Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Akumaryuuki írta:Okok... akkor valki plz nyomjon be ide egy tuti linket a 41,42,43. részről... mindegy milyen sub, csak ne Fork legyen...
Shinsenék trackere: http://koti.mbnet.fi/bttrack/Shinsen/
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

BUMP

egyébként meg... HOL VAN MÁR A SPOOON-FÉLE 41,42,43?????
~~~^O^~~~

akaromakaromakarooom~

Holnap meg lesz 44 raw *_*

(yay for a totally useless post)
Kép Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Háát.. Shinshen subot se fogok többé nézni.. O_O

Nem kívánok idézni.. :ossick:
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Pata írta:Háát.. Shinshen subot se fogok többé nézni.. O_O

Nem kívánok idézni.. :ossick:
Naa az is rossz?..
Amúgy ezek is mind döglött linkek >>
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Egy kis spam. :3
Legfrissebb rawra várva éppen a bishgyűjteményemet rendezgettem, amikor rábukkantam egy alternatív Edre. Automail-keze ugyan a rossz oldalon van meg lenyúlta Greed ruhatáji szőrzeteit, de attól eltekintve szerintem "jéééé felnőtt Ed~~~ *drool*"...
Kukk. o_o
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

YumeRuby: na igen... ez egy kép Edről a saját álmaiban XD
nyomd össze a kép magasságát felére, és megkapod hogy nézne
ki valójában :twisted:
Kép Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Senki nem mondta, hogy a képen levő alak nem 154 cm magas. X3

Ui. Ep. 44 raw.
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Fma44, első blikk: Úristen. Atyaúristen. Ennyi.

[edit]
Ha már felnőtt Ed...
Source: http://www.shochiku.co.jp/hagaren/top.html
(a trailer 0, footage a sorozatból, ráadásul abból a szemét streaming fajtából ami újra és újra letölti magát, ahelyett hogy egyszer bepufferelne, aztán lehetne normálisan nézni... de a kép mindent megér.)
Piccy: Egy darab frissen megnőtt(?) Ed 18évesen, korhű ruhákban~ (movieverse)
Kép
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Megnőtt Ed... O_O;;;;; Szvsz szegény kissé megcsúnyult a korral... >.>;;;;;;; Vagy csak én vagyok pedofil. :3 (A dögök nem vették le a kesztyűit, nehogy kiderüljön, van-e még automailje...)

Ep44 meg: OMGWTFBBQ o_O Ebben a részben komplett csődöt mondott a fangirljapánom... Feszült figyelemmel várom a japántudók szavait. o_o
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Vejitto írta:Piccy: Egy darab frissen megnőtt(?) Ed 18évesen, korhű ruhákban~ (movieverse)
Naja itt mar akar 165 centi is lehet.... xD De hianyzik a piros kabatja. ^^
YumeRuby írta:zvsz szegény kissé megcsúnyult a korral... >.>;;;;;;;
A, ez a DVD cover artist munkaja, nala meg Scaron es Hawkon kivul senki nem nez ki tul jol. xDD Kivancsi vagyok, "tenylegesen" milyen lesz. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Áá, csak az üt az apjára XD (kétszer, jóerőset). Imho a kép félúton áldozatul esett a perspektívának és egy elcseszett arccg-nek. Mindenesetre a ruci fenomenális XD
(itt is megosztom negatív morbid gondolataimat (nagyon rossz passzban vagyok, beware): Ed elcseszte a transzmutációt -> oda a másik keze/lába -> hogy legyen valami jó a rosszban, olyan automail lábakat kért, amik rátettek +15 centit a magasságára XD)
YumeRuby írta:Vagy csak én vagyok pedofil. :3
Szívemből szóltál <3
mufurc írta:nala meg Scaron es Hawkon kivul senki nem nez ki tul jol.
De Scar viszont húúúú O_O

Valaki könyörgöm hazudja azt nekem, hogy ott Ed bal zsebe környékén nem a state alchemist óra lánca akar kilátszódni. Nem akar megnyugodni a fangirl lelkem.
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Vejitto írta:Áá, csak az üt az apjára XD (kétszer, jóerőset). Imho a kép félúton áldozatul esett a perspektívának és egy elcseszett arccg-nek.
Naaa, Ednek nem olyan nagyok a perspektívái, hogy el lehessen őket szúrni. :3 *ouch*
Mindenesetre a ruci fenomenális XD
Olyan ausztrál farmer november táján, kakaduirtás után. >.>;;;
mufurc írta:nala meg Scaron es Hawkon kivul senki nem nez ki tul jol.
De Scar viszont húúúú O_O
Egyetértek. :3
...bár az a bizonyos Scar-os DVD borító totál úgy néz ki, mintha egy bazi pók akarna előmászni a szikla mögül. >.>;;;</random>
Valaki könyörgöm hazudja azt nekem, hogy ott Ed bal zsebe környékén nem a state alchemist óra lánca akar kilátszódni. Nem akar megnyugodni a fangirl lelkem.
Hol? o_O Amit én látok, az szerintem csak ránc a nadrágján. Bár el tudom képzelni, hogy dolgavégeztével Führer Roy hűséges kutyusává váljon... Rémálmaiban. :P
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nyahh...... hat igen, OMGWTF, es ez az elso eset, amikor csalodottnak is erzem magam.

1) Centralban, a Homi HQ-n kiderul, hogy megsem Hohenheim Ano Hito, hanem Layla. HORR.

2) Al elkopi, hogy a Fuhrer es a titkarnoje homik. Erre Roi & Co. neznek egyet, hogy az nem lehet, de vegul Armstrong ugy dont, hogy mivel amugyse lenne most szerencses Centralba visszaterni, visszaviszi a katonakat Liorba, mig Roi & Co. marad Rizenbulban, hogy kideritse a dolgokat.

3) Utban Rizenbul fele Winrynek feltunik, hogy Ednek hianyzik az oraja (Al meg elmeseli, mi tortent vele). Roi hangosan elgondolkodik, hogy hm, igen, a voros ko... es hopp, Ed hirtelen megtudja, hogy ja, a sereg mar Ishbal ota kutat a ko utan. (Ezert majdnem lekapja Roi fejet.)

4) Al.... pozolo Al... jaj. xD (Roi meg ugy latszik, hirtelen meghizott xD)

5) Brosh feltekeny... mer' Hohenheim rahajtott Rossra es az o hollofekete (jo, sas-fekete) hajara. xD Welcome Home Hohenheim jelenet. xD

6) Vacsoranal beszelgetes kozben a parfumok kerultek szoba. Ed meseli, hogy utalja a parfumoket, mert noha Hohenheim azonnal Al szuletese utan lelepett, a parfumjenek a szaga azutan is ottmaradt a hazban, es ezert Ed nagyon gyulolte azt a szagot. Ja, es Liorban nemreg talalkozott Laylaval, aki ugyanazt a parfumot hasznalta, es fuj. Al meg "Talalkoztal vele? Utoljara Dante-sannal talalkoztunk vele..." Hohenheim itt tepi le majdnem Den mancsat.

7) Kis side info. Roi kerdezi, hogy lehetne a Fuhrer homi, ha egyszer van felesege, gyereke, meg fiatalkori fotoi. Hohenheim elmeseli, hogy a homiknak szuletesukkor nincs emberi alakjuk - amikor megeszik a kovet (amin elnek - vagyis gyak. emberi eleteket esznek), akkor kapjak meg a rajuk jellemzo powert es alakot (aha, akkor Lust mit latott abban a flashbackban? Meg a kapun tul? >_>). Tudnak kicsit oregebbnek is latszani (akkor most oregednek, vagy oregebbnek latszanak?), de ettol meg alapvetoen homik. Roinak leesik, hogy egesz eddig a homik manipulaltak mindent a seregen keresztul. Gaz. Hohenheimot a maga reszerol nem izgatja a dolog.

8) Hohenheim rajott, mit probaltak meg Ed & Al. Al szivesen beszelgetne Hohenheimmal, Ed viszont elvonszolja, hogy "minket nem erdekel ez az ember, gyere Al"... mire Al kozli, hogy o marpedig az apjaval megy.

9) Hohenheim & Al a leegett haznal. Hohenheim kozli Allel, hogy legfeljebb ugy kaphatja vissza a testet, ha visszaadja a kapunak azt, amit a testeert cserebe kapott. (Sloth-t. Deize, akkor mi a plane abban, hogy vegre megvan a ko...? Visszaadni Sloth-t Al testeert es Ed labaert, az ugyanugy touka koukan...) Alt erdekes modon nem zavarja, hogy itt is egy eletet kene kioltania/tonkretennie ahhoz, hogy visszakapja a testet - meg ha csak egy homi elete is. Vessunk veget az elnyomasnak es a diszkriminacionak! Tobb jogot a homunculusoknak!

10) Masnap reggelre Hohenheim eltunik. Al ugy dont, hogy utana megy, de Roi mondja nekik, hogy most jo ideig ne lepjenek ki a hazbol, mert ideert a keresoosztag. Roi pedig hazamegy, mert a sajat szemevel akar megbizonyosodni arrol, hogy a Fuhrer homi. (Mert ha igaz, akkor...)

11) Pinceben kis recap azoknak, akik elfelejtettek, mi tortent anno Ishbalban, es a gyengebbek kedveert vegre kimondjak, hogy OMG MINDEN A KOERT TORTENT. Ed & Al megtudjak, hogy Hughest megoltek.

12) Ed & Al indulnak, hogy kibelezzek Roit, mire kiderul, hogy ja, tul'kepp ezt mar mindenki tudta, csak nem mondtak el nekik... es Roi se azert nem mondta el, mer' magaban rohogott, hogy ok nem tudjak, hanem mert nem akarta, hogy Edek induljanak bosszut allni meg minden, merthogy van annal fontosabb dolog is. Sheska beismeri, hogy eddig felreismerte Roit - aszitte, nem erdekli Hughes halala, csak a sajat promocioi, de rajott, hogy (Winry folytatja) Roi ezzel csak azt az igeretet igyekszik valora valtani, amit anno Hughesnak tett, hogy ne legyen hiaba a halala. Roi angyalkorus kisereteben megdicsoul.

13) Al megjegyzi, hogy hat igen, Roi felnott; mire Ed kijelenti, hogy mi a franc, meghal a legjobb baratja, tudja, ki tette, es ezek utan kepes annyiban hagyni a dolgot, ez lenne a felnott hozzaallas? es hogy o igenis gyuloli Roit. Aww.

14) Hohenheim megerkezik Homi HQ-ra. Ujabb fejlemenyek: Layla valojaban Dante. (ld. 6-os pont ^^;;) Ujabb plot point: mind Hohenheim, mind Dante tapsolva alkimiazik (oke, Danterol tudjuk, hogy Greedet o csinalta, de Hohenheim? O csinalta volna Envyt?)

15) Dante megjegyzi, hogy Hohenheim mar tul regota van ebben a testben, mar nem huzza sokaig. Erre Hohenheim kozli, hogy ja, de te sem - es kiderul, hogy Dante teste rothad, es val'szeg Hohenheime is (ez lenne az a "parfum"... bloe? @_@). Hohenheim megkeri Dantet, hogy szalljon mar le a fiairol, es akkor o megmondja neki, hogy miert rohad szet (ha jol ertettem).

16) Mindekozben Ed kozli Allel, hogy van valami, amit egyedul kell megtennie, es megy kiasni a mamat.

17) Csak egy kerdes: hol a budos francban van akkor ENVY? (Oke, pontositok: eppen kinek a boreben van? >_>)


Szoval, ja... csalodott vagyok. Most nem szamitva azt, hogy Hohenheim jofej meg minden, a dramai ertekbol rettento sokat levon, hogy nem o a fo villain, hanem egy Random, Gonosz Akarki. (Most miert kellett? Hohenheimbol miert nem lehetett volna Joszandeku De Rosszul Hozzaallo Fogonosz?) Ahogyan eddig allunk, meg ha a kovetkezo reszbol ki is derul, hogy ezeknek ketten volt vmi egyeb kozuk is egymashoz (khm), annak sincs sok ertelme, mert semmi koze nincs magahoz a fosztorihoz. Az ilyen "kulsos gonosz" megoldasokat sosem szerettem, eppen azert, mert a foszereplok kozul senki sem kotodik erzelmileg a villainhez, es igy a legyozese mogott sincs kulonosebb erzelem, csak A Jo Diadalmaskodik A Rossz Felett... eh.

Arrol nem is beszelve, hogy ez most felrugta Dante karakteret (Izumi azert lepett le tole, mert nem volt olyan bekeszereto es nyugis, mint Dante. Akkor Dante most hirtelen miert lett gonosz, szamito noszemely? >_>), Envy motivaciojat (aki azert gyuloli Edet, mert "Ano Hito" vere folyik benne - he? Csak nem Dante fia...), es persze mindazt, amit eddig sugalltak, hogy Hohenheim van minden mogott, ami meg nem lenne baj, de Dante imho NAGYON nem jo megoldas volt. Raadasul most Hohenheim is eleg wtf - elegge marhasag lenne visszahozni csak azert, hogy leleplezze Dante titkat, majd par resz mulva elpatkoljon (legalabbis eddig ugy tunik, mar ugyse huzza soka), de mi mast tehet meg ezen kivul?

Sz'al wtf, es nem jo ertelemben (ld. avatar). Nagyon remelem, hogy jol kijonnek ebbol, nem kene eltolni a sztorit azzal, hogy egy katarzis-mentes finalet adnak neki. -_-


Apropo, csak en lattam ugy, hogy ebben a reszben meglehetosen kaki volt az animacio? Csomo elnagyolt rajz meg choppy mozgas... fura volt. Ennel jobb szokott lenni.

Kovetkezo epizod cime: "akik elrothasztjak a szivuket". Na erre kivancsi leszek.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

mufurc írta:1) Centralban, a Homi HQ-n kiderul, hogy megsem Hohenheim Ano Hito, hanem Layla. HORR.
Ehhe... erre mit mondhatok én megmondtam, hogy nem ő lesz az >>
mufurc írta:9) Hohenheim & Al a leegett haznal. Hohenheim kozli Allel, hogy legfeljebb ugy kaphatja vissza a testet, ha visszaadja a kapunak azt, amit a testeert cserebe kapott. (Sloth-t. Deize, akkor mi a plane abban, hogy vegre megvan a ko...? Visszaadni Sloth-t Al testeert es Ed labaert, az ugyanugy touka koukan...)

Talan azert kell a kő, hogy elérjék a kaput megint anélkül, hogy kipusztuljanak...

Hmmm... ez sztem egyértelmű volt, hogy Hohenheim csinalta EnvytJahh Envy... sztem ő bevállalja a már feljebb leírt Hughes hasonmás versenyt...

mufurc írta:Arrol nem is beszelve, hogy ez most felrugta Dante karakteret (Izumi azert lepett le tole, mert nem volt olyan bekeszereto es nyugis, mint Dante. Akkor Dante most hirtelen miert lett gonosz, szamito noszemely? >_>),
Ki mondta, hogy nem lehet valaki egyszerre nyugodt és szamító, ghonosz személy : )
mufurc írta: Envy motivaciojat (aki azert gyuloli Edet, mert "Ano Hito" vere folyik benne - he? Csak nem Dante fia...),
Ano Hitot sztem több dologra is lehet érteni... Envy arra a gonosz személyre célzott, aki őt csinálta... a többi homi Ano Hitoja meg Dante... ennyi.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:Talan azert kell a kő, hogy elérjék a kaput megint anélkül, hogy kipusztuljanak...
Oo, az elvileg nem problema, hiszen Ed (polo) ketszer is jart ott anno... Izumi detto, meg gondolom mindenki mas is, aki valaha embert akart visszahozni. A ko arra lehet jo, hogy egyenesen oda vigye oket, ahova menni akarnak, minden kerulout/"kapuvam"/akarmi nelkul... hm.
Akumaryuuki írta:Jahh Envy... sztem ő bevállalja a már feljebb leírt Hughes hasonmás versenyt...
Na de ha mar mindenki tudja, hogy meghalt, akkor senkit nem verhet at vele. Azt addig lett volna erdemes, amig Edek nem tudjak.
Akumaryuuki írta:Ki mondta, hogy nem lehet valaki egyszerre nyugodt és szamító, ghonosz személy : )
Meh, a pacifista gonosz viszont elegge oximoron... :P Amugy az a baj, hogy vannak hiheto valtasok, meg nem hiheto valtasok. Izumi evek ota ismerte Dantet, gondolom jo sokaig volt a tanitvanya is - csak feltunt volna neki, ha Dante valojaban olyan, mint amilyennek most lattuk. >,> Eddig teljesen mas volt, es nem nagyon tudom elhinni ezt a hirtelen jellemvaltast. Jooo, biztos lesz vmi mogotte, de akkoris.
Akumaryuuki írta:Ano Hitot sztem több dologra is lehet érteni... Envy arra a gonosz személyre célzott, aki őt csinálta... a többi homi Ano Hitoja meg Dante... ennyi.
Persze, hogy tobb dologra lehet erteni. ^^;; De erted, ha vegig egyvalakit hivunk CSAK ugy, hogy "ano hito", akkor kisse zavaro, ha hirtelen mas is belemaszik a kepbe. (Amugy jah, nyilvan Hohenheim csinalta Envyt, de hogy miert lesz ez egyaltalan FONTOS.... meh. Remelem kovetkezo resz elmondja. Jol.)

Apropo, aki meg nem ismerte, az nezze meg: a Bones (az FMA animatorai) "random FMA stuff" oldala. ^^ Van sok kawaii meg rulez kep, az oldal aljan a lefele mutato nyilacskakkal lehet lapozni.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

De lelki terrornak még jó lehet... most képzeld el, hogy Envy felveszi Hughes alakját és Edék előtt elkezd mondani, hogyan is nyírta ki...
Ed már attól is besokalt, hogy látta Slothot homi alakban és rájött /vagyis inkább beigazolódott/, hogy ő alkotta...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:De lelki terrornak még jó lehet... most képzeld el, hogy Envy felveszi Hughes alakját és Edék előtt elkezd mondani, hogyan is nyírta ki...
Ed már attól is besokalt, hogy látta Slothot homi alakban és rájött /vagyis inkább beigazolódott/, hogy ő alkotta...
Oo, besokallt volna? O_o Ahogy en elnezem, meg azon angstelt a legkevesebbet... Persze, jo ideig nem mert ezzel szembenezni, de amikor ott allt Sloth elott, akkor nem nagyon problemazott. "Anta wa oretachi no tsumi da", ennyivel kb. elintezte a dolgot. Sz'al dunno, IMHO a lelki terror nem lenne a legjobb valasztas, mar csak a drama szempontjabol se... (egyszer mar sikerult egy ilyesmit eltolniuk Al eseteben, nem kene megismetelni ^^;; ), de maj' meglatjuk.

Apropo, kering egy olyan fansub a 44. eprol (yay for speedsubbing? >_>), hogy "Hohenheim's Light"... en nem nagyon fecserelnem az idot a letoltesre, mer' ahogy elnezem, mar a cimet se sikerult rendesen leforditani. (Persze, nem mintha nem lehetne belemagyarazni, de az egesz epizod baromira nem "Hohenheim's Light"-rol szol, hanem epp forditva... Hikari no Hohenheimrol. Mar amennyire rola szol.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Nagy big összeesküvéselmélet amit megálmodtam (fussatok):


Lehet hogy ez most erősen magasütés, és mufinak már mondtam is, nem lesz ez annyira egyszerű, hogy Hohenheim jön és ő a Rossz Apa Aki Jóvá Akarja Tenni Hogy Rossz Volt, és van Dante, akiről kiderül hogy az Anohito.
Mármint, eddig a jelek mindig Hohenheimra mutattak, és amit Envy mondott, azok alapján pedig 99%-os biztonsággal egyértelmű volt, hogy ő az. Bár ugyancsak a Wrath-os részeknél, amikor Sloth először mutatja be a magábazárós képességét mondja Envy, hogy el kéne menni Anohito-hoz beszélni, úgyis a közelben lakik (ezután jött a Dantés dolog).
Már Dantés részeknél is tudtuk, hogy Hikari no Hohenheimot ismeri Date, és Dante/Lyra az ep. végén kérdezi Hohenheimot, hogy megmenteni jött-e.
Nekem gyanús, hogy ez a kettő anno együtt kavart, és az anohito az nem egy ember. Egyenlő jogot a Homonculinak? Íme, nem csak egy szülőjük lesz, van mama (Dante) és van papa (Hohenheim). Csak mint minden jó családban, itt is megvan a fekete bárány (Greed), a lázadó tinédzserlány (Lust), és a családi veszekedés ahol a papa otthagyja a bandát. ::hehe::
(oké, ez nagyon erősnek tűnik...)

De ettől függetlenül egyik szemem sír, másik nevet. Én is Hohenheim-gonockát akartam, de ez a Hohenheim most naon szimpatikus lett, és annak örülök, hogy nem egy picopata géprekötött Hohenheimot kaptunk ^^;

Más, touka koukan.

Ugye Hohenheim elmondja, hogy van garancia a cserére, tehát gyakorlatilag lebutítható az egész oda, hogy megfogjuk Slotht és íves röppályával visszaadjuk a kapunak, úgyis odavaló (hiszen a túloldalról jönnek, ahol az igazság van *dundundun X-files theme*).
Csak ha azt nézzük, ha nincs kő, akkor minden egyes körben annak, aki csinálja a kapuhoz való felbattyogást, ott kéne valamilyét hagynia, hogy a becserélést megcsinálja, HA nincs a Pstone (jelen esetünkben Al).
A sivatagi pillanatnyi összeérésért is otthagyhatta volna Ed valamilyét, mivel a kapu kinyílt és ő mögélátott. Mégse tette. Szóval imho erre kell a kő, mivel oké hogy visszacserélni mennek, de nem akarják közben a megmaradt részeiket is otthagyni.
Külön probléma lenne, hogy aki a transzmutációt csinálja, és otthagyná testrészeit, az már nemigazán kaphatná őket vissza, mert neki azt kéne visszaadni, akit a cserével visszahozott.
(Szívfájdalmam volt tegnap estig, hogy ez alapján Ednek a karjának automailnek kéne maradnia, mert Slothért ugye visszakapnák Ed lábát és Al testét. Ez szép és jó, csak Ed kezéhez Al lelkét kéne visszaadni, ami azért ritka vicces lenne (főleg Ed szemszögéből xD).
Aztán leesett, hogy Slothért Ed a lábát se kapja vissza, ugyanis azt lenyúlta Wrath, így nála nemérvényes a garancia. De, beválthatja Wrath-ot, és így mindkettő meglesz XD Mwahaha, van még remény *imádkozik*).

Fu, egyelőre ennyi :3

"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Vejitto írta:Íme, nem csak egy szülőjük lesz, van mama (Dante) és van papa (Hohenheim). Csak mint minden jó családban, itt is megvan a fekete bárány (Greed), a lázadó tinédzserlány (Lust), és a családi veszekedés ahol a papa otthagyja a bandát.
xDDD Plusz elkenyeztetett, nyafis kisfiu (Envy), a gazdag nagybacsi (Pride), szexi nagyneni (Sloth), az idegbajos unokateso (Wrath), es persze a kotelezo haziallat (Gluttony)... fanart, fanart. xDDD
Vejitto írta:De ettől függetlenül egyik szemem sír, másik nevet. Én is Hohenheim-gonockát akartam, de ez a Hohenheim most naon szimpatikus lett, és annak örülök, hogy nem egy picopata géprekötött Hohenheimot kaptunk ^^;
Jojo, erre mondtam en is, hogy azt leszamitva, hogy Hohenheim jofej meg minden. ^^;; Sz'al jo, hogy vegulis good guy, csak ha igy folytatjak, sokkal kisebbet fog utni az end, mint amit tudott volna. ^^;;
Vejitto írta:Aztán leesett, hogy Slothért Ed a lábát se kapja vissza, ugyanis azt lenyúlta Wrath, így nála nemérvényes a garancia.
Dunno, elvileg miert ne? Vegulis Wrath csak lenyulta a labikot, nem adott erte semmit, sz'al elvileg egy touka koukannal siman eltunhet rola a lab. (Vagy cserelhet Eddel, labert automailt... persze onkent es dalolva, hoho. xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

mufurc írta:Dunno, elvileg miert ne? Vegulis Wrath csak lenyulta a labikot, nem adott erte semmit, sz'al elvileg egy touka koukannal siman eltunhet rola a lab. (Vagy cserelhet Eddel, labert automailt... persze onkent es dalolva, hoho. xD)
Hmm, lehet ezért visított Wrath hogy Ed ne bántsa Slotht XD Eltűnne a lába XD (aztán már helpless lenne, mivel nem tud alkímiázni - ő a kört a kezével és a lábával csinálja - és már csak annyi marad, hogy Ed levágja róla a karját; aztán lehet szállítani, hogy kapjon automailt XDD)
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

ep44

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Vejitto írta:Hmm, lehet ezért visított Wrath hogy Ed ne bántsa Slotht XD Eltűnne a lába XD
Szerintem meg egyszerűen Wrath szereti Slotht. Végülis egész végig ő vigyázott rá, az első olyan személy, akihez valamilyen módon kötődhet, aki valamit jelent neki - már Izumi óta, de ő ugye meglehetősen ellentmondásos kapcsolat a számára.
mufurc írta:Vegulis Wrath csak lenyulta a labikot, nem adott erte semmit
Nekem valahogy úgy jött le, hogy Ed a kapun túl csomó okos dolgot megértett, és már csak egy egész kevés kellett ahhoz, hogy Al lelkét meg tudja menteni. És ezért az egész kevésért fizette a kezét és lábát.
Legalábbis a beszámoló alapján.
mufurc írta:Arrol nem is beszelve, hogy ez most felrugta Dante karakteret (Izumi azert lepett le tole, mert nem volt olyan bekeszereto es nyugis, mint Dante. Akkor Dante most hirtelen miert lett gonosz, szamito noszemely? >_>)
Izumi nem hiszem, hogy csak azért lépett volna le, mert nem szereti a csendes életet.
"Mindenben különbözünk - az életvitelünk, az alkímiánk..."
Meg aztán szerintem nem olyan iszonyatos, hihetetlen váltás a csendes, creepy öreganyó után a csendes, creepy és gonosz öreganyó. Már az is, ahogy Greedet elintézte, nagyon, nagyon rá vallott. (Hátulról, cselszövéssel, úgy hogy ki se derüljön hogy ő volt... Meg hogy testet cserélt és a régit feldarabolta csak Greed kedvéért...)

Amúgy ez most a Greed csontjai Dante testében voltak dolognak is egészen új értelmet ad, nem kell olyan morbid és "highly unlikely" eseteket mérlegelni, hogy beletették Dante testébe Greed csontjait... Mondhatni ez a plot twist mindent megmagyaráz. Dantének minden bizonnyal nem az volt az első teste... (Főleg ha ilyeneket mond, hogy "túl sokáig éltél egy testben"... Ez már rutinszerűségre vall...)
mufurc írta:Dante megjegyzi, hogy Hohenheim mar tul regota van ebben a testben, mar nem huzza sokaig. Erre Hohenheim kozli, hogy ja, de te sem - es kiderul, hogy Dante teste rothad, es val'szeg Hohenheime is (ez lenne az a "parfum"... bloe? @_@). Hohenheim megkeri Dantet, hogy szalljon mar le a fiairol, es akkor o megmondja neki, hogy miert rohad szet (ha jol ertettem).
Egész konkrétan azt, hogy miért kezdett már egy teljesen friss test is rohadni... Mert ez valószínűleg Danténak is újdonság...
Felmerült bennem ezek után az is, hogy talán Dante Hohenheim tanítványa ésvagy kedvese volt valamikor...
mufurc írta:Hohenheim megerkezik Homi HQ-ra. Ujabb fejlemenyek: Layla valojaban Dante. (ld. 6-os pont ^^;;) Ujabb plot point: mind Hohenheim, mind Dante tapsolva alkimiazik (oke, Danterol tudjuk, hogy Greedet o csinalta, de Hohenheim? O csinalta volna Envyt?)
Nem kizárt. De szerintem ha valaki több száz éve él, és minden bizonnyal nem ez az első teste, akkor megszavazhatjuk neki, hogy nem egyszer látta már a kaput sem. Szóval a tapsolós alkímián nem volt meglepődnivaló.
mufurc írta:Hohenheim & Al a leegett haznal. Hohenheim kozli Allel, hogy legfeljebb ugy kaphatja vissza a testet, ha visszaadja a kapunak azt, amit a testeert cserebe kapott. (Sloth-t. Deize, akkor mi a plane abban, hogy vegre megvan a ko...? Visszaadni Sloth-t Al testeert es Ed labaert, az ugyanugy touka koukan...)
Hát, soha nem lett konkrétan kimondva, hogy ha meglesz a kő, akkor minden jó lesz. Ed és Al azért keresték a követ, mert ez volt az egyetlen reményük... Hogy mit csinálnak ha meglesz, azt ők se tudták.
Amúgy talán érdekes lehet a beszélgetés, ami Al és Hohenheim közt lezajlott...

- A Bölcsek Kövével visszaállíthatjuk(/hatnánk) a testemet?
- A Bölcsek Kövével bárki testébe átültetheted a lelked.
- Bárki testébe? Nem... Nekem...
- A saját testedet a viszonosság elve alapján veszítetted el. A testedet feláldozva kapnod kellett valamit.
- Valamit...?
- Ha azt mind visszaadod, visszakapod a tested.
- Ez azt jelenti... ha azt a tiszteletreméltó homonkuluszt* legyőznénk...
- Hö?
- Gá!!!!

* "homunkurusu-san"... áááá!


Amúgy mindent egybevetve nekem nagyon szimpatikus ez a vonulat. Szerintem Hohenheim épp elég titokzatos ahhoz, hogy legyen még a kabátzsebeiben némi angstelni való. Különben pedig Hohenheim nagyon jó karakter lett! Éljen Hohenheim!
Dante behozása meg épp hogy rengeteg mindent megmagyarázott, és engem különben is zavart, hogy Dante nehogy már csak ennyi legyen... És tényleg nem, megmondtam én...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: ep44

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Szélfi írta:Szerintem meg egyszerűen Wrath szereti Slotht.
Hat, az nyilvanvalo, hogy nekik is vannak erzelmeik meg minden (es akkor is fura, hogy Al ilyen konnyeden beszel arrol, hogy "ha legyozzuk"... bar persze tudjuk, hogy Al gondolkodasa lehet talan a legegysikubb...). Sz'al Sloth es Wrath, Lust es Gluttony (jo, ez ilyen gazdi-kiskutya, de akkoris ^^;; ), meg Lust es Envy is olyan haversagban voltak meg anno. Meg persze itt van Lust, aki egyre emberibb, meg Greed, aki mar anno ugy dontott, hogy tojik az egeszbe... xD
Szélfi írta:Nekem valahogy úgy jött le, hogy Ed a kapun túl csomó okos dolgot megértett, és már csak egy egész kevés kellett ahhoz, hogy Al lelkét meg tudja menteni. És ezért az egész kevésért fizette a kezét és lábát.
Oo, Al lelkeert csak a karjat adta, a beszamoloban mutatjak, hogy a kaputol visszaterve rajzolja magara mindenhol a koroket, hogy "nem erdekel, mit visztek el, csak a lelket adjatok vissza". A labat meg egyertelmuen a mama vitte el, azt mutatjak mar a legelejen.
Szélfi írta: Izumi nem hiszem, hogy csak azért lépett volna le, mert nem szereti a csendes életet.
"Mindenben különbözünk - az életvitelünk, az alkímiánk..."
Eszondom en is. ^^;; Izumi azert lepett le, mert egyszeruen az nem az o eletstilusa, nem az o eletfelfogasa, nem ugy allt a dolgokhoz, mint Dante. Ld. az utolso beszelgetesuk: Dante jon azzal, hogy kinn az eroszak meg a harc meg a minden, es istenem, az emberek miert nem tudjak mar abbahagyni. Izumi erre, "nem mindenki olyan, mint te, hogy visszavonuljon az erdobe, es csak az alkimian jarjon az esze." Mindenesetre, ebben nem volt az benne, hogy "es homunculusokkal manipulaljon masokat, stb."
Szélfi írta:Meg aztán szerintem nem olyan iszonyatos, hihetetlen váltás a csendes, creepy öreganyó után a csendes, creepy és gonosz öreganyó.
Neemt'om. Dante nekem egyaltalan nem tunt creepynek... Ja, csendes, visszavonult oreganyo, alkimista-mester, aki az erdoben eldegel, esatobbi, az nekem nem tul gyanus. ^^;; Sz'al, semmi jelzes nem volt, hogy o valojaban creepy vagy akar veszelyes lenne. Se akkor, se kesobb. Izumi se mondta, hogy "menjetek hozza, de azert vigyazzatok vele," vagy akarmi. Anelkul meg... dunno, sz'al persze, lehet egy 180 fokos fordulatot csinali a karakterevel, de imho meglehetosen hihetetlen.
Szélfi írta:Amúgy ez most a Greed csontjai Dante testében voltak dolognak is egészen új értelmet ad, nem kell olyan morbid és "highly unlikely" eseteket mérlegelni, hogy beletették Dante testébe Greed csontjait...
Nekem a morbid verzson jobban tetszett volna. xD Amugy, oo, lehet, hogy csak meg almos vagyok, de hogyan magyarazza ez meg Greedet? (a nevet leszamitva) Dante orok eletet akart, csinalt maganak egy homit, aztan megse jott ossze? De valamije elvesztese nelkul nem csinalhatott volna homit (hacsak vmi nagy disznosagok ki nem derulnek kovetkezo epizodban), sz'al...
Szélfi írta:Egész konkrétan azt, hogy miért kezdett már egy teljesen friss test is rohadni...
"Teljesen friss" xD Vegulis, par hetes... xD Ilyenkor a hullak azert mar rothadni szoktak. (Viszont ez azert erdekes, hogy Hohenheim szaga ott maradt a hazban anno, es most Dante uj testen erezni lehet a szagot... de maskor senkinek nem tunt fel? o,o Pl. Edeknek Dante hazaban? Vagy akar MOST, mikor Hohenheim ott allt mindenki elott, senki nem erzett fura szagokat? o_O;; Vagy lehet, hogy Ross rakerdezett, es onnan indult az egesz... xD)
Szélfi írta:Felmerült bennem ezek után az is, hogy talán Dante Hohenheim tanítványa ésvagy kedvese volt valamikor...
Hat, az elegge nyilvanvalonak tunik a previewbol, Dante eppen maszik ra Hohenheimra. Valami biztos volt koztuk.
Szélfi írta:Nem kizárt. De szerintem ha valaki több száz éve él, és minden bizonnyal nem ez az első teste, akkor megszavazhatjuk neki, hogy nem egyszer látta már a kaput sem. Szóval a tapsolós alkímián nem volt meglepődnivaló.
Hat azert a kaput gondolom nem lehet "csak ugy" latni. Nem veletlen, hogy Edeknek anno fogalmuk nem volt a letezeserol, mikor a mamaval megprobalkoztak. Sztem ahhoz, hogy vki lassa, minimum egy ko kell, vagy egy ember-transzmutacio... mivel annak van vmi koze a lelekhez. Amugy meg, miutan Envynek nyilvanvalo problemai vannak Eddel, eleg egyertelmunek tunik, hogy Envy Hohenheim homija.
Szélfi írta:* "homunkurusu-san"... áááá!
AL... mit vartal tole... xD Ez meg Greedet is oniisannak hivta. xDD
Szélfi írta:Amúgy mindent egybevetve nekem nagyon szimpatikus ez a vonulat. Szerintem Hohenheim épp elég titokzatos ahhoz, hogy legyen még a kabátzsebeiben némi angstelni való. Különben pedig Hohenheim nagyon jó karakter lett! Éljen Hohenheim!
Dante behozása meg épp hogy rengeteg mindent megmagyarázott, és engem különben is zavart, hogy Dante nehogy már csak ennyi legyen... És tényleg nem, megmondtam én...
Nemt'om, engem zavar akkor is. ^^;; Egyreszt a hihetosegi problemak, masreszt meg az, hogy (ahogy most allunk, persze dolgok kiderulhetnek kesobb) se Ed, se Al nem kotodik sehogyse Dantehoz... Legfeljebb majd duhot fognak erezni, ha netalantan Dante kinyirja Hohenheimot, de annyi. Roy talan erezhet iranta tobb haragot (miutan o manipulalta egesz eddig a sereget, az orszagot, ott volt Hughes, az ishbali haboru, esatobbi), de Roi meg nem foszereplo, sz'al ketlem, hogy egyaltalan Dante kozelebe jut. ^^;;

Egyebkent is, Greed... ha Greed tudta, hogy Dante "ano hito" - akkor mi a fenet keresett ott? Nem a vegen, hanem az elejen, mikor ment meglatogatni. Ennyire hulye nem lehet, hogy kiszabadul, lapul par hetig, aztan megy pofatlankodni ahhoz, aki bezaratta... Sz'al ja, eleg vagany dolog, de Greed maga is megmondta a szigeten, hogy az ongyilkossag egyelore nincs a tervei kozott. ^^;;

Na mindegy, sz'al persze, megmagyaraz ez csomo mindent, de lehetett volna talan jobban is megcsinalni... vagy nemt'om. Kivancsi vagyok, mit hoznak ki ebbol.

(ES HOL A FRANCBAN VAN ENVY? @_@)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Re: ep44

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

mufurc írta:(ES HOL A FRANCBAN VAN ENVY? @_@)
Valószínűleg pár részen belül pont ezért fogunk nagyokat angstolni...

És ha már itt tartunk, hol van ilyenkor a sereg kutyája, Black Hayate? A végén még kiderül, hogy Envy álcája az egész. o_o

Ami engem érdekelne a szagokkal kapcsolatban: Ed nem tudja megkülönböztetni egy foszló hulla szagát egy parfümtől? o_O Illetve, ha tényleg parfüm, akkor miért pont ugyanolyan, mint otoosané? Valahogy nem hiszem, hogy az egész országban csak ez az egy lenne, vagy egy übertáp alkimista ne tudna többféle szagot is generálni...
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

YumeRuby írta:Ami engem érdekelne a szagokkal kapcsolatban: Ed nem tudja megkülönböztetni egy foszló hulla szagát egy parfümtől? eek3.gif Illetve, ha tényleg parfüm, akkor miért pont ugyanolyan, mint otoosané?
Az én verzióm: Dante és Hohenheim ismerték egymást, és ugyanazt az illatot használják, hogy az oszló hús szagát elnyomják vele. Mondjuk ez annyira nem meglepő, olyan sokféle illatosító anyag azért nincs használatban - és most ne a párizsi parfümgyárak kínálatára gondoljunk, hanem hogy mondjuk 300 éve ha illatosítani kellett, akkor kb. volt rózsaolaj, pézsma, szantálfa meg tömjén...
Vagy a másik eshetőség, hogy ténylegesen az oszló húsnak van szaga, de nem biztos, hogy konkrétan olyan penetráns, mint egy természetes úton lebomló halottnak...
mufurc írta:es akkor is fura, hogy Al ilyen konnyeden beszel arrol, hogy "ha legyozzuk"... bar persze tudjuk, hogy Al gondolkodasa lehet talan a legegysikubb...)
Al teljesen gyerek maradt... "homunkurusu-san"... Ez kb. olyan, mintha magyarul "homonkulusz néni"-t mondott volna...
mufurc írta:Mindenesetre, ebben nem volt az benne, hogy "es homunculusokkal manipulaljon masokat, stb."
Nem volt benne, de ki sem zárta.
mufurc írta:Ja, csendes, visszavonult oreganyo, alkimista-mester, aki az erdoben eldegel, esatobbi, az nekem nem tul gyanus.
Ha másért nem, hát Greed miatt az lehetett volna... A végén úgy emlékszem, Greed számított rá, hogy a vesztébe rohan, mikor Dante házába megy. Meg egyébként is úgy tűnt, hogy a homonkuluszok jelentőséget tulajdonítanak neki...
mufurc írta:sz'al persze, lehet egy 180 fokos fordulatot csinali a karakterevel, de imho meglehetosen hihetetlen.
Az alapján, amit Dantéből láttunk, egyáltalán nem az. Pacifista főgonoszok nem igen vannak, de insidious, sunyi főgonoszok nagyon is sokan...
Meg aztán az, hogy Izumi nem ismerte Dante piszkos kis titkait, nem jelenti hogy nem is voltak. Sőt, a karakterből következik hogy nem ismerte őket.
Én akárhogy is, azt mondom ez nem 180 fokos fordulat, max. 45 fokos. Kiderült valami, amit eddig nem tudtunk...
mufurc írta:de hogyan magyarazza ez meg Greedet? (a nevet leszamitva) Dante orok eletet akart, csinalt maganak egy homit, aztan megse jott ossze?
Feltételezem, hogy új testet próbált magának készíteni... Vagy valami egész más - sokminden elképzelhető, ha itt testcserélgető, örökéletű alkimisták vannak képben. Mi van, ha elvette valakinek a testét, és az illetőt próbálta bűntudatában újjáteremteni?
Meg aztán ha jól emlékszem, nem lett kimondva, hogy Dante készítette Greedet... Csak hogy "abben a házban született"...
mufurc írta:"Teljesen friss" xD Vegulis, par hetes... xD Ilyenkor a hullak azert mar rothadni szoktak.
Igen, de ez él...
mufurc írta:Hat azert a kaput gondolom nem lehet "csak ugy" latni. Nem veletlen, hogy Edeknek anno fogalmuk nem volt a letezeserol, mikor a mamaval megprobalkoztak.
De é'ted, ha valaki már eljut odáig, hogy a teste jártában rohad a túlhasználattól, és valószínűleg párszor átültette a lelkét, arról feltételezhetjük, hogy így vagy úgy de látta a kaput, nem is egyszer.
mufurc írta:amikor megeszik a kovet (amin elnek - vagyis gyak. emberi eleteket esznek), akkor kapjak meg a rajuk jellemzo powert es alakot (aha, akkor Lust mit latott abban a flashbackban? Meg a kapun tul?
Szerintem egy fél másodpercnyi hatásvadás flashnek nem kell ilyen jelentőséget tulajdonítani. Lehet hogy az csak szimbolikus volt. Mármint hogy a mostani Lust megrendülve szembesül a saját emlékeivel a születése előttről...
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Szélfi írta:[Feltételezem, hogy új testet próbált magának készíteni... Vagy valami egész más - sokminden elképzelhető, ha itt testcserélgető, örökéletű alkimisták vannak képben. Mi van, ha elvette valakinek a testét, és az illetőt próbálta bűntudatában újjáteremteni?
Meg aztán ha jól emlékszem, nem lett kimondva, hogy Dante készítette Greedet... Csak hogy "abben a házban született"...
És mi van ha Greed volt Dante eredeti teste és mielőtt meghalt volna, átültette a lelkét valakibe és megpróbálta újra megcsinálni a testét Homunculusként...
Kép
Válasz küldése