Sailor Moon, avagy a rizsnyuszi és rajongói

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Sister Tenshi írta:Őőő, nem. ^^" A történet és sok szereplő sorsának alakulása is teljesen más, karakterek is mások néhol, Rei nem fiú bolond, sőt, utálja a fiúkat, Usagi sokkal komolyabb, Chusa kevésbé nyálas (Usako féltékeny rá ok nélkül ><"), Ami sztem komolyabb, nem olyan "szent szűz vagyok stb." karakter, Minako-nak messze több és fontosabb szerepe van stb.
A "nagyjábólba" ez mind nagyjából bele is fér.
Sister Tenshi írta:Én szeretem a stílusát, ugyanazért, amiért Mako. :roll:
Én is. De ez nem változtat azon, hogy pl. néha egy karra két könyököt rajzol az embereknek.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szélfi írta:
Sister Tenshi írta:Én szeretem a stílusát, ugyanazért, amiért Mako. :roll:
Én is. De ez nem változtat azon, hogy pl. néha egy karra két könyököt rajzol az embereknek.
Mé, Tanemura Arina az egyik legtehetségesebb mangaka a shoujo műfajban, és a legkidolgozottabban rajzoló, akit valaha láttam, és mégis képes volt egyik kpen Maron-nak két hüvelykujjat rajzolni. XD Mi az a két könyök, há nem? XD ^^" Egyébként ebben igazad van.
Kép
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Hát igen valószínüleg szép meg jó a japán manga de csak egy bibi van vele hogy én nemtudok japánul (még). Úgyhogy csak 3 nyelven jöhet szóba olasz angol német...bár nagy valószinűséggel olaszul szerzem meg csak az nem tetszik hogy a németekkel angolokkal ellentétben ők sajna átnevezték a karaktereket.(Tiszta poén hogy a németek mindenkit a saját nevén hagytak Usagi-t leszámítva).
Peace 4 ever!
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »


S múví
R múví
Szúúúper S múvi... /ez annyira nem jött jött be...talán ChibiUsa miatt... / ::jwar::
Kép Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ja, sajnos Szélfinek a két könyökkel igaza van ^^ (Uranusnak rajzolta azt ha jól emléxem)... Ettől függetlenül órákig tudok elnézni egy képét, fantasztikusan színez, rajzol, imádom a légiességét (EGYETLEN egy mangaka se tud szerintem ilyen légies, könnyed, egy vonalból és lendületből húzott figurákat alkotni)... Ja és ami fontos, hogy szerintem oké, hogy torz, ill. nem jó anatómiailag, de melyik mangaka rajzol tökéletes anatómiát? Mellesleg is, Naoko stílusához hű anatómiát alkot, és a manga keretein belül ez szerintem tökéltes, úgy értem, nem üt el a stílustól (a Wedding Peach "anatómiai hibái" sokkkkkalta szembetűnőbbek és zavaróbbak imho...)
Úgyhogy Naoko rulz!! És én a történetet+karaktereket is jobban szeretem a mangában. Bár mint már írtam, a komolyabb SM-sztorikra bukok, és a manga sokkal komolyabb, ezért is szeretem talán ^^ meg a hangulata is nagyon magával ragadó...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

SMLive 36. Nos, mindenki, aki fujt az uj kosztumre, vessen egy pillantast meg az alabbi kepekre...

A legendas Super Sailormoon! ( (C) Meglivorn ^^)
Hell hath no fury... (like a woman not exactly scorned, but pissed off nevertheless)
nem csodalom, hogy a Hold volt a legerosebb kiralysag annak idejen o__O.

A magam reszerol most mar vegkepp semmi bajom nincs az uj kosztummel, koszonomszepen.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Yupp... Brutál volt tiszta SSM :D
És az üvegsaroktól eltekintve a kosztüm is teljesen rendben volt.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Valaki töltse fel! Pls pls Pls! Egyébként a kosztümmel semmi baj, de a képekeken az a kard... háát
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

SuperSaiyajinMoon

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

"De a törpök élete nem csak játék és mese..." 。。。ね?

Hát ez szép kis bekattanás volt. Kicsit a Blood Moon jutott róla eszembe, ha valaki emlékszik még rá.
Most már igazán kíváncsi vagyok a továbbiakra.

Raisu: Nincs hozzá felirat, de felrakhatom...

Különben visszatérve a korábbiakra, a 35. rész végig arról szólt, hogy a harcosok egyesült erővel azon angstelnek, hogy Mamorunak és Usaginak nem szabadna együtt lenni, mert ez tiltott meg mittomén, ráadásul Minako kifejezetten gusztustalan dolgokat művel a "kötelesség" nevében és még a saját szavát is megszegi...
Szóval ne mondja senki hogy ez nincs benne a történetben.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: SuperSaiyajinMoon

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Szélfi írta:Hát ez szép kis bekattanás volt. Kicsit a Blood Moon jutott róla eszembe, ha valaki emlékszik még rá.
Naja... foleg hogy Venus meg emliti is, hogy "ez mar nem Usagi, hanem a Hercegno." (...scary o___o) Super SM-bol kinezem, hogy kepes es bemasirozik a Dark Kingdomba, hogy visszaszerezze a pasijat. Bar mondjuk, ha azok odalenn ugy folytatjak, mint eddig, akkor a senshiknek kb. annyi dolguk lesz, hogy besetalnak, es kituzik a zaszlot... ^^;;
Szélfi írta:Különben visszatérve a korábbiakra, a 35. rész végig arról szólt, hogy a harcosok egyesült erővel azon angstelnek, hogy Mamorunak és Usaginak nem szabadna együtt lenni, mert ez tiltott meg mittomén,
Na jo, de az erted, milyen angst mar? A teljesen szokasos. Ennyi erovel minden lanyregenybe vagy mesebe, amiben ket szerelmes nem lehet egymase, ugyanigy bele lehetne mindenfelet magyarazni. ^^;; (Amugyis, SM-ben persze hogy van angst, csak az egesz sztori - az anime legalabbis - nem arrol szol.)
Szélfi írta:ráadásul Minako kifejezetten gusztustalan dolgokat művel a "kötelesség" nevében és még a saját szavát is megszegi...
Nade ettol en meg nem hivnam cinikus kis bitchnek... >_> se Zoit rosszindulatu dognek. Minako nem vidaman es dalolva csinalta a dolgot, Zoi meg teny, hogy utalja a hercegnot, de ezzel Endyt akarta megmenteni. Plusz... Sz'al, a kotelessegrol annyit, hogy anno ket ember miatt elpusztult ket kiralysag (legalabbis egyelore ennyit tudunk), es ha ez a ket ember ismet osszejon, akkor valoszinu, hogy a mult megismetlodik. Ki akarja vallalni a felelosseget? Mamorunak konnyu mondani, hogy o nem hisz ebben, es vallalja a kockazatot, akarcsak Usaginak (aki raadasul nem emlekszik semmire). De egy normalis kivulallo, foleg egy olyan, mint Minako (aki mindenre emlekszik), azt mondja, hogy ket ember boldogsagaert nem lehet kockaztatni mas emberek eletet, es inkabb legyen ket ember szomoru, mint egy csomo ember halott. Es ami Minakot illeti, egyertelmu, hogy nem orul ennek az egesznek, de ezt parancsolja neki a kotelesseg es a jozan esz. A helyeben en is ezt tennem. *shrug* Nyilvan o nem ugy all a dologhoz, hogy "de ez egy magical girl sztori, ugyis minden jo lesz a vegen." ^_^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jé, mufurc képecskéi nem is olyan rosszak... ^^"
Na majd ha lesz időm tovább nézem a live-ot is ^^ Egész jó volt a képeken Usagi arca... a ruhával kapcsolatban még mindig vannak fenntartásaim, de így komoly arccal a csaj egész jól néz ki ^_~ Hát mindenesetre sokkal, mint mikor a szórólapon bájvigyorral állt, hogy "vedd meg az új mituménmicsodát"...
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Szerintem tök jópofa ahogy tukmálják a népre a sok SM Live cuccot ::japhaha:: ! Amikor legelőször nyomták be a reklámot hogy vedd meg a cd-t (az mindegy hogy vagy 5-6 rész ment még le :lol: )asztem lefordulok a székről...Mondjuk az is igaz ha japánban laknék a cd már itt vigyorogna a polcomon :wink: . Szóval ott még a reklám is kawaii ::japsmil:: .
Peace 4 ever!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Lenne egy kérdésem! Szeretnék SM részeket feltölteni az FTP-re. Ezt kivel kell megbeszélni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Raisu 2004.06.20. 15:29-kor.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Raisu írta:Lenne egy kérdésem! Ha én fel akarok valamit tölteni az animehq ftp-jére, akkor előtte azt kivel kell megbeszélnem?
Nekem is lenne egy kérdésem.
Mondd csak, ezt a kérdést miért pont ebben a topicban tetted fel? Ennyi erővel én bepostolhattam volna az NGE topicba, hogy mit ettem ma ebédre... :dirr:
Egyébként ha szétnézel az AnimeHQ oldalán, nagy valószínűséggel megtalálod a választ a (felettébb témához illő :dirr:) kérdésedre.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Há' nekem nem igazán yön be ez az SMLIVE dolog... de sztem 1edül vok a véleménnyemmel... :hee:
Kép Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Így már illik a témához :P
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

nOOdle írta:Há' nekem nem igazán yön be ez az SMLIVE dolog... de sztem 1edül vok a véleménnyemmel... :hee:
Nagyon tévedsz. Példának okául itt vagyok máris én, és animestars fórumon is vannak még páran. ^^"
Kép
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Tenshi neked nem jön be az SM Live ::jhuh:: .Furcsállom egy kicsit. Valahogy úgy emlékeztem hogy tetszett neked ::uhoh:: . Biztos tévegek :wink:
Peace 4 ever!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Tenshi majd megszereti ^^""" *nevet*
A myukkal is így kezdte, egy idő után morgolódik, de azért meg fogja nézni, már csak Mars kedvéért is ^_~ Nem igaz?

Na jó, nem piszkállak tovább :))) Egyébként ez tök ízlés kérdése, én meg tom érteni hogy nem szereti, hát istenem ^^ Nekem is vannak benne olyan dolgok amik nem tetszenek, de azért van ami nagyon, ezért folytatom majd tovább :)))))))!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Kagero írta:Tenshi neked nem jön be az SM Live ::jhuh:: .Furcsállom egy kicsit. Valahogy úgy emlékeztem hogy tetszett neked ::uhoh:: . Biztos tévegek :wink:
Jaja, én a musicalt szeressem. ^^" (Nem hasonlítgatom őket, szal :p) SM Live-ból nekem egy dolog tetszik, és az Kitagawa Keiko.
Kép
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Na mielőtt félreértések lennének...én nem piszkálni Tenshi-sama ::jsmile:: csak lenni nagyon meglepve hogy Tenshi-sama nemkedvelni valamit ami SM :lufi: .Sumimasen.
Peace 4 ever!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Na kezd kihalni a Topic... szóval, lenne egy kérésem! Szeretnék SM-et feliratozni, (animet, LA-t) de nincsen RAW-ban részem, úgyhogy ha valaki esetleg tud egy helyet, ahonnan le lehet szedni avis RAW részeket, az pls írjon, valamint ha valakinek van valami ötlete a támadásokra, ne habozzon szólni! Előre is köszi!
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Támadásoknak az eredeti nevét kellene meghagyni. Olyan szóösszetételekhez, mint "Starlight Honeymoon Therapy Kiss", én maximum egy idézőjellel és dőltbetűvel járulnék hozzá. Úgysem lehet lefordítani, minthogy nincs semmi értelme...
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Mér, mi lenne a Csillagfényes Mézeshetek Terápiás Csókjával? :D Amúgy elsősorban Stars részek kellenének, mivel azokat nem adták le magyarul
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

RAW-al kapcs.-ban nekem is lennének kérdéseim (én is keresek egy idő óta már RAW-ban animéket, de eléggé kevés sikerrel... -_-) Viszont LA-t csak raw-ban töltök mircről, szal az van ^_^!
Válasz küldése