Wedding Peach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ayanami, hülyeséget írtál az utolsó mondatoddal. Nem tört ki világháború, és a WP-nek nincs annyi köze az SM-hez, mint a Mátrixnak a GiTS-hez. Meggyőzni nem tudok senkit, szereti nem kell, őszintén sajnálom, ha fent írtakat nem értitek. Ez van. Én személy szerint nagy magical girl fan vagyok, talán ezért is látom a különbséget, ami elég nagy. Nem ragozom tovább, mert amit tudni kell, azt leírtam. Ha nem akarjátok megérteni, az engem nem igazán érdekel. Szeretni pedig nem kell. Leírtátok a véleményeteket, én nem értek egyet, tudom, hogy miért. Ritka az olyan téma, amihez értek. Ez egy ilyen, tudom amit tudok.
Kép
http://www.technogirls.org/barbara/anime/peachprj.htm
Amúgy Magicalakből eddig az SM a kedvencem, és nem is lesz máskép.

Edit: amúgy elsőre azt hittem SM kopi, aztán megláttam az alkotókat: Toei....-.- amúgy se szeretem őket, a fentírtakért is ők felelősek, hisz így gyártották le. Csak közben végignéztem, és nekem tetszett, és láttam, hogy más a story, az alap, a karakterek és stb.
A Cutie Honey-t is SM kopinak néztem először. És a CH J-t kigyártotta, na melyik stúdió? Há' naná, hogy a Toei. Sőt, a Pretty Cure, jelenleg futó magicalt is ők csinálják: http://www.toei-anim.co.jp/tv/precure/
Ez a futari wa Pretty Cure, vagy Precure, és a rajzolat screenshotoknál erősen emlékeztet a Doremire, gondolom, azt a karaktertervezőt kapta a sorozat.Kép
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Sister Tenshi írta:Ayanami, hülyeséget írtál az utolsó mondatoddal.
Csak a véleményemet, nem várom hogy egyetértsen bárki is. :? Csak azt várom, hogy tiszteletben tartsa más az én hozzászólásomat is, mert én is tiszteletben tartom a mások véleményét, mégha nem is értek egyet velük. Ahogy Higi mondta, ezért fórum a fórum.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ayanami írta:
Sister Tenshi írta:Ayanami, hülyeséget írtál az utolsó mondatoddal.
Csak a véleményemet, nem várom hogy egyetértsen bárki is. :? Csak azt várom, hogy tiszteletben tartsa más az én hozzászólásomat is, mert én is tiszteletben tartom a mások véleményét, mégha nem is értek egyet velük. Ahogy Higi mondta, ezért fórum a fórum.
Oda akartam írni, hogy no offens, gomen ne. Nem személyed ellen irányuló volt a dolog, pláne, mert ezen a témán túl eddig mind Higi mind te szimpatikusak vagytok nekem. :D

Kép egyik kedvenc képem.^^
Na hál istennek eljutott amerikai barátainkhoz is a WP. Comming this Spring. Megnéztem az angol trailert. Hál istennek az angol szinkronba nem kellett belehalgatnom. Erre azt szoktam mondani, hogy nem tudtam, mi hiányzott az életemből, míg nem láttam ezt, és azóta tudom, hogy nem hiányzott semmi. A trailer picit röheles, talán, mert amerikai, és láthatóan amerikai stylban adják elő az egészet.
Pozitívum: devil-nek fordítottak, VÉéégre!! Végre nem démonozzák a pokolból jött ördögöket. Legalábbis a trailerben. Mindegy, nem hiszem, hogy felfogom kutatni a netet az angol verzióért. (Jó, ha lerippelik, akkor, ha dual-audiós lesz, talán belehalgatok.)
http://www.advfilms.com/titles/weddingpeach/ itt a trailer
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

::hamham:: semmi baj. Legyen inkább béke... ::vic::
Kép
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

hercegnő: Tudom, már mondtad. Nem ugyanaz a kettő, de mindegy, ha nem tetszik, akkor ezt nem kell tudnod. Csak nem szeretem, mikor azt terjesztik, hogy másolat, holott a story teljesen más, és ez a lényeg. (Utálom a Toei-t >.>)
Amúgy, idősebb vagyok, mint te. :mrgreen:

Edit: szedtem le WP mangát mIRC-en, első kötet. Ha kell vkinek, odaadom szivesen.
Kép
Avatar
Syléne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.04.21. 20:33
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Syléne »

Valaki nem tudja, honnan lehetne letölteni?
Kerestem már mindenhol, de egyszerűen nem találom.
"Amit elképzelünk arról soha nem szabad lemondani."
Clive Barker - Korbács
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Syléne írta:Valaki nem tudja, honnan lehetne letölteni?
Kerestem már mindenhol, de egyszerűen nem találom.
Leadták az RLTII-őn^^...máshol nem igen lehet megtalálni sztem..max az OVÁkat.
Kép
Avatar
Syléne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.04.21. 20:33
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Syléne »

:( Azért köszönöm!
"Amit elképzelünk arról soha nem szabad lemondani."
Clive Barker - Korbács
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Hááát...összevissza nyelveken,lehet letudnám tölteni neked a sorozatot... ::reliev::
Viszont a Wedding Peach DX OVA-t 1-4-ig biztosan letudom neked szedni...persze csak ha érdekelne valamelyik!!! ::jeye::
Kép
Avatar
Syléne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.04.21. 20:33
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Syléne »

Oh, nekem már az is bőven megfelelne, ha kapnék pár címet, hogy honnan lehet letölteni.
De ha le is töltenéd nekem, azt én hogy kapom meg?
Azért már most hálálkodok, köszönöm!
"Amit elképzelünk arról soha nem szabad lemondani."
Clive Barker - Korbács
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Syléne írta:Oh, nekem már az is bőven megfelelne, ha kapnék pár címet, hogy honnan lehet letölteni.
De ha le is töltenéd nekem, azt én hogy kapom meg?
Azért már most hálálkodok, köszönöm!
Huh...én Emule töltöm,ha lenni akkor szívesen adni 1-2 linkecskét! ::jeye::
Hmm...hogy juttatnám el?Az látod egy jó kérdés...hi-hi-hi...Szerintem vagy Postán,vagy ha pesti lenni elküldöm valakivel neked... ::jeye::
Csak annyit kérek üres CD-t küldeni nekem...Mert setike CD csődöt mondott!!! :drop: ::hehe::
Kép
Avatar
Syléne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.04.21. 20:33
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Syléne »

Nah, emule az nincs. És pesti sem vagyok....
:roll:
"Amit elképzelünk arról soha nem szabad lemondani."
Clive Barker - Korbács
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Syléne írta:Nah, emule az nincs. És pesti sem vagyok....
:roll:
Esetleg posta? ::jeye::

Wedding Peach-re rákanyarodva...nekemnek Salvia as Scarlet lenni a kedvencem.... ::hehe::
Kép
Avatar
Syléne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.04.21. 20:33
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Syléne »

Posta az van :)
Írtam privát üzit.....
"Amit elképzelünk arról soha nem szabad lemondani."
Clive Barker - Korbács
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Köszönöm megkapni! :wink:
ŐŐŐ...Nemtom ki hogy van vele,de nekem a DX is naaaagyon tetszett...ha lehet mondani sokkal jobban mint a sorozat.... :D
Kép
Avatar
Nagisa 16
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.05.16. 15:31

Hozzászólás Szerző: Nagisa 16 »

Én nem láttam a mozifilmet,csak a sorozatot az RTL II-n,de az az elején nagyon tetszett a végefelé már kezdett uncsivá válni.Én azt nem értem,h. a végén amikor a 3 csaj áll asszem a sziklán a pasijaikkal,akkor az mit jelképez?Már úgy értem h. most pl. Yuri meg az a szőke összejöttek?Van még ellenség?ha nincs akkor ki ellen fognak harcolni?A mozi miről szól? :?:
No matter what they say just be yourself.
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nagisa 16 írta:Én nem láttam a mozifilmet,csak a sorozatot az RTL II-n...Én azt nem értem,h. a végén amikor a 3 csaj áll asszem a sziklán a pasijaikkal,akkor az mit jelképez?Már úgy értem h. most pl. Yuri meg az a szőke összejöttek?Van még ellenség?ha nincs akkor ki ellen fognak harcolni?A mozi miről szól? :?:
Hmm...Movie-ról nem tudok...de ajánlom figyelmedbe a DX OVA-kat amik a sorozat folytatásaként szuperálnak... ::jeye::
Abból az itt feltett kérdése szintre mindre választ kapsz...még a kedvenc szereplőmnek is lesz pasija...igaz kicsit ronda szegénykém... ::reliev::
Nos igen...Hinagiku,Takuro,Yuri,és "Lime-sama" (Limone-sama...nem emléxem pontosan hogy írták...^^") összejönnek... :oswink:
Nénni meg az OVA-kat!!!! :osgrin:
Itt van két kép a DX-ből,ezek a kedvenceim...: :wink:

Wedding peach DX-Angyalok
Wedding Peach DX=Csoport...(cééép....^^)

És még egy utolsó, a kedvenc Angyalomról,salviáról! :)
A sorozatban szép,a DX-ben pedig gyönyörű... :wink:
Nagyon szeressem!!!!!!!! :D

Angel Salvia-Wedding Peach DX
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Nekem is Salvia a kedvencem, ha jobban belegondolok, ennek ellenére mindig azt állítottam, hogy Momokot szeretem, de szerintem csak azért, mert egy napon van a szülinapunk, és anno egy régi fanficünkben hosszú rózsaszín hajam volt (akkor ugyebár még nem ismertem a WPt) ^^'
A DXre szinte nem is emlékszem, csak a nyárira, mert az megvan németül is. Ja, és a Yurisat nem is láttam. Hmm... Rég volt WP-mániám, vissza kéne rángatni ^^'''
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát nem tudom. Nekem nagyon-nagyon nem jött be a DX... egyrészt mert a mangának a befejezése alapból jobb volt ezermilliószor, hogy Scarlet pasijáról ne is beszéljek. >.> Szegény DX-es nyomika labdába se rúghat mellette. Szerintem a TV sorozat pár dologban eltér a mangától, de egyébként nagyon jó volt, viszont a DX-re kiadott pénzt nyugodtan megspórolhatták volna. Az átalakulásnál enyhe dézsávű fílingem volt, a zene az egyetlen, ami igazán tetszett. Ja, és Yuri+Limone és Hinagiku+Takuro összejöttek a sorozatban is, de mindegy. És említettem már, mennyire rühellem Salvya pasiját? Annak a résznek a végére már nem emlékszem, de asszem nem jöttek össze, mert bukott angyal volt meg csak ki akarta használni, vagy mi... de lehet, hogy rosszul emlékszem, mindegy, mégegyszer úgyse nézem meg, nincs az az isten. Viszont a sorozat hiányzik, de nagyon! Megvan végre az első rész DVDripben, asszem Kínai felirat, de élmény volt újra megnézni. Meghát itt a manga, megvan végig, azt olvasgathatom (és teszem előszeretettel, mert bár sokaknak van gondja a rajzal - nekem spec nincs :/ - a történet mindenért kárpótól és felülmúlja még a TV sorozatot is, igaz, kedvenc ördögömet kihagyták). Szóval nem panaszkodhatom. ^^
Egyébként movie nincs, gondolom a DX-re gondoltál.
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sister Tenshi írta:És említettem már, mennyire rühellem Salvya pasiját? Annak a résznek a végére már nem emlékszem, de asszem nem jöttek össze, mert bukott angyal volt meg csak ki akarta használni, vagy mi... de lehet, hogy rosszul emlékszem, mindegy, mégegyszer úgyse nézem meg, nincs az az isten.
Hmm... Nekem se volt szimpi az az emberke. Hát túlzás lenne, hogy nagyon összejöttek, mert amikor "kiderült" hogy bukott angyal, megkérte Salviát, hogy ölje meg, ő meg gondolkozás nélkül félbevágta ^^''' Legalábbis bennem így maradt meg.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Elyon írta:Hmm... Nekem se volt szimpi az az emberke. Hát túlzás lenne, hogy nagyon összejöttek, mert amikor "kiderült" hogy bukott angyal, megkérte Salviát, hogy ölje meg, ő meg gondolkozás nélkül félbevágta ^^''' Legalábbis bennem így maradt meg.
Akkor nagy, megható, mély és megfogó szerelem volt. :dirr:
Scarlet-hez nem való egy ilyen pasi. Hozzá az a srác illett, aki a mangában el is vette ^-^ pont kiegészítették egymást. (Olyan aranyos, mikor az ékszerek odateleportálják őket egymáshoz, mielőtt a srác megin elmegy külföldre -már, ha pontosan emlékszem- de persze visszatér.^_^)
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Sister Tenshi írta:Hozzá az a srác illett, aki a mangában el is vette ^-^ pont kiegészítették egymást. (Olyan aranyos, mikor az ékszerek odateleportálják őket egymáshoz, mielőtt a srác megin elmegy külföldre -már, ha pontosan emlékszem- de persze visszatér.^_^)
A mangában ilyen pasija lesz????? :whaaa:
Istenem már imádom!!! ::taka::
Nagyon romantikus,pont az én ízlésem...te asszony erről még nem is meséltél...ígérd meg legközelebb elmesélni mindent nekem! ::jbow::
Köszi! :oswink:
A DX-nekem bejött,habár mint említettem Salvia pasija tényleg egy katasztrófa volt...viszont amikor megkéri a pasija,hogy végezzen vele,és szétsírtam a szememet... ::bawl::
Bár lehet egyedi volt ez a reakcióm!? ::reliev::
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én csak a sorozatot láttam, de az nem fogott meg annyira. Movie-t nem tudna nekem valaki kölcsönadni?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Kagome írta:Én csak a sorozatot láttam, de az nem fogott meg annyira. Movie-t nem tudna nekem valaki kölcsönadni?
Egyre terjed ez. ^^" Megint tisztázom gyorsan, NINCS movie, OVA van (szerintem, mint írtam, nagyon rossz, az átváltozásoknál nagyobb dézsávű fílingem volt, mint a sorozat alatt - tudom, azonos emberkék csinálták, de az OVA akkoris több szempontból volt belém tőr döfés, a manga után meg plána. ^^") ami 4 részből áll. Ha hozol két CD-t, átírom neked szívesen.
Kép
Avatar
Shining*Star
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.02.04. 22:06
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Shining*Star »

Nem tudom volt e róla szó a topicban de azért beírom, hogy a http://www.free-webspace.biz/avatar/torrent_arch.htm honlapján le lehet tölteni a wedding peach első 6 részét bittorrent-tel.
Válasz küldése