Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Go-go Black Hayate, aki egymaga megszivatta Roy-t és egész bandáját XDD

*bök-bök Führer*
És honnan tudja hogy Scar hova megy és micsinál? (egyáltalán, Liorban maradtak még polgárok?) Fishy-fishy a Führer-bácsi. Nemhiszem hogy Scar kiállt népámítani vagy kiálltványt kiadni hogy ide és ide megyek. Hacsak egy ishibali el nem mondott valamit, de csak az öreg és a két kölyök tudta, hogy elment (azt tudták, hogy hova?) követ csinálni.

Roy meg csattog ki velük. Akkor most ki vezeti a menetet Liorba, Roy vagy Archer, nem emlékszem Archer rangjára.
Bár az nekem most kicsit homály, hogy Archer ezzel mit akar...
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ep36 by Spoon

ideje volt... #_#
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

mufurc írta:Ep36 by Spoon

ideje volt... #_#
Na végre :)

Asszem akkor tudom hogy reggel mi is lesz az első dolgom ^^;
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Update a hivatalos oldalon...

Az uj OP/ED zenek:
OP: REWRITE by ASIAN KUNG-FU GENERATION :shock: (nagyon ajanlom, hogy jobb legyen, mint az a szamuk, amit a Narutoban hasznaltak... >_>)
ED: I Will... by Sowelu.... orola meg nem hallottam. ^^;;

Az uj zenek a 42. resztol lesznek. HEEE? #___# Addig kell meg nezni az enyhen idejet mult openinget?? >___>
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Miéééé 42 >_< Felrugdossák a 13ep-es szabályt >_<
Bár, 42... :D olvastak Douglas Adamst.
42-52, uccsó 10 rész az endgame ^^
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Ha még nem tudnátok Spoon sub 37...
SPOON
Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Ep38 összbenyomás: kezd minden szál összefutni. :shock:
Főleg, hogy Winry felismerte Slothban Trisha Elricet... Most hirtelen kezdek nagyon aggódni érte (meg Sheskáért is). Nem hiszem, hogy túl sok jó néz ki számára... Bár fogalmam sincs, mit hallgatott ki - ehhez az én fangirljapánom kevés-, de már csak azért se néz ki semmi jó neki, mert látta Sloth tintapacafazonját.
Sheska marslakó-elméletén lepadlóztam, csakúgy mint Ed bodri-style haján. XD

Közérdekű bejelentés: a mai napot ezennel a "chibi-Elric szuttyongató" világnappá nevezem ki. (A chibi a korra utal, mielőtt még valami babszem alkimista agyonvágna. >.>;; )
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »


Ha jólfogtam, Envy és Sloth párbeszéde lett lehallgatva. Amúgy ja, erőteljesen gáz, hogy most már tudják, a telefon miatt is mentek volna utánuk. Az érdekes az, hogy Sloth ettől behátrált...
És phew, van Ross ^^
Meg Martel :D azon meg betegre röhögtem magam mikor Ed és Al agyonalkímiázták egymást... fényes nappal a nyitott utcán. És Ed a büdös életbe ne kapjon jogsit ^^;
Amúgy ja, gondolom az Elric kyoudai és military szál összefut, Winry és Scieska pedig szívja tovább Centralban, én tippem.

Szutty mindkettőt... én mié' nem lehetek a mamájuk, veszek zöld kontaktlencsét... És annyira beteges se vagyok ^^;
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nyah, megneztem 38-t...

AFRO ED!! AFRO GA ICHIBAN!! xD

Sheska egyre furabb dolgokat talalt a kutatasa kozben, es mivel senkiben nem bizhat meg annyira, hogy elmondja, teljesen ki volt borulva, es MUSZAJ volt elmondania valakinek... igy jott be Winry. ^^;; A lenyeg az, hogy Sheska atnezte Hughes kutatasait. Hughes rajott, hogy az otos labban folyo dolgoknak koze volt az ishbali polgarhaboruhoz, stb, es hogy azert olettek meg, hogy ezt titokban tartsak. Sheska tudja, kicsoda Juliet Douglas, csakhogy ugye itt tul sok a titok - egyreszt Douglas elvileg halott, masreszt meg ha elne is, minimum 50-valahany evesnek kene lennie, de lathatoan nem annyi... (es jaj, ufok xD)

Ami a telefont illeti, Envy hivta Sloth-t (megjegyzem Sloth nem nagyon probalta a Fuhrer elol rejtegetni, hogy kivel beszel). Ha jol ertettem, Envy azert hivott, hogy kozolje, nemsokara indul a banzaj odalenn... winrynek meg leesett, hogy "Envy... az a homi, akirol Ed meselt?"

Sloth... SLOTH SCARY!! de nagyon. #__# Mindenesetre, ahogy en neztem, nem meghatralt (az akkor volt, mikor Rossek kinyitottak az ajtot), hanem csak leblokkolt, a la Lust in ep 35, mikor Winry mondta, hogy "okaasan"... val'szeg neki is beugrott vmi.

Al meg Ed... azon kaptak ossze, hogy Alnek ketsegei voltak afelol, hogy helyes-e amit csinalnak. Marmint, ugye nekik az a celjuk, hogy a testuket visszaallitsak, akkor mi a feneert mennek Scar utan, ha ok mas uton akarjak a kovet megcsinalni. Raadasul Ed makacssaga is irritalta ("Ha kicsit engedekenyebb lennel, beszeltel volna apaval!" "Na ne marhaskodj! Tortenjen akarmi, en nem kerem annak az embernek a segitseget!"). De aztan miutan talalkozott Martellel (aki bosszut akar allni, ertheto okokbol), rajott, hogy Scar telleg veszelyes, es meg kell allitani, ugyhogy mennek tovabb Ishbalba, Martelestul.


Al... a folyoparton... kisautot meg pacit transzmutal.... AAAAAAAAAAAWWWWWW!!! *szuttyszutty*

Ami a preview-t illeti... engem sokkal jobban zavart ez itten.... marmint, szemre & arcfelepitesre Ed, de a haja + ruhaja.... #_# Ez nem Wrath, nem Envy.... ki a franc? O_O Remelem, hogy nem uj chara (nagyon nem kene uj, van igy is epp eleg), es NAGYON remelem, hogy nem szorakoznak, es nem o lesz Pride.... >____>

Apropo, a Bones bejelentette, hogy a ho 24-en egyoras nyari FMA special lesz a TVben. ^^ (de meg nem mondtak, mi)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

mufurc írta:Ami a preview-t illeti... engem sokkal jobban zavart ez itten.... marmint, szemre & arcfelepitesre Ed, de a haja + ruhaja.... #_# Ez nem Wrath, nem Envy.... ki a franc? O_O Remelem, hogy nem uj chara (nagyon nem kene uj, van igy is epp eleg), es NAGYON remelem, hogy nem szorakoznak, es nem o lesz Pride.... >____>
Szerintem az Wrath, csak közben járt fodrásznál. Engem Wrath mindig is Edre emlékeztetett, szóval nem csodálnám, ha tényleg ő lenne.
mufurc írta:Apropo, a Bones bejelentette, hogy a ho 24-en egyoras nyari FMA special lesz a TVben. ^^ (de meg nem mondtak, mi)
Gondolom megint seiyuu internyúk, mint a múltkor. XP (Bár nem bánnék egy FMA cast fürdőruciban vagy anélkül kis extrácskát. :roll: "Eeeeeed <3 Tényleg nem tudsz úszni? Na gyere, segítek megtanulni <3" XD Esetleg Al kiskacsás errr kiscicás úszógumiban... XD Oké most hagyom abba a fantáziálást. >.>;;; )
Úszásról jut eszembe, egy kissé meglepő, hogy Ed azt állítja, nem tud úszni... Valahol a 10. rész tájékán, amikor a kaitou bigével szórakoztak, Ed nem úgy tűnt, mintha azon aggódna, hogyan fog kijutni a partra... És később sem tűnt különösebben vízbefúltnak, még lélegeztetni se kellett. (Aww, pedig én szívesen vállaltam volna... XD)
Na mindegy, jobb ha eldugulok, mielőtt további ötleteim támadnak... Tényleg, Roy vajon hajlandó holmi strandolás kedvéért használhatatlanná tenni magát? :3
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Marteru rulez... Most ő a kedvencem.
De Sheska feje mikor mondta az UFO-s izét... XDDD
És sokkal jobban áll Ednek az afro séró... XDDD
mufurc írta:Ami a preview-t illeti... engem sokkal jobban zavart ez itten.... marmint, szemre & arcfelepitesre Ed, de a haja + ruhaja.... #_# Ez nem Wrath, nem Envy.... ki a franc? O_O Remelem, hogy nem uj chara
Szerintem új kara, vagy jelentéktelen, vagy visszaemlékezés... mindenesetre én azt kizárnám hogy Wrath. Sloth akciója nem volt félelmetes...
Jahh és Winrynek jól áll az egyenruha ;)
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Kijött mangából ch24, és 25 englishül. (remélem ezzel új infót mondtam ^^;)
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

YumeRuby írta:Szerintem az Wrath, csak közben járt fodrásznál. Engem Wrath mindig is Edre emlékeztetett, szóval nem csodálnám, ha tényleg ő lenne.
De akkor Wrath nem csak frizut valtott, a hajat is befestette... raadasul uj ruhakat is talalt. ^^;; Sz'al, sztem nem Wrath, de akkor ki a fene? Maa... majd meglatjuk.
YumeRuby írta:Úszásról jut eszembe, egy kissé meglepő, hogy Ed azt állítja, nem tud úszni... Valahol a 10. rész tájékán, amikor a kaitou bigével szórakoztak, Ed nem úgy tűnt, mintha azon aggódna, hogyan fog kijutni a partra...
Sztem az automailje miatt nem tud uszni... marmint, evickelni biztos tud vmennyire, de elobb-utobb elsullyed, vegulis nehez a fem, meg minden, es az egyensulyat is tonkreteszi. Gondolom en. ^^;;
YumeRuby írta:Tényleg, Roy vajon hajlandó holmi strandolás kedvéért használhatatlanná tenni magát? :3
Ez szerintem kizarolag a kornyeken talalhato bikinis babe-ek, meg a piszkalhato Edek szamatol fugg (vegulis, amig nem megy vizbe, addig nem hasznalhatatlan)... illetve attol, hogy Hawk is ott van-e, es a pisztolyat is hozta-e magaval. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Hawk hozta a pisztolyát, Royt meg bedobták a vízbe XD Az én verzióm szerint ^^"

Új charat én kizárnám, imho ilyen random epizódszereplő mint anno a doki. Amúgy télleg Ed szemei vannak ^^ Afro után Ed stílustvált XD Wrathnak sztem a szemei nem ilyenek. Se a színe. Max a haja.

Martel viszont nagyon drága volt ^^ *szutty őt is*
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Csokit kérek!!! *.* írta:Kijött mangából ch24, és 25 englishül. (remélem ezzel új infót mondtam ^^;)
Már a 26 is. :roll:
Másik fordítótól meg 31-ig... ^-^;;;;
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Csokit kérek!!! *.* írta:Kijött mangából ch24, és 25 englishül. (remélem ezzel új infót mondtam ^^;)
Én már 36-osat is olvastam ;)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Valamikor én is el akarom már olvasni az FMA mangákat :)
Hol lehet ezeket leszedni?
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

mufurc írta:
YumeRuby írta:Tényleg, Roy vajon hajlandó holmi strandolás kedvéért használhatatlanná tenni magát? :3
Ez szerintem kizarolag a kornyeken talalhato bikinis babe-ek, meg a piszkalhato Edek szamatol fugg (vegulis, amig nem megy vizbe, addig nem hasznalhatatlan)...
Most képzeld el Royt fürdőgatyában + a kesztyűvel a kezén XDD
Pata írta:Valamikor én is el akarom már olvasni az FMA mangákat
Hol lehet ezeket leszedni?
Hát pölö az animehq-ról meg az újabbakat én spec a suprnova.org-ról szedem le..
Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Akumaryuuki írta:
Csokit kérek!!! *.* írta:Kijött mangából ch24, és 25 englishül. (remélem ezzel új infót mondtam ^^;)
Én már 36-osat is olvastam ;)
Angolul? >.>? Én még csak kínaiul leltem fel...
Akumaryuuki írta:Valamikor én is el akarom már olvasni az FMA mangákat
Hol lehet ezeket leszedni?
mirkx.com, suprnova.org, stb.
mufurc írta:Sztem az automailje miatt nem tud uszni... marmint, evickelni biztos tud vmennyire, de elobb-utobb elsullyed, vegulis nehez a fem, meg minden, es az egyensulyat is tonkreteszi. Gondolom en. ^^;;
Megkérhetné Winryt, hogy építse át az automailjét gőzhajóvá vagy ilyesmivé... Vagy Alből csinálhatna motorcsónakot. Ne má' hogy szegényke ne tudjon mélytengeri búvárkodni. X3
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

YumeRuby írta:Angolul? >.>? Én még csak kínaiul leltem fel...
http://www.anime-source.com/banzai/modu ... ies&cid=20
Mar egy ideje csinaljak, a Greed-sztorival vegeztek, es mennek tovabb (bar kisse, uh, erratikusan...)
YumeRuby írta:Megkérhetné Winryt, hogy építse át az automailjét gőzhajóvá vagy ilyesmivé... Vagy Alből csinálhatna motorcsónakot. Ne má' hogy szegényke ne tudjon mélytengeri búvárkodni. X3
xDD melytengeri buvarkodni azt tudna, max. nem tudna feljonni... xD (es johet az Ed Mentoakcio, amikor hosiesen megmenthetjuk.... xDD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

mufurc írta: Mar egy ideje csinaljak, a Greed-sztorival vegeztek, es mennek tovabb (bar kisse, uh, erratikusan...)
Ja, csak elfelejtettek szólni előtte hogy érzékenyebb gyomrúak ne étkezés után próbálkozzanak vele @_@

(Ed hősies mentőakciója: félúton rájön, hogy túlképp ő se tud úszni és az automail még könnyítettben is nehéz... *bluggy*
Kíváncsi vagyok Roy mit szólna ha bevágnák Ed után, hogy ne, hozd ki a beosztottadat XD)
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Hát leszedtem a 26-os mangát és olt benne egy rész amin jót nevettem...
AL "HARCOL"
Kép
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Ilyet... Ahányszor benézek ide, mindig a következő részt tárgyalják^^' Szóval komment az előző részekhez, ami már úgysem érdekel semkit:

35 elég gyengére sikerült szerintem, ez az utáljuk az exileokat dolog már tényleg az 'angstoljunk mindenen' kategória^^' És Scarral meg pont azt akarták elhitetni, hogy igenis alkímia ait csinál, most meg nem hiszik. Ami érdekes volt, hogy ezek szerint valaki más már csinálja az philosophers stonet, méghozzá a fejlettebb módszerekkel (mert a várost lerombolták).
Roy még mindig rulez. Szerepelhetne gyakrabban^^ Ha belegondolok, hogy Ed és Al mit összeangstolt volna azon a csonton meg a raktáron :shock: Lehet, hogy megértne egy részt^^
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Akumaryuuki:
Pacifizmus rulz? *lefordul a székről a röhögéstől*

tarsonis:
Hát, nomád nép (najó, annyira nem is) erős tradíciókkal. Scar eddig is angstolt, szal ^^; Ott arra ment ki a problémázás, hogy a frászért diszkrimináltok ilyenek alapján.
Scar alkímiázik amúgy. Megértés, lebontás, újjáépítés. Csak ő "elfelejt" újjáépíteni. Ld. még akik ezt használták: Tringham testvérek, Ed.
Melyik városra gondolsz? Bár mindegy, Ishbal és Lior is a military által lett ledúlva, polgárháború címén. Tény, hogy elsőnél Scar bátyja szórakozott a kővel (hogy is megy a legenda, ha valaki meg akarja csinálni a Philosopher's stonet, nyomorúság és pusztítás követi?). Most Scar asszem Liorban van, hogy ő majd megcsinálja a kavicsot és megmenti a népét a gonosz elnyomó militarytól (messiáskomplex ^^)
(kétlem, hogy Ed és Al angstolt volna rajta. mivel gondolkodásuk meglehetősen egysíkú, és a csontok ebbe a síkba nem kapcsolódnak be, max. meglepődtek volna ^^)
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

tarsonis írta:És Scarral meg pont azt akarták elhitetni, hogy igenis alkímia ait csinál, most meg nem hiszik. Ami érdekes volt, hogy ezek szerint valaki más már csinálja az philosophers stonet, méghozzá a fejlettebb módszerekkel (mert a várost lerombolták).
Nah, nem úgy volt az. Az teljesen világos, hogy Scar karja alkímiai alapon működik. Amit Ed nem akart elhinni az az, hogy ez az alkímia ősi ishbali tudás.
"Nem gondolnád, hogy a sivatagban élő, kultúrálatlan ishbaliak ismerték az alkímiát, ugye?"
Válasz küldése