Escaflowne

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Ilyen topic is van?! Ufffff....... Na mind1. Allen valóban zárkózott kari, meg oka is van rá ilyen múlttal. Merle kawaii, bár az első pár részben még ellenszenvesnek tűnt. Folken csak az utolsó részekben lett kedvenc, azokkal a fekete szárnyakkal *___*. Dilandau marad a jó öreg psychos Dilandau :) .
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hát, Allen nekem is nyálasnak tűnt, Van szimpibb volt. Dilandau-sama rulez!

Külön tetszett, hogy a mechák nem CG-sek, mégis szépek (igen, persze, akkoriban még ez nem dívott...) Pedig nem vagyok nagy mecha-fan.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Személyesen tényleg elég elzárkózó, de milyen "Hrmpf" fejet vágott amikor épp ismét előadta lovagi szövegét Hitomi-nak, és Van elévágott Escaflowne-n. Amikor (uhh...elfelejtettem a nevét...mindegy....) erődjéből menekültek. És ahoz képest hogy ő ott kavart Serena-val,( sőt sztem el is ment volna vele, ha a dolgok nem úgy alakulnak) milyen féltékenyke volt Hitomira Vannal szemben. Ezt utáltam benne!! ::pirate::
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ayase írta:És ahoz képest hogy ő ott kavart Serena-val,( sőt sztem el is ment volna vele, ha a dolgok nem úgy alakulnak) milyen féltékenyke volt Hitomira Vannal szemben. Ezt utáltam benne!!
Um.... te, nemt'om mennyire figyeltel, mikozben nezted az animet, de...

SERENA ALLEN HUGA! :roll:

Sz'al legfeljebb annyi koze az egesznek Hitomihoz, hogy Allen azert probalta annyira tulzottan vedelmezni, mert a hugara emlekeztette.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

igen, védjük meg szegény Longhair-san-t (még ha Van-párti vagyok is), márcsak a seiyuu-ja miatt is! :gurul:
Mufi, azokat a DVD-ket az interjukkal kitöl lehetne elkunyizni???
Kép
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Nekem az alakváltó tetszett, vagy az nem is az esca:)
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Folkent én is csak az utolsó részekben kedveltem meg, de akkor nagyon.
Folken - hát... na... görény egy ipse, de valahogy azé szimpi volt
Ez nem igaz, csak egy téves meggyőződést követett, amíg rá nem jött, hogy rossz úton járt.
Allen: na őt nem kedveltem meg. Tragikus múlt? Nem hatott meg.
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Allen: Szerintem egy nyálas "hű de szép is vagyok" fickó, aki csak azért is alapon leállt Hitomival kavarni. Röviden: Nem bírom a fejét.

Van: Nekem bejött. Némelyek szerint túlzottan "görcsölős", de szerintem meg lehet érteni. Mégis csak ember valahol a szerencsétlen. Ráadásul épp serdülő korban van. Én a helyében már bediliztem volna, ha olyan sokminden szakad rám mint rá.

Merle: Bírtam nagyon azokat a fejeket amiket vágott. Csak néhány szemétkedését hagytam volna ki. Túl rossz fényt vett rá.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Morigan írta:Folkent én is csak az utolsó részekben kedveltem meg, de akkor nagyon.
Folken - hát... na... görény egy ipse, de valahogy azé szimpi volt
Ez nem igaz, csak egy téves meggyőződést követett, amíg rá nem jött, hogy rossz úton járt.
Allen: na őt nem kedveltem meg. Tragikus múlt? Nem hatott meg.
igen igazad van!
Lionela írta:Allen: Szerintem egy nyálas "hű de szép is vagyok" fickó, aki csak azért is alapon leállt Hitomival kavarni. Röviden: Nem bírom a fejét.

Van: Nekem bejött. Némelyek szerint túlzottan "görcsölős", de szerintem meg lehet érteni. Mégis csak ember valahol a szerencsétlen. Ráadásul épp serdülő korban van. Én a helyében már bediliztem volna, ha olyan sokminden szakad rám mint rá.

Merle: Bírtam nagyon azokat a fejeket amiket vágott. Csak néhány szemétkedését hagytam volna ki. Túl rossz fényt vett rá.
Nos nekem Van jött be meg Folken-samaaaaaaaa~ ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ALen meg elmehet melegebb éghajlatra!!!! ::box:: ::box:: ::box:: úgy de úúúúúúú~gy útálom hogy arra szó nincs!!! szegény Van ott gülizett míg az a "kínai váza" ott nyalizott Hitominak!!! ::argh:: ::argh:: ::argh:: Merle-t meg nagyon bírom olyan kis "idiotta"...^^ oh!!! és kihagytam Dilandaut!!!! ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ő is olyan helyes és "mad"... /a nővérem ezért meg fog ölni hogy ilyet mertem írni... :dirr: :dirr: :dirr: /
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Egyszeruen nem ertem ezt a nagy Allen-utalatot, de ha mar erveknel tartunk... Allent azert fujj, mer' nyomult Hitomira, mig Van gurizett, meg mert kavart Millernaval? De Folken druul? Es az miert nem zavar senkit, hogy Folken ketszeresen is hazaarulo (eloszor ugye elarulta Faneliat, aztan pedig Zaibachot), hogy kihasznalta a macskai szeretetet, hogy belekavart Hitomi, Van es Allen kapcsolataba (ugye az a bizonyos Allen-Hitomi csok a hidon az Folken miatt volt), stb? Ha azert, mer' Folkennek van minderre mentsege, hat Allennek is van legalabb ugyanannyi. :P Egyszeruen annyi a kulonbseg, hogy Allen nem kuulosan darkosangsty. :P

(Btw nekem Folken a kedvenc karakterem az Escaban. Allenert nem rajongok kulonosebben, de ezt a frocsogest ami itt megy ra, azt nem erdemli meg. Nyugodtan lehet utalni meg minden, de azer' nem o a Satan vagy akarmi.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Amyjade: le lehet tölteni Emule-on ^^ mármint a seiyuu cuccot Escából (Esca café vagy mi ^^").
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Akiket hidegre tennék: -Allen (rá is fér egy kis hűtés....-- --""")
-Folken
-Van
Valahogy ez a 3 nagyon piszkálja a csőrömet!!! Dilandao-sama rulez!!!
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

falkent és Van-t képes lennél...?!
Oh Shinj! I lost respect in you!!!
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ez az az anime, amit nyagyon de nagyon meg szeretnék nézni és sajnálom, hogy még nem került rá sor és remélem, h ez lesz a következő, amit sikerül megnézni T_T... waaai...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nekem csak a moviehoz volt szerencsém, de azok után, amiket abban láttam, nincs sok kedvem a sorozathoz. Vagy remélem, hogy a sorozat sokkal jobb, mint a movie, mert az nekem (sajna) nem jött be...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Narumi írta:Nekem csak a moviehoz volt szerencsém, de azok után, amiket abban láttam, nincs sok kedvem a sorozathoz. Vagy remélem, hogy a sorozat sokkal jobb, mint a movie, mert az nekem (sajna) nem jött be...
A movie-nak koze nincs a sorozathoz, csak annyi, hogy a szereploknek ugyanaz a nevuk. A sorozat zsenialis, a movie... azt inkabb felejtsuk.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Akkor lehet, hogy egyszer majd rászánom magam a sorozatra. Spec amúgy a filmből egy árva kukkot sem értettem... :(
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nekem a movie nagyon nem tetszett... (pedig csak egyszer láttam...) szetm a sorozat sokkal jobb!!!! nekem bejött! :)
Anonimus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.03.06. 20:33
Tartózkodási hely: Sehol...

Hozzászólás Szerző: Anonimus »

K@e-chan írta:nekem a movie nagyon nem tetszett...
A movieja nem a legjobb... De a sorozatot mindenkinek ajánlom!
Kép
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

a sorozat nagyon jó és az orrok sem zavartak!!! mint ahogy mások mondták stb...
a movie az szörnyűbbnél szörnyűbb nem is lehetett volna, a mangának olvastam az egyik változatát és nekem még az is tetsztett!!!! :cool:
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
Reika Gray
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.06.04. 16:07
Tartózkodási hely: kisképző

Hozzászólás Szerző: Reika Gray »

Öhm ....nem ...Ayase-nak igaza volt ::jwar::

-----
mufurc írta:
Ayase írta:És ahoz képest hogy ő ott kavart Serena-val,( sőt sztem el is ment volna vele, ha a dolgok nem úgy alakulnak) milyen féltékenyke volt Hitomira Vannal szemben. Ezt utáltam benne!!
Um.... te, nemt'om mennyire figyeltel, mikozben nezted az animet, de...

SERENA ALLEN HUGA! :roll:

Sz'al legfeljebb annyi koze az egesznek Hitomihoz, hogy Allen azert probalta annyira tulzottan vedelmezni, mert a hugara emlekeztette.
Serena nem Allen huga... :weh:
Műveld a csodát, ne magyarázd!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Reika Gray írta:Serena nem Allen huga... :weh:
....de igen.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Reika Gray
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.06.04. 16:07
Tartózkodási hely: kisképző

Hozzászólás Szerző: Reika Gray »

A sorozatról vagy a filmről beszélgetünk? Mert a teljes sorozatot láttam minimum háromszor, (a filmet eddig csak egyszer), és a sorozatban nem a huga!!!!!!!! :wviolent: Mégis miből gondolod, hogy a huga??? :ossigh: :osnani:
Műveld a csodát, ne magyarázd!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

*sóhaj*

Én is jópárszor láttam már a sorozatot, sőt, a kedvenc animém. És igen, a húga. T'od. Serena. Celena. Dilandau. Utolsó epizódban Allen maga is kimondja, de már korábban is egyértelműen kiderül.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Mufurc már csak tudja,hidd el neki :) még én is emlékszek rá...
Amúgy nekem is nagyon megtetszett anno az Escaflowne.. Jó a történet és a szereplők is érdekesek..csak a movie-t ne néztem volna meg :-P
Különösen tetszett az a rész amikor Hitomi visszatér a Földre és ugyanaz megtörténik mint az első részben..először teljesen megijedtem hogy mi az..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Válasz küldése