látszólag semmi értelme (oly sok minden van aminek látszólag húdenagyon van, pedig...)
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Tehát az SM függőség csak úgy maradt, miközben sokkal komolyabb és értelmesebb animéket néztél végig?
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

"értelmesebb"?
Na kezdünk kényes talajra kerülni...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Zero00 írta:Tehát az SM függőség csak úgy maradt, miközben sokkal komolyabb és értelmesebb animéket néztél végig?
"Ertelmes"... mint pl? (koltoi kerdes volt) Egyebkent is, mi vagy ki tiltja, hogy vkinek tetsszen olyasmi is, ami esetleg nem a filozofia csucsa? O_O
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

A Hellsing csak egy példa vót, nézhettél vóna Slayerst is, arra meg má tényleg nem mondhatod, hogy hű de brutális!
Ups, elnézést Meglivorn, már megint az előbb említett szitu :).
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Zero00 írta:Tehát az SM függőség csak úgy maradt, miközben sokkal komolyabb és értelmesebb animéket néztél végig?
Most akkor mufurcal ritka egyetértős pillanataim egyike gyanánt: most nemazé (én szeretem, meg minden, de) a Helsing az szerinted komoly és értelmes? :dirr: A Helsing véres, tocsog tőle, szép az animációja, jók a rajzok, meg nekem a karakterek is bejönnek, de az animében az öldöklés jobbra-ballra dolgon kívül sok story nem lapul, mondanivaló még kevésbé. Az SM-nek pl. van mondanivalója. Egyébként szerintem egyéntől függ, hogy valaki mely stílusokra nyitott, és melyekre nem. Mint írtam, nekem a legdedósabbtól a Metropolis és Miyazaki filmekig terjed a kedvenc listám. És ma ugyanúgy megnézek egy SM kaliberű magical girl-t, mint akkoriban. Mert, mint a zenénél is, itt is sok mindenből csemegézek, mindenhonnan találok valamit, ami tetszik. Akár a világot megmentő hercegnő, akár lány aki egy olyan világban él, ahol az erdőkben található spórák kipusztítják az emberiséget, akár egy Vámpír, aki szétlő minden gennyesálatot, aki az útjába kerül ^^", akár egy idióta 5 éves, aki a gatyáját tologatja, és a seggével táncol, vagy a klón lány és a depressziós fiú, vagy Rally Vincent, a fejvadász és stb.
Kép
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Nem tíltja senki, csak én szeretem az olyan dolgokat, amikben látok értelmet is, az SM-ről pedig én ezt nem tom elmondani (személyes vélemény).
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Zero00 írta:A Hellsing csak egy példa vót, nézhettél vóna Slayerst is, arra meg má tényleg nem mondhatod, hogy hű de brutális!
Meh... o_o Meglivorn kisse kozismerten nagy Slayers-fan... ^^;;;; Egyebkent mos' nemaze', de a Slayers IMHO nem sokkal "melyebb" vagy "ertelmesebb" mint az SM (es mielott vki felreert, en is Slayers-fan vagyok o_o)...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

De nem is Meglivornak mondtam!
Mondanivalója az SM-nek? Mégpedig?
Még egy kérdés:
Mit takar a "rizsnyuszi" :)?
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

ehh most nem azért, de az értelmes, jó, stb fogalmak tartalma teljesen szubjektív. ettől kezdve mi értelme van vitázni?
na hogy ne legyek off: én is óriási NGE rajongó voltam (vagyok, maradok, immáron inkább személyesebb formában a kezdeti őrület helyett), kedvenceim között van a gits, memories, és annakidején mégis mindig néztem a Sailor Moont a tv-ben, és jól szórakoztam rajta... Nem lehet állandóan komolykodni, depizni, elemezgetni és értelmeskedni, néha kell egy kis lazítás.
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

A Sailor Moon igenis yoo anime, ::sugoi:: bár inkább lányoknak ajánlanám... Most töltöm az SM R Movie-t ... ojjjan régen láttam már ::hoo:: ... nem is emléxem h mi volt benne...^.^
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Zero00 írta:Mondanivalója az SM-nek? Mégpedig?
A baratsag es a szeretet a legfontosabb? Nem szabad soha feladni? Harcolni kell azert, amiben hiszunk? Esatobbi?

Persze ezek lehet, hogy neked ezek nem eleg "mely" vagy "komoly" gondolatok, amik esetleg vetekedhetnenek mas "komoly" animek gondolataival (beh), de ettol meg igenis nagyon fontos dolgok szerintem. Foleg a mai vilagban. *shrug* (Egyebkent ha az ember levezeti sok Nagyon Komoly Es Filozofikus Mu mondanivalojat, akkor az esetek jo reszeben ugyanezekhez a mondanivalokhoz lyukadunk ki...)

Az en kedvenc animeim kozott olyanok vannak, mint a Berserk, a LoGH, az Infinite Ryvius, stb. Es az SM is (az elso season). Jah... ilyen is van.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Mufi! Tudhatnad hogy ezek nem komoly dolgok. Csak a Szenvedés, a Nyomor, a Sötétség ad igaz értelmet!
:ossmil2:
Ez ugyanaz mint a kedvenc vesszőparipáim egyike: a komor, angstie, hagyjatokbékén karakterekről mindig az a vélemény, hogy "húúúú micsoda kidolgozott jellem" míg a vicces és vidám ki van zárva hogy az legyen.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Zero00 írta:Mondanivalója az SM-nek? Mégpedig?
Képzeld, olyan alapvető dolgok, amik neked nem biztos, hogy sokat mondanak, de rengeteg embertől tudom, hogy pl. a barátság, a barátok támogatása rengeteg erőt tud adni egy embernek. Hogy a szerelem nagyon erős kötelék lehet. Hogy egy egyszerű és szerencsétlennek látszó lány életében is eljöhet egy olyan pont, amikor erőt kell vennie magán és kézbe kell vennie a dolgokat. És láss csodát, a barátai támogatásával képes is rá. Az ember sokszor kerül durva helyzetekbe az élete során, és nagyon sokat segíthet az embernek, ha a barátok, vagy a szerelme mellette állnak. És most biztos nagyokat röhögsz, egészségedre, de egy kis gyereknek, és sokszor még egy idősebb srácnak (! ismerek ilyet, nem is egyet) egy ilyen anime nagyon sok erőt adhat. Ja, mellékesen a manga sokkal komolyabb és mélyebb történetet dolgoz fel, ahol Usagi is sokkal komolyabb, de gondolom, nem olvastad. De mondjuk, azt kérdezted, miért szeretjük. Mindenki másért. Le írtuk. Ha ezt nem érted, akkor akkor se fogod megérteni, ha folyton kérdezed. ^^" Meggyőzni az igazadról meg senkit se fogsz, ne izgulj.
Zero00 írta:Mit takar a "rizsnyuszi" :)?
SM neve Tsukino Usagi - Holdbéli nyúl. A japán mesék között szerepel egy, ahol a nyúl a holdon rízssütit süt. Na, innen van (mondjuk, a rízsnyuszi cím elég érdekes öltlet volt topic címnek de nem baj ^^"")
Kép
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Na itt a válasz: lányoknak.....................és a vitát le is zárhatnánk :D.
De mégvalami: Annyi filmet/animét/mangát/disney filmet/könyve láttam/olvastam, amelyeknek UGYANEZ volt a mondanivalója, hogy ebből most már kezd elegem lenni! Egyszerűen már semmi sem szól másról, csak a szerelemről, barátságról, szeretetről! De az életben ennél sokkal több dolog van, nem szólhat minden csak erről! És hát ezek közt igencsak üdítő számomra néhány Warhammer könyv.......................
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Zero00 írta:Na itt a válasz: lányoknak.....................és a vitát le is zárhatnánk :D.
Jajj, kérlek, most akkor hadd ne számoljuk össze, hány SM fiú rajongó van. A legszebb magyar SM lapok készítői általában hím neműek. Ekkora hülyeséget írni. ^^"

Edit: Ja, és akkor jöjjön az FY, ahol minden második sor "Miaka: Tamahome! Tamahome: Miaka!" Egyik legszebb (és legromantikusabb) anime, amit életemben láttam. És kié a honlap, az egyetlen magyar FY site? Acheroné, aki fiú. ^^""
Zero00 írta:De az életben ennél sokkal több dolog van, nem szólhat minden csak erről!
Persze, mert milyen szörnyűá is lenne egy békés nyugott világ, ahol nem öldöklik halomra egymást az emberek. :dirr:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sister Tenshi 2004.06.14. 22:17-kor.
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Zero00 írta:És hát ezek közt igencsak üdítő számomra néhány Warhammer könyv.......................
Na mert az Inkvizitor 3. kötete nam arról szól, h Jaq Draco azon nyünyög, h vissza kéne szerezni elveszett kedvesét, meg hogy hogyan alakul ki a barátság a törp, és az Űrgárdisa között... MIntha a nagy magasztos főszál háttérbe szorulna, mert Jaq Draco nem képes túllépni az elvesztett szerelme fölötti angstján.
Egyébként meg, hogy 1 iszonyú cinikus ex-irodalomtanáromat idézzem, a szerelem nem olyan fehérruhában táncikálunk a mezőn, és bámuljuk 1más szemét stuff (oké, nem pontosan idéztem...).

Különben is, SM is tele van angsttel keresd benne ^^;

[edit]bocs a félig offért ^^;[/edit]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csokit kérek!!! *.* 2004.06.14. 22:19-kor.
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Zero00 írta:Na itt a válasz: lányoknak.....................és a vitát le is zárhatnánk :D.
Nem.
NEM zarhatjuk le, mert ha valamitol IGAZAN kinyilik a bicska a zsebemben, akkor az ilyen macso "a lanyok csak a fluffy rozsaszin dolgokat szerethetik, mig a fiuk a sotet es komoly dolgokat" hozzaallas az.
Ugyhogy ezt vond vissza, legyszives, es AKKOR lezarhatjuk. :P
Zero00 írta:De mégvalami: Annyi filmet/animét/mangát/disney filmet/könyve láttam/olvastam, amelyeknek UGYANEZ volt a mondanivalója, hogy ebből most már kezd elegem lenni! Egyszerűen már semmi sem szól másról, csak a szerelemről, barátságról, szeretetről! De az életben ennél sokkal több dolog van, nem szólhat minden csak erről! És hát ezek közt igencsak üdítő számomra néhány Warhammer könyv.......................
Enszerintem kicsit jobban korbe kene nezned a vilagban a filmek/animek/mangak/konyvek kozott (a disneyt felejtsd :P), mert ez elegge durva altalanositas, amit irtal. (Ajanlom a fentebbi postomban felsorolt animeket... szerintem neked bejonnenek, bar nem pont azert, amiert nekem bejonnek... bar oke, a LoGH-t inkabb ne is kezdd el. :P)
Es nemt'om, ha en nem-fluffy-es-rozsaszin dolgokra vagyok, a Warhammer konyveknel is sokkal uditobb ilyen esetekben Robert Merle... vagy Shakespeare... vagy Thomas Mann, vagy Virginia Woolf, vagy Sylvia Plath, vagy a Beowulf vagy a skandinav sagak, esatobbi. :P De akar nezheted a Hiradot is...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2004.06.14. 22:24-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése