Chrno Crusade

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Figyelem, figyelem, flame következik. Amennyiben eme hír igaz, már pedig nagyon úgy tűnik, hogy (hálás lennék, ha nem lenne), akkor most olyan jöt, amit a nagy japán-fanok soha nem fognak nekem megbocsátani. Tisztelt japán filmesek: *kröhöm* -cenzúra-!!!!!
Be fogják fejezni a sorozat sugárzását a 18. epizódnál!! Ó, persze, a DVD-n persze rajta lesz mind a 24 rész, KÁR, HOGY ARRA MÉG EGY ÉVET KELL VÁRNUNK!! Kössz szépen Gonzo, mehettek a pudingba.
*No offense, mindenkitől elnézést, senki ne vegye magára, ez nem a fórumon tartózkodók ellen irányult hanem a tisztelt Gonzo marketing zseniei felé.*
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

@Tenshi:

Na, ennek majd tüzetesen utána fogok járni (most nem mert suliba kell mennem :dirr:), mert imho csak akkor csinálnák ezt meg, ha lenne valami másik animéjük (a Gonzonak!), ami nézettsége miatt kiszorítaná a Chrno Crusade-et. A DVDre pedig max. nekünk kell 1 évet várnunk, mert Japánban szerintem hónapokon belül kijön (csak ha a hír igaz természetesen). Az 1 év úgy jön ki, hogy licenszeli az animét pl. az ADV Films vagy a Geneon, azt vagy 6-8 hónap, míg dubolják (igen, az "elengedhetetlen" dub -_-). Ha csak felirat lenne, jóval hamarabb kijönnének a cuccok.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Az anime suki fórumán beszélgettek róla, de már pár hete megy, és több mint valószínű, hogy igaz.
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Nna, én is megnéztem a 14 részt, és nagyjából osztom Tenshi véleményét: katasztrofális..
Amilyen ígéretesnek indult ez a sorozat, annyita sikerült egyre jobban lebutítani. Kb úgy néz ki, hogy olyan egy rész, amilyen hangulata éppen van a történet írónak/rendezőnek/akárkinek. Ami annyira anygon nem baj, csaki miért kell felrúgni a szereplők jellemét ez miatt?
(Bár mondjuk Azmarai alakítása a konyhában az azért tetszett^^)

Ja, és Satella domborulatai minden részben egyre nagyobbak lesznek :P
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

WishM írta:Nna, én is megnéztem a 14 részt, és nagyjából osztom Tenshi véleményét: katasztrofális..
Amilyen ígéretesnek indult ez a sorozat, annyita sikerült egyre jobban lebutítani. Kb úgy néz ki, hogy olyan egy rész, amilyen hangulata éppen van a történet írónak/rendezőnek/akárkinek. Ami annyira anygon nem baj, csaki miért kell felrúgni a szereplők jellemét ez miatt?
(Bár mondjuk Azmarai alakítása a konyhában az azért tetszett^^)

Ja, és Satella domborulatai minden részben egyre nagyobbak lesznek :P
Köszönöm, volt egy megérzésem, hogy egyet fogunk érteni ez ügyben. ^^ Amúgy Azmaria tényleg nagy volt! XD
Tényleg fellettek rúgva. Rosette-nél már kapartam a falat. Majd ma, vagy holnap megnézem a 15. részt, csak még nem volt időm rá.

---------

^_______________________^ Nya, megnyugodtam! Csinálják tovább az animét, de átkerül másik napra a vetítés (szerdára). YAY! ^-^
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

nekem akkor is tetszett a 14., de végülis nem kell, hogy mindenkinek tetszen, sőt!
Én már láttam 15.-et is. Szerintem úgy igazán nem volt benne semmi különös, csak egy adag Chrno múltjából
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szerintem a 15. rész messze felül múlta a 14-et. Szerintem az az a rész a sorozatba, ami nem kellett volna. A 15. rész az eddigi döntő epizódok egyike volt, és sokkal ütősebb volt, mint az elődje. Azzal együtt, hogy Chrno múltjának egy darabjára végre fény derült, és hogy lassan de biztosan beindul a cselekmény, ez tényleg az eddigi legfontosabb rész volt. Amúgy nekem a legjobban a Rosette-en megjelenő jel tetszett. A 14. rész iszonyúan gyermeteg volt, és ez a sorozat nem a vicces kawaii hűdearanyosakvagyunk témára épül. Ez már az első két részben kiderül. És ezt hál' Istennek újra igazolta az utolsó jelenet Rosette-el. Végre történt valami, és remélem, hogy a sorozat innentől megpróbálja tartani ezt a szintet, és nem lesz több kawaii epizód, mert egy véresen komoly harcról van szó amiben ilyeneknek nincs helye. Már várom a 16. részt nagyon. ^.^

Edit: Lehet benne humor, mert az eddig is hozzátartozott, de amúgy a 14. rész az már :crazyy:
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Sister Tenshi írta:Edit: Lehet benne humor, mert az eddig is hozzátartozott, de amúgy a 14. rész az már :crazyy:
Jó persze, van benne valami, de azért nem lehet minden tökéletes :D
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

PUSZTULJATOK AMERIKAIAK!!! PUSZTULJATOK? AZOK A -CENZÚRA-!! LICENSZOLTÁK A CHRNO CRUSADE-T, HOGY CSAPNA BELÉTEK A MÉNYKŐ!! -CENZÚRA- /me sír....
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sister Tenshi írta:PUSZTULJATOK AMERIKAIAK!!! PUSZTULJATOK? AZOK A -CENZÚRA-!! LICENSZOLTÁK A CHRNO CRUSADE-T, HOGY CSAPNA BELÉTEK A MÉNYKŐ!! -CENZÚRA- /me sír....
Végre, ezt vártam. 8) Most úgy fél év múlva már R1-DVDk formájában láthatjuk viszont (hülyén hangzik de én ennek örülök). 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ja, csak kicsit nehéz így bittorrentet találni.... -.- ne csák mágádrá gondoljá má' na! lol most töltöm épp a 16. részt, mer' találtam:p remélem, van felirat.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sister Tenshi írta:Ja, csak kicsit nehéz így bittorrentet találni.... -.- ne csák mágádrá gondoljá má' na! lol most töltöm épp a 16. részt, mer' találtam:p remélem, van felirat.
Igazából nekem a jövőbeni DVDripek miatt örvendetes ez a hír. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Jó dolog a DVDrip, csak sirály lett volna, ha megvárják, míg befejezik az anime vetítését japánban..... -.-" Igazán boldoggá tettek volna vele. Bár ez nem szokásuk. Felirat nélkül lehet majd klippet csinálni belőle.... , csak az a sz*r ügy, hogy én már most is tudnék, ha nem töröltem volna le a felirat nélküli részeimet. ::bawl::
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sister Tenshi írta:Jó dolog a DVDrip, csak sirály lett volna, ha megvárják, míg befejezik az anime vetítését japánban..... -.-"
Ezt viszont az esetek többségében nem szokták megvárni (lásd GunGrave ill. Gunslinger Girl; ezeket még azelőtt (!) licenszelték, hogy lement volna az első rész Japánban...).
Minek eredményeképp 2004.06.07-én az első GunGrave DVD érkezése várható. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tudom, sajnos nem szokásuk.
Viszont szeretném megkérni azokat, akik rendszeresen letöltenek, hogy ha találnak bárhol helyet, ahol ezt még licenszolva is tovább subbolják, akkor szóljanak. Nekem ugyanis már megvan a 16. rész, csak felirat nélkül. :/ Ami nem lenne gond, ha tudnék japánul, de már 4 hete nem voltam órán, most meg lebetegedtem. És van, aki nem is tanul egyáltalán. Tehát a feluratos részeket töltők jelentkezését várom.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Lálihó!::jwin::
Gondoltam ebbe a Topic-ba is írok valamit! ::jeye::
Sajnos még az anime-t nem sikerült beszereznem,de Tenshike igazán nagy vágyat ébresztett bennem , hogy megnézzem! :hee:
Rajzolásilag nagyon szép,és mint hallom, a története is nagyon jó.
Hmm...meg kellene valahonnan szereznem.... ::japtoun::
Hi-hi-hi...mindennek eljön az ideje.... ::jeye::
Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

No, eljutottam én is a "hírhedt" 14. részig. Szerintem annyira nem gáz, bár valóban határozottan más, mint az eddigi részek. Dehát szerintem néha nem is árt egy lazább, könnyedebb rész, csak ne vigyék túlzásba. Persze az igaz, hogy gyakorlatilag semmi nem történt benne, és mindenki sokkal többet ökörködik, mint rendesen, de mint mondtam, ez egy alkalommal üdítő változatosságnak számít, csak hosszútávon nem lenne jó.
(Azmaria különösen aranyos idétlen képeket tud vágni)
A csók a végén (ha már Tenshi lespoilerezte korábban) nem volt olyan rossz, sőt, nekem különösen tetszett, hogy Rosette belázasodott a gondolattól, hogy meg kell csókolnia Chrno-t :) . Amúgy meg, mivel nem láthattuk pontosan, lehet, hogy csak az arcára vagy homlokára adta. (Nagy tudós volt ez a jövendőmondó, én már 3 éves koromban tudtam, hogy ha valami fáj, akkor arra puszit kell adni, és attól meggyógyul :D)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

sodd írta:Dehát szerintem néha nem is árt egy lazább, könnyedebb rész, csak ne vigyék túlzásba.
Túlzásba vitték. Kiesett a keretek közül. Van egy szint, amit addig vitt a sorozat. Ha könnyedebb lenne az egy dolog, de itt ez már túlzás volt.
KI TUD 16 RÉSZT VALAHOL FELLELNI? Mert kéne felirattal!! Fontos. Honnan szedjem?
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Sister Tenshi írta:
sodd írta:Dehát szerintem néha nem is árt egy lazább, könnyedebb rész, csak ne vigyék túlzásba.
Túlzásba vitték. Kiesett a keretek közül. Van egy szint, amit addig vitt a sorozat. Ha könnyedebb lenne az egy dolog, de itt ez már túlzás volt.
KI TUD 16 RÉSZT VALAHOL FELLELNI? Mert kéne felirattal!! Fontos. Honnan szedjem?
Animesuki-ról szoktam torrenttel :D
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nona írta:Animesuki-ról szoktam torrenttel :D
Licenszelték, 'szal ott már nincs. Azért kérdem, van-e máshol.
Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

16 rész felirattal itt: http://www.animejunkies.com/torrent.php ... vi.torrent
(normálisabban nem tudom linkelni, mert a címben is van szögletes-zárójel, gomen)
Persze majd a többiek is kihozzák, csak türelem...

Tényleg, szerintetek melyik rippercsapat változata a legjobb?
Csinálja az AOne, az AJ, az AnimeKraze, meg az Animeforever, meg a ChronoGen...
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Nem tudja vki, hogy az OP-t honnant tudnám letölteni? Mert most vadászom azokat az intorkat, amik tetszenek, és ez is kéne a gyűjteményembe^^
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

LeWish írta:Nem tudja vki, hogy az OP-t honnant tudnám letölteni? Mert most vadászom azokat az intorkat, amik tetszenek, és ez is kéne a gyűjteményembe^^
AHQ-n múltkor fenn volt. (Mármint, a magyaron.) Vagy ircen az anime-ost-n (Rizon.net). Én onnan szedtem le.
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

[quote="Sister TenshiAHQ-n múltkor fenn volt. [/quote]

FTP-cím, egyebek? :)
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

LeWish írta:FTP-cím, egyebek? :)
Hát elég szomorú, hogy nem tudod az AHQ címét. :shock:
ftp.animehq.hu, port: 2121
u/p: anime/anime

Btw megjegyezném, hogy az AHQnak (ripperteam) semmi köze nincs a magyar AnimeHQhoz (bár ezzel gondolom úgyis mindenki tisztában van).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Válasz küldése