Wedding Peach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

Morigan írta:Öhm, az Emule-n van fent angol sub-os verzió? Mert csak franciáról tudok.^^"
emule? le lehet tölteni animét??? juuuj léci mondjátok meg mi az és hol van léééééci ::bawl::
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

Az anime avatar a 33-ik részig jutott vagy is nekem ennyi rész van meg amik le van töltve. Az anime nagyon király én imádoom meg van a manga és az anime is és egyszerűen jobb mint az SM sokkal jobb!!!
Kedvenc angyalom Hansaki Momoko a csetlés botlásaival és persze a párja Fuma Yosuke imádom ezt a kettőt!!!

:lol:
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Jééé,ilyen topic is van?
Anno még az rtl2-n láttam ezt a sorozatot de szerintem elég gagy..Miért pont menyasszonyi ruhában kell szaladgálni.. + számomra kissé unalmas volt..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Én is az rtl2-n láttam anno először.
Nekem nagyon tetszik,vadászok is rá...ha tud valaki egy jó kis oldalt,ahonnan tudok letölteni,az szánjon meg és írjon nekem. :hee:
Köszi
Avatar
Peorthita
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.28. 18:11

Hozzászólás Szerző: Peorthita »

Hm én is cstalakoznék az rtl2-s táborhoz :) És alapjában véve nem bántam meg, bár ami azt illeti, magyar szinkronnak is tudtam volna örülni, de így is jó volt. Amikor csak a bemutatót láttam, hogy hű meg ha, új sorozat az rtl-en, nagyon nem örültem, mert a Sailor Moon után tök előítéletes voltam...És akkor mondhatta volna bárki nekem a közös készítőket meg stúdiókat, annyit sem értettem hozzá akkoriban, mint tyúk az ábécéhez (na nem mintha most többet)..Amit én csak láttam, az az átváltozások és a miniszoknya (pardon) volt... Aztán megnéztem az első részt. Majd a másodikat. Majd azon kaptam magam, hogy már reggel a teletextet böngészem a nagyszótárral és próbálgattam lefordítani az epizódok címét. A végeredmény pedig az lett, hogy azon kaptam magam, már nem is tetszik (annyira) a Sailor Moon. Feltehetőleg minden olyan okból, ami a Wedding Peach-nek pozitívumként róható fel. :)

Az már megint más kérdés, hogy nemrég újrakezdtem a SM-t, de nyáron feltett szándékom előkapni a WP-t is...:)
"A világ gömbölyű. És a hely, mely tán a végnek látszik, akár a kezdet is lehet."

Kép
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Re: Wedding Peach

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Szeretem ezt az animét, bár nincs a kedvenceim közt:) Nagy részét kölcsönkapott videókazettákról néztem végig még jó pár éve, amik RTLII-ről lettek felvéve. (nekünk akkor nem volt ez az adó ;_;) A DX-ek megvannak, nekem azok is tetszettek. Yosuke a kedvencem:)
"I believe in miracles... They happen every day"
Válasz küldése